Arama sonuçlarınız

1. abcdefdfhgjas

Soru [ANA KONU] Size soruyoruz! Samsung Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra hakkında her şey

doğru geride kaldılarda gerek var mı? iphonelar 20 30 la oluyor hala şikayet eden görmedim
  2. abcdefdfhgjas

acil xiaomi telefon tavsiyesi

bütçem 4600e düştü.
  3. abcdefdfhgjas

ram i kaç gb, kaç saatte şarj oluyor şarj adaptörü kaç W, bide kaç yıl dayanır sizce
  4. abcdefdfhgjas

malum dolar arttı bende önümüzdeki hafta telefon almayı planlıyordum zamlar gelmeden bugün hemen telefon satın alacağım teknosadan - max 5500 tl bütçem var xiaomi telefon tavsiyesi yapabilir misiniz, çıkış yılı en eski 2021 olursa memnun olurum
  5. abcdefdfhgjas

Soru kütahya yaşamak için güzel bir şehir mi

sahibindende rastgele kira fiyatlarına bakayım dedim, bir arkadaşımın dedesi geçen sene kütahyadan 1000tlye kocaman bir ev kiraladığını söylemişti, inanamamıştım. şimdi Kütahya'da kiralara bakıyorum ve gerçekten çok uygun. peki Kütahya yaşamak için güzel bir şehir mi?
  6. abcdefdfhgjas

Haber Adana'da AKP İl Gençlik Kolları'nın düzenlediği etkinlikte Erdoğan'ın stada girişiyle "Senden Daha Güzel" çalınmaya başladı.

şarkı biraz şarkıyla hitap edilen kişiyi yüceltiyor, erdoğan da bu kadar yüceltilmesi gereken bir insan değil. bu şarkı genelde Atatürk için kullanılıyor ve bunun ardından bilere bu şarkıyı seçtikleri belli. saçma olmuş, ne düşündüklerini bilemem ama Atatürk'le erdoğan aynı seviyeye konulamaz
  7. abcdefdfhgjas

Haber New York'ta süpermarket saldırısı: 10 kişi hayatını kaybetti

New York eyaletinin Buffalo kentinde üzerinde askeri kamuflaj üniforması olan bir kişi, girdiği süpermarkette ırkçı sloganlar atarak alışveriş yapanların üzerine ateş açtı. Saldırıda en az 10 kişinin yaşamını yitirdiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı bildirildi...
  8. abcdefdfhgjas

Haber Rize-Artvin Havalimanı Açıldı

https://www.aa.com.tr/tr/gundem/rize-artvin-havalimani-aciliyor/2587893
  9. abcdefdfhgjas

Haber Ege Denizi'nde Deprem

1652480552 Deprem anında Android telefonlara mesaj geldiği söyleniyor
  10. abcdefdfhgjas

Haber Ege Denizi'nde Deprem

Deprem İzmir Çeşme açıklarında olmuş. Seferihisar'da hissetim. Çeşmede baya hissedilmiştir
  11. abcdefdfhgjas

Öneri 500 Lira ile ne yapılabilir?

A101'den 100 paket makarna alabilirsin ;)
  12. abcdefdfhgjas

Yardım Lgs için nereye tercih yapmalıyım

ikametim muğla fethiyede, izmirde okuyorum. doğrudur
  13. abcdefdfhgjas

AnadoluJet terör şüphesiyle uçuşu iptal etti!

ansızın 82 tel aviv
  14. abcdefdfhgjas

Haber Bursa'da metroda sigara içip kavga çıkaranlar Türk çıktı.

https://www.aydinlik.com.tr/haber/bursa-valiliginden-son-dakika-suriyeli-aciklamasi-suriyeli-degil-turk-315266
  15. abcdefdfhgjas

Soru iPad'imin ikinci el değeri ne kadar?

iPad Air 4.Nesil tablet var elimde. Cellular'ı da var ve 256 GB. Şubat'ın başında alındı o zamandan beri kullanıyorum ikinci el değeri ne kadar?
  16. abcdefdfhgjas

Yardım 18 Yaş Altı Banka Hesabı.

