Dikkat çekici başlık tavsiye istiyorum çok zor durumdayım

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba diyecek bile halim yok şu an gözüm kıpkırmızı . 8. sınıfa geçtim.

Asıl konu şu babam bana gıcık oluyor fazlasıyla dadminki olayı analtıyorum babam benim pc başında görünce tip tip bakıyor sanki gelip beni dövecekmiş gibi bende mecburen kapatıyorum oynadığım bir oyun var adı League of Legends LoL iŞTE bunda oynayanlar bilir eğer oyundan çıakrısanız 5,10,15,20 dk ban yiyiosunz 5 maç ben 20 dk bi ekz yaptım artık 1 ay afk kalamsam bile en ufak harekette 20 dk veriyor bende babam bana bakınca kapatmak zorunda kalıyorum afk bot buldum ama çok geç artık babam daha sinir BEN TEOG BAŞLAYACAK , SON GÜNLERİMİ İYİ GEÇİRİM ARTIK AĞIR BİR MAROTONA GİRECEM DERKEN ARTIK PC YE GİREMEZ OLDUM BUNU KAPI KİTLİ YAZIYORUM ...

Dün bayramdan bir önceki arife günü ben akşam oynuyorum pcyi herzamanki gibi temkinli babamlarada tatil bütün gün evde bir insan nasıl bu kadar anlayışsız olabilirki tüm gün canı sıkıldıkça bana bakıp gidiyor ve arada kapa artık bağımlı oldun diyip garip bir şekilde benim taklidimi yapıyor pc oynarkenki yüz hallerimi falan ...

Şimdi ben teogdan korkuyorum doğrusu bir stres ama ailem kamu supotu gibi ne yapılmaması gerek yapıyorlar gelmiş annem diyoki arkadaşın mehmet elinde kitepla nereye gidiyor bak ders çalışıyo diyo YAV O ÇOCUK ZENGİN PC Sİ 4,500 TL XBOX 360 HER BOKU VAR ÖZEL DERSE VERMİŞLER BEN ŞİMDİ KIRTASIYEDEN DERS KİTABI ALIP KENDİ KENDİME ÖĞRENECEKSEM NİYE OKULA GİDİYORUM DİYORUM SUSMUYO YİNE KONUŞUYO , babam beni motivasyon yapacağı yerde diyoki bu yıl sınav hayatını belirleyecek artık çalışmalısın 7/24 pc başında oturmayı bırak ders çalış bak oğlum eğer fen lisesi kazanamassan pcyi yine kırarım diyo (1 kere kırdı kendisi yanlışlıkla) , dershaneye ver diyom lafı çeviriyor arabamız var gerekirse arabayı satsın yok , sonrada şimdiki olay şu bunu yazmamdaki sebep

ARİFE GÜNÜ BEN PC YE GEÇTİM ARTIK TEDİRGİNİM GEÇMEMDEKİ SEBEP KARDEŞİM TRT ÇOCUK İZLİYO BABAMLA ANNEM , MUTFAKTA SOHBET EDİYO , BENDE KARDEŞİME BAKMAKLA YÜKÜMLÜYMÜŞÜM : DEDİM PC YE GEÇİM BİR EL LOL ATİM ÇIKARIM << SONRA KARDEŞİM Bİ BAĞIRDI NEYMİŞ REKLAMA GİRMİŞ LAN SONRADA BABAM BANA GELİP BİLGİSAYRDAYIM GICIK OLUYO ZTN GELDİ VE DEDİKİ BAK ŞU ÇOCUĞA DEDİ BAK YAPTIRIDĞIM PARAYA ACIMAM YİNE KIRARIM SONRA PC YE BİR TOKAT KIRILRSA ARTIK (KIRILMADI) SONRA BANA Bİ TOKAT BENDE DEDİM DAYAK YİYECEM KESİN DEİDM BAYRAMDA GİRMEYECEM SÖZ SÖZ DEDİM BU SEFER ELİNİ İNDİRDİ (DAYAK YEMEMK İÇİN) , BU GÜN BAYRAM BEN YİNE AKŞAM OLMUŞ SADECE KURBAN KESTİK MİSAFİRLİK FLN GİTMEDİK EVDEYİZ AKŞAMA KADAR ... BABAM 12 DE GELİP AKŞAMA KADAR UYUDU BEN GİRMEDİM P YE SÖZ İÇİN AKŞAMA KADAR SONRA BUNLAR AKŞAM KARDEŞİME PARKA GÖTÜRDÜLER TAM 2 SAAT YOKLAR BEN YİİNE GİREMDİM DEDİM AFK BOT AÇIM SONRA 20 DK BAN KALKAR HEM 1 EL TAM ATACAM PCYİ BIRAKCAM BABAM LAR GELDİ YİNE BAPIRDI BU SEFER SEBEPSİZ DİYE ÇOK SİNİRLENDİM KAFAMA ÖYLE Bİ URUDKİ AĞLAMAYA BAŞLADIM TİTREDİM AĞLARKEN HEMDE NASIL YÜZÜMÜ HİSETMİYODUM AĞLAMAKTAN ÇOK ZOUMA GİTTİ SAKİNLEŞTİM SON ÇARE SİZDEN YARIDM SİTİYORUM LÜTFEN NE YAPMALIYIM ÖZÜR DİLEYİP 1 SENE PC YE GİRMEYECEKMİYİM YOKSA SON GÜNLERİMİ GÜZEL Mİ GEÇRİEEĞİM BAKIN SON GÜNLERİM DİYORUM NASIL BİR STRES ALTINDAYIM LÜTFEN YARDIMLARINZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİRM
SABIRLA OKUYAN HEREKSTEN ZAMAN KAYBI İÇİN ÖZÜR , YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOOOK TEŞEKÜR EDERİM

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Benim duruma az benziyor bu anlattığın olay.
Evet şu an okul açılmak üzere 3 ay canımız sıkıldı ben de lise 3'e geçtim sabah akşam pc açıp oynuyordum bütün tatil, annem bağırınca kapatıyordum ama baba daha sert, sinirlidir. Babanı karşına alıp günlük belli bir sınır içerisinde oynayacağını ve sınavlara sıkı çalışacağını söylemelisin. Ha mesele LoL'de ban yememek ise babana oyunun dakikasını göster ortalama maç 40-45 dk sen 20dk iken bağırıyorsa oyun bitince kapatacağını söyle. Bizim arkadaş da babası yüzünden sürekli ban yediğini anlatıyordu babası evde olmadıkça açıyordu bu yüzden. Sen de öyle yapabilirsin mesela 1 saat dışarı çıktıysa bir el oyun at kapat pc'yi. Ama oyuna kaptırıp teog'u unutma...

Batuhan12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler deneyelim sence şimdi gideyimmi içeri kapı kilit dadimin komşular geldi daha sinir oldum bi de onun bakış açısndan dinlemiş oldum diyoki '' 7 24 pc başından ne yapsın odasıındadır (burası önemli) hemen boş bir durum bulunca kaçıyo odasına ''ben normalde öle bişi yapmam genelde canım sıkıldıkça giriyorum mesela haber izlerken fln o da boş vakit kolladıım fln düşünüyo , yav şimdi gidip tartışıcam diyicem '' bütün gün girmedim yarım saat girdim şimdi onada sen denk geldin bana vurmanda zoruma ggitti'' hangisi iyi snn dediinmi yoksa benimkimi şu anda küs gibiyiz ağladıktan sonra dahada benle ilgilenmiyo hani hiç bakmadı bi bakar hala ğlıyomu dye
???