2023'teki en iyi blockchain oyunu

Bu konuyu okuyanlar

shelby69

Öğrenci
Cezalı
Katılım
12 Mart 2023
Mesajlar
16
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
49
1. Canlı Yayın İçin Ücret Alın

Herkes oyununu gerçek zamanlı olarak tüm dünyanın görebileceği şekilde yayınlayabilir. Geniş bir kitle (reklamlarla para kazanabileceğiniz) veya sadık bir kitle (bağışlar ve aboneliklerle para kazanmak için) oluşturmayı hedefleyin. Yayın için en büyük platform Twitch'tir, ancak YouTube da bir seçenektir.

2. Oyun Turnuvaları Kazanın ve Sponsorluklar Elde Edin

Turnuvalar, dövüş oyunları gibi PvP oyunları için olağan bir durumdur. Elbette, oyun ne kadar popüler olursa, ödül havuzları da o kadar büyük olur. Bir espor organizasyonuna katılacak kadar yetenekliyseniz, kazançlar ve sponsorluklar yoluyla yaşanabilir bir maaş kazanabilirsiniz. Rekabetçi oyuncuların çoğu ek gelir için canlı yayınlardan (#1) da yararlanır.

3. Oyunları Test Etmek İçin Para Kazanın

Oyunlar piyasaya sürülmeden önce çeşitli geliştirme aşamalarından geçer. Tamamlanma zamanına yakın, geliştiriciler oyunlarını taze gözlerle test edecek yabancılara ihtiyaç duyarlar. Bir oyun testçisi olarak göreviniz, geliştiricinin bakmanızı istediği her şeyi kontrol etmektir; bu, hataları ve diğer sorunları bulup belgelemeyi de içerir.

4. Hesaplar veya Dijital Öğeler Satmak

Bazı oyunlarda yeterince zaman geçirdiyseniz, hesabınızı veya oyun içi öğelerinizi diğer oyunculara "çevirebilirsiniz". Örnek olarak, oyun oynayarak kazandığınız bazı Steam Takas Kartlarını, bunları toplamak isteyen oyunculara satabilirsiniz. Bundan çok büyük paralar kazanmayacak olsanız da, bir sonraki oyun satın alımınızı karşılayacak kadar kazanabilirsiniz.

5. Token kazanmak için Gamefi oynayın

GameFi projeleri, nasıl işlediklerine bağlı olarak büyük farklılıklar gösterir. Sonuç olarak, oyuncuların ödüller kazanabileceği ve gelir elde edebileceği farklı mekanizmalar vardır. Bazı blockchain oyunları, oyuncuları oyun içi görevleri tamamlamaları karşılığında tokenlarla ödüllendirirken, diğer oyunlar oyuncuların sahip olduğu varlıklardan gelir elde eder. Aşağıda, oynayabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz en iyi 3 GameFi platformunu bulabilirsiniz:

STEPN:

STEPN gamefi stepn .com, Move-to-Earn (kazanmak için hareket etme) türünde bir Blockchain oyunudur. Bu oyuna katılırken, kullanıcıların para kazanmak için yalnızca hareket etmeleri gerekir. Ancak, bunu yapmak için katılımcıların bir çift özel NFT Spor Ayakkabısı giymeleri gerekecektir. Buna göre, yürüyüş, koşu, ... gibi aktiviteler gerçekleştirirken kullanıcılar oyunda karşılık gelen sayıda jeton alacaklardır.


Peri Kedisi

Fairy Cat gamefi fairycat .net kazanmak için oynanan bir sanal evcil hayvan blockchain oyunudur. Fairy Cat Blockchain Oyunu, oyunculara ve yatırımcılara gelirlerini büyük ölçüde artıran nadir varlıkları toplamak, takas etmek, savaşmak ve kazanmak için çok eşsiz bir fırsat sunuyor. Peri Kedileri ve diğer tüm oyun içi öğeler, oyuncunun cüzdanında 1: 1 USDT eşdeğeri olan NFT'ler olarak saklanacak ve böylece kar için satılabilir ve serbestçe takas edilebilir.
 
Üst