Bu kızları anlayamıyorum !!!

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Peki beni seven arkadaş olarak gördüğüm sınıf arkadaşımsa ? Diğer sevdiğim kız çocukluktan beri iç içe olduğum biriyse ? Bu kural değil resmen işkence :(

Evet aynı şey de orta okulda iken benim başıma geldi. Bende çocukken mahallede bebaber büyüdüğüm kıza aşıktım, lakin onun benimle oyun oynamaktan ve vakit geçirmekten başka bir işi de yoktu. Sonunda yıllar geçti ve geçen yıl şans eseri tekrar karşılaştık. İyi ki de öyle bir insanla beraber olmamışım dedirtti bana!!!

Seni seven sınıf arkadaşınsa bu ne fark eder ki ? Senin sevdiğin kız sana şans vermiyor değil mi ??? Seni sevene bir şans versen ne olur söyle bana ?
Taş mı taşıtıyorlar sana. Bu kadar duygusal bakmayın arkadaşlar olaylara.

Senden hoşlanan kıza bir şans ver, olmazsa, ısınamazsan; karşındaki insanın kalbini kırmadan ayrılırsın. Seni seven bir insanın etrafında olmasında bir kötülük var mı ki :)

Aşk, sevda, ilişki dediğiniz öyle gençlik dizilerindeki gibi olmuyor arkadaşlar. Arada birbirini seven, bir anda aşık olmuş çiftlere bakıp da aldanmayın. Bu doğru değil. Doğru olan bizi seveni sevebilmektir. Empati kurup onu anlamaktır. Bir çok kişi bu hayalle yaşayıp malesef hüsrana uğruyor.

Her zaman sakin olmakta fayda var. Aşkı bilinçli yaşamak lazım, yoksa 3. sayfa haberine çıkıyor aşıklar. Ölüm, kalım oluyor. Bunlar hoş şeyler değil...

Sakin olup, karşı tarafa insan gibi davranın. Normal davranın, her istediğiniz olur ;)

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şöyle bişe war kız benle çıkmak istiyodu bunu yazıyla açıkca anlatamadım ama kçük çocuğu getirseniz bu bana sarkıyo der. yani en yakın arkdaşım fln da söylüo bunu. gurudanmı yoksa kaidenmidir bilmem erkekler çıkma teklifi eder ya bnde prosedürü gerçekleştirdim.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
şöyle bişe war kız benle çıkmak istiyodu bunu yazıyla açıkca anlatamadım ama çocuğu getirseniz bu bana sarkıyo der. yanien yakın arkdaşım fln da söylüo bunu sadece gurudanmı yoksa kaidemidir bilmem erkekler çıkma teklifi eder ya bnde prosedürü gerçekleştirdim.

Gerçek yaşın 16 mı bilmiyorum. Eğer öyle ise bu işlere kafa yormana gerek yok onu anlatıyorum. Sadece şunu yap, kızlarla arkadaş ol. Sevdiğin birisi de varsa git ona söyle. Baktın sana değer vermiyor mu, sende değer verme gitsin. Bir başkası er, geç gelir. Memlekette kızdan bol birşey yok ki! İlla ki beraber mutlu olacağın birisini bulursun... Bunlar ısınma turları..

İlişki yaşama meraklısı olmaya gerek yok. Lakin psikolojiyi tahmin edebiliyorum. Sınıfta herkes birileri ile geziyor, tozuyor diğerleri bunu yapamıyor ama heves ediyorsa yaşamak isteyecektir. Bunlar hemen herkesin başına gelen şeyler... Bende burada bir taktik veriyorum size :) Görmüyorsunuz :) Sakin olun o kadar heyecanlı insanın içinde diyorum, istediğinizi elde edersiniz. Sadece sakin olun :D

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kosasker verdiğin taktikler için teşekkürler :)

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Evet aynı şey de orta okulda iken benim başıma geldi. Bende çocukken mahallede bebaber büyüdüğüm kıza aşıktım, lakin onun benimle oyun oynamaktan ve vakit geçirmekten başka bir işi de yoktu. Sonunda yıllar geçti ve geçen yıl şans eseri tekrar karşılaştık. İyi ki de öyle bir insanla beraber olmamışım dedirtti bana!!!

Seni seven sınıf arkadaşınsa bu ne fark eder ki ? Senin sevdiğin kız sana şans vermiyor değil mi ??? Seni sevene bir şans versen ne olur söyle bana ?
Taş mı taşıtıyorlar sana. Bu kadar duygusal bakmayın arkadaşlar olaylara.

