Soru Okul itirafları

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Cuma töreninde bayrak sıkışmıştı bende 3 katlı okuldan daha yüksek olan bayrak direğine örümcek adam gibi tırmanıp bayrağı düzeltmiştim.Ayrıca hocanın kursa termosla getirdiği tüm kahveyi tenefüste arkadaşımla beraber içmiştik (pişmanım).

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Cuma töreninde bayrak sıkışmıştı bende 3 katlı okuldan daha yüksek olan bayrak direğine örümcek adam gibi tırmanıp bayrağı düzeltmiştim.Ayrıca hocanın kursa termosla getirdiği tüm kahveyi tenefüste arkadaşımla beraber içmiştik (pişmanım).
Bayrak direğine nasıl çıktın seni acile n dağcı olarak işe almak lazım ??

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Akjajakaksuaujzjdjk

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Evet herkes hayatında illaki bi halt yemiştir özellikle okulda, okul da yaptığınız ve asla kimseye anlatmadığınız itiraflarınızı alalım [emoji23] ben en son söyleyeceğim
Ooo Benim Yaptığım Halt Fenaydı Açıkcası Kendi Okulumda Tahta Koruması Vardı Akıllı Tahta Ben O Korumanın Kilidini Açmıştım Sonra Bir Arkadaşıma Nasıl Yaptığımı Söylemiştim Sonra Tüm Okula Yayılınca Tüm Okul Tahtaların Kilidini Açmaya Başlamaz Mı [emoji1787][emoji1787][emoji1787] En Son Müdür Beni Odaya Çekti 2 Tane Şamar Yedik Sonra Bi Bilgisayarcı Geldi Düzeltti Olan Bize Oldu [emoji28][emoji28][emoji28] Bu Arada Bu Olay Ortaokul 8.Sınıfta Yaşamıştım

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
İlk okulda okuldan kaçtım

İlk okulda hocanın en sevdiği çocuklardan biriydim derslerim çok yüksekti sonra bir gün okula gittiğimde hayat bilgisi ktabımı evde unuttuğumu gördüm , hocanın gözünden düşmemek için görevlinin boş bir anında bir tenefüs kaçtım okuldan (evle okulun arası kısa koşarak 3 dakika)
Evin anahtarıda vardı girdim kitabı aldım sonra geri koşarak geldim okula tenefüs daha bitmemişti :D

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
İlk okulda okuldan kaçtım

İlk okulda hocanın en sevdiği çocuklardan biriydim derslerim çok yüksekti sonra bir gün okula gittiğimde hayat bilgisi ktabımı evde unuttuğumu gördüm , hocanın gözünden düşmemek için görevlinin boş bir anında bir tenefüs kaçtım okuldan (evle okulun arası kısa koşarak 3 dakika)
Evin anahtarıda vardı girdim kitabı aldım sonra geri koşarak geldim okula tenefüs daha bitmemişti :D
İyimiş

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Hocam biraz garrip olacak ama söyleyeyeim yinede 5 veya 6. sınıftayız bilişim dersi var bilgisayarlar 512 MB RAMli windows xpli ve ders boş geçiyor hoca istediğinizi yapın diyerek bırakıyor işte bende crackli gta vc yükleyip flasha götürecektim virüslü çıktı ama allahtan bişi demediler format attılar geçtiler

KRAL penguen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
lise 3 te tuvaletin duvarına (işaretlediğim yere işe) yazmıştım sonra çıkıp yarım saat sonra tekrar geldim cidden biri oraya işemiş.1 gün sonra okul çıkışında müdür duvara işeyen kişiyi kamera kayıtlarından bulduğunu söyledi (ben arkada gülmekten ölüyorum) çocuk disipline gitti bide ailesine anlattılar hatırladıkça gülerim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
lise 3 te tuvaletin duvarına (işaretlediğim yere işe) yazmıştım sonra çıkıp yarım saat sonra tekrar geldim cidden biri oraya işemiş sonra okul çıkışında duvara işeyen kişiyi kamera kayıtlarında işeyen kişiyi buldu (ben arkada gülmekten ölüyorum) çocuk disipline gitti bide ailesine anlattılar hatırladıkça gülerim
Tuvalette kamera mı var?

