Arama sonuçlarınız

1. αℓρεяεηтεzcαηx

Neden Ban Yedim , SDN Forum'u bırakmayı düşünüyorum..

altınada ama atatürke hakaret etmesi saçma dedi sadece yarısınızı okumuşsunuz çocuğun öfkelenmesine haklı dedi 1606569113 çok yakın bir arkadaşıyım
  2. αℓρεяεηтεzcαηx

Neden Ban Yedim , SDN Forum'u bırakmayı düşünüyorum..

tamamda nurdisina çocuğun atatürke küfretmesi saçma diye belirtti zaten sadece atatürkü sevmemesi yüzünden dışlanmasına kızmasına haklı dedi .. ama yanlış anlaşıldı
  3. αℓρεяεηтεzcαηx

Ağ Driverı

hocam usbden windws 10 yükledim kapatınca the operating system wasnt found dedi yine usbden yükleme yapıp başka bir isoyla yükleme yapsam sorun düzelirmi
  4. αℓρεяεηтεzcαηx

Ağ Driverı

merhaba arkadaşlar win10 pcmi win 7 yapsam ağ driversizmi kurulur?/ ağ ıkıntısı yaşarmıyım ve ağ olmazsa nasıl driver edinirim
  5. αℓρεяεηтεzcαηx

Drift eğitimi veren bir yer varmı ?

zaten drift yapılabilcek çok bir alan yok anca boş yerlere gidersiniz onun dışında magandalık olarak görülüyor
  6. αℓρεяεηтεzcαηx

Genç Kadını Orman'a götürüp Tecavüz ettiler

Kendi vatanımı övemiyecek kadar utanıyorum
  7. αℓρεяεηтεzcαηx

SDN Forum Uygulaması

bu konuyu benden başka açan olduğunu bilmiyordum hocam 1594720973 sadece olabilir diyosunuz yani
  8. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows 10 2004 ısınma-kasma

termal macunu temzile fan soğutucu al olmazsada daha hafif bir windows 10 sürümü veya windows sürümü kullan
  9. αℓρεяεηтεzcαηx

Sildiğim Uygulama Depolamadan Eksimiyor

windows 10fa bulunan bir sorun olduğu için başka bir işletim sistemi kullanabilirsiniz
  10. αℓρεяεηтεzcαηx

SDN Forum Uygulaması

Merhaba hocam fikire pozitif bakanlar da var
  11. αℓρεяεηтεzcαηx

SDN Forum Uygulaması

Android cihazlarda çok daha rahat gelmiyor :/
  12. αℓρεяεηтεzcαηx

SDN Forum Uygulaması

Bence ShiftDelete.Net forum uygulaması çıkabilir
  13. αℓρεяεηтεzcαηx

Bu sistemi almalı mıyım?

sadece uğraşmayız diye söylemek istedim ama sıkıntı olmazsa pc iyi
  14. αℓρεяεηтεzcαηx

Bu sistemi almalı mıyım?

onlar güzel pc fakat ekran kartı mavi ekran vermesiyle şikayetçi olanlar var
  15. αℓρεяεηтεzcαηx

Dolar 2 Aya Kadar Düşer Mi?

Pandemi dönemi ilerliyor yani yükselebilir
  16. αℓρεяεηтεzcαηx

Forumda İftiralandım!

Tmm hocam teşekkürler
  17. αℓρεяεηтεzcαηx

LC Waikiki'den LGBT Destekçilerini Kudurtan Hamle

LC Waikiki'den böyle bir hamleyi beklemiyordum
  18. αℓρεяεηтεzcαηx

Bu sistemi almalı mıyım?

Çokta fark olmayacak şekilde bir performans düşüşüne sebep olabilir
  19. αℓρεяεηтεzcαηx

Forumda İftiralandım!

Çok teşekkürler o esnada oyunum için gerekli olan vpn açık kalmış bunu bişey olmuş gibi abartıyorlar önyargı... 1594564874 arkadaşım hala hesap açamadı yardımcı video varmı bu konuyla alakalı
  20. αℓρεяεηтεzcαηx

Telefonda çektigim fotograflar bilgisayarda açılmiyor.

evet bende karşılaştım fotoğraf boyutu ile alakalı
  21. αℓρεяεηтεzcαηx

Bu sistemi almalı mıyım?

alınabilir evet
  22. αℓρεяεηтεzcαηx

GM 9 Pro Almalı Mıyım?

şiddetle öneririm harika cihaz
  23. αℓρεяεηтεzcαηx

Forumda İftiralandım!

Arkadaşlar lütfen kendinize gelin benim hakkımda multi söylentisi olmuş arkadaşım için açtım ben hesabı kendimin değil yani bilmeden konuşmayın. Kendisi açamadı yardım istedi o mesajlarım da duruyor..
  24. αℓρεяεηтεzcαηx

rom atma

peki bunu yaparsam tabletin hat takılma özelliği gidermi hayır hat takılma özelliği tabii ki gitmez hattınızı takıp google kişiler uygulamasını yükler kullanırsız
  25. αℓρεяεηтεzcαηx

3000 tl civarı telefon ne önerirsiniz?

https://www.vatanbilgisayar.com/oppo-a31-64-hafiza-4-gb-ram-akilli-telefon-beyaz.html
  26. αℓρεяεηтεzcαηx

Maşallah ıphone'larınız ve androidleriniz sıkıntısız çalışıyor

Abartmışsınız bende J2 kullanıyorum gayet hızlı pubg fln denedim gayet iyidi çok normal
  27. αℓρεяεηтεzcαηx

S10+ mı S10 lite mi ?

kusura bakmayın yanlış okudum sanırım hatamı düzeltttiğiniz için çok teşekkürler :)
  28. αℓρεяεηтεzcαηx

S10+ mı S10 lite mi ?

https://shiftdelete.net/galaxy-note-20-islemcisi-icin-kullanicilari-uzen-haber
  29. αℓρεяεηтεzcαηx

S10+ mı S10 lite mi ?

bugün yanlışlıkla siteye girdiğimde fark ettim bulursam yollarım
  30. αℓρεяεηтεzcαηx

2.el bilgisayar değerlendirmesi

Zaten 2 yıl garanti verilmiş deneyin sıkıntı çıkarsa verirsiniz garantiye verirsiniz fiyat zaten normal
  31. αℓρεяεηтεzcαηx

güncelleme indirme

Bu işinize yarabilir: https://tr.play-and-more.com/1922-microsoft-update-catalog
  32. αℓρεяεηтεzcαηx

S10+ mı S10 lite mi ?

sdn haber sitesinde s20 plusun işletim sistemi konusunda üzücü haber diye birşey görmüştüm
  33. αℓρεяεηтεzcαηx

güncelleme indirme

ne gibi bir yardım istiyorsunuz . görüntüde verdiğiniz komut başarılı olmuş
  34. αℓρεяεηтεzcαηx

1 milyar izlenen Türk Youtube videosu

Hocam o kadar haklısınızki cidden bomboş şeyler çocukların eline verilen telefonlardan oluyor
  35. αℓρεяεηтεzcαηx

çalışan ekran kartı format sonrası mavi ekran vermeye başladı

Windows 10 kullanıyorsanız bu sorunla karşılaşabilirsiniz . Logo yokken açılıyor ..
  36. αℓρεяεηтεzcαηx

1 milyar izlenen Türk Youtube videosu

Bu kadar nefret ettiğim bir kanalın bu kadar izlenme almasıda ne biliyim
  37. αℓρεяεηтεzcαηx

