Dünyanın En Gerçekçi Araç Simülasyonu

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Araç simlasyonlarında gerçekçilik için birçok farklı yöntem kullanılıyor. Ancak hiçbirisi bu videoda izleyeceğiniz kadar farklı değildi.

Araba yarışlarına doyamıyorsanız bu ürüne bayılacaksınız. Cruden adlı firma bilimkurgu filmlerinden fırlamış bir tasarıma sahip olan araba simülasyonu yarattı. Cihazın önünde, ekranın farklı açılarını gösteren üç tane monitör var. Gerçek bir otomobil gibi, direksiyonu, gaz ve fren pedalları olan bu cihazı, rakiplerinden ayıran en büyük özelliği ise amörtisör sistemi.

[SDNTV]2009_12_24_Similasyon[/SDNTV]
Dev bir örümceğe benzeyen bu cihaz, oyun sırasında yaptığınız hareketlere göze sizi sağa ya da sola hareket ettiriyor. Sert frenlerde, aniden öne doğru bir hareket yapıyor. Kısacası gerçek sürüş keyfi için geçerli olan her şey bu simülatörde mevcut. Ordu ve eğlence merkezleri içinde üretim yapan firmanın bu ürününe sahip olmak için 20 bin dolar ödemeniz gerekiyor.
:: Bu tarz bir simülasyon kullanmak ister misiniz?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
Acaba çinli kardeşlerimiz bunun 100 dolar olanını ne zaman yaparlar?
20 bin dolara araba almak daha iyi okur:D:D:D

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Gerçekten denemek isterdim :) fakat hiç birşey gerçeğin yerini alamaz.

peri su

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam

---------- saat 18:27 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:27 eklenmişti ----------

nasılsınız

DogukanDogu

Profesör
Reaksiyon puanı
8
son kullanıcıya yönelik değil, o paraya gerçeği alınır. :)

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
20 $ ile Spor Bir Araba Bile Alabilirsin :) Mesela Subaru İmpreza :)

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
uygun yerim ve param olsa alirdim, hosuma gitti.. hem benzin derdi yok bisey yok :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bunu alsam ilk 1-2 ay başından kalkmazdım ama neticede tek bir oyun. Biryerden sonra eminim sıkar.

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Kaza yapınca da koltuk fırlatıyor herhalde adamı :D

erayyynn

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu araç beni okula işe vs. götürecek mi :dirol:

20 bin dolardan bahsediyoruz :huh:

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Uçuk bir fiyata sahip :D :D

Bunun yerine gerçek araba almak daha mantıklı :D

Fakat görüntüsü itibariyle alıcak zevkte başkadır hani :D :D

İmkan doğrultusunda alınıp evin bir köşesine konulacak ve arkadaşlar ile birlikte farklı bir anlamda iyi vakit geçirilecebilecek bir cihaz.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
45 bin liraya çok iyi bir araç alınır.iyi bir yere koyarsan bunu alışveriş merkezi vs.iyi paralar kazanırsın ayrı bi konu.

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
selamün alleyküm arkadaslar,
yaa sunu bilmek isterdim.bu alet acaba hangi konsolla calisir.ve bu alletle diger araba oyunlar ida mevcut mudur.
iki yaa bu amasörler ne yahu cok yüksekte bu ucak simulasyonu olur bence hercekci gibi durmuyor cok buyuk amasörler var.birde yana ileriye kaymalari da coook fazla.maalesef almanyada bu sene gamecom fuari vardi orda ki simulasoynlari tutmaz bu adamlar gercek audi tt koymuslar ve amasörler sadece bunun gibi asiri sarsinti yapmiyor beyenmedim ve 20 000 dollara ben ken dim kasa yaparim yahu...

Busss

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Cinlilerin eline düştük onlar ucuzunu yaparlar da biraz tehlikeli gördüm yanına ve hidrolik bölgelere koruma altına almak gerekir.Elinizi parcalayabilir bir anda.Elektrik tüketimini hiç karıştırmayalım coşmuştur rakamlar ama iş yapamayan internet kafeler için düşünülebilir ucuz versiyonu.

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Demek Para böyle bişi :D