Zoom ip tehditi

Bu konuyu okuyanlar

bugrakrkl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba dostlar geçen benim arkadaşlarımdan biri hocanın dersine girip şarkı filan açtı ve hoca da bunu yapanın ipsi bulundu pazartesi okula çağrılcak dedi böyle birşey mümkün mü? Zoom ip vermiyor diye biliyorum ama

muzadam136

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Merhaba dostlar geçen benim arkadaşlarımdan biri hocanın dersine girip şarkı filan açtı ve hoca da bunu yapanın ipsi bulundu pazartesi okula çağrılcak dedi böyle birşey mümkün mü? Zoom ip vermiyor diye biliyorum ama
Hoca ipsini öğrenebilir ama okula falan çağırmaz bence

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Ben hoca olsam ip nin kimin olduğunu bulmak için uğraşmam.

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Zoom ip tehdit nasıl bir başlık ya :) Güvenlik açığı falan var sandım

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
İp den kim oldgunu bulamaz tabi iss vermezse bu kadar basit birşey için iss vermez bence

Son düzenleme:

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Şimdi bütün hocalar vs zoom kullandığı için MEB ile zoom arasında bir anlaşma olabilir. Ondan dolayı istedikleri zaman zoom dan bulunabilir diye düşünüyorum.

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Şimdi bütün hocalar vs zoom kullandığı için MEB ile zoom arasında bir anlaşma olabilir. Ondan dolayı istedikleri zaman zoom dan bulunabilir diye düşünüyorum.
Öyle bir şey yok + MEB Zoom ile anlaşmalı değil kendi canlı yayın platformları var