İş Bankası İlk İmza hesabını araştırmıştım, Mobil Bankacılık da varmış. Annemi ikna edemedim açtırmak için
  17. abcdefdfhgjas

Yardım Çift Sultan Papağanlarım çiftleşiyor fakat yumurtlamıyor

bir veterinere danışabilirsiniz
  18. abcdefdfhgjas

Soru Sizce askeri liseler açılacakmı? Açılmalımı?

lise ortamları insanların düşünce yapısının dışardan etki alması için çok uygun bir ortam. çoğu arkadaşımda ve kendimde görüyorum bunu. açılmaması daha güvenli olur
  19. abcdefdfhgjas

Soru İngilizceden sonra hangi dil ?

yurtdışında Türkler tarafından yapılan birsürü inşaat yatırımı var. yatırımların hangi ülkede yapıldığını ve o ülkelerin konuştuğu dilleri inceleyebilirsin
  20. abcdefdfhgjas

Nostaljik Parça Paylaşımı

21. abcdefdfhgjas

Öneri iPhone 11 128 GB alınır mı?

konuda çok bilgim yok ama iphone 11 eylül 2019'da tanıtıldı, tanıtılması üzerinden 2,5 seneden fazla geçti. iph belirli bir seneden sonra cihazları güncellemelerle yavaşlatmaya başlıyor. iph 11'de 1-2 seneye yavaşlatılmaya başlayacak. annem iph 11 kullanıyor 1-2 ay önce güncelleme yaptıktan...
  22. abcdefdfhgjas

Soru Ziraat 18 Yaş Altı Ziraat Mobil Kullanılır Mı?

Ziraat Bankası 18 yaş altındaysanız doğrudan size bağlı değil, anne veya babanıza bağlı. Lise yurdunda şehir dışından gelen arkadaşlarımdan biliyorum. Mobil uygulama kullanılamıyor işlem yapmak isterseniz ya ATM'den yada banka hesabınız hangi velinize bağlıysa onun Ziraat Mobil'ine girmeniz...
  23. abcdefdfhgjas

Haber İzmir'de ulaşıma zam

Her ay TEFE ve TÜFE ortalamasına göre ulaşıma zam yapılması kararı alan İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından belirlenen yeni tarife ile toplu ulaşımda tam bilet 7,10 TL, öğrenci binişi 2,40 TL oldu. (Yaklaşık %8-9) İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından belirlenen yeni tarife ile toplu...
  24. abcdefdfhgjas

Soru Sağlıkçıların Mayıs ayı iş bırakma eylemleri hakkında

İzmir - Urla devlet hastanesi acil servisindeyim. Hekimler aralarında bugün grev yapılacağını ve çok yoğunluk var ne yapacağız diye konuşuyorlar. Peki bu eylemlerin sebebi ne? Merak ediyorum
  25. abcdefdfhgjas

Haber 3 Mayıs Türkçüler Günü kutlu olsun!

26. abcdefdfhgjas

Haber 3 Mayıs Türkçüler Günü kutlu olsun!

1651596545 "Ben Türkçü değilim" diyip ondan sonra "ırkçılık dinimizde yasaklanmıştır" diyip Türkçülüğü "ırkçılık" olarak tanımlayan kişi AKP'nin genel başkanı Erdoğan. Aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi ile ittifak olan AKP'nin genel başkanı Erdoğan. Böylece MHP'nin milliyetçilik ve...
  27. abcdefdfhgjas

Haber 13 yaşındayken bir Türk kızıyla evlenen 28 yaşındaki Pakistanlı

Bu tanımları kullanmaktan dolayı üzgünüm ama muhtemelen Türk kız ailesi tarafından Pakistanlı şahısa para karşılığında verilmiş gibi görünüyor.. Ailesi (türk kızın) cezalandırılmalı.
  28. abcdefdfhgjas