Söyle Rahatla

bende istiyorum ama 1 yıl beklemem lazım
  38. αℓρεяεηтεzcαηx

HIZ Aşırtma GPU zarar verirmi

Sadece bilinmeyen yollarla overclock yaparsan işlemcin zorlanır ısınır
  39. αℓρεяεηтεzcαηx

Maşallah ıphone'larınız ve androidleriniz sıkıntısız çalışıyor

Benim telefonumda bazı performans ayarları var mesela
  40. αℓρεяεηтεzcαηx

Söyle Rahatla

:cry:
  41. αℓρεяεηтεzcαηx

Söyle Rahatla

Başlıkta belirttiğim gibi Söyle Ve Rahatla
  42. αℓρεяεηтεzcαηx

driveri siz değilde driver uygulamasına yükletin
  43. αℓρεяεηтεzcαηx

uefi destekli komut çalıştırma

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/sistem-belirtilen-yolu-bulam%C4%B1yor/bb0ec904-4cd6-4eb6-8631-677d1d39417e 1594506472 Bu yabancı bi forum ama çeviri ile buna da bakabilrisiniz...
  44. αℓρεяεηтεzcαηx

pcyi güvenli modda başlatıp denedinizmi
  45. αℓρεяεηтεzcαηx

tamamdır
  46. αℓρεяεηтεzcαηx

tarayıcı ayarlarından bunu değiştirebilirsiniz
  47. αℓρεяεηтεzcαηx

hata görselini yollarmısınız
  48. αℓρεяεηтεzcαηx

powershell üzerinden denedinizmi veya yönetici olarak çallıştırdınızmı . Bunların ikisinide denediyseniz bana hatanın görselini yollarmıısnız?
  49. αℓρεяεηтεzcαηx

Buyrun hocam işe yaramazsa diye fazladan öneri koydum uefi ile kurulum usbsi hazırlamak:
  50. αℓρεяεηтεzcαηx

o ekran kartı adamı hasta ediyor ne yazıkki aynı sorunu yaşayan biride ne yaparsa yapdın olmamıştı video kaynak bulup size destek olmaya çalışaxağım
  51. αℓρεяεηтεzcαηx

tam olarak ne için komut yazdığınızı belirtirmisiniz
  52. αℓρεяεηтεzcαηx

Not ve ajanda programı arıyorum,,

Linkteki hangi uygulamayı öneriyorsunuz? genel programları attım uygun olanı indirin
  53. αℓρεяεηтεzcαηx

windows 10 home yükleyenilirsiniz tüm driverlar dahil olarak geliyor ve ayrıca güvenli modda başlatığ driver silebilirsiniz format erektirmez veya başlangoç onarmayıaın kendisi siler zaten
  54. αℓρεяεηтεzcαηx

stcky notes adlı uygulamayı kullanıyordum fakat yeterli değil ben ajanda tarzı bir şey istiyorum, önerdiğim uygulama işinizi görmezse geri dönüş yapın yenisini atarım evet sticky notes bazen yeterli olmuyor
  55. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar Kafayı Yedi

demek istediğim şey bi virüsten kaynaklı olabilir sir direkt olarak formatla ne alakası var fln yazmışsınız yani ekran kırık feğilse bu pc büyük ihtimalle format gerektirir verileri yedekleyip atarsa zaten hiçbir düzen bozulmaz . Teşekkürler hocam
  56. αℓρεяεηтεzcαηx

Growtopia WL Kasma

Aradığınız içeriğe aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz : https://www.wattpad.com/451066885-growtopia-wl-kasma-y%C3%B6ntemleri-1-grass
  57. αℓρεяεηтεzcαηx

Forumdaki 5. Yılın Kutlu Olsun @Muhammed Utku Cabir

Nice mutlu sağlıklı yıllara! :)
  58. αℓρεяεηтεzcαηx

merhaba zaten windows 10da sticky notes isimli uygulamada notlarınızı saklayabilirsiniz ama yinede şunu öneririm. https://www.tamindir.com/windows/kategori/uygulama/is-dunyasi/planlama-ve-ajanda/
  59. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar Kafayı Yedi

birdahakine bilmeden yrgılmazsanız memnun olurum
  60. αℓρεяεηтεzcαηx

7000-7500TL arası telefon önerisi verebilir misiniz ?

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s20-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000QXQIC?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6804.shop.elk.telefon-cep-telefonu-ssc&gclid=CjwKCAjwxqX4BRBhEiwAYtJX7Tjjfn0K2LMdy5mL1nyRgPiqhohL9apOd077QlPGv6bfp4SzJP4yzhoCbzcQAvD_BwE
  61. αℓρεяεηтεzcαηx

4000 tl sistem (hazır değil)

https://www.hepsiburada.com/teknobiyotik-amd-raven-ridge-ryzen-3-3200g-8gb-240gb-ssd-windows-10-pro-masaustu-bilgisayar-dk-pc-tb3200g-2w-p-HBV00000TDBMR?magaza=Teknobiyotik&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAjwxqX4BRBhEiwAYtJX7Vg3XakRcn6guPowUCjl9H2qNyvKJFVhSmeLfClYmg8UFzgpHjN3ShoCAkEQAvD...
  62. αℓρεяεηтεzcαηx

bilgisayar da internet yok cildiricagim

verilerinizi kesinlikle yedekleyin
  63. αℓρεяεηтεzcαηx

verrilerinizi yedekleyin windows 10 home veya pro ile format atın
  64. αℓρεяεηтεzcαηx

burda özelden yazabilirsiniz dc yok 1594461732 virüs nedeniyle silinmiş olabilir
  65. αℓρεяεηтεzcαηx

Hangi oyun motorunu kullanmalıyım?

Bluestacks https://www.bluestacks.com/tr/index.html GameMaker https://www.yoyogames.com/gamemaker Gameloop https://gameloop.fun/tr
  66. αℓρεяεηтεzcαηx

driver silinmiş olabilir? format atıp windows 10homede yükelyebilirsiniz driverlar kendiliğinden ekleniyor .. aklıma başka bişey gelmiyor
  67. αℓρεяεηтεzcαηx

rom atma

Bende eskiden J2 Prime kullanıcısıydım. J serisi vasat bir seriydi. Şimdi yerini A serisi aldı :D :D :D :D yok aslında şarjı 70ken 3 4 saati rahat çıkarıyor benim telefonum dosyaşarıma ram gb yeterli oluyor tabi kişisel tercihler annemde sana iphone alıcam diyor
  68. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows Update kullandığı depolama alanı

tmm isterseniz bunları uygulayabilirsiniz
  69. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows 10 mu Windows 8.1 mi ?

hayor hocam yaşamazsınız ssd yoksa windows 8.1 önermem ama siz bilirsinzi
  70. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar Kafayı Yedi

bunu söylememin sebebi kardeşim bişey yapmış düzelmiyor diyo yani monitör kırılmış denilmiyor burda belki bir virüsden kaynaklıdır
  71. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows Update kullandığı depolama alanı

geri yükleme noktası varsa ordan geri dönebilirsin yada eskiden kullandığın sürümün iso dosyasını edinebilirsin
  72. αℓρεяεηтεzcαηx

rufus ile windows 10 da kurabilir ama format istiyorsa işletim sistemini değiştirmeyi de deneyebilir çünkü ztn windows 10da çıkmış bi sorun
  73. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows 10 mu Windows 8.1 mi ?

bunların ikiside en performanslı olan değil performansa önem veriyosan win 7
  74. αℓρεяεηтεzcαηx

rom atma

Samsung J2 ama yanlış rot dosyasını atmışım şimdi doğru olanı attım cihaz çalışıyo 1594454434 Samsung J2 ama yanlış rot dosyasını atmışım şimdi doğru olanı attım cihaz çalışıyo
  75. αℓρεяεηтεzcαηx

windows 7ye geçip tam performans alabilirsiniz
  76. αℓρεяεηтεzcαηx

rom atma

bende brick yaşadım o ekran aklımdan bir türlü çıkmıyor ama bilen birine yaptırmak lazım
  77. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar Kafayı Yedi

format atmayı denedinizmmi
  78. αℓρεяεηтεzcαηx

İphone 11 64/128 gb sizce hangisini seçmeliyim?

