Crysis Warhead Tam Çözüm Yardımı ve Save Dosyaları

İki oyunu da her açıdan kıyaslarsak hangisini daha beğendiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    117

bugy06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hacı son bolumde o byuk canavarı nasıl yok etcez sılahı da aldım ölmedı mubarek yaratık:D

Captain.Price

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne yaratık var ne baska birsey konteynırın yanında 1 dk bekledim taba bastım konteynırı koru dio yaratık aradım belki ölmemistir diye canlı hic bisey kalmamıs birtek o havadaki patlamıs ucak kalmıs ona ates edemiorum oyunda olmadığımdan ss yok :(

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ya ben hava alanındaki bölümdeyim ama ordaki özel silahı bulamadım yardımcı olabilirmisiniz acaba

Ben de özel silah kullanmadan geçtim o bölümü.O bölüm de canavarın olduğu yerde konteyner gibi bişey var.Oraya kadar kendini gizleyerek git.Ondan sonra da bütün cephaneni canavarın üstüne boşalt.Ama elinde roketatar da bulunsun.Bütün tüfekleri doldur ve savaş :)
Bitiyor oyun zaten orda :)

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hacı son bolumde o byuk canavarı nasıl yok etcez sılahı da aldım ölmedı mubarek yaratık:D
Ben de özel silah kullanmadan geçtim o bölümü.O bölüm de canavarın olduğu yerde konteyner gibi bişey var.Oraya kadar kendini gizleyerek git.Ondan sonra da bütün cephaneni canavarın üstüne boşalt.Ama elinde roketatar da bulunsun.Bütün tüfekleri doldur ve savaş :)

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yav son bölüm galiba bi havaalanında büyük yaratığı öldürüom konteynırı koru dio ama yapcak bisey yok her yere baktım bi yardımcı olurmusunuz
Oyundan kaynaklanan bir sorunda olabilir.Eğer haritada da dikkatli baktığın halde hiçbirşey bulamıyorsan biraz daha dolaş.Olmazsa ondan önceki autosave'den devam edersin mecburen.
Biraz kıl bir durum ama ne yaparsın:innocent:

aaa_krk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya biri neolur su magaradan nası çıkılacagını anlatsın kafayı yıcemmmmmmmm

Captain.Price

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dün mesajlarımı yazarkenoyuna girdim ve önceki saveden basladım ve bitirdim soru ise canavarı öldürüp hemen save yaptığımdan dolayı kısa süreli bir donma oldu bu donmadan dolayı sorun olmus :S :D :D emeğigecen herkese tskler xxD

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
dün mesajlarımı yazarkenoyuna girdim ve önceki saveden basladım ve bitirdim soru ise canavarı öldürüp hemen save yaptığımdan dolayı kısa süreli bir donma oldu bu donmadan dolayı sorun olmus :S :D :D emeğigecen herkese tskler xxD
Ne demek her zaman :)

Açılan bu konuyla kaç kişi Crysis'i bitirdi çok merak ediyorum ???
:D :D :D

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Crysis 'e göre daha çabuk bitti oyun.. İlk oyuna göre daha kolay.. Saç baş yoldurmuyor.. Trainer kullanma gereği bile duymuyorsunuz.. Her şekliyle oyun güzel.. Crysis maceralarının devam edeceğine dair son bölümde bir iz bırakmışlar..

paylaşımın için sağolasın..

starbuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar..........ben crysis WARHEAD adlı oyunu 20-25 gun oldu sanırım bıtıreli..ondan sonra ıkı kez daha kurdum yanı ıkı kez daha bıtırdım....bana crysis 1 den daha uzak goruntu çizdı son oyun....oyunun başka bır yonude kısa olması..inanın crysis 1 bu son oyundan daha uzun hazırlanmış bır yapım...oyunun kısa olması her anlamda crysis 1 den daha kalıtesız olduğunu gösterıo...fakat kazandığımız bır yonude ele almış olursak oyunun devam serılerının gelecek olması...bana son oyun pek parlak gelmedı,helekı oyun çıkmadan oncekı reklamlarının havasına karşı oyun çok kalıtesız geldı bana...efektler bakımından deıl oyunun kısa olması ve zorluk bakımının çok kolay olmasından tabı......oyunun sonunda zaten oyunun devamı yonunde açık kapı bırakılmış....ama genelde oyun benı pek sarmadı,çok yapmacık olmuş..ılkınde oğle deıldı fakat ıkıncısı hayal kırıklığı yarattı düşüncesındeyim...beklentılerın altında bır yapım olmuş sadece..yoksa CRYSİS ılkı ve ıkıncısı olmak uzere başlı balına bir yapıt,asla hakkını yıyemeyız.....ne dıyelım oyunun devamında yapımcı fırmaya ve yerli kardeşlere başarılar dılememiz de gerekmektedır.....ıyı oyunlar......

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ayrıca Crysis'in sonunda zaten ada ve dışını yaratıklar sarmıştı.. Warhead'de nereye gitti o yaratıklar ? Kendi kendilerinemi öldüler ?

idrissahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar frozen paradise bölümünü geçemiyorum...takım arkadaşları tünelde bekliyor bende ilerleyip yukarı binaya çıkıyorum ama bütün kapılar kapalı nsl geçebilirim yardım...