Haber Öğretmenlerin Türkçe-Kürtçe Tabela Önündeki El Hareketlerine Soruşturma Açıldı

‘Hoş geldiniz’ yazan tabelanın Kürtçe bölümünü kapatarak ve önünde el hareketi yaparak fotoğraf çektiren öğretmenler hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı. Öğretmenler ise verdikleri ifadede Kürtçe’yi kastetmediklerini ve yaklaşan tayinlere dikkat çekmek istedikleri için böyle bir...
  29. abcdefdfhgjas

Haber Siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu

Ana muhalefet partisi CHP bütün partilerle görüşecek, AKP, Vatan Partisi be MHP'yle video konferans yoluyla görüşecek; İYİ Parti ise MHP ve HDP ile görüşmeyecek, AKP ile video konferans yoluyla bayramlaşılacak; HDP ise altılı masada yer alan dört muhalefet partisi ile görüşecek. HDP heyeti...
  30. abcdefdfhgjas

Yardım Teb Atm papara kartımı yuttu napmalıyım?

kartı size teslim etmek zorundalar. papara müşteri hizmetleriyle de görüşün
  31. abcdefdfhgjas

En son okuduğunuz kitap

Cemile - Cengiz Aytmatov
  32. abcdefdfhgjas

Yardım Teb Atm papara kartımı yuttu napmalıyım?

banka müşteri hizmetlerini arayınız
  33. abcdefdfhgjas

Soru Papara çöktü

sorun düzeldi gibi, hala yavaşlık var ama
  34. abcdefdfhgjas

Soru Papara çöktü

Birkez daha müşteri hizmetleriyle görüştüm. Hesabınızda bakiye varsa fiziksel işlemlere devam edebilirsiniz. atmden para yatırabilirsiniz dendi
  35. abcdefdfhgjas

Soru Papara çöktü

Müşteri hizmetleriyle görüştüm, anlık bir hata olduğunu, teknik ekibimiz konuyla ilgilenmektedir, Herhangi bir hacklenme vb. durum söz konusu değildir dediler 1651488660
  36. abcdefdfhgjas

Soru Papara çöktü

1-2 ay önce de olmuştu erişim sıkıntısı, muhtemelen yoğunluk var millet birbirine harçlık niyetine para yolluyor sürekli
  37. abcdefdfhgjas

Soru Papara çöktü

sabah bende girmekte zorluk yaşadım, bir sorun var anlaşılan 1651485832 şimdi denedim girebiliyorum
  38. abcdefdfhgjas

Haber Kuşadası'ndaki lüks otelde bir kadın ölü olarak bulundu

Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki lüks bir otelin odasında bir kadın ölü olarak bulundu. Edinilen bilgiye göre, Yavansu Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulunan lüks bir otelin odalarından birinden kötü kokular gelmesi üzerine, otel personeli durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi...
  39. abcdefdfhgjas

Yemeksepeti’nde isim değişikliği! İşte yeni adı ve logosu

Banabi'nin ismi değişiyormuş. Yemeksepeti Market olarak, daha iyi olmuş
  40. abcdefdfhgjas

Haber "e-Devlet hacklendi" iddiası: 17 yaşında bir çocuk gözaltına alındı

Gazeteci İbrahim Haskaloğlu'na gönderilmişti bu kimlik fotoğrafları. Yeni Kimlik Kartı fotoğrafları montaj-sahte olabilir ama hackerlar tüm bu söylenen kişilerin kimlik bilgilerini gerçekten ele geçirmiş olabilirler. 2016 Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi sızıntısı, 2009 Türkiye yerel seçimlerinde...
  41. abcdefdfhgjas

2021 yazında Antalya Manavgat'taki yangınların suçlusu olarak da bir çocuk olduğu açıklanmıştı. Kafa karıştırıcı.
  42. abcdefdfhgjas

