Crysis Warhead Tam Çözüm Yardımı ve Save Dosyaları

İki oyunu da her açıdan kıyaslarsak hangisini daha beğendiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    117

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sevgili ziyaretçiler ve forum üyeleri ;
Crysis Warhead için açtığımız bu konu açıldığından beri 20.000 'in üzerinde okunmuş.Onlarca cevap yazılmıştır.
Eğer CW ile ilgili yardıma ihtiyacı olanlara yardımımız dokunduysa ne mutlu bize.
Açılan bu konuya cevaplar yazarak konuma destek olan herkese teşekkür ederim.

Oyun yağmuruna tutulduğumuz bugünlerde herkese iyi oyunlar dilerim.(Hayattan kopmamanız dileğiyle :D)

Böyle muhteşem oyunlar yaparak bizleri eğlendiren ve adımızı dünyaya duyuran Cevat Yerli ve ekibine tekrar teşekkür ederiz.

fubuonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
warhead daha güzel olmuş oynanabilirlik daha güzel silah vuruşları çok kötüydü ilkinde. ama oyun finali beni etkilemedi ilki gibi... cod5 bakalım beklentileri karşılıcakmı

rapkoliq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardes bn bi bölümde takılı kaldım daha oyunun başları bi tank var vuruyorum telsizden burada işimiz bitti sayko diyor ve bölüm kapanıyo
f16 ların videosu geliyo daha sora aynı yerde ekran kararıyo ama oyun devam ediyo napıcam msn im bumoftherap@hotmail.com ekle konusalım

by_kus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş bende 2.bölümde kaldım sanırsam. oneili kurtarıyorum sonra denizaltı mı uçakmı bişeye biniyoruz yalnız ekran bembeyaz. kullanamıyorumda benden kaynaklanan bi problemmi yoksa oyunmu böyle. ayrıca bunun save dosyaları nerede kayıtlı :)

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kardeş bende 2.bölümde kaldım sanırsam. oneili kurtarıyorum sonra denizaltı mı uçakmı bişeye biniyoruz yalnız ekran bembeyaz. kullanamıyorumda benden kaynaklanan bi problemmi yoksa oyunmu böyle. ayrıca bunun save dosyaları nerede kayıtlı :)
Kardeş save dosyası belgelerimde içindeki 'My Games' klasöründe kayıtlı...

by_kus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o kadar aradım göremedim. körmüyüm ben ya :S
sağollasın kardeş.

by_kus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya burayı nasıl geçeceğim. çekirge gibi zıplıyorum hatta uçuyorum ama bi türlü çıkamadım tepeye.

by_kus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orayı geçtim arkadaşlar şimdi madende yükleme terminali var oraya geldim ve yapacak bişey yok. ordaki görevi nasıl geçerim?

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Çok net hatırlamıyorum ama ordan zıplanmıyacak başka bir yol olması lazım !!!

onraltn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk oyunda yer cekimsiz bolumu gectikten sonra, propheti kurtarmaya calistigimiz bolumu nasil gecicez yav? 80 kere bolumu basa sardim prophet olup duruyo. yaratiklari oldurmeyi denedim oldu, direk checkpoint'e kosayim dedim oldu. ne yapmak gerekiyor?

by_kus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağol kardeş.. zaten oyunu belli bir yerden sonra oynayamıyorum atıyor.
ya oyunu yüklerken yada ekran kartımda bi sorun var.. ama oynayabildiğim kadarıyla ilk oyuna göre çok kısa olmuş. ilkinki kadar tatmin etmedi beni.

seka_18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
by-kus kardes orayı nasıl gectın hanı magara bolumunu ben de takıldım kaldım orda ne yapacagımı bılmıyorum bı yardım edersen sevınırım

by_kus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orada zıplanmıyor dostum ayrı bir yol var oradan gideceksin..
sanırım sol tarafta bi yerde kalıyo o yol

__Efsane__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yahu kardeşim bi bölüm var harita felan açılmıyor orda bi yere kadar gittim sonra böyle asılı bi konteyner var orayı naasıl geçeçem bi yardım lütfen

J0K3R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
OnceLıkle Merhababende Yenı Basladım Vede Denız Altı Bolumunde Takıldım Oradan Nasıl Zıplayarak Gecıcem Bır turlu Cıkamıorum albay Lee yi Takıp Etmem Gerekıyor Fakat denızaltıdan cıkamıorum Bılen Varsa Msn Aderım yns.dgn.91@hotmail.com Ekleyın yardım edersenız Cok sevınırım HayırLı gunler