Sanada ceza vermeliydiler nasıl kurtardın canını? ???

enis1628

Asistan
Reaksiyon puanı
114
okuldaki kameralardan birini taş atarak yere dökmüştüm sonrada suçu başkasına atıp ordan uzaklaşmıştım

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
lise 3 te tuvaletin duvarına (işaretlediğim yere işe) yazmıştım sonra çıkıp yarım saat sonra tekrar geldim cidden biri oraya işemiş.1 gün sonra okul çıkışında müdür duvara işeyen kişiyi kamera kayıtlarından bulduğunu söyledi (ben arkada gülmekten ölüyorum) çocuk disipline gitti bide ailesine anlattılar hatırladıkça gülerim
Ahahasşzşlsas nasıl bi kafayla yaptın
Mesaj otomatik birleştirildi:

tuvaletin önünde kamera vardı(hocalar dedektif gibi)

kendime özel yeteneklerim var (küçükken bakkalardan az çikolata çalmadık);););)
? cino çikolata vardı eskiden

Ooo Benim Yaptığım Halt Fenaydı Açıkcası Kendi Okulumda Tahta Koruması Vardı Akıllı Tahta Ben O Korumanın Kilidini Açmıştım Sonra Bir Arkadaşıma Nasıl Yaptığımı Söylemiştim Sonra Tüm Okula Yayılınca Tüm Okul Tahtaların Kilidini Açmaya Başlamaz Mı [emoji1787][emoji1787][emoji1787] En Son Müdür Beni Odaya Çekti 2 Tane Şamar Yedik Sonra Bi Bilgisayarcı Geldi Düzeltti Olan Bize Oldu [emoji28][emoji28][emoji28] Bu Arada Bu Olay Ortaokul 8.Sınıfta Yaşamıştım
Teşkilat gibi akskskaksm pişman mısın?

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Yanlışlıkla Akıllı Tahta'yı kilitledim. 2 hafta ders işlenmedi. (Hoca sadece Morpa'dan ders işliyordu. Eli, kolu kesilmiş gibiydi. xD)

En basitlerinden birini anlattım. Daha bir sürü olay var. qwe

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Yanlışlıkla Akıllı Tahta'yı kilitledim. 2 hafta ders işlenmedi. (Hoca sadece Morpa'dan ders işliyordu. Eli, kolu kesilmiş gibiydi. xD)
Ya onları bizde yaptık onlar bir şey değil

Zaten sonradan bizm okuldaki bütün tahtalar ATAK yüklemişlerdi

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
Ben bir keresinde küçüktüm ilkokul 3'e gidiyordum galiba.Erkekler tuvaleti diye kızlar tuvaletine girmiştik.Hatta sadece ben değil 2-3 tane arkadaşımla beraber :D .Şans mı desem hiçbir kızda gelmedi tuvalete bir öğretmende bizi uyarmadı.Sonra çıktık tuvaletten :D
Birde ortaokula yeni başlamıştım.Kendi sınıfıma gireceğime yanlışlıkla bir kat fazla çıkıp başka sınıfa girmiştim.Hatta birşeyde söylemiştim (bağırarak :D) Sonra baktım burası benim sınıfım değil hızlı hızlı çıktım sınıftan :D :)

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Hademeye orta parmak çekiyorduk arkasından bir tane arkadaş çekerken hademe gördü yakaladı biz o sırada çoktan kaçmıştık ve arkadaş bizi ispiyonlamıştı. Hademe geldi bu eleman bizi gösterdi hademeyle müdür yardımcısının yanına gittik. O gün öğretmenler toplanmış gün gibi birşey yapmışlar tıkınıyorlardı. Sonra teneffüs bitiyor diye hademe öğrenci numaralarımızı aldı sonra bizi saldı. Ondan sonra çok daha dikkatli hareket çeker olduk o hademeye.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
1. sınıfta anaokulumdan 3 arkadaşımla birlikte tenefüs çaldığı halde içeri gitmemiştik.o an kendimi özel harekat polisi gibi hissetmiştim hocalara yakalanmadan okulun içine giriyoz 2. katına çıkıyoz ordan kayıyoruz falan gene bahçeye çıkıyoruz sonuç olarak 2 dersin sonunda sınıfa dönerken sınıftan çıkanları görüp öğretmenden azar yiyip çantamızı alıp umursamadan cipsimizi alıp velilerimizi beklemeye başlamıştık.onun dışında başka ne vardı bir düşüneyim.bir arkadaşıma 6. sınıfta kopya verirken bi kız yakalamıştı xd para istemişti ispiklememek için (benden değil arkadaştan) ve sonuç olarak sevgilisiyle derste mektuplarını yakaladık.2 tane vardı dedik birini abine diğerini müdüre veririz.ve evet arkadaş ispiklenmedi.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Biz bir arkadaşın değil sınıfın değil direk okulun içinden geçtik kar tanesi gibi olan köpük var ya onu okulun koridorunda oynadık koskocaman parça işimiz bittiğinde ufacıkdı diğer kısmı nerde diye sormaya gerek yoktur herhalde. Tabiki de ceza almadım mükemmel sıyrılırım işin içinden.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
1. sınıfta anaokulumdan 3 arkadaşımla birlikte tenefüs çaldığı halde içeri gitmemiştik.o an kendimi özel harekat polisi gibi hissetmiştim hocalara yakalanmadan okulun içine giriyoz 2. katına çıkıyoz ordan kayıyoruz falan gene bahçeye çıkıyoruz sonuç olarak 2 dersin sonunda sınıfa dönerken sınıftan çıkanları görüp öğretmenden azar yiyip çantamızı alıp umursamadan cipsimizi alıp velilerimizi beklemeye başlamıştık.onun dışında başka ne vardı bir düşüneyim.bir arkadaşıma 6. sınıfta kopya verirken bi kız yakalamıştı xd para istemişti ispiklememek için (benden değil arkadaştan) ve sonuç olarak sevgilisiyle derste mektuplarını yakaladık.2 tane vardı dedik birini abine diğerini müdüre veririz.ve evet arkadaş ispiklenmedi.
Arkadaş dediğin böyle olur işte.

