Bir üye yüzünden bütün Technopat'dan soğudum

Bu konuyu okuyanlar

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Merhaba, ben Technopat Sosyal'de 2018'den beri üyeydim, 5 gün önce bir üye yüzünden hesabımı sildirdim. Orada ben ücretsiz, demo, orijinal ve korsan oyunu blog olarak karşılaştırmıştım. İsim vermek istemem ancak birbirimize ifade bırakıyorduk. Ben ifade cezası yedim ve o yemedi. O bütün Technopat Sosyal'de olan bütün hevesimi yıkmıştı. Biliyorum @painkiller, @candela, @akil Gündoğan, @İbrahim Zdemir'i özleyeceğim. Ancak orada da VPN, başka bilgisayar ile girmeyle falan anlayacaklarını söyledi. Yani ben oraya tekrar ben şöyle bir hesap açarsam benim olduğumu anlarlar: "Adsız 1'in abisi, Ben Adsız 1 değilim, AnonimXXXXX, Adsız 2."
Biliyorum buraya kayıt olurken çok kötü bir kullanıcı adı seçtim. Ancak değiştirebilmem için 100 mesaja kadar beklemek zorundayım ve burada çok aktif değilim. Beni burada bulacaklarını biliyorum. Hem de 7 aydır orada hiç uyarı almıyordum. Orada ben sadece toplam 6 kere uyarı yedim. Ne yapmalıyım şimdi?

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Merhaba, ben Technopat Sosyal'de 2018'den beri üyeydim, 5 gün önce bir üye yüzünden hesabımı sildirdim. Orada ben ücretsiz, demo, orijinal ve korsan oyunu blog olarak karşılaştırmıştım. İsim vermek istemem ancak birbirimize ifade bırakıyorduk. Ben ifade cezası yedim ve o yemedi. O bütün Technopat Sosyal'de olan bütün hevesimi yıkmıştı. Biliyorum @painkiller, @candela, @akil Gündoğan, @İbrahim Zdemir'i özleyeceğim. Ancak orada da VPN, başka bilgisayar ile girmeyle falan anlayacaklarını söyledi. Yani ben oraya tekrar ben şöyle bir hesap açarsam benim olduğumu anlarlar: "Adsız 1'in abisi, Ben Adsız 1 değilim, AnonimXXXXX, Adsız 2."
Biliyorum buraya kayıt olurken çok kötü bir kullanıcı adı seçtim. Ancak değiştirebilmem için 100 mesaja kadar beklemek zorundayım ve burada çok aktif değilim. Beni burada bulacaklarını biliyorum. Hem de 7 aydır orada hiç uyarı almıyordum. Orada ben sadece toplam 6 kere uyarı yedim. Ne yapmalıyım şimdi?
Boşver orayı buraya gel

rubyisred

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Aramıza Hoşgeldin :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Technopat sitesine birkaç gün önce gözatmıştım.
Ana sitede Haber yayınları arasında foruma nasıl üye olunur diye videolu öğretimli haber açmışlar.

Technopat sosyal baya üye kaybetmış bence. sağ tarafta bilgiden bakmıştım 700 üye varken 3000 üzeri ziyaretçi vardı..

Böyle giderse 200 den aşağı üye kalıcak.

Bir ara oradaydım 1yıldan fazla oldu güzelce alışmıştım ortama hiçkimse değip dolaşmıyordu banada. Günlerin birinde yönetim ekibiyle kullanıcılar arasında çakışma düştü orda bana 5 - 6 Yıllık ban attılar. Anında Miktirettim orayı. :D
hahahahahahahaha

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Umarım, benim burada olduğumu bilmiyorlardır. Yoksa beni o forumdan soğutan üye buraya da kayıt olup buradan da soğutur. Bir an önce 100 mesaja ulaşıp kullanıcı adımı değiştirmem lazım.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
hep ban yidim orda açtığım 1 ay belkide 15-20 ban geldi yazıyorum ban geliyor neden aga laf yazdığımdan dolayı sonda nokta koymadığımdan dolayı

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Mesaj attığı anda raporlarsın
Harbi bide ben sırf büyük harf kullandığım için ban yedim nokta koymadığım için felan en ufak şeyden ban atıyorlar

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Umarım, benim burada olduğumu bilmiyorlardır. Yoksa beni o forumdan soğutan üye buraya da kayıt olup buradan da soğutur. Bir an önce 100 mesaja ulaşıp kullanıcı adımı değiştirmem lazım.
ya abi sen rahatına bak bende ordan soğudum gerçekten mesaj yazıyorsun 1saat sonra girmişşin hale mesaj inceleniyor diyo hatta cevap gelmediğide oldu orda fakat burda sınırlama yok çok şükür

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
Technopat sitesine birkaç gün önce gözatmıştım.
Ana sitede Haber yayınları arasında foruma nasıl üye olunur diye videolu öğretimli haber açmışlar.

Technopat sosyal baya üye kaybetmış bence. sağ tarafta bilgiden bakmıştım 700 üye varken 3000 üzeri ziyaretçi vardı..

Böyle giderse 200 den aşağı üye kalıcak.