J0K3R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ßırı yardım etsın Lutfen Denız Altının ıcındeyım Bıyere Gıdemıorum albay Lee yı takıp etmem LAsım fakat gıdemıorum duvardan zıplıyamıorum dıger yanım buz kaplı dıger kapı aCılmıyor Ne yapıcam Bılgı verın Lutfen

Sady

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onraltn

ilk oyunda yer cekimsiz bolumu gectikten sonra, propheti kurtarmaya calistigimiz bolumu nasil gecicez yav? 80 kere bolumu basa sardim prophet olup duruyo. yaratiklari oldurmeyi denedim oldu, direk checkpoint'e kosayim dedim oldu. ne yapmak gerekiyor?

yollarda yanan arabalar var hep onların yanına koşarak gideceksin prophet senin yanında gelio ve ısınmış oluyo böylece sende geçmiş oluyorsun :icon_:

Not: sakın yolda koşarken canavarlara ateş etme çok fazla geliyorlar;)

kngfshr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ßırı yardım etsın Lutfen Denız Altının ıcındeyım Bıyere Gıdemıorum albay Lee yı takıp etmem LAsım fakat gıdemıorum duvardan zıplıyamıorum dıger yanım buz kaplı dıger kapı aCılmıyor Ne yapıcam Bılgı verın Lutfen

Aynı sorun bende de var biri bişey söyleyebilirmi bu konu hakkında:):helpsmilie:

GhostAccount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MErhaba arkadaslar ben 6. bölümde takildim. ASlinda herseyi yaptim ama bölüm ilerlemiyor, yoksa biraz beklememmi lazim.

6. From Hell’s Heart
Sonunda trendeyiz. Trende ilerlemeye devam edin ve KPA ‘leri temizleyin. Kuleye çıkın ve tekrar treni yakalamaya çalışın, trendeki silahları kullanarak savaşın.
Sonra ormandan geçerken uzaylılar size saldıracak hepsini temizleyin. (İpucu: 2 tane büyük uçan uzaylı var, onları ne kadar çabuk öldürürseniz, bu bölüm o kadar çabuk biter.)

Bütün yaratiklari öldürdüm, iki büyük de dahil. Ama 3-4 dk. hic birsey yok ortalikta bos bos ates ettim sag sola can sikintisindan.Biraz ilerleyince telsizden yerini koru diye söyleniyor kiz. Ama ne gelen var ne giden.Yapilmasi gereken baska birseymi var.

can46100

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşalar gemiye kadar geldim içine girdim ama albay lee yi nasıl bulacağımı bilmiyorum bilgisayarlı bir oda varmış galiba onu da bulamadım bana bi yardımcı olur musunuz deli oldum kaçgündür uğraşıyorum... teşekkür ederim şimdiden...

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ya arkadaşalar gemiye kadar geldim içine girdim ama albay lee yi nasıl bulacağımı bilmiyorum bilgisayarlı bir oda varmış galiba onu da bulamadım bana bi yardımcı olur musunuz deli oldum kaçgündür uğraşıyorum... teşekkür ederim şimdiden...
Oyunu bitireli aylar oldu.Hatırlasam inanın yazacağım ama o kadar net bir şekilde hatırlamıyorum.Umarım birazdan haırlayan bazı arkadaşlar cevaplarlar.

qirdapta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 3. bölümde takıldım.. deniz altından çıkıorum hiwercraft mı ne war onu al dio o bölüm..orayı gecemiorum :( yardım edin lütfen..

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende 3. bölümde takıldım.. deniz altından çıkıorum hiwercraft mı ne war onu al dio o bölüm..orayı gecemiorum :( yardım edin lütfen..
O bölümde araçla beraber merdivenlerin olduğu tarafa doğru yakınlaşacaksın.Gerisi geliyor zaten :)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
2 ay önce bitirdim hepsini bitirdim hem de iki kere kolaydı ama güzeldi küfürler falan.

x18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben bir bölüme geldim beni ucakla almaya geliyorlar ucak inemiyor sonrasında bir pilot geliyor onu bulmamı istiyolar bulduktan sonra ayrı arabalarla gidiyoruz ucaqın bulundugu bölgeye dogru giderken pilot ölüyor ucak gemisinin bulundugu yere gidiyorum tüm düsman askerleri öldürüyorum ama yapacak birsey bulamıyorum nasıl gecicem o bölümü? ltf yardım

fehmi_007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben denizaltından çıktım her yer buzla kaplı bir bota vardım havayla ilerleyen hani ama ordan nereye gitceğimi bulamadım. nasıl ilerleyeceğim yardım eder msiniz?

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
En beğendiğim Crysis oldu zira Crysis Warhead bana oldukça Kısa geldi. Ama Türkçe ve 5.1 olarak oynamak süperdi. Umarım Crytek'in yeni oyunlarında hatta diğer oyunlarda da bu sürer