Vodafone Net çok mu sorumsuz?

Bu konuyu okuyanlar

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Ttnet ile sözleşmem bitti. Daha yavaş internete daha çok para ödememek için Vodafone net e geçtim. 1 hafta önce başvuru yaptım, cuma günü modemi kurdular eve ama hala internet erişimi yok altyapı sorunu diyorlar. Altyapı sağlayıcısı gelecek onu bekliyorum kaç gündür. Arıyorum telefonu bekletme modundalar hep. Hiç kimse ayrıntılı bilgi vermiyor. Dün altyapı sağlayıcısı gelecekti ama ne gelen var ne giden... VodafoneNet sorumsuz bir firma mı? Mobilde çok memnun olduğum için Vodafone net e geçmek istedim. 1 haftadır 144p video izlemekten gözlerim kanadı arkadaş. Abonelik başladı mı bilmiyorum ama iptal ettirme aşamasına kadar geldim. Ne yapmak gerekiyor dostlar yol gösterin. Paşa paşa oturup bunların keyfini mi beklicem ben ?

Reaksiyon puanı
109
Ttnet ile sözleşmem bitti. Daha yavaş internete daha çok para ödememek için Vodafone net e geçtim. 1 hafta önce başvuru yaptım, cuma günü modemi kurdular eve ama hala internet erişimi yok altyapı sorunu diyorlar. Altyapı sağlayıcısı gelecek onu bekliyorum kaç gündür. Arıyorum telefonu bekletme modundalar hep. Hiç kimse ayrıntılı bilgi vermiyor. Dün altyapı sağlayıcısı gelecekti ama ne gelen var ne giden... VodafoneNet sorumsuz bir firma mı? Mobilde çok memnun olduğum için Vodafone net e geçmek istedim. 1 haftadır 144p video izlemekten gözlerim kanadı arkadaş. Abonelik başladı mı bilmiyorum ama iptal ettirme aşamasına kadar geldim. Ne yapmak gerekiyor dostlar yol gösterin. Paşa paşa oturup bunların keyfini mi beklicem ben ?
şu aralar önceden kurulmuş internetlerin bile çoğunun altyapı sıkıntısı var

ONUR_345241

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kuzenim Vodafone Net kullanıyor. İşten anlayan biri olarak onun yaşadığı sıkıntılara ben sahip çıkıp firmayla didişip halletmeye çalışıyorum. Turknet e çok atıp tutarlar ama bunlara Vodafone net kullandırsalar Turknet i mumla ararlar. Online işlemleri çok sıradan hiç bir bilgisine erişilemiyor geçmiş faturara bakamıyorsun gerekli belgelere evraklara erişemiyorsun. Sms reklamlarında gelen merdiven altı internet firmalarından farkı yoktur benim gözümde.
İmkanın varsa değiştir derim daha fazla içli dışlı olmadan.