Crysis Warhead Tam Çözüm Yardımı ve Save Dosyaları

İki oyunu da her açıdan kıyaslarsak hangisini daha beğendiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    117

Captain.Price

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hehe roketler kutulardan düsmüs bende diyorum niye yok :D öldürdüm en sonunda 3 tane roket attim 2 sarjorde granade :D eyv tsk ederim

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
crysis warhead mağara da sıkıştım kaldım yardım edermisiniz
Arkadaşım o mağara bölümü gerçekten çok kıl bir bölüm.Uydu destekli harita da çalışmıyor.Dolayısıyla yönünü deneye deneye bulman lazım.
Kaldığın yeri tam olarak söyleyip hatta ekran görüntüsü koyarsan daha yardımcı oluruz.

makca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kaptan lee tutsak edilmiş durumda onu bul diyor . ben bi yere girdim 4-5 tane adam öldürdüm sonra delikten de çıkamadım kapılar da kapalı ne yapmam gerekiyor acilen yardım lütfen

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar kaptan lee tutsak edilmiş durumda onu bul diyor . ben bi yere girdim 4-5 tane adam öldürdüm sonra delikten de çıkamadım kapılar da kapalı ne yapmam gerekiyor acilen yardım lütfen

Eğer anlattığın bölüm düşündüğüm bölümse orda içecek kutuları olması gerekiyor. Onların üstünden zıplayıp dışarı çıkacaksın.Kolay gelsin.

DeviLOfMusiC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 6 ncı sayfanın son mesajındaki ddogukan arkadaşımısın SS sinde bende kaldım.. burada uzun süre bu zımbırtılarla savaşıyorum.. ama başka yolu var gibi geliyor.. bitiren arkadaşlarım bu bölüm icin yardımcı olurmusunuz ?

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Başka bir yolu yok... Uğraşıcan biraz... Büyük yaratığı öldür gelip diğerlerini bırakan varya onu öldürmeye çalış...

DeviLOfMusiC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o herif nerde saklanıyorr.. o bölümde o bölgeyi dalan ettim ama hm kacırdıgım yermi var acep ?

bugy06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aga gauss tufeı nerde herseyı buldum bıı onu bulamadım yıne aynı yerde:D

DeviLOfMusiC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş o gauss tufeği tırın arkası varya konteyner diyelim onların aralarında malların üstünde..
sağ ve sol tarafta var 3 er cephanelik..

arkadaşın dediği gibi ağacların arkasından ateş et.. o sıra senin tayfalar saten madenin girişini acıyor.

neyse ben oyuna döneyim.. benim bölümde bizim herif daha acamadı maden girişini :)

bugy06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamm hacı gectım madenı actım cok saolun

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kardeş o gauss tufeği tırın arkası varya konteyner diyelim onların aralarında malların üstünde..
sağ ve sol tarafta var 3 er cephanelik..

arkadaşın dediği gibi ağacların arkasından ateş et.. o sıra senin tayfalar saten madenin girişini acıyor.

neyse ben oyuna döneyim.. benim bölümde bizim herif daha acamadı maden girişini :)
Orda mecbur epey bir çatışacaksın.Neyseki yanında takım arkadaşların var tek değilsin bari.Gelen canavarlar için gauss tüfeği kullan halledersin hepsini...

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar 1. bölümde tankı patlatmak için ne yapmamız lazım önceki mesajlarda roketle filan patlatılacak dendide roket nerde bi resmini filan koyarmısınız

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar 1. bölümde tankı patlatmak için ne yapmamız lazım önceki mesajlarda roketle filan patlatılacak dendide roket nerde bi resmini filan koyarmısınız
Arkadaşım ilk bölümde denildiği gibi roketle patlatılacak.Roket barın orda bi yerler de olması lazım.Yere düşmüş de olabilir.Biraz daha dikkatli bir şekilde ararsan bulursun.

İyi oyunlar !!!

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ya 3 saatir arıyorum bi türlü bulamadım aslında bi ara rroket gibibişey geldi ama kulanamadım bidaha açtığımda zaten bulamadım bi video resim filan çekip gönderemezmisin bide bar dediğin yer nerde orda lokanta gibi bi yer var bide evler ??

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Roket o lokantanın ön tarafında işte :D

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ya 3 saatir arıyorum bi türlü bulamadım aslında bi ara rroket gibibişey geldi ama kulanamadım bidaha açtığımda zaten bulamadım bi video resim filan çekip gönderemezmisin bide bar dediğin yer nerde orda lokanta gibi bi yer var bide evler ??
Evet oralarda yani.Zaten büyük de bir alan değil o kadar bulursun yani...

Emre0000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben hava alanındaki bölümdeyim ama ordaki özel silahı bulamadım yardımcı olabilirmisiniz acaba

skindiver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar o dediğiniz personel taşıyıcıcın olduğu bölümde barın karşısında radar istasyonu var onu yok etmeniz lazım hepsi ile beraber...

Birde arkadaşlar madende mümkün olduğunca askekerleri vurduğunuz yöne doğru gidin zaten sizi trene götürecek yani 3 ncü bölüme

şimdi sıra benim sorumda:p

Tren macerasını nasıl geçiyoruzz acaba?

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
oyunu bugün aldım. sanırım 3 saatte yarısına geldim...bikaç güne kalmaz biter gibi. oyun güzel ama ilk oyun daha güzel bence.

skindiver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar madende öldürdüğünüz askerleri takip edin...

maden içinde canavarların çıktığı ilk bölümü canavarların çıkış yerine gelmeden solda bir koridor daha var oraya girin düşmanları öldürün sağa dönün oradakileride öldürün 5-6 tane canavar gelecek ara ara onlarıda vurun ve düşmanı vurduğunuz koridordan devam edin ama sola dönmeden düz didin başka koridor gelecek oaradan sağa dönünce zaten düşmanlarınız yolu gösterecek...

Not : oynayarak değil oynadığım kadarı ile aklımda kalanları yazdım

epivep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış hatırlamıyorsam o bölümde geminin içinde dolaşırken sonu yıkılmış bir yol var ordan aşağıya inince arkası dönük bir tane Koreli asker sizn geldiğinizi farketmiyor.Siz de ordaki herkesi öldürdükten sonra yıkık halde bulunan paralı içecek kutularının üzerine çıkıp ordan zıplayıp geminin dışına çıkacaksın.Gerisi haritadan anlaşılır zaten.
Bir de bölümlerin adlarını yazarsanız daha yardımcı olabilir herkes.
İyi oyunlar !

oraya geldim ama bir saattir uğraşıyorum yukarı zıplayamıyorum. hız modunu denedim yine olmadı. nasıl yapmalıyım? oyunu sileceğim sinirden.

skindiver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güç modunda dolabın üzerinden ileri tuşu ile beraber dene
çıkıyorsun...

Captain.Price

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yav son bölüm galiba bi havaalanında büyük yaratığı öldürüom konteynırı koru dio ama yapcak bisey yok her yere baktım bi yardımcı olurmusunuz

Captain.Price

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya radar da mavi bi kare var o kareyi buldum havada kalmıs bi ucak patlamıs olarak havada duruyor :S onla bi alakası varmıdır