128 gb olabilr ama bence android bakmalısınız iphoneden androide veya androiiden iosa geçiş zormuş
  79. αℓρεяεηтεzcαηx

rom atma

merhaba rom atma esnasında yanlış rom atarsan tabletin brick olur birdaha açamazsın o yüzden uğraşma bence
  80. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows 10 "Bu ağa bağlanılamıyor" Hatası

hocam win7 yükleyin hem format atmış olursunuz hemde ciddi anlamda performansonız artar
  81. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows 7 Ultimate

Teşekkür ederim hocam şuan herkes Win10 meraklısı ama Win10da büyük performans düşüşü var Win7ye geçenlerin ağzı açık kalabiliyor 1594367284 Bu özellik Windows Ultimatede Yok
  82. αℓρεяεηтεzcαηx

Maks. 2100TL'ye telefon önerisi verebilir misiniz ?

https://www.hepsiburada.com/casper-via-a4-128-gb-p-HBV00000TOO8O?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6804.shop.elk.telefon-cep-telefonu-ssc&gclid=Cj0KCQjwo6D4BRDgARIsAA6uN1-EbG_y10GHvWwH0uYH4rctrWVlcq65O_ysZ5MjfHiLDGhLnM1vk2YaAnbmEALw_wcB Ağırlık 155 gram Arttırılabilir Hafıza Var Assisted GPS...
  83. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows 7 Ultimate

Hocam tasarım açısında Windows XP benim için harika görünüyor ama bilgisayarım Ultimate cd Premium olduğu için sürüm sorunu yaşıyodum yeniden Windows 7 yapabilirim yani.. Hocam elinizde bildiğiniz Windows 7 Home Premium Iso sitesi varmı microsoft hata veriyorda
  84. αℓρεяεηтεzcαηx

Şu Sıralar En Zevk Alarak Oynadığınız Oyun.

özelden sıkıntısnızı yazabilirsiniz burda konu dışına çıkmayalım
  85. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows 7 Ultimate

Arkadaşlar bilgisayarımı nasıl Windows 7 Ultimateden Windows 7 Home Premium a düşürebilirim? ISO dosyası işe yarar mı?
  86. αℓρεяεηтεzcαηx

Facebooktan gelen mesaj

aklın çok kalmasın diye şifreni değiltirebilirsin
  87. αℓρεяεηтεzcαηx

HTC One M8 Isınma sorunu ?

telefonsuz nasıl yapıcaksınızki şu zamanda çok lazım oluyor
  88. αℓρεяεηтεzcαηx

Yeni Rütbe ne olsun?

Profesyonel Plus
  89. αℓρεяεηтεzcαηx

İphone 11 s20 plus

s20
  90. αℓρεяεηтεzcαηx

siz verdinizmş
  91. αℓρεяεηтεzcαηx

Dji Tello Alınır Mı?

aden e58 pro 4k kamera var
  92. αℓρεяεηтεzcαηx

anlamadınız sanırım sorumu bütçe belirtirseniz daha iyi telefonlar öneririm demek istedim
  93. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows XP yükleyemiyorum

ya benim sorunumu söyliyim boot menüsünden başlatıyom herşey düzgün ilerliyo disket seçme kısmına gelince bu diskette sürücü bulunamıyor diyo
  94. αℓρεяεηтεzcαηx

Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Para verdiğim interneti neden en beter şekilde kullanmak zorundayım 0.60 mbps nedir ???
  95. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows 7 ye format atamıyorum

windows 10 için mediacreationtool2004 açtıktan sonra boot menüye gerek yokki o onu açıyorsun sana sorular soruo sende ileri diyosun sonrasını kendisi hallediyor
  96. αℓρεяεηтεzcαηx

burdan başka şekilde reeldeki kişiler dışında kimseyle iletişime geçmiyorum ki :(
  97. αℓρεяεηтεzcαηx

Dji Tello Alınır Mı?

aden marka daha iyi
  98. αℓρεяεηтεzcαηx

tmmdır
  99. αℓρεяεηтεzcαηx

var evet
  100. αℓρεяεηтεzcαηx

boot menüsünden bilgisayarı xp cdsi ile başlattım disk seçme yerine kadar herşey iyiydi disk seçme kısmında disk bulamadı
  101. αℓρεяεηтεzcαηx

Laptobumda bir sorun var

laptop veya toplama pc konusunda harika önerilerim oluyor genelde özelden yazabilirsiniz
  102. αℓρεяεηтεzcαηx

bütçenize göre beğenebileceğiniz telefonlar önririm size bütçeniz ne kadar annenle ikinizin
  103. αℓρεяεηтεzcαηx

geçmiş olsun telefonsuzda olmuyoki
  104. αℓρεяεηтεzcαηx

İphone 7 Plus vs SE 2020

2sinide alma android al ios un sonu pişmanlık
  105. αℓρεяεηтεzcαηx

merhaba bende HTC kullanıyordum memnundum hatta böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım yani bu sizin yaptığınız hatayla alakalı yani telefondan herşeyinizi alın bataryayı çıkarın tehlikeli
  106. αℓρεяεηтεzcαηx

Mobil uygulama

bu işleri sanal olarak yapmanızı önermem ve kötü gün parası olarak köşede paranıx yoksa açmayın market işi çok kritik
  107. αℓρεяεηтεzcαηx

SSD yanıyor

sıkıntı çıkmdan bi danışın bence
  108. αℓρεяεηтεzcαηx

Warframe oynayanlar içeri!

ve sistem özellikleriniz oyunu kaldırır diye düşünüyorum kusura bakmayın sürekli windows 7 yap dedim ama sisteminiz oyunu iyi yada kötü kaldırr
  109. αℓρεяεηтεzcαηx

yani siz boot olarak xp cd ile başlat ve yükle mi dyorsunuz? yin hata verirmi
  110. αℓρεяεηтεzcαηx

nasıl yapabilirim
  111. αℓρεяεηтεzcαηx

Warframe oynayanlar içeri!

dün geceden beni hatırlarsanız windows 7 yaparsanız cidden herşeyi kaldırır benim kuzenim win 7 64 bit 2gbramla kasmadan oyun oynuyo
  112. αℓρεяεηтεzcαηx

orjinal windows professionl cdsi var bende ve windows 7 ultimate yüklü
  113. αℓρεяεηтεzcαηx

cd taktım xpyi kur dedim uyumluluk sorunu verdi anlattığım gibi
  114. αℓρεяεηтεzcαηx

Gaming telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz ?

saçma buluyorum çünkü o fiyata oyunlardan daha iyi performans alabileceğim cihazlar var
  115. αℓρεяεηтεzcαηx

Windows 7 işletim sistemli bilgisayarımda Windows XP yüklemeye çalışınca, Uyumluluk Sorunları Nedeniyle Bu Program Engellendi diyor . Yardımcı olursanız sevinirim.
  116. αℓρεяεηтεzcαηx

Amerika'da okumak.

