Crysis Warhead Tam Çözüm Yardımı ve Save Dosyaları

İki oyunu da her açıdan kıyaslarsak hangisini daha beğendiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    117

korsan12

Doçent
Reaksiyon puanı
3
çok kısa yapılmış Crysis Warhead ama çok güzel bir oyun ben baya oldu bu oyunu bitireli en sonda kullanılan silah dehşetti

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Güzel olmasına her ikisi de güzeldi ama Warhead'de kendimi "anaa bittiii" demekten alıkoyamamıştım. Dediğim gibi Türkçe ve 5.1 desteği ayrıca çok süperdi.. :thumbup:

fbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben bütün yolları denedim aynı yere çıkıo kardeşimmm bi kırık bi tahtalı yer var yukarıda orayada zıplayamıyom

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ya ben bütün yolları denedim aynı yere çıkıo kardeşimmm bi kırık bi tahtalı yer var yukarıda orayada zıplayamıyom
arkadaşım o deliğe düşmek zorunlu (ben kazayla düştüm :D) ilerie oradan sağa doğru birikinti var üst üste yığılmış koli gibi şeyler onun üstünde çıkış var oaradan çıkıcan hadi kolay gelsin az aramadım bulmak için :D

tolgaolur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Crysis Warhead'ı az önce bitirdim.Bana çok kısa gibi geldi.Ama Türkçe olması gerçekten zevk verdi...

hotertr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun cok güzeldi ama kısaydı ve ilk oyunun mekan degistirmis halinden baska birsey degildi bekledigime degmedi aslında ekipman guzel fakat mekan ve konu suslenebilirdi lee yi yine oldurmedi :))

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
nerden nasıl buluyosunuz konuyu hortlatıyosunuz sasiriyorum yemin ederim

beyazbulut37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Crysis warhead 2 'yi sistemime kurdum(W7 home premium 64 bit) İlk önce bir dll dosyası eksik diye program başlatılamıyordu.İnternetten dll dosyasını bulup indirip program klasöründe Crysis dosyasının her yerine yapıştırdım ve program açıldı. 1.bölüm yüklenip program başlayacakken windows programı kapattı deyip orada kalıyor. Kafayı yemeden önce bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim :)

gameovers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet geçemediğim bir bölüm var oyun başladı sanırım üçüncü bölümde bir geminin içinde uyanıyor etraf buzlanmış don var gemide kimse yok sadece iki tane donmuş adam var ve görünmezlik gibi bir silah alımı var gemiden çıkamadım oyuna devam edemiyorum bana yardımcı olurmusunun tşk ederim

Reaksiyon puanı
2,146
Orada üstüne çıkabileceğin bişey olmalı, ondan sonra da maksimum güç kıyafetiyle zıplayıp çıkıyordun sanırım ben öyle hatırladım orayı.

gameovers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedim olmadı ama baştan bir daha denerim güç modunu seçip normal zıplama butonuna basıyorum olmadı ama , nasıl bir yerden zıplamam gerek bir nokta varmı bu belirttiğiniz üçüncü etap değilmi

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:17 ----------

geminin içi boş kenarda sandıklar var üst üste orda güç konumuna gelip zıplamaya basılımı tutulacak nsl olacak beceremedim nsl olacak allah allah

Reaksiyon puanı
2,146
Hatırladığım kadarıyla kutuların üstüne çıkıp zıplamıştım, kutuları taşıyabiliyorsan üst üste koy o kadar detay hatırlamıyorum çok oldu oynayalı.
Bi modda yüksek zıplayabiliyorsun o moda geçeceksin.

Reaksiyon puanı
2,146
Sen o bölüme kadar nasıl geldin :)

Oynadığın karakterin temel özelliği zaten farklı giysileri var güç,hız vesaire.
Oyun yok bende o yüzden kurcalayıp bulman lazım.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
"V" tuşuna basılı tutup yumruğu seçiceksin. Maximum Strenght (Maksimum Güç) diye ses çıkarsa doğru yapmışsındır. Sonra normal zıplama tuşuna basınca zaten çok yükseğe zıplıyor. Kutudan dışarı zıplayacaksın.

shadowfax_07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 de başlat çubuğu oyuna girerken sabit kalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

beyazbulut37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

xilence

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
razor ben tunele geldım ama bomba kuran adm bı turlu bombay patlatamadı ve ben butun canavarları oldurdum artık cana var gelmiyor yardım edın pls

bytogi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben crysis 2 yi netten indirdim :biggrin::biggrin: seri numara istiyor bi türlü bulamadım yardım edin lütfenn :unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende bi Bölümde takıldım kaptan Lee'ı görevi gemiden uzaklaştıktan sonra bir süre uzaylılar ile çatışıyorsun ve bi türlü magara patlamadı nasıl patlata bilirm?