Emniyet Genel Müdürlüğünden (EGM) yapılan açıklamada, e-Devlet üzerinden kişisil verilerin çalındığı iddası ile gazetecileri dolandırmaya çalışan şüpheli K.Ç.'nin (17) yakalandığını belirtildi. EGM'den yapılan açıklamada, "Son günlerde sosyal medya üzerinden e-Devlet sisteminin hacklenerek...
  43. abcdefdfhgjas

Rehber Valorant açılmıyor

dün yada evvelsi gün ben valoranta da riot clirnte de basıyordum hiçbir şekilde açılmıyordu. bilgisiyarı (windows) güncelledikten sonra bastığımda açıldı. sizin sorununuzla alakası var mı bilmiyorum da deneyebilirsniz
  44. abcdefdfhgjas

Soru Vodofone Freezone

faturasıza geçebilir muhtemelen fatura ödememe gibi bir durum olursa diye, reşit değilsiniz çünkü
  45. abcdefdfhgjas

Soru Vodofone Freezone

18 yaş altıydaysan üstüne tanımlayamıyorsun sanırım.
  46. abcdefdfhgjas

Haber Et ve süt fiyatlarının 3,5 yıllık değişimi

Et: (Fiyatlar Dana Kuşbası ve Migros fiyatları üzerinden değerlendirilmektedir) 2018 yılı net asgari ücret 1600 TL 2018 yılbaşı kilosu 49.95 TL olan et asgari ücretle 32 kg alınabiliyordu. Yılsonu fiyatları aynı. 2019 yılı net asgari ücret 2000 TL 2019 yılbaşı kilosu 49.95 TL olan et asgari...
  47. abcdefdfhgjas

Mübarek şehitlerimizden 1 tanesinin ismini yazabilir misiniz?

12 Eylül öncesi Gümrük ve Tekel Bakanıdır. Süleyman Demirel'in Başbakan olduğu 27 Mayıs 1980 tarihinde eşi ile gittiği bir ziyaretten dönüp arabadan eşyalarını indirirken Marksist-Leninist Dev-Sol tarafından çapraz ateşe alınarak öldürülmüştür. Öldürüldüğü tarihte MHP Genel Başkan Yardımcısı...
  48. abcdefdfhgjas

Haber CHP'nin mülteciler hakkında raporu gündeme geldi.

CHP, on aylık bir çalışmanın sonucunda hazırladığı ve “Sınırlar Arasında- İnsanlık Dramından İnsanlık Sınavına” adıyla kitap haline getirilen mülteci raporunu açıkladı. 2016 yılındaki raporda şunlar yazılmıştı. “MÜLTECİLERİN KALICI OLDUKLARI KABUL EDİLMELİ” Raporda yer alan çözüm önerilerini de...
  49. abcdefdfhgjas

Apple’dan temizlik: App Store politikalarını değiştirdi!

satın alımlarda 3d secure gelmeli
  50. abcdefdfhgjas

Haber Erdoğan'ın umre ziyaretinde giydiği Prada marka terlik tepki çekti

olabilir, ama bunun hakkında bir açıklama yapmazlar ki yaparlarsa da tek işi erdoğana muhalefet olmak olan kişiler tarafından yine eleştirilir
  51. abcdefdfhgjas

Haber Erdoğan: Sosyal medyaya pek olumlu bakmıyorum, Twitter cıvıtır

kimlik doğrulama gerçekten mükemmel olur. ama sadece kimlik numarası değil. yüz doğrulaması falan da olmalı. her iki malum partinin de "troll" hesaplarından kurtulmuş oluruz, yalan haber sunanlardan..
  52. abcdefdfhgjas

Haber Erdoğan'ın umre ziyaretinde giydiği Prada marka terlik tepki çekti

https://odakdergisi2.com/erdogan-ve-beraberindeki-akpliler-umre-ziyaretinde-10-bin-tllik-prada-terlik-giydiler/
  53. abcdefdfhgjas