şu durumda amerika işi çok tehlikeli
  117. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar Dıt Dıt Dıt diye ötüyor ekrana görüntü gelmiyor.

Bilgisayardan gelen bip sesleri ve anlamları nelerdir ? Bilgisayarı açtığımızda bilgisayarımızda sorun olmadığı taktirde bir kere bip sesi duyarız. Bip sesini veren parça buzzer isimli küçük bir parçadır. Bazı bilgisayarlarda takılı olmayabilir. Bundan kaynaklı duyulmayabilir. Takılı olduğu...
  118. αℓρεяεηтεzcαηx

SDN Forum'u Hangi Tema İle Kullanıyorsunuz?

benim ekran amd o yüzden dark daha uygun
  119. αℓρεяεηтεzcαηx

600 TL monitör onerileri

https://m.trendyol.com/acer/ek220qabi-21-5-75hz-5ms-hdmi-vga-full-hd-monitor-um-we0ee-a01-p-39768538?boutiqueId=512057&merchantId=112586&gads=true&popup_id=2044348680&gclid=Cj0KCQjwgJv4BRCrARIsAB17JI7BMVK06ieicMkigjDY1lNNRcCYD-LroU6YnYZLbhl2FlE7rv3HXOgaAhgyEALw_wcB
  120. αℓρεяεηтεzcαηx

Hangi pc önerirsiniz ?

https://www.hepsiburada.com/dragos-atm9919665-intel-i5-9400f-16gb-ram-480gb-ssd-8gb-rx570-masaustu-oyun-bilgisayari-p-HBV00000SNWS9?magaza=atombili%C5%9Fim&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwgJv4BRCrARIsAB17JI4FJX7tjJpBEQET1c7a7o18ac1txTs8hbvSvKG-cgcoB1mj9H-_s58aAiHDEALw_wcB...
  121. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayarım Sizce Assassin's Creed Odyssey Kaldırır Mı

tabii ki var hemen yolkuyorum 1594290056 çözüm işe yaramazsa özelden ulaşabilirsiniz
  122. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayarım Sizce Assassin's Creed Odyssey Kaldırır Mı

kullanılabilir ram sorununu windows kullanmıyor biostan üzeltin
  123. αℓρεяεηтεzcαηx

Samsung Modelleri İçin Root Konuları

rom atman lazım
  124. αℓρεяεηтεzcαηx

Hangi Telefon Daha İyi

model ne olursa olsun xaominin telefonları çok iyi
  125. αℓρεяεηтεzcαηx

Bu PC Zula'yı kaldırır mı?

iyi yada kötü kaldırır
  126. αℓρεяεηтεzcαηx

Kiralık Telefon

saçmalamayın ?
  127. αℓρεяεηтεzcαηx

En sevdiğiniz fast food hangisi? ????????

fastfoodları birbirinden üstün görmem imkansız
  128. αℓρεяεηтεzcαηx

Tatile gitmek için hangi ülkeyi seçerdiniz?

ben ingiltereyi seçerfim sanırım ingiliz ingilizcesine düşkünüm
  129. αℓρεяεηтεzcαηx

4000 TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Hazır ; https://www.hepsiburada.com/teknobiyotik-amd-ryzen-3-3200g-8gb-240gb-ssd-freedos-21-5-masaustu-bilgisayar-dk-pc-tb3200g-2m-p-HBV00000TDBMN?magaza=Teknobiyotik&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjw3ZX4BRDmARIsAFYh7ZInrkKEugw-uYG3DdGpAsGmipycY9co784w7_FQSm7FcjS09JNgOj8aAibpEALw_wcB...
  130. αℓρεяεηтεzcαηx

iPhone 7 plus alınır mı ?

iosun sonu hüzündür ios alma istersen bütçe belirt öneriyim sana
  131. αℓρεяεηтεzcαηx

Display Port önerisi

https://m.trendyol.com/gomax/standart-vga-kablo-siyah-1-5-mt-p-31962143?boutiqueId=411304&merchantId=119647&gads=true&popup_id=2044348680&gclid=Cj0KCQjw3ZX4BRDmARIsAFYh7ZJz3hwZtbGJwtIqy62iHAy0OkKk0BrnGpnaLXcbASMS7R_un59kzVUaAuMYEALw_wcB
  132. αℓρεяεηтεzcαηx

Online oyun açlığımı giderecek oyun!!!

assıl ben teşekkür ederim iyi geceler
  133. αℓρεяεηтεzcαηx

Kasa Çalışıyor, Monitöre Görüntü Gelmiyor.

kasa ile pc arasında bağlantı kurmanı sağlayan kabloyu tak çıkar yap
  134. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne dinliyorsunuz?

BlackPink : How You Like That ? (Official MV) :
  135. αℓρεяεηтεzcαηx

Mac de caunter strike steam hatası

sistem özelliklerinizi atarmısınız 1594239014 sorunuzu ona göre cevaplayacağım
  136. αℓρεяεηтεzcαηx

Ücretsiz disk görüntüsü : https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows7 Tüm diller mevcut Windows 7 Professional ...
  137. αℓρεяεηтεzcαηx

Mac de caunter strike steam hatası

bence macbookunda istersen windows kurabilirsin ios pişmanlık verebiliyor
  138. αℓρεяεηтεzcαηx

hayır aslında doğru konudayız eğer oynadığım oyun beni sarsın diyosan sıkıntısız çalışmalı ve bunun için iyi bir performans gereklidir bunu da bu özelliklerle windows 7den alıp oynadığınız her oyunda gözünüzü doyurabilirsin eğlence sınırını aşarsınız.
  139. αℓρεяεηтεzcαηx

önerim windows 7 yapın 8gb ram ile harika performans alcaksınız Windows 10 derttir işlemciyi en beter hale getiren sürmdür sizin sorununuz bu
  140. αℓρεяεηтεzcαηx

İphone se 2 pil performansı

kesinlikle katılıyorum hocam
  141. αℓρεяεηтεzcαηx

Gt940mx ekran kartım var ama tam performans çalışmadığını düşünüyorum

Başlat>Çalıştır>Prefetch>Tüm Dosyaları Sil Başlat>Çalıştır>Prefetch>Tüm Dosyaları Sil Başlat>Çalıştır>%temp%>Tüm Dosyaları Sil Performans arttırır. Veri Kaybına Yol Açmaz.
  142. αℓρεяεηтεzcαηx

zaten şarj dayanmadıktan sonra ne gerek var
  143. αℓρεяεηтεzcαηx

bi ara düşünün bence yeni bir pc alma konusunu harika toplama önerilerim var fps artışı yüzünden bırakmamış olursunuz windows 10 mu kullanıyorsunuz
  144. αℓρεяεηтεzcαηx

yukarda verdiğim bilgilere bakılırsa bataryası çok kötü durumda ama hızlı şarj özelliği de var
  145. αℓρεяεηтεzcαηx

