Crysis Warhead Tam Çözüm Yardımı ve Save Dosyaları

İki oyunu da her açıdan kıyaslarsak hangisini daha beğendiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    117

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar oyun bugün itibariyle bitti.Gerçekten güzel bir oyundu.Öncelikle Cevat Yerli ve arkadaşlarını tebrik ederim.
Oyun çok uzun bir oyun değil.7 bölümden oluşuyor.Bazı bölümleri geçemeyen arkadaşalar olursa sorularını burda paylaşsın.Hem gereksiz konular da açılmamamış olur her insanın geçemediği yer için :)

Ayrıca oyunun save dosyalarını da aşağıdaki linke koyuyorum. Herkese iyi oyunlar:)

Not:Bir de cevap yazarken kimse sonundan bahsetmesin.Daha bitirmemiş arkadaşlar için oyunun heyecanı kalmıyor sonra :D
--

Not: Link kaldırılmıştır, rapidshare linki paylaşmayı sevmiyoruz.

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bende yarıdayım.. **** alanına sızdım,uzaylılar bastı. :D

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Beyler spoiler vermeyin,daha bitirmeyen arkadaşların heveside kırılmasın.Ör:ben :)

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Konu uygun bölüme tasınmıştır.

ortaklar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım bir tunel var patlatıp iceriye girdim. bölüm başlangıcında magara icerisindeyim haritayok yukarıda delik var ama zıplayıp cıkamıyorum.geçe cegim yeri tarif eder misin

eru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım bir tunel var patlatıp iceriye girdim. bölüm başlangıcında magara icerisindeyim haritayok yukarıda delik var ama zıplayıp cıkamıyorum.geçe cegim yeri tarif eder misin

arkadaşım aynı yerde bende takıldım...
bilen varsa lütfen söylesin nasıl geçileceğini?

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Tünel dediğin yer maden... I tuşu ile gece görüşürü veya silahının fenerini aç sonra ilerleyip korelileri ve yaratıkları öldür..

rocky61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyun çözüm gerektirecek kadar karmaşık değil ki....

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Evet ama yinede takılan arkadaşlar oluyor. :) Zaten youtube'da videolarıda var...

baraktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş sanırım 2.bölümdeyim bir yerde takıldım bir savaş gemisinin içersindeyim 2 tane buzlu kapı var general için o kapıları kullanmam lazım her türlü şeyi denedim roket atar,gaus pompalı tüfek,c4 plastik patlayıcı bunları denedim hiçbiride işe yaramadı bi çözüm yolu söylersen sevinirim

Aliapaydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
allah allah niye spoiler veriyorsunuz yaw sonunun havaalanında oldugunu ögrendik zevki kaçtı oyunun :)

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Spoiler nedir arkadaşım ? Türkçe terimler kullanalım...

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ben bitirdim ilk sürümü gibi zevk vermedi bana.

MJoRaYuLuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Gemide takıldım, Komutan Lee herhalde ona ulaşmaya çalışıyorum ama geminin içinde 3-5 adam çıktı nano giysili onları vurdum fakat LEE ye ulaşamıyorum açık 2 kapı var birinde merviden var fakat merdivenin orası buz ne yapmam gerekiyor burda?

baraktas ile aynı yerde takıldım galiba

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kardeş sanırım 2.bölümdeyim bir yerde takıldım bir savaş gemisinin içersindeyim 2 tane buzlu kapı var general için o kapıları kullanmam lazım her türlü şeyi denedim roket atar,gaus pompalı tüfek,c4 plastik patlayıcı bunları denedim hiçbiride işe yaramadı bi çözüm yolu söylersen sevinirim
Yanlış hatırlamıyorsam o bölümde geminin içinde dolaşırken sonu yıkılmış bir yol var ordan aşağıya inince arkası dönük bir tane Koreli asker sizn geldiğinizi farketmiyor.Siz de ordaki herkesi öldürdükten sonra yıkık halde bulunan paralı içecek kutularının üzerine çıkıp ordan zıplayıp geminin dışına çıkacaksın.Gerisi haritadan anlaşılır zaten.
Bir de bölümlerin adlarını yazarsanız daha yardımcı olabilir herkes.
İyi oyunlar !

MJoRaYuLuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben buldum kardeş, dediğim bölüm
frozen paradise gemiye girince bi an beyaz ışık parlıyor ve nano giysi sistem dışı kalıyor, o ara 3-5 tane koreli çıkıyor öldürüyorsun... öldürdüğün bölmede tavanı açık olan yerin altında açık bir kapı war ordan devam ediyorsun... sonra o dediğim kola kutularının oraya geliyorsun...

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben buldum kardeş, dediğim bölüm
frozen paradise gemiye girince bi an beyaz ışık parlıyor ve nano giysi sistem dışı kalıyor, o ara 3-5 tane koreli çıkıyor öldürüyorsun... öldürdüğün bölmede tavanı açık olan yerin altında açık bir kapı war ordan devam ediyorsun... sonra o dediğim kola kutularının oraya geliyorsun...
Evet Frozen Paradise bölümün adı.Oyunun 4. bölümü olması lazım.Zaten yukarıda save dosyları da var sorun yaşayan arkadaşlar için.

eru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tünel dediğin yer maden... I tuşu ile gece görüşürü veya silahının fenerini aç sonra ilerleyip korelileri ve yaratıkları öldür..

yok ben herkesi öldürdüm. mağaradan çıkması kaldı.
çıkışıda buldum sanırsam ama yüksek bir yer. ne kadar zıplasamda ulaşamıyorum...

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yok ben herkesi öldürdüm. mağaradan çıkması kaldı.
çıkışıda buldum sanırsam ama yüksek bir yer. ne kadar zıplasamda ulaşamıyorum...
Mağaradan zaten dışarıya çıkış yok mecbur gezmen lazım biraz daha. Hatırladığım kadarıda Physco'nun uydu bağlantısı da kopuktu yer göstermiyordu.Biraz daha gez bulursun zaten ordan baya büyük bir koridora çıkış vardı hatırladığım kadarıyla.

eru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mağaradan zaten dışarıya çıkış yok mecbur gezmen lazım biraz daha. Hatırladığım kadarıda Physco'nun uydu bağlantısı da kopuktu yer göstermiyordu.Biraz daha gez bulursun zaten ordan baya büyük bir koridora çıkış vardı hatırladığım kadarıyla.

anlamadım?
bir yer var açıklık. şelaleli bir yer. tam ortası oluyor. ama oradan çıkış yok yukarı doğru.
oradan devam ediyorum 2-3lü bir tünel sistemi var.
birbirine paralel 3 tünel. onun en sonunda en alt tünelde bir çıkış var yukarı doğruda zıplayarak çıkamıyorum oraya....

beyazmurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aşağıda değil yukarıda çıkış. O dediğiniz yerden yaratıklar geliyor sadece.

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşım madenin içinde korelilerin olduğu bi yer vardı.. İnşaat makineleri falan var.. Çıkış O tarafta....

Videoyu sonuna doğru izlersen çıkışı bulursun :)

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=GFxG02l_1_s&feature=related[/ame]

Niste10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de daha ilk bölümde takıldım, bi yere geliyoruz karşıdan iki tank falan geliyor sahil var, bara git falan diyor.İki yer belirlemişler haritada yeşil nokta ile.Gidiyorum ama bişey olmuyor, bi tank daha var bize ateş edipduruyor, lütfen yardım!

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben de daha ilk bölümde takıldım, bi yere geliyoruz karşıdan iki tank falan geliyor sahil var, bara git falan diyor.İki yer belirlemişler haritada yeşil nokta ile.Gidiyorum ama bişey olmuyor, bi tank daha var bize ateş edipduruyor, lütfen yardım!

O bar denen yerin ön tarafında Roketatar var onu alıp yolda gezip sana ateş eden personel taşıyıcıyı patlatacaksın..