Haber Fenerbahçeliler Bağdat Caddesi'nde Trabzonsporluları kovaladı

54. abcdefdfhgjas

Haber Erdoğan: Sosyal medyaya pek olumlu bakmıyorum, Twitter cıvıtır

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sosyal medyada iftira derseniz iftira var, yalan derseniz yalan var. Hakikatlerin paylaşıldığı veya ulaştırıldığı değil, tam manasıyla olumsuzlukların, yalanın, yanlışın, her türlü fitnenin, fücurun olduğu bir yapı" dedi...
  55. abcdefdfhgjas

Haber Türkiye Tiger Meet Tatbikatı'ndan çekildi

Türk Hava Kuvvetleri, Yunanistan'ın ev sahipliğinde yapılacak tatbikattan, tatbikatın icrasına yönelik hazırlanan belgede Türkiye'yi hedef alan konuların yer aldığının tespit edilmesi üzerine çekildi. 22 Nisan'da alınan kararın Yunan makamlarına iletilmek üzere gönderildiği öğrenildi...
  56. abcdefdfhgjas

Soru Sizce Erdoğan tekrar seçilir mi? Seçilirse de kimin sayesinde olur?

başarısızlığı ve hiçbir hedefi olmamasından ötürü ana muhalefet partisi yüzünden yeniden seçilir. "erdoğan gitsin de ne olursa olsun" şeklinde bir muhalefetle muhtemelen 2023 seçimlerini kazanamayacaklar 1651259493 reklam panolarına astığı bu tarz cinsiyetçi ve insan haklarını ihlal eden...
  57. abcdefdfhgjas

En düşük notunuz

güncelleme: edebiyat 28
  58. abcdefdfhgjas

Yardım 16 Mbps Paket 8 Mbps Veriyor

düzeltemezsin, klasik türk telekom işte. bizim paketimiz 24 mbps aldıgımız 6-7 mbps birşey
  59. abcdefdfhgjas

Haber Pegasus çalışanlarının Kadir Gecesi paylaşımına "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan soruşturma başlatıldı.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjK_dL87bn3AhULR_EDHX5YAWcQFnoECAUQAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.tbmm.gov.tr%2Fkanunlar%2Fk5237.html&usg=AOvVaw3uIr_lVxQtLDX4cONOAjJu
  60. abcdefdfhgjas

Haber Pegasus çalışanlarının Kadir Gecesi paylaşımına "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan soruşturma başlatıldı.

Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama Suçu Madde 216 (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir...
  61. abcdefdfhgjas

Soru 2022 en oruçsuz Türkiye ve iftarı bira rakı ile açan insanlar

2022'ye özel birşey değil. Bu gibi insanların toplum içinde hep bulunduğunu, medyaya daha çok yansımaya başladığını düşünüyorum
  62. abcdefdfhgjas

https://onedio.com/haber/pegasus-calisanlarinin-kadir-gecesi-paylasimina-sorusturma-baslatildi-1064599
  63. abcdefdfhgjas

Haber İBB Çalışanının PKK kampındaki görüntüsü ortaya çıktı

Şafak Duran isimli İBB çalışanı tutuklanarak cezaevine gönderilmiş. Kendisinin 11 aydır İBB'de çalıştığı belirlendi
  64. abcdefdfhgjas

basit bir ziyaret mi? "DEMİRTAŞ'A ZİYARET Bir gazetecinin “Selahattin Demirtaş'ı ziyaret etmeyi düşünür müsünüz?” şeklindeki sorusu üzerine İmamoğlu, "Sayın Demirtaş'a ben 23 Haziran öncesi söylemleri ve ortaya koyduğu teşvikten -destekten ötürü ben teşekkürümü etmiştim" metnin alındığı...
  65. abcdefdfhgjas

ben akp'nin içindeki o yapıları kabul eden bir insanım. fetönün bu kadar büyüyüp gelişmesinde ve 15 temmuz darbe girişiminin sebebi akp. annemin arkadaşının salladığımı düşünmüş olabilirsin bunu bekliyordum zaten. ama işe gelen kişiler hakkında bazı söylediklerini forum kuralları ve saygı...
  66. abcdefdfhgjas