Amd R5 3600 Isınma Sorunu

kusura bakmayın yanlış şey koymuşum düzelttim
  146. αℓρεяεηтεzcαηx

İ5 vs i7

istersen daha iyi pcler önerebilirim 1594237812 https://www.avansas.com/casper-excalibur-g770-1075-bvh0a-i7-16-gb-512-gb-ssd-15-6-windows-10-home-notebook-p-82133?gclid=Cj0KCQjw3ZX4BRDmARIsAFYh7ZK_NM_JXT5gEle2pew_k3QLuAUcZoLS0QPb3FNMBXWsD18_V_iUl7saAiRZEALw_wcB şuna bakabilirsin ya da toplama...
  147. αℓρεяεηтεzcαηx

bu sistemle harika oyunlar oynanabilir ne tür oyunlar oynuyorsunuz
  148. αℓρεяεηтεzcαηx

Amd R5 3600 Isınma Sorunu

https://m.trendyol.com/xigmatek/windpower-wp-1266-en42388-intel-amd-tumu-120mm-at120-rainbow-pwm-fan-fan-cpu-sogutucu-p-40533643?boutiqueId=512057&merchantId=108972
  149. αℓρεяεηтεzcαηx

aslında ne kadar çocuk işi gibi gelsede robloxta milyonlarca oyundan istediğçnizi oynayabilirsiniz
  150. αℓρεяεηтεzcαηx

Telafi Eğitimi olacak mı ?

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI × Ana Sayfa Haberler ŞARTLAR UYGUN OLURSA DERS ZİLİ 31 AĞUSTOS'TA ÇALACAK Millî Eğitim Bakanlığınca hazırlanan 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı takvimine göre okullar 31 Ağustos'ta açılacak, 18 Haziran'da kapanacak...
  151. αℓρεяεηтεzcαηx

İpad 7. Nesil mi Samsung s6 lite mı?

Ciddi önerim ios kullanmayın
  152. αℓρεяεηтεzcαηx

Apple iPhone SE 2 (2020) Temel Özellikleri Ekran Boyutu: 4.7 İnç Dahili Depolama: 64 GB Bellek (RAM): 3 GB Batarya Kapasitesi: 1821 mAh Hızlı Şarj: Var 4.5G Desteği: Var CPU Frekansı: 2.65 GHz CPU Çekirdeği: 6 Çekirdek SAR Değeri 10g (Baş): 0.98 W/kg Ekran / Gövde Oranı: 65.36 %...
  153. αℓρεяεηтεzcαηx

Sizce İslamda akraba evliliği (kuzen) neden yasaklanmadı?

bakın şimdi akraba evliliğin kötü etkilediğini söylemişsiniz başlıkta ve kötü sonuçlar olmasına rağmen neden yasaklanmadığını söylemişsiniz yani islamda ne kadar kötü bir sonuç olsada bu dininizi bırakmazsanız islama bağlılığınızı gösterir . Elimden geldiğince açık anlatmaya çalıştım ama...
  154. αℓρεяεηтεzcαηx

Sizce İslamda akraba evliliği (kuzen) neden yasaklanmadı?

İşte bak güzel bir sonuç ne olursa olsun dinin etkilenmez bu durumdan
  155. αℓρεяεηтεzcαηx

Hangi Sistem Daha Yüksek FPS Verir Arada Kaç FPS Fark Olur?

performans için önerilir olsada overclock zararlıdır. Pc ısınır , işlemci zorlanır ...
  156. αℓρεяεηтεzcαηx

okulumu bırakmak istiyorum

baban neden çalışmıyorki
  157. αℓρεяεηтεzcαηx

Tp Link WN8200ND alınır mı?

Turkcell dışındakiler çöp bütçenizi belirtirseniz harika toplama bilgisayar önerisinde bulunabilirim
  158. αℓρεяεηтεzcαηx

1 GB RAM için sürüm

bende çok şaşırdım ama mükemmel çalıştı
  159. αℓρεяεηтεzcαηx

Bu sistem alınır mı?

Bu linkteki tek kelimeyle EF-SA-NE!;)...
  160. αℓρεяεηтεzcαηx

1 GB RAM için sürüm

denedimde bir bilgisayarda 1gb ram ile windws 8.1 çok stabil hızlıydı
  161. αℓρεяεηтεzcαηx

okulumu bırakmak istiyorum

merhaba okul çıkışları akşama kadar çalışırsan bir çıkış yolu bulursun
  162. αℓρεяεηтεzcαηx

Bunlar nasıl fiyat?

ne yazıkki ekmek parası diye silahsız soygun yapılıyor 0 olanını daha uygun fiyatlarda alabiliyoruz ürünlerin
  163. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar Hiç Açılmıyor

sorun sanırım güç kaynaklarında bilgisayşrda
  164. αℓρεяεηтεzcαηx

1 GB RAM için sürüm

Sebebini bilmediğim bir şekilde aklıma takıldı 1 GB ram olan bir bilgisayards windows un hangi sürümü olmalı bence windows 8.1 gibi
  165. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar Hiç Açılmıyor

kuzenimle farklı şehilredeyiz ve böyle şeylerden de anlamazki
  166. αℓρεяεηтεzcαηx

400 TL Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Ucuz ve hoş https://m.trendyol.com/snopy/sn-8800-gametime-kamuflaj-renkli-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-p-34536420?boutiqueId=512507&merchantId=135185&gads=true&popup_id=2044348680&gclid=Cj0KCQjw3ZX4BRDmARIsAFYh7ZKAwecgS9nNRNIjrl_j4NbKGqa_1Drmsj8XStiN4n8jEmwf_EUvxckaAnLwEALw_wcB
  167. αℓρεяεηтεzcαηx

IP adresi öğrenilirse ne olur?

Hack , bilgilere ulaşma ve birçok şey
  168. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar Hiç Açılmıyor

Öncelikle teşekkür ederim ♡ Kuzenimin bilgisayarında çıt ses yok hiçbir türlü açılmıyor bilgisayar çökmüştür desem bişeyde yüklememişler yardımlarınızı bekliyorum ...
  169. αℓρεяεηтεzcαηx

Yazarak mı yoksa okuyarak mı çalışılmalı ?

yaz ve yazdığını oku bence
  170. αℓρεяεηтεzcαηx

Silinen uygulamalar telefonda yer kaplıyor

hayır örneğöin hangouts yüklü değil yazıyor ayrıca fotoğrafa bakın yükle yazıyor yani değil
  171. αℓρεяεηтεzcαηx

Adobe After Effectte video editi yapmayı nasıl öğrenirim

Buyrun bu video işinize yarayabilir
  172. αℓρεяεηтεzcαηx

Silinen uygulamalar telefonda yer kaplıyor

Başlıkta ve resimdede belirttiğim gibi sildiğim uygulamalar telefonumda yer kaplamaya devam ediyor... Yardım lütfen
  173. αℓρεяεηтεzcαηx

Güç Kaynagı Tercihi

1k bakabilirsiniz
  174. αℓρεяεηтεzcαηx

Ekran kartı driver yükleyince pc açılmıyor

merhaba yeniden sıkıntı bilgisayarında benimkide bozuktu az önce windows 10 home yükldim tüm driverleri kendi yükledi
  175. αℓρεяεηтεzcαηx

3000TL Telefon Tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-8-pro-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000NRZLM?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6804.shop.elk.telefon-cep-telefonu-ssc&gclid=Cj0KCQjwupD4BRD4ARIsABJMmZ90du0o4o4wO2r3g93JOQ8z3NE8B6hzwwmKXcG5aWK1ckhto_8-jHEaAs-cEALw_wcB
  176. αℓρεяεηтεzcαηx

