Aşk Belirtileriniz Nelerdir

Bu konuyu okuyanlar

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Çok güzel anlatmışsınız arkadaşlar
Ama AŞK ANLATILMAZ :) Anlatılamaz bi duygudur çünkü :)
Ama hayattaki en güzel duyguların başında Geliyor diyebilirim :)
Tabii yaşamış olanlara, yaşamamış olanlara da İnşallah yaşarsınız temennilerimi iletiyorum :)
Korkmayın aşktan :) Çünkü o sizi ansızın Buluverir :) Ve o zaman Niye daha önce aşık olmamışım diyebilirsiniz ve eminim ki diyeceksiniz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:wub::wub:ailenden soğyosn herşeye gülüosn onu düşününce mutlu oluyosn müzik dinlemek istiysn ama aşk bittimde odaya kapanıp ağlıysn bence bu işe fazla önem vermeyn size kendimi anlattım aslnda neyse boşverin aşkla iyi şanslar:cursing:

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nedense ergenliğe girdikten sonra hiç aşık olmadım... aşk hormonlarımı küçükken aşırı mı kullandım ne? :D

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çocukken basit belirtiler , yanında kızarmalar vs. Ergenlikte uyudugum yatakta çukursal değişiklikler , banyo sürelerinin yarım saat uzaması , her sabah ve her akşam iç çamaşırı değiştirmek. Şükürki son 8-10 senedir Sürekli gülümseme , her cümlende isminin geçmesi , gece olup yataga gırdıgınde tavanda film gibi onun geçmesi olarak devam eder :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Alt sokakta otururdu kendisi. Onu görünce suratım kıpkırmızı olur utancımdan direk göremeyeceği bir yere kaçardım. Arasıra biz arkadaşlarla top oynarken bizim sokağa da geliyorlardı. Ben de topu Allah ne verdiyse vurup sağa sola atardım sonra onu alıcam diye kaçardım :D

Saçmalıklar işte. Ama çok iyi birşey. Şimdi ise o halimden eser yok :p