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ayrıca Crysis'in sonunda zaten ada ve dışını yaratıklar sarmıştı.. Warhead'de nereye gitti o yaratıklar ? Kendi kendilerinemi öldüler ?
Warhead zaten Crysis'in farklı bakış açısından oynanışı.Devamı niteliğinde değil yani.

skindiver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence durumu ötelemek açısından çıkarılmış bişey geçiş zamanı aşa yukarı aynı dilim aslında birnevi nomed'in yer altında kaldıktan sonrası ile alakalı böyle düşünmek gerekiyor. bir nevi oyunu tek karakterle değilde 2 karakterle devam ettirmeye çalışmışlar... belki şöylede niteleye biliriz

crysis 1a
Crysis Warhead 1b belki devam bölümlerde ab şeklinde olabir!!!

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Zaten Warhead'in başarısına göre çıkacak çıkarsa Crysis 2.Bana göre her şartta da çıkar 2. oyun .
Ama Crysis 2 ile ilk oyunun arasını fazla açmamak amacıyla yapılmış bir hareket Warhead.Ama üstünde çok emek var gerçekten.Ama bazı buglar da yok değil.Onlar da yama ile düzenlenir zamanla.

fatihkirca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunun son bölümünde taktik silahı bulamayanlara müjde ortada düşmüş bir tane boeing uçak var onun içine giriyorsunuz orda bir tane sandık var kullan deyip açtığınızda ta tam taktik silah karşınızda daha sonra uçan nesneleri bu silahla tek seferde öldürüp hangara koşun içerden sözde büyük canavara bu silahla yaklaşık 40 kez sıkılmadan sıkarsanız bu cüce ölür oyunda biter.güzel oyunmuş.

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10

crysıs i oynamadım ama warhead'dada mantığa aykırı olaylar var mesela 2. bölümde denizaltına hemen binmen gerekiyor ne zaman binersen o zaman deniz altının kapakları kapanıyor :razz::razz: ya da 1. bölümün sonunda o tank patlatana kadar sürekli düşman geliyor ne zaman tankı patlatırsan düşmanlar duruyor sanki hepsi tanka bağlı :whistling: mantık arıyacaksan oyunun hiçbiyerinde mantık yok ama yinede diğerlerine kıyasla çok harika bir oyun :D :)

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Zaten ordan başka bi yerde yok heralde gizli silah

wholousee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lanetgelsinpx7.jpg

Bu lanet yerde tıkandım kaldım.. adam magaranın onunde oylece duruyo.. bıse yaptıgı yok uzun sure bekledım sora plastık patlayıcıyla patlattım adamı.. :D ama hala oylece duruyo.. sanırım gemıde ben o herıfı mı almadım ne yaptım neden burayı gecemıyorum acep bır bılenınız var mı.. hay lanet gelsin emi yaa :D

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ya arkadaşlar 4. bölümde şu uzaylıyı nasıl patlatıcam 6 tane roket atar attım orda bi kaç tane büyük silahha daha vardı onlarıda üstüne attım ne kadar silah varsa kullandım etki etmedi :) nasıl bitirecem o bölümü ??

Rebels

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben bi bölümde kaldım
bölüm ismi below the thunder
bu bölümde birazcık ilerledim isterseiz resimi atayım
bu arada siteye yeni üye oldum

serogroqn4.png

Bütün adamları öldürdüm bana bi çıkış yolu sölermisiniz???

serogro22aa5.png

buraya girdiğimdede biilimeyen bir sebeple boş bir ekranla adamım düşüyor ve ölüyorum
ama doğru yolun burası olduğunu düşünüyorum

işte düşüş anı böle:(:(:(

52660833ms5.png

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
lanetgelsinpx7.jpg

Bu lanet yerde tıkandım kaldım.. adam magaranın onunde oylece duruyo.. bıse yaptıgı yok uzun sure bekledım sora plastık patlayıcıyla patlattım adamı.. :D ama hala oylece duruyo.. sanırım gemıde ben o herıfı mı almadım ne yaptım neden burayı gecemıyorum acep bır bılenınız var mı.. hay lanet gelsin emi yaa :D

Evet görevi yapmış olmamadan kaynaklanabilir.Çevreni iyice temizlediğine emin ol :D

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ya arkadaşlar 4. bölümde şu uzaylıyı nasıl patlatıcam 6 tane roket atar attım orda bi kaç tane büyük silahha daha vardı onlarıda üstüne attım ne kadar silah varsa kullandım etki etmedi :) nasıl bitirecem o bölümü ??
Bölümü biraz hatırlatır mısın ? Kaç gündür bakamıyorum biligsayara biraz geç bir cevap oldu ama

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar ben bi bölümde kaldım
bölüm ismi below the thunder
bu bölümde birazcık ilerledim isterseiz resimi atayım
bu arada siteye yeni üye oldum

serogroqn4.png

Bütün adamları öldürdüm bana bi çıkış yolu sölermisiniz???

serogro22aa5.png

buraya girdiğimdede biilimeyen bir sebeple boş bir ekranla adamım düşüyor ve ölüyorum
ama doğru yolun burası olduğunu düşünüyorum

işte düşüş anı böle:(:(:(

52660833ms5.png
Oyundan kaynaklanan bir sorun var.Hatırladığım kadarıyla doğru yöndesin ama sorun olduğu oyunda aşikar.O yüzden daha önceki save'den tekrar başlamayı dene.O da olmazsa yeni yama gelince aynı yerden tekrar devam edebilirsin.