BlackBerry efsanesine ne oldu?

Bu konuyu okuyanlar

ThorJ

Dekan
Özel başlık
biraz üzgün
Arkadaşlar, geçmişte şu anın Apple'ı gibi olan BlackBerry'e ne oldu? Bir ara akıllı telefonları vardı ancak Android bir takım cihazlar çıkarmasına rağmen ilgi görmedi.

BlackBerry şu an ne durumda arkadaşlar, batışta mı?

Bilenler var mı?

Constantin87

Profesör
Özel başlık
Umarım doğru alandır
Arkadaşlar, geçmişte şu anın Apple'ı gibi olan BlackBerry'e ne oldu? Bir ara akıllı telefonları vardı ancak Android bir takım cihazlar çıkarmasına rağmen ilgi görmedi.

Bilenler var mı?
Çok illet bir cihazdı normal data paketleri ile bağlantı yapamaz bb özel bb paketi almalıydın falan, son zamanlar da bu konuda esnediler ama iş işten geçmiş oldu

Fakehero

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
English Teacher
TCL ile olan 4 yıldır devam eden ortaklık ve lisans anlaşması bitti. Fakat piyasadaki telefonların garanti ve tamir işlemleri devam edecek. Bundan sonra Blackberry daha çok bireysel amaçlı ürün yerine kurumsal yazılım ve donanım işlerine kendilerini kaydırıyorlar.

kabare_01

Öğrenci
bu kadar kaliteli bir markanın piyasadan birden silinmesine bende anlam verememiştim. gerçi hala bi kaç telefonunu görüyorum tam olarak kaldırıldımı bilmiyorum ama yazık oldu

Efsaneben

Asistan
Telefonlarından WhatsApp gitti eski telefonları gitti bende BlackBerry 9900 vardı whatsao gitmese onu kullanicaktim diğerleri pek önemli degil ama whatsap şimdi ise girince önemli yani aslında tuşlu telefon olarak alabilirdik ama niye bitirdiler anlamadım

Aliufk52

Asistan
apple nokia ve adroid bütün platformlardan daha iyiydi işletim sistemi çok sıtabildi ama neticesinde pahalı ve popülerliği az bir telefondu bir iş telefonu olarak tasarladın ve geliştirildi o yüzden kullanıcının ihtiyaçlarını pek karşılamazdı

burası tr

Doçent
Özel başlık
I'm a BOSS

Bilenler var mı?
Başlığı görünce bize konuyu özetledin sandım o yüzden girdim :D

DipperTR

Asistan
Özel başlık
Ğ
He's dead, Apple killed him in time,man.
O öldü,Apple zamanında onu öldürdü,dostum.

SDN Son Haberler