Bir ara oradaydım 1yıldan fazla oldu güzelce alışmıştım ortama hiçkimse değip dolaşmıyordu banada. Günlerin birinde yönetim ekibiyle kullanıcılar arasında çakışma düştü orda bana 5 - 6 Yıllık ban attılar. Anında Miktirettim orayı. :D
hahahahahahahaha
Burada üye sayısı 20-30 da yoktur belki.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
popüler ya da kalabalık her forum aynı. kendi keyfine bakmaya çalış.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
ŞUNU aklınıza sokun.
Ne SDN Forum, ne Sosyal ne de başka bir forum, diğer forumları kötüleme yeri DEĞİLDİR! Bunu kafanıza sokun artık. Şikayet forumu değil burası. Hangi forumda istiyorsanız orada durursunuz. Millete gelip kötülemenin HİÇBİR ANLAMI YOK arkadaşlar.
Teşekkür ediyorum.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bir anlık kin ile olduğunu düşünüyorum. Şahsen bende ceza yediğimde burada ağlamıştım :)
Ama şu var viral reklam gibi oluyor. Sürekli şikayet başlığı açılıyor ama reklamı yapılıyor bedava.

Lügat veya TDK değiller sebep ile orada takılıp hit kazandırıp para kazanmalarını sağlama bu düşünceye sahipsen. Tahminen ceza'n geçince sen oraya devam edecek gibi duruyorsun :))

utkuversus burası kötüleme yeri. kategori başlığına bakarsan .)

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Neden son zamanlarda bir tek Teknopat burada konu oluyor. Adamlar kendilerine dikkat çekmek için ajan mı yolluyorlar? Mesela Ekşisözlük neden hiç kötü olmuyor?

Sanki bizden üye çalmaya çalışıyorlar.

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Anladım, yalnız bende şöyle bir duygu vardır: "(Admin olmayan) bir üye beni forumda istemiyorsa diğerleri de istemiyordur." Hem de ben ceza aldım ve o almadığı için orada haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Bence ya ikimize de ceza verilmeliydi ya da ikimize de verilmemeliydi. Ben bazı ifadeleri almayı hiç sevmem. Bunu şimdi söylemiyorum. Çünkü bana o ifadeleri bırakan troller olabilir burada da. Ben yokken buraya da ifade sisteminin geldiğini fark ettim. Bence ifade sistemi şöyle güncellenebilir:
  • Beğen: Reaksiyon puanını 1 artırır.
  • Nötr: Reaksiyon puanını değiştirmez.
  • Dislike: Reaksiyon puanını 1 azaltır.
Bence bu üç ifadenin yeterli olacağını düşünüyorum. Ama siz bilirsiniz.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
@kmurat

İkisinin de alanı benzer diye oluyor olabilir mi ? Bu tarz şeylerde belirli başlı yerler var.
DH, SDN, Techno vs vs.

Ekşisözlük üyelik sistemi davetiyesi vs farklı. Orada millet reklamı yapılsın diye para veriyor. Ekşiyle burası kıyaslanamaz.

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137
@AdminVersusHacker sen Adsız 1 misin? :D Ben Yiğithan K, Technopat'tan, belki hatırlarsın. :) Hesabını sildirdiğini değil, silindiğini düşünüyordum. İsteğe göre hesap silme yapılmıyor diye biliyordum.

Bana HDD'den format atmayla ilgili yardımcı olmuştunuz, yine teşekkür ederim. :)

Boş verin ya, takmayın böyle şeylere. Bir site için üzülmeye değmez bence.

Karşı kullanıcının ifade yasağı almadığına emin misiniz?

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
İşte o korkunç üye ben'im. Burada da buldum sizi. yaktım çıranızı.:mad:
:mad:
İkinci defa yemeyeceğim bu numarayı. Bu sefer ben değil sen ifade yasağı alacaksın. Bu sefer ben soğutacağım seni. Artık buradan gidip başka foruma "SDN'deki Adsız 1/AdminVersusHacker beni SDN'den soğuttu" dersin artık.

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Göreceksin sen, beni soğutursan ben de seni soğutacağım. Artık kaçma vaktin geldi. Buradaki arkadaşlarınla vedalaş bari istersen. Trolleyeceğim seni. Sana bu sefer hiç ifade bırakmayacağım. Sen istediğin kadar bırak ifadeni. Orada Mikail Fidan beni banladı. Ancak burada da herhangi bir Admin banlar ben sana söyliyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konuyu oku ve bir daha düşün bence.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Göreceksin sen, beni soğutursan ben de seni soğutacağım. Artık kaçma vaktin geldi. Buradaki arkadaşlarınla vedalaş bari istersen. Trolleyeceğim seni. Sana bu sefer hiç ifade bırakmayacağım. Sen istediğin kadar bırak ifadeni. Orada Mikail Fidan beni banladı. Ancak burada da herhangi bir Admin banlar ben sana söyliyim.

Bu konuyu oku ve bir daha düşün bence.
Sen cevap vermişsin.....sınırsızda banlanabilirsin...o forumda seni görmüştüm...o kişi şu an burda burdada seni buldu...kmurat seni burdada buldu....kaç kurtar kendini..

Adam seni burdada buldu...serengetiye kaç kurtar kendini...eyvahhhh

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Sen cevap vermişsin.....sınırsızda banlanabilirsin...o forumda seni görmüştüm...o kişi şu an burda burdada seni buldu...kmurat seni burdada buldu....kaç kurtar kendini..

Adam seni burdada buldu...serengetiye kaç kurtar kendini...eyvahhhh
O zaman ben gitmeliyim. Özelden atıyım beni soğutan üyeyi. kmurat gerçekten o mu, yoksa mizah mı yapıyor anlamış değilim. Oradan kontrol edebilir misin?