Senden hoşlanan kıza bir şans ver, olmazsa, ısınamazsan; karşındaki insanın kalbini kırmadan ayrılırsın. Seni seven bir insanın etrafında olmasında bir kötülük var mı ki :)

Aşk, sevda, ilişki dediğiniz öyle gençlik dizilerindeki gibi olmuyor arkadaşlar. Arada birbirini seven, bir anda aşık olmuş çiftlere bakıp da aldanmayın. Bu doğru değil. Doğru olan bizi seveni sevebilmektir. Empati kurup onu anlamaktır. Bir çok kişi bu hayalle yaşayıp malesef hüsrana uğruyor.

Her zaman sakin olmakta fayda var. Aşkı bilinçli yaşamak lazım, yoksa 3. sayfa haberine çıkıyor aşıklar. Ölüm, kalım oluyor. Bunlar hoş şeyler değil...

Sakin olup, karşı tarafa insan gibi davranın. Normal davranın, her istediğiniz olur ;)

Ben çocukluk aşkımı sevdiğim için hayatımda kimseyle çıkmadım ilişki kurmadım
çünkü yapamam biliyorum gönül eğlendirmekte tarzım değil.. ben sınıf arkadaşımla çıksam o sonunda o üzülür onu sevmeye çalıştıkça aklıma asıl sevdiğim gelecek.. böyle ilişki olacaksa hiç olmasın

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Ben çocukluk aşkımı sevdiğim için hayatımda kimseyle çıkmadım ilişki kurmadım
çünkü yapamam biliyorum gönül eğlendirmekte tarzım değil.. ben sınıf arkadaşımla çıksam o sonunda o üzülür onu sevmeye çalıştıkça aklıma asıl sevdiğim gelecek.. böyle ilişki olacaksa hiç olmasın

İşte bende diyorum ki bu duygusallığı bir kenara bırak, denize at ve hayatını yaşa.

Aidiyet duygusu sana değer verenlere karşı olsun. Senin varlığından bile haberi olmayanlara değil...

Öfkemiz de, sevgimiz de değerlidir. Bunu hak edene veririz, erkekliğin düsturu budur.

bekirbirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmuyorsa takma kanka boşver ..bize kız mı yok!!

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
yhaaaa böyhLe qüsllll Türkche yasılmaz :D

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bunlarda taktılar türkçeme :D kardeşim telefondan yazdım alışkanlık işte ne yapayım :D

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nie ya o kdr hit war hiçbiri mi anlamamış :D

quack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben yavaştan unutmaya çalış derim. Anlattıklarının hemen hemen aynısını bu yazın yaşadım ayrıldıım mutluyum :thumbup:

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Senin yazdıklarının hiç bir yerinde AŞK yok AŞIK olmak yok...

Ayrı cinslerin bir birinden hoşlanması beraber vakit geçirmesi yani modern tabirle ÇIKMASI durumu var...
Şu AŞK SEVGİ gibi kelimeleri basitleştirmeyelim :)

Üstelik HOŞLANMAK hiç de azımsanacak beğenilmeyecek küçük görülecek bir kelime değil!!!

Bir çok dilde Seni Seviyorum kelimesi yoktur... Çoğunda Senden Hoşlanıyorum seviyorumun karşılığı olarak kullanılır...

Çünkü SEVGİ emek ister zaman ister...

Hoşlanmak için ise emeğe zamana gerek yoktur...

Hoşlanmak emek ve zaman harcadıktan sonra sevgiye dönüşür...

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
j33qk.jpg

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu nasıl bir Türkçe 'dir Yarabbim!!!

Yazık çok,çook yazık....

:(:(

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Amma karamsarsınız beyler ya :D yavaş yavaş düzelmye başladı aramız :D

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım baştan beridir diyorum, sizin yaşadığınız duygular aşk olamaz. Aşk daha ayrı birşeydir bana göre, Sizin içinde bulunduğunuz şu durum küçük bir hoşlantı sadece o seni bıraksa sen onu kafana bile takmazsın bence hiç sıkılma yani birde benim yaşadıklarıma bak derim.. Amacım övmek felan değil içinde bulunduğum durumdan bıktım hatta şöyle diyebiliyorum bazen hiç olmasaydı.

Link: http://forum.shiftdelete.net/itiraf...gilenenler-iceri-dalga-yapanlar-girmesin.html

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
2010 konusu dağılın.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
seversen dürtülürsün :) dürtersende sevilirsin arkadaş :) o kadar bu dunya boyle