Bir üye yüzünden bütün Technopat'dan soğudum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Anladım, yalnız bende şöyle bir duygu vardır: "(Admin olmayan) bir üye beni forumda istemiyorsa diğerleri de istemiyordur." Hem de ben ceza aldım ve o almadığı için orada haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Bence ya ikimize de ceza verilmeliydi ya da ikimize de verilmemeliydi. Ben bazı ifadeleri almayı hiç sevmem. Bunu şimdi söylemiyorum. Çünkü bana o ifadeleri bırakan troller olabilir burada da. Ben yokken buraya da ifade sisteminin geldiğini fark ettim. Bence ifade sistemi şöyle güncellenebilir:
  • Beğen: Reaksiyon puanını 1 artırır.
  • Nötr: Reaksiyon puanını değiştirmez.
  • Dislike: Reaksiyon puanını 1 azaltır.
Bence bu üç ifadenin yeterli olacağını düşünüyorum. Ama siz bilirsiniz.

Szayel

Doçent
@kmurat

İkisinin de alanı benzer diye oluyor olabilir mi ? Bu tarz şeylerde belirli başlı yerler var.
DH, SDN, Techno vs vs.

Ekşisözlük üyelik sistemi davetiyesi vs farklı. Orada millet reklamı yapılsın diye para veriyor. Ekşiyle burası kıyaslanamaz.

yika38

Üyecik
@AdminVersusHacker sen Adsız 1 misin? :D Ben Yiğithan K, Technopat'tan, belki hatırlarsın. :) Hesabını sildirdiğini değil, silindiğini düşünüyordum. İsteğe göre hesap silme yapılmıyor diye biliyordum.

Bana HDD'den format atmayla ilgili yardımcı olmuştunuz, yine teşekkür ederim. :)

Boş verin ya, takmayın böyle şeylere. Bir site için üzülmeye değmez bence.

Karşı kullanıcının ifade yasağı almadığına emin misiniz?

Göreceksin sen, beni soğutursan ben de seni soğutacağım. Artık kaçma vaktin geldi. Buradaki arkadaşlarınla vedalaş bari istersen. Trolleyeceğim seni. Sana bu sefer hiç ifade bırakmayacağım. Sen istediğin kadar bırak ifadeni. Orada Mikail Fidan beni banladı. Ancak burada da herhangi bir Admin banlar ben sana söyliyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konuyu oku ve bir daha düşün bence.

Göreceksin sen, beni soğutursan ben de seni soğutacağım. Artık kaçma vaktin geldi. Buradaki arkadaşlarınla vedalaş bari istersen. Trolleyeceğim seni. Sana bu sefer hiç ifade bırakmayacağım. Sen istediğin kadar bırak ifadeni. Orada Mikail Fidan beni banladı. Ancak burada da herhangi bir Admin banlar ben sana söyliyim.

Bu konuyu oku ve bir daha düşün bence.
Sen cevap vermişsin.....sınırsızda banlanabilirsin...o forumda seni görmüştüm...o kişi şu an burda burdada seni buldu...kmurat seni burdada buldu....kaç kurtar kendini..

Adam seni burdada buldu...serengetiye kaç kurtar kendini...eyvahhhh

Sen cevap vermişsin.....sınırsızda banlanabilirsin...o forumda seni görmüştüm...o kişi şu an burda burdada seni buldu...kmurat seni burdada buldu....kaç kurtar kendini..

Adam seni burdada buldu...serengetiye kaç kurtar kendini...eyvahhhh
O zaman ben gitmeliyim. Özelden atıyım beni soğutan üyeyi. kmurat gerçekten o mu, yoksa mizah mı yapıyor anlamış değilim. Oradan kontrol edebilir misin?

O zaman ben gitmeliyim. Özelden atıyım beni soğutan üyeyi. kmurat gerçekten o mu, yoksa mizah mı yapıyor anlamış değilim. Oradan kontrol edebilir misin?
Ya kmurat yada vectorr ikisinden biri yapmış...birde vectorr var...oda bu işlerin kurdu ...ya vectorr yada kmurat yapmış....

ona bakarsan ben de shifdeletedeki siyasi sempatizanlardan rahatsızım. bazı hükümet yanlısı troller burada özgürce fikir yazılmasını önlemek için her türlü karşıt görüşteki vatandaşı engelliyor.
Gerçeğin farkında....Kardan adamların saltanatı güneş doğana kadar...Sen susarsın onlar konuşur...zaman gelince neler olacağını göreceğiz...ve zamanı geliyor....Bravo...

Son düzenleme:

Allah'ın Kulu

Profesör
ŞUNU aklınıza sokun.
Ne SDN Forum, ne Sosyal ne de başka bir forum, diğer forumları kötüleme yeri DEĞİLDİR! Bunu kafanıza sokun artık. Şikayet forumu değil burası. Hangi forumda istiyorsanız orada durursunuz. Millete gelip kötülemenin HİÇBİR ANLAMI YOK arkadaşlar.
Teşekkür ediyorum.
Benim düşüncem şu. İllaki her forumda kafası güzel kullanıcılar bulursun. Technopat ta da, SDN'de de, Donanım Haber'de de. Şunu aklınızdan çıkartmayın. Benim amacım ya o forumu tutmak ya da kötülemek değil. Buraya gelmemin bir sebebi var. Bazı insanlarla öyle sapıklarla karşılaşıyorsun ki o forumdan soğuyabiliyorsun. Eskiden hep Sosyal'deydim ve o kullanıcılar yüzünden gittim. Sana gelecek olursam @utkuversus, bazı insanlar eleştiri yapabilir her foruma. Eleştiri yapmak kötü bir şey değil. Eleştiriye kapalı olmamak lazım ve kötü yöne kullanmamak lazım. Şu konuda yani ağır eleştiri ve çok şikayetçi olmaktan ben kaçınırım.

