Android Kategorisi İçin Moderatör Oylaması

Android Kategorisinde Kim Moderatör Olsun?

• Burk.Clik

Kullanılan: 5 3.6%
  • lordarcual

Kullanılan: 57 41.0%
  • aquess1999

Kullanılan: 6 4.3%
  • 25 PARS 1907

Kullanılan: 26 18.7%
  • smnfrkn

Kullanılan: 4 2.9%
  • Kadir Sekme

Kullanılan: 6 4.3%
  • TheMerhum

Kullanılan: 5 3.6%
  • freewill

Kullanılan: 30 21.6%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Üyecikler.Başka seçenekler de mevcut :D
Doğru :D @Üyecikler, @Asistanlar, @Doçentler, @Profesörler, @Dekanlar, @Üstatlar, @Onursal Üyeler, @Moderatörler, @Süper Moderatörler, @Co-Admin, @Geliştiriciler, @Admin, @Editörler. Yeterli sanırım :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam saat 1:24 doğaldır biraz duraksaması :D
Hakikaten saat 1:30 olmuş :D Ben yatayım yarım saat içinde yaf :)

smnfrkn

Müdavim
Müdavim
11 Temmuz 2012
1,283
11
218
Hakikaten saat 1:30 olmuş :D Ben yatayım yarım saat içinde yaf :)

Daha şimdiden gücün etkisine kapılıp kendinden geçtin hocam, oylama bitince ne olacak bakalım :p :D Şaka bir yana, adaylar içinde kim ya da kimler çıkarsa çıksın hakkıyla yapacağına inanıyorum, o konuda bir şüphem bir. :)

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Daha şimdiden gücün etkisine kapılıp kendinden geçtin hocam, oylama bitince ne olacak bakalım :p :D Şaka bir yana, adaylar içinde kim ya da kimler çıkarsa çıksın hakkıyla yapacağına inanıyorum, o konuda bir şüphem bir. :)
:) Yok yaf :) Ben sadece, biraz rahatım. Ben inanıyorum ki kim seçilirse o kişinin işini
W0cU8B3s.jpg
yla yapabileceğine inanıyorum :D

31 olmuş bu arada benim oy durumu :)

[MENTION=200254]25 PARS 1907[/MENTION]'nin tersi :) Benim memleket plakası birde :D

smnfrkn

Müdavim
Müdavim
11 Temmuz 2012
1,283
11
218
:) Yok yaf :) Ben sadece, biraz rahatım. Ben inanıyorum ki kim seçilirse o kişinin işini
W0cU8B3s.jpg
yla yapabileceğine inanıyorum :D

31 olmuş bu arada benim oy durumu :)

@25 PARS 1907'nin tersi :) Benim memleket plakası birde :D

Hocam ben inanıyorum ki diye başlayıp, inanıyorum diye bitirmişsin, artık sana yakışmaz böyle :D Biliyorum hocam seni, geçen tartıştığımızda anladım az çok, şurada zaten çok kişi kalmadı, şakalaşıyorum biraz :)

IThelp

Müdavim
Müdavim
11 Nisan 2011
4,314
19
0
@lordarcual baya dil dökdün mod uğruna az kala banlanıyordun hata şakada olsa bannlandın ne kadar istekli azimli olduğunu gördüm inanıyorum ki bu istediğin azmin görevini laikiyle yapacağına inanıyorum android fazla anlamam ama tlf tamiri günlük işim hemen hemen sana güveniyorum ve forumda sana yardımcı olmak icin elimde geleni yapmaya calışacağım

şapkadan bir oy cıktı hadi hayırlısı:)

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
@lordarcual baya dil dökdün mod uğruna az kala banlanıyordun hata şakada olsa bannlandın ne kadar istekli azimli olduğunu gördüm inanıyorum ki bu istediğin azmin görevini laikiyle yapacağına inanıyorum android fazla anlamam ama tlf tamiri günlük işim hemen hemen sana güveniyorum ve forumda sana yardımcı olmak icin elimde geleni yapmaya calışacağım

şapkadan bir oy cıktı hadi hayırlısı:)
Eyvallah abi :) senin adın neydi abi öyle sesleneyim sana :)