Telefon isinma sorunu

gereksiz uygulamaları silin ayrıca aşağıdaki uygulamayla hem ısınmayı hemde şarj ömrünü düzeltebilirsiniz çünkü arkaplan uygulamalarından dolayı da olabilir ayrıca kılıf tanda kaynaklanabilir. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kaspersky.batterysaver&gl=TR
  177. αℓρεяεηтεzcαηx

Tablet öneri(4000-4500tl)

Aşağıdaki iPad modeli Air e göre daha iyi https://www.hepsiburada.com/ipad-7-nesil-10-2-128-gb-wifi-tablet-tabletmw772tu-a-p-HBV00000NWET2?magaza=Troy%20Apple
  178. αℓρεяεηтεzcαηx

Pc açılmıyor

Bir windows cdsi al ve aşağıdaki adımları uygula
  179. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

vıyğğğğğ :cry:
  180. αℓρεяεηтεzcαηx

Toplum Kurallarını Çiğneme! 1594130549 kısa cevap hayır çünki bugün bu forumdan birine daha ucuza daha iyi bi ipad buldum mesela
  181. αℓρεяεηтεzcαηx

Vodafone Net çok mu sorumsuz?

şu aralar önceden kurulmuş internetlerin bile çoğunun altyapı sıkıntısı var
  182. αℓρεяεηтεzcαηx

İphone 6 plus mı 6s mi

iphone 6ların genelinde şarj çok hızlı biter önermem
  183. αℓρεяεηтεzcαηx

Pc açılmıyor

başlangıç onarmayı deneyin olmazsa cd üzerinden kurulum yapın
  184. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

aynen vıyğğğ :cry:
  185. αℓρεяεηтεzcαηx

Biosa gömülü laptop a format atmak.

tamamda yardım amaçlı sadece...
  186. αℓρεяεηтεzcαηx

Kullandığınız Windows Temasını Atabilirmisiniz

herhangi bir tema istiyorsanız söyleyin linkini atarım ;)
  187. αℓρεяεηтεzcαηx

ADEN fx 67 mi ADEN E58 Pro mu

bimin ürünü sanırım yanlış bir tabir oldu bimde satılan ürünler demek istedim kusura bakmayın
  188. αℓρεяεηтεzcαηx

ADEN fx 67 mi ADEN E58 Pro mu

bimin ürünleri çok iyi değil ya Aden alın
  189. αℓρεяεηтεzcαηx

Kendi Dilimi Oluşturacağım Dalga Geçilmemesi İçin Ne Yapabilirim?

Kimse kimseyi yargılayamaz istediğin gibi oluştur söylediklerini takma seni sinirlendirdikleri için gurur duyarlar kendileriyle devam ederler
  190. αℓρεяεηтεzcαηx

sistem hatası

arkadaşlar bilgisayarımda durup dururken an operating system wasnt fund hatası vrdi ve bi cd taktım windows 7 cd hata verdi ve daha sonrasında boot mgr is missing diyo hdd fln çalışıyor gayet iyi
  191. αℓρεяεηтεzcαηx

Yerde 100 tl buldum

merhaba en son anına kadar araştırıp sahibini bulamazsan haram olmaz ama araştırmadan direkt harcarsan haram
  192. αℓρεяεηтεzcαηx

Whatsapp karışı tarafın mesajlarını görmek ?

bu mümkün programlar da biliyorum ama saygısızlık ve mahremiyeti ihlale teşvik edemem kusura bakmayon
  193. αℓρεяεηтεzcαηx

Üniversite için laptop önerisi (Mühendislik)

Lenovo https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-s145-15api-amd-ryzen-7-3700u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81ut001atx-p-HBV00000NZFIY?magaza=Hepsiburada Dell...
  194. αℓρεяεηтεzcαηx

İninal Bizi Nasıl Soyuyor

papara kart daha düşük ücretler almakta
  195. αℓρεяεηтεzcαηx

Şekilli nick

j2
  196. αℓρεяεηтεzcαηx

herşey aynı olmalı videoda anlatıyor zaten ve 2. yöntem windows etkinleştirmek için orjinal yapıyor windowsu
  197. αℓρεяεηтεzcαηx

tanlet telefon kadar iş görmez ama illaki tablet alcam dersen ipad airden daha geniş kapasiteli https://www.hepsiburada.com/ipad-7-nesil-10-2-128-gb-wifi-tablet-tabletmw772tu-a-p-HBV00000NWET2?magaza=Troy%20Apple
  198. αℓρεяεηтεzcαηx

Şekilli nick

Arkadaşlar merhaba benim telefonumda şekilli nick yazmak istediğimde fontlar kutucuk olarak gözüküyor başka telden kontrol ettim ordan normal gözüküyor sebebi ndir
  199. αℓρεяεηтεzcαηx

ABD: TikTok'u yasaklamayı düşünüyoruz

tiktoker kuzenim var 1 ay önce 800K takipçisi vardı yani 800K keriz nasıl var anlamadım
  200. αℓρεяεηтεzcαηx

ei.cfg dosyası oluşturarak lisans anahtarı istemeden kurulum yapabilirsin
  201. αℓρεяεηтεzcαηx

iPhone 3GS'e İnstagram indirmek !

hmm denemenizi öneririm
  202. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

ayn .d sanırım benden biri hahahha
  203. αℓρεяεηтεzcαηx

iPhone 3GS'e İnstagram indirmek !

güncelleme yapmayı deneyin
  204. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

aynen dün geceden beri forumdayım asiastan oldum hatta .d
  205. αℓρεяεηтεzcαηx

Forumdaki boş kişiler

anlık korku yaşadım sonra hemen geçti çünkü kural çiğnedemedim .d
  206. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

sameee 1594113793 vıyğğ :cry:
  207. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

Allah islah etsin ...
  208. αℓρεяεηтεzcαηx

Forumdaki boş kişiler

Arkadaşlar öncelikle Es Selamun Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu Birisi yardım istemiş yardımmediyorum ordan birisi sazan gibi atşıyor ve bilmediğimi iddia forumlarda. Uyuz kaptım ve onun yüzünden forumda mute yedim böyle kişileri bildirelim lütfen.
  209. αℓρεяεηтεzcαηx

Forum hakkındaki düşüncelerim.

