Farklılık

Berker Güler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Merhaba internetin yanında telefonum 32mbps çekiyor ama bilgisayarım 2mbps çekiyor aynı yerde telefonum iphone 11 bilgisayarım hp omen 15 ikiside çok eski cihazlar değil ama bilgisyarın neden bu kadar düşük çektiğini anlamış değişim yardımcı olabilecek varsa lütfen yardımcı olsun kendi internetimi kullanmak zorunda kalıyorum

Ayem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba internetin yanında telefonum 32mbps çekiyor ama bilgisayarım 2mbps çekiyor aynı yerde telefonum iphone 11 bilgisayarım hp omen 15 ikiside çok eski cihazlar değil ama bilgisyarın neden bu kadar düşük çektiğini anlamış değişim yardımcı olabilecek varsa lütfen yardımcı olsun kendi internetimi kullanmak zorunda kalıyorum
Ethernet Kablo ile baglarsan daha iyi olabilir

Laufeyson

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13,063
Bilgisayar uzakta olduğu için ve modem de çok iyi değilse normal.
Ethernet kablo veya wifi yakınlaştırıcı işinizi görür.

Berker Güler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Bizim wifi aşşağı katta ama benim pc odamda ethernet kabolsunu takmam olası değil router aldık ama o daha da kötü yaptı bir de teli de pc yi de wifinin yanına getirmiştim birsinim 32 mbps çekip diğerisinin 2mbps çekmesi biraz dğeişik bir olay

Laufeyson

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13,063
Bizim wifi aşşağı katta ama benim pc odamda ethernet kabolsunu takmam olası değil router aldık ama o daha da kötü yaptı bir de teli de pc yi de wifinin yanına getirmiştim birsinim 32 mbps çekip diğerisinin 2mbps çekmesi biraz dğeişik bir olay
Laptopun wifisinden kaynaklı.

xdal

Asistan
Reaksiyon puanı
78
laptopun wifi gücü iyi değil demekki. Wi-fi kartı eski bir teklonoji olabilir.

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
Kablo çekin, laptopun wifi kartı eski olabilir.