Hocam ben inanıyorum ki diye başlayıp, inanıyorum diye bitirmişsin, artık sana yakışmaz böyle :D Biliyorum hocam seni, geçen tartıştığımızda anladım az çok, şurada zaten çok kişi kalmadı, şakalaşıyorum biraz :)
Kafamı kaldı ki :D o an yapabildiğim en iyi espri oydu :D

byuCk

Doçent
10 Eylül 2007
960
1
18
Eyvallah abi :) senin adın neydi abi öyle sesleneyim sana :)

Kafamı kaldı ki :D o an yapabildiğim en iyi espri oydu :D

Kardeşim oyumu aldın ;) umarım @android3 arkadaşımız kadar faydalı olursun :) çok emeği var. Ben de bazen yardım alıyorum bazen yardım ediyorum :) daha önümde yol olduğunu düşünüp başvurmadım :) Hadi hayırlısı bakalım. Bu arada oyumu niye sana verdim? :) İdeal insanlar her yerde olmalı ;)

@__kadıköyRAP__ neden mod değil? Ya da neden aday olmadı? O da bilgili diye biliyorum bu konuda?

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Kardeşim oyumu aldın ;) umarım @android3 arkadaşımız kadar faydalı olursun :) çok emeği var. Ben de bazen yardım alıyorum bazen yardım ediyorum :) daha önümde yol olduğunu düşünüp başvurmadım :) Hadi hayırlısı bakalım. Bu arada oyumu niye sana verdim? :) İdeal insanlar her yerde olmalı ;)

[COLOR=#16496E @[B]__kadıköyRAP__[/B] neden mod değil? Ya da neden aday olmadı? O da bilgili diye biliyorum bu konuda?[/COLOR]
Sağ olasın Kardeşim :) Sen niye bana oy verdin :p @__kadıköyRAP__ kendi olmak istemiyor uğraşamam diyor :) inşaAllah olursam elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım kuşkunuz olmasın :)

mustang

Müdavim
Müdavim
30 Ekim 2008
8,663
34
228
Burada çok zorlanacağım Galiba.

[MENTION=200254]25 PARS 1907[/MENTION]
Hayırlı Olsun Kardeşim.
Kazanırsan Benim X5 e iyi bir Rom bulacaz bak ha.:laugh:
Hatta Aleti sana göndereyim de hallediver.
Uğraştırma yaşlı insanı.:mrgreen:

Koca Adam

Müdavim
Müdavim
15 Kasım 2011
4,114
13
218
Burada çok zorlanacağım Galiba.

@25 PARS 1907
Hayırlı Olsun Kardeşim.
Kazanırsan Benim X5 e iyi bir Rom bulacaz bak ha.:laugh:
Hatta Aleti sana göndereyim de hallediver.
Uğraştırma yaşlı insanı.:mrgreen:
Eyvallah abim :) ne demek ya ..teneke ile beni gezdirirsen :p buluruz ama ben yaşlı adam görmüyorum :D

friendly

Müdavim
Müdavim
19 Mart 2009
11,873
671
3,293
Tek sorun buluşunca yemekleri kim ısmarlayacak onu kararlaştıralım.. :)
Eğer ben ısmarlamayacaksam 3 gün öncesinden aç durup öyle geleyim diyorum buluşmaya.. :p

Koca Adam

Müdavim
Müdavim
15 Kasım 2011
4,114
13
218
Beklerim Kardeşim.Gel Misafirim ol.Başımın Üstünde yeriniz var.:)

liglerin başlamış olduğu tarihlerde gelirim sizin içinde uygun olursa maça gideriz :) dimi canlar ? [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] [MENTION=63117]friendly[/MENTION] [MENTION=81135]Ahbârî[/MENTION] [MENTION=129454]|SeYYaH|[/MENTION]

Sen misafirsin olmaz ayıp olur..
Ama bana geçen özel mesajla gönderdiğin hamur içlerinden getirirsen arada götürürüm ben onları :D

daha görmediğin şeyler var :D ama kadayıf dolmasını kesinlikle kendim yaparım size :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...