Milleti ATM mi sanıyor bunlar?
  210. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

vıyğ vıyğ :cry: ? 1594113221 ğsçxğwşğslssğğwşwğs
  211. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

haahaha ev sahibi ortadan kalkar ??
  212. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

Allah Sabır Versin nedir şu hayvanlara olan antilik anlayamadım ya
  213. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

anlat derdini ne oldu
  214. αℓρεяεηтεzcαηx

iPhone 11 Wi-Fi sorunu

ama konu ios olmasıyla alakalı değil iphone 7de gayet iyi çalışıyormuş
  215. αℓρεяεηтεzcαηx

Serin Çalışıyor Mu?

hee o açıdansa evet iyi değerler bence ama fan soğutucu alın yinede bence
  216. αℓρεяεηтεzcαηx

Ne hissediyorsun

Tamda şuan ne hissediyorsun veya nasıl hissediyorsun. Ben üzgün hissediyorum çünkü balıklar yağmurda ıslanıyoğrr
  217. αℓρεяεηтεzcαηx

iPhone 11 Wi-Fi sorunu

temiz önyükleme yapın ama yapmadan verilerinizi yedekleyin tabi onlarca çözüm var ama bunu düşünüyorum yardımcı olmazsa yeniden yardımcı olurum
  218. αℓρεяεηтεzcαηx

Xiaomi önerisi

Redmi 9S alın
  219. αℓρεяεηтεzcαηx

Serin Çalışıyor Mu?

yani anlayamadım nasıl bir yardımda bulunalım
  220. αℓρεяεηтεzcαηx

Oyun Kapanması

video hata engelleme amaçlıymış tam amacınıza ulaştırmamış ama hatyı çevirdim DXGI_HATA_CİHAZ_SİLİNDİ yazıyor şunu deneyin.
  221. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar önerisi

O zaman şunları beğenebilirsiniz...
  222. αℓρεяεηтεzcαηx

Düşük Sistme Oyun önerisi

işltim sistemin düşük olmasada mcp nin özelliği olarak kasar zaten normal düşük fps olması free fire dene
  223. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar önerisi

ssd mi hdd mi arıyorsunuz başka önerlrde bulunayım
  224. αℓρεяεηтεzcαηx

2800 2900 pc toplama

https://www.hepsiburada.com/samsung-ls24f354fhmxuf-23-5-60-72hz-analog-hdmi-full-hd-freesync-pls-monitor-p-HBV00000O5PXN?magaza=Gamers_Arena&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwupD4BRD4ARIsABJMmZ9OKPygPLvfpTC-OMlSXrLogYWoBTgP7Nh3uR2l2sXZHeREQkBgch0aAkUHEALw_wcB...
  225. αℓρεяεηтεzcαηx

Düşük Sistme Oyun önerisi

free fire
  226. αℓρεяεηтεzcαηx

İnsanlar delil olmadığı halde neden kafir oluyor?

Allah (C.C) isterse her şey olur ama düşünce şekilleri farklı
  227. αℓρεяεηтεzcαηx

Eski model İ phone Se hakkında

Isınma probleminin en iyi çözümü gereksiz uygulamaları silmek varsa kılıfı çıkartmaktır bunun dışında şarj uygulams olarak Kaspersky Battery Life uygulamasını da aşağıdaki linkten edinebilirsiniz. İmkanınız varsa telefon değiştirin...
  228. αℓρεяεηтεzcαηx

Iphone sıfırlama

Sanırm arkadaşlar konuyu bilmiyorlar . Ciddi performans artışları gözlenebilir 1594110333
  229. αℓρεяεηтεzcαηx

İnsanlar delil olmadığı halde neden kafir oluyor?

Aslında hani ben görmediğim bir varığ nden ibadet ediyimki düşüncesi
  230. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar önerisi

peki teşekkürler isterseniz daha farklı seçeneklerde atarım toplama mı hazır mı istersiniz onu söylyin
  231. αℓρεяεηтεzcαηx

Oyun Kapanması

Hmmmm oyunu açın daha sonra görev yöneticisini açın yani benim kastım ram kaldıramazsa anlamında
  232. αℓρεяεηтεzcαηx

Aslında driver yükleyip mvi ekran hatasıyla ilgili araştırma yapabilir . ilk driver yükler sonada konuyu araştırır yapr
  233. αℓρεяεηтεzcαηx

İçini dök .d

isöqğsöğsösğqlsğ
  234. αℓρεяεηтεzcαηx

iPhone 7 yada 3500 TL Telefon önerisi

ios alırsan cebin yanar o kadar
  235. αℓρεяεηтεzcαηx

İçini dök .d

sahibini eğer en son anına kadar arayıp bulamazsan harcayabilirsin yoksa haram 1594071268 ben yapardım kesin dosmlssö 1594071316 ben yapardım kesin dosmlssö
  236. αℓρεяεηтεzcαηx

İçini dök .d

.d 1594071079 bunun için birr anket oluşturabilirsin
  237. αℓρεяεηтεzcαηx

Aden E58 Pro hakkında bilgi almak istiyorum

asıl ben teşekkür ederim burda olan özellikler dışında bir bilgim yok özür dilerim
  238. αℓρεяεηтεzcαηx

Fan sorunu bi el atın be

biostanda yapılabilir
  239. αℓρεяεηтεzcαηx

Samsung garanti

telefona formatı sende kolayca atarsın eğer onlardan istersen para alırlar ayrıca tüketici hatası olduğu için garanti işe yaramaz
  240. αℓρεяεηтεzcαηx

Aden E58 Pro hakkında bilgi almak istiyorum

Fonksiyonel Özellikler 360 Derece Takla: Yok Başsız Mod: Var Beni Takip Et: Var Engel Sensörü: Yok FPV: Var Hareketli Gimbal: 1 Eksenli Kaza Koruma: Var Otomatik Eve Dönüş (RTH): Var Otomatik Rota Takip: Var Sabit İrtifa: Var Tek Tuş İniş: Var Tek Tuş Kalkış: Var İzinler Sivil...
  241. αℓρεяεηтεzcαηx

micro sd kartıma format ve bişey silemiyorum

evet bu sorun babamda da oldu biçimlendirdim ama geçici bir çözüm oldu
  242. αℓρεяεηтεzcαηx

İçini dök .d

doğa yaşamını sevmiyorum ama filmdeki alan efsane 1594070409 ne yazıkki
  243. αℓρεяεηтεzcαηx

yazılıma yeni başlayacaklara göre en iyi kitap ve online eğitimler

hyr yazılım ne demektir gibi bilgilerde var ama çok detaylı şekilde
  244. αℓρεяεηтεzcαηx

İçini dök .d

evet ama öğrensekte üretmiyruz elimizin altında vr diye sipariş ediyoruz sorun bu
  245. αℓρεяεηтεzcαηx

S10+ ekran koruyucu

en yakın Turkcell veya Vodafone gibi bayiilerde kırılmaz cam yaptır 10 - 15 tl
  246. αℓρεяεηтεzcαηx

İçini dök .d

Çünki Türkiye geenelde üretim değilde ihracat satış düşüncesinde ...
  247. αℓρεяεηтεzcαηx

İçini dök .d

bi yolunu bul ve sodayı azalt zararlı fazlası ve suyun fazlasıda zararlı mide için
  248. αℓρεяεηтεzcαηx

TikTok Bizi gözetliyor mu?