Merhaba, ben Technopat Sosyal'de 2018'den beri üyeydim, 5 gün önce bir üye yüzünden hesabımı sildirdim. Orada ben ücretsiz, demo, orijinal ve korsan oyunu blog olarak karşılaştırmıştım. İsim vermek istemem ancak birbirimize ifade bırakıyorduk. Ben ifade cezası yedim ve o yemedi. O bütün Technopat Sosyal'de olan bütün hevesimi yıkmıştı. Biliyorum @painkiller, @candela, @akil Gündoğan, @İbrahim Zdemir'i özleyeceğim. Ancak orada da VPN, başka bilgisayar ile girmeyle falan anlayacaklarını söyledi. Yani ben oraya tekrar ben şöyle bir hesap açarsam benim olduğumu anlarlar: "Adsız 1'in abisi, Ben Adsız 1 değilim, AnonimXXXXX, Adsız 2."
Biliyorum buraya kayıt olurken çok kötü bir kullanıcı adı seçtim. Ancak değiştirebilmem için 100 mesaja kadar beklemek zorundayım ve burada çok aktif değilim. Beni burada bulacaklarını biliyorum. Hem de 7 aydır orada hiç uyarı almıyordum. Orada ben sadece toplam 6 kere uyarı yedim. Ne yapmalıyım şimdi?
O painkiller ve BERWAR tehlike zaten. Hatta ben ban yemeden önce kavga ettiğim oldu. Onlarla ve onun gibilerle orada yazışmamanı öneririm. Normalde Technopat o kadar cani değil ama eleştirdiğim yerleri fazla. Mesela ağır kuralları ve bazı yanlış bildiği bilgiler gibi. Her neyse. Onun dışında eleştirdiğim en büyük şey ise din, siyaseti rahat konuşuyorlar ama bu kullanıcılardan kaynaklı bir şey. Bazı Technopat'ta üye olan kardeşlerimize sesleniyorum. @KimBuGamzeli, @OzkanK. , @ConfickerBelasi orayı daha iyi bilir diye düşünüyorum ve size daha doğru bilgileri verir diye düşünüyorum. Son olarak Technopat'ta bilgileri pek bilmeyen kullanıcı sayısı fazla.

Benim düşüncem şu. İllaki her forumda kafası güzel kullanıcılar bulursun. Technopat ta da, SDN'de de, Donanım Haber'de de. Şunu aklınızdan çıkartmayın. Benim amacım ya o forumu tutmak ya da kötülemek değil. Buraya gelmemin bir sebebi var. Bazı insanlarla öyle sapıklarla karşılaşıyorsun ki o forumdan soğuyabiliyorsun. Eskiden hep Sosyal'deydim ve o kullanıcılar yüzünden gittim. Sana gelecek olursam @utkuversus, bazı insanlar eleştiri yapabilir her foruma. Eleştiri yapmak kötü bir şey değil. Eleştiriye kapalı olmamak lazım ve kötü yöne kullanmamak lazım. Şu konuda yani ağır eleştiri ve çok şikayetçi olmaktan ben kaçınırım.

O painkiller ve BERWAR tehlike zaten. Hatta ben ban yemeden önce kavga ettiğim oldu. Onlarla ve onun gibilerle orada yazışmamanı öneririm. Normalde Technopat o kadar cani değil ama eleştirdiğim yerleri fazla. Mesela ağır kuralları ve bazı yanlış bildiği bilgiler gibi. Her neyse. Onun dışında eleştirdiğim en büyük şey ise din, siyaseti rahat konuşuyorlar ama bu kullanıcılardan kaynaklı bir şey. Bazı Technopat'ta üye olan kardeşlerimize sesleniyorum. @KimBuGamzeli, @OzkanK. , @ConfickerBelasi orayı daha iyi bilir diye düşünüyorum ve size daha doğru bilgileri verir diye düşünüyorum. Son olarak Technopat'ta bilgileri pek bilmeyen kullanıcı sayısı fazla.
Painkiller'in nasıl tehlike olduğunu anlayamadım. Her mesaja gülücük atıyor ve bana sanki samimiydi.

Allah'ın Kulu

Profesör

beleşadam

Profesör
Anladım, yalnız bende şöyle bir duygu vardır: "(Admin olmayan) bir üye beni forumda istemiyorsa diğerleri de istemiyordur." Hem de ben ceza aldım ve o almadığı için orada haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Bence ya ikimize de ceza verilmeliydi ya da ikimize de verilmemeliydi. Ben bazı ifadeleri almayı hiç sevmem. Bunu şimdi söylemiyorum. Çünkü bana o ifadeleri bırakan troller olabilir burada da. Ben yokken buraya da ifade sisteminin geldiğini fark ettim. Bence ifade sistemi şöyle güncellenebilir:
  • Beğen: Reaksiyon puanını 1 artırır.
  • Nötr: Reaksiyon puanını değiştirmez.
  • Dislike: Reaksiyon puanını 1 azaltır.
Bence bu üç ifadenin yeterli olacağını düşünüyorum. Ama siz bilirsiniz.
Burdaki ifade sistemi hissettiğin duyguyu yada teşekkür etmek için kullanılır. Senin şimdi anlattığın sisteme "Reputation" sistemi deniyor.

stat counter