Bizi ttnet'ten kurtarın

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amd_ati

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
vallahi kusura bakmayın da, ülkeyi yöneten yönetimin doğru ellerle yapılacağını bilir. telekomu satmak yerine adam gibi birini getirirdi başına. Hangisi daha kârlı ?
Adama diyeceksin;

kardeşim sana yıllık 1 milyon dolar ( telekomun kârının yanında 0 bir değer ). Bu şirket kâr edecek. Sen de bunu yöneteceksin. Devletin imkanları da burada. Altyapıya ne yapacaksan yap. Hala kullanılan altyapı devletin altyapısı. Bana kurdukları bilmem kaç tane saha dolabını saymasınlar. %80 arkadaşım telekom'un MPLS sorumluları. Fiber fiber derler, onu da quicknet her yere vermeden vermeyecekler. Fiber'i döşemelerinin amacı büyük firmalara hizmet. seni beni saymazlar yani.
evet.mantıklı.tebrik ettim

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben kapatıyorum neti uydunet veta supere geçcem. böle hizmet anlayışı bir firmaya verdiğim bütün paralar haramdır..

Hele o zamdan sonra 1000 mbit net vercekler gene istemem.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
İstemiyorsanız Kullanmayın Arkadaşım ! ! ! Telefonda Bağlatmayın İnternette Mecburmusunuz Kafanıza Silahmı Dayadılar Ailenizden birini Rehin mi Aldılar "Derse Biri ne Cevabınız Olurdu " !!??

Özelleştirme işine Girmeyelim Konu Siyasete Döner .

Ve Ben Özelleştirme Taraftarıyım Köminist Bir Ülke Değiliz Herşey Devletin Tekelinde Olamaz ! Ayrıca Özelleştirme Olmasaydı (Başbakanlar her zaman değişir Ve Her Gelen Farklı bir uygulama Getirir) Başka Bir Parti İktidar Oldu O Partilide interneti Her türlü Fenalığın Yapıldığı bir yer gibi Görüyor Veya biri ileri gidip askeri sırlar internetten yayınlanıyor diye Komple iptal Edecekti Belkide ! <Örneklerine Çok Şahit Oldum >

Ben Şuna Eminim Özelleştirilmese Şu an ki En Yüksek Hızımız 1024 Kb/s 'ydi Ve Teknik Destek Almak İmkansızdı !!

Devlet işi Ağır Yürür Sizde Biliyorsunuz ! Zaman Geçtikçe Rakipleri Çoğaldıkca Rekabet Artacak ve Tüketici Bu işte karlı Çıkacaktır!

İnternet Altyapısını Oluşturmak için Zaten Çok Geç Kaldık Devlet Yüzünden .!

BPL Modem Ve Hizmet Alanı Genişledikçe Biraz Daha Rahat Edeceğiz Tüketici Olarak Diye Düşünüyorum

zynl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siyaset filan bi yana, durum ortada; "kaşıkla verilip kepçeyle alınıyor"

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Özelleştirilmeseydi hızımız anca 1mbit olurdu, hizmet çok berbat olurdu diyen arkadaşlar!!!
Türkiye'yi özelleştirelim madem kişi başına düşen para artsın, hayat standartımız yükselsin. Ne dersiniz?

Cahilleşmeyin!!!

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Mesajımı Sildim ...!

Konu Siyasete Dönüyor Yavaştan !

Cahil Diyen Arkadaş da Biraz Gelsin Akıl Versin bana Geri Kalmış Olabilirim ..! :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Konu amacından iyice saptığı için kapatılmışır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...