Helal olsun.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Arkadaş dediğin böyle olur işte.

Helal olsun.
teşekkürler

8. sınıfta beden dersinde sınıfa çıkıp akıllı tahtadan arkadaşın telefondan hotspotu açtık korsan big mouth izledik(ben ricky and morty istemiştim ama doğrusu sarmıştı dizi).ve sonuç olarak yakalanmadık.

Son düzenleme:

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Hademeye orta parmak çekiyorduk arkasından bir tane arkadaş çekerken hademe gördü yakaladı biz o sırada çoktan kaçmıştık ve arkadaş bizi ispiyonlamıştı. Hademe geldi bu eleman bizi gösterdi hademeyle müdür yardımcısının yanına gittik. O gün öğretmenler toplanmış gün gibi birşey yapmışlar tıkınıyorlardı. Sonra teneffüs bitiyor diye hademe öğrenci numaralarımızı aldı sonra bizi saldı. Ondan sonra çok daha dikkatli hareket çeker olduk o hademeye.
Allam ya bizim okulda da vardı onlardan ??

Biz bir arkadaşın değil sınıfın değil direk okulun içinden geçtik kar tanesi gibi olan köpük var ya onu okulun koridorunda oynadık koskocaman parça işimiz bittiğinde ufacıkdı diğer kısmı nerde diye sormaya gerek yoktur herhalde. Tabiki de ceza almadım mükemmel sıyrılırım işin içinden.
Olan hizmetliye oldu ?

8 e giderken aşırı haylaz bir sınıfız diye öğretmenler odasının tam karşısındaki koridora atmışlardı. Sadece bizim sınıf koridorda. geri kalan sınıflar laboratuvar adı altında kapalı tutulan odalardan ibaret.
1 sene içerisinde sınıfın bütün camları kırılıyor sapları koparılıyor kapı sökülüyor diye sınıftaki camları matkabla sabitlemişlerdi. Kapının ortasında insan geçecek kadar kırık vardı.
Kapı kollarıda sürekli kırılıyor, kimin elinde kalırsa o alıyordu. Bir sabah okula erken gittim tam kapıyı açıcam elimde kaldı. Geri oturttum. Döndüm baskasi gelince onun elinde kalmis gibi oldu ?
Birde derslerde petekteki metal teli söküp sınıfa su basiyordum ders iptal oluyordu ?
Sirf bunun icin karga burunla dolasirdim ?
Nasıl bi mantık zeka fışkırıyor

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Evet herkes hayatında illaki bi halt yemiştir özellikle okulda, okul da yaptığınız ve asla kimseye anlatmadığınız itiraflarınızı alalım ? ben en son söyleyeceğim
Sende mutlaka daha farklı durumlar yaşamış karşılaşmışsındır. Okul yıllarının yerini hiçbirşey tutmuyor. Bu arada senin konunda attığım bu mesajla 1000 oldum. Darısı sana. :D

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Sende mutlaka daha farklı durumlar yaşamış karşılaşmışsındır. Okul yıllarının yerini hiçbirşey tutmuyor. Bu arada senin konunda attığım bu mesajla 1000 oldum. Darısı sana. :D
? sen beni kıskandırmaya mi çalışıyorsun bakim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...