Bu izinleri tüm sosyal medya uygulamaları istemekte ama ben TikTok tan herşeyi beklerim
  249. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar önerisi

Oo sanırım işe yaradım çok teşekkürler iyi geceler dilerim İnşAllah hemen elinize ulaşır
  250. αℓρεяεηтεzcαηx

İçini dök .d

İnşAllah Mutlusunuzdur ;) 1594069144 En iyi yolu Namaz kıl Kuran oku dua et Takdir al ve sonucu gör 1594069449 üzgün olcak bişey yok bunlar senin ahiret hayatın içinde önemli ?
  251. αℓρεяεηтεzcαηx

İçini dök .d

Hadi yafrum burası forumlar sıkıntın ne içini dök .d Şuan da ne düşünüyorsun
  252. αℓρεяεηтεzcαηx

aynen win 10 pro yükle
  253. αℓρεяεηтεzcαηx

instagram galeriden hikaye paylaşamıyorum

sıkıntı telefonla alakalı değil hesapta instagrama posta atın en geç 1 haftaya geri dönüş yaparlar
  254. αℓρεяεηтεzcαηx

driverler yüklü oluyordu
  255. αℓρεяεηтεzcαηx

Türknet İnternet Kesintisi

Türk telekomda da akşam açıldı
  256. αℓρεяεηтεzcαηx

Söyle Rahatla

Balıklar yağmurda ıslanıyor yani üzgün ?
  257. αℓρεяεηтεzcαηx

ya sen bunlarla kafanı doldurma windows 10 pro yükle
  258. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar önerisi

https://www.hepsiburada.com/msi-infinite-s-9si-093xtr-intel-core-i5-9400f-8gb-1tb-256gb-ssd-gtx1660-super-freedos-masaustu-bilgisayar-p-HBV00000U3A92?magaza=GpnTeknoloji&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMInaTF-r256gIV2fhRCh0sRwoxEAQYESABEgLy6PD_BwE...
  259. αℓρεяεηтεzcαηx

güvenli moddan gir sürücü sil format atma
  260. αℓρεяεηтεzcαηx

instagram galeriden hikaye paylaşamıyorum

verileri sıfırla ve dene
  261. αℓρεяεηтεzcαηx

Bilgisayar önerisi

ram 8gb ama gayet iyi TURBOX ATM900057 Intel i5 8GB Ram 1TB Hdd 4GB Ekran Kartı Fiyatı
  262. αℓρεяεηтεzcαηx

Çin'den ikinci salgın geliyor "Bubonik veba"

Allah islah etsin her bulduklarını yiyolar artık söylicek laf bulamıyorum . Sakın isyan etmeyin Allah şuan bii imtihana sokuyor bu imtihanı Allah yolunda kazanmaya bakın
  263. αℓρεяεηтεzcαηx

2k'lık telefon

gm 9 pro
  264. αℓρεяεηтεzcαηx

İşlemci Turbosu !

TAMSA13 kanalında bu konuda ciddi anlamda iyi içerikler bulabilirsin ;)
  265. αℓρεяεηтεzcαηx

o koly bi dk 1594066427 bu belki iş görür Download AMD Radeon HD 7670M Graphics Driver 9.12.8.0 for Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
  266. αℓρεяεηтεzcαηx

Nasıl tövbe edilir

Kur'an Ve Zikir ... Ve en önemlisde namaz sonrası günhların için dua etmen
  267. αℓρεяεηтεzcαηx

aynen her seferinde format biraz abartı
  268. αℓρεяεηтεzcαηx

harici hdd de sorun

Yeni bir kurulum cdsi satın alıp temiz kurulum yapın
  269. αℓρεяεηтεzcαηx

https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000m-series/amd-radeon-hd-7670m
  270. αℓρεяεηтεzcαηx

Oyun Kapanması

virüs olabilir yada güncellemeler çok yer kapladıysa pc kaldramayıp görevi sonladırıyodur
  271. αℓρεяεηтεzcαηx

Bütçem 10.000tl Civarı

https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjFxInUtLnqAhVZh9UKHZ0dBRAYABAgGgJ3cw&ae=1&ohost=www.google.com&cid=CAESQOD211ViGPJF2xb5C_orIuFjg8rC3onWEcqJ9NhKvf8CX2BUL9H2q7MIAX4digEvvXUULZkqCuA3HMXkFvp6kb8&sig=AOD64_0CFLSpFVsCj3i0MAm-Ca8oSXDBkg&ctype=5&q=&ved=2ahUKEwjN4oHUtLnqAhVvBGM...
  272. αℓρεяεηтεzcαηx

yazılıma yeni başlayacaklara göre en iyi kitap ve online eğitimler

robotik kodlama kitaplarında yazılım halkında ciddi bilgiler yazabiliyor. Teşekkür ederim
  273. αℓρεяεηтεzcαηx

Usb tavsiyesi

bende toshiba kullanıyorum çok yüksek değil 16mb de yüklüo dosyaları
  274. αℓρεяεηтεzcαηx

U8 Akıllı Saat

İnşAllah sze uygun bir tane bulursunuz
  275. αℓρεяεηтεzcαηx

Samsung garanti

%50 alma ihtimali var çünki kullanıcı hatası
  276. αℓρεяεηтεzcαηx

Değermi hiç buna 》》

32gb ram için az değil yani 70K ya alabilirsin
  277. αℓρεяεηтεzcαηx

Değermi hiç buna 》》

aslında evet değebilir ama o bilgisayarı çok daha ucuza bulbilirsin telefonlar arasında bende 1 milyna satılnı gördüm ve samsngtu şok oldum
  278. αℓρεяεηтεzcαηx

Usb tavsiyesi

aslında o özellikleri taşıdıktan sonra marka fark etmez
  279. αℓρεяεηтεzcαηx

Telefonun Pc'de görülmesi

evde başka birinden usb ödünç iste bazı kablolarda olmuyo bnde yaşamıştım
  280. αℓρεяεηтεzcαηx

Sokak Köpekleri Toplanmalı mı?

Hayır tabikide kalsınlar ama kuduz v saldrgan olanlra çare bulunmalı en sevdiğim hayvan köpek
  281. αℓρεяεηтεzcαηx

U8 Akıllı Saat

geçmiş olsun saat yeni ve sesi fln by çıkıyo yani ne blym
  282. αℓρεяεηтεzcαηx

Bu ürünü arıyorum.

Websiteden güvenilir bir şekilde albilirsiniz...
  283. αℓρεяεηтεzcαηx

U8 Akıllı Saat

Peki ama pekte dandik ddeğildi bay iş görüyor ama teşekkürler 1594064346 Zaten saatle çok iş yapmıyorum bu iş görüyor sağolun ♡
  284. αℓρεяεηтεzcαηx

Telefonun Pc'de görülmesi

Usb hata ayıklamasını açın ve usb hata ayıklamasını aç ve uygulamarı ub ile dğrulayı aç
  285. αℓρεяεηтεzcαηx

Recovery Mod

Öncelikle herkese merhaba Samsung Galaxy J2 kullanıcısıyım ve doğru tuşalra basmama rağmen recovery ve download mod açılmıyor tuşlar çalışıyor
  286. αℓρεяεηтεzcαηx

Driver hatalı sanrım sıkıntı bu ya da size katılıyorum yanlış olabilir
  287. αℓρεяεηтεzcαηx

Öncelikle Teşekkür Ederim ♡ Driverler da sorun olabilir yani başka bir kaynaktan yüklemeyi deneyin . Aklıma gelen bir diğer çözüm ise Windows 10 Pro yüklemeniz ..
  288. αℓρεяεηтεzcαηx

İtiraf yazın bakalım (isterseniz)

:coldsweat::disrelieved:
  289. αℓρεяεηтεzcαηx

U8 Akıllı Saat

arkasında veya önünde bir sensör yok ?
  290. αℓρεяεηтεzcαηx

İtiraf yazın bakalım (isterseniz)

Balıkların suda ıslanması beni çok üzüyor ? Bugüne balıklara yakıyoruzz
  291. αℓρεяεηтεzcαηx

U8 Akıllı Saat

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim . Herhangi bir harekette bulunmadığım hâlde oluyor . İnternette bununla alakalı en ufak bir içerik bulamadım ...
  292. αℓρεяεηтεzcαηx

U8 Akıllı Saat

Merhaba arkadaşlar U8 Akıllı saat satın aldım fakat pedometre kendi kendine ilerliyor ben adım atmasamda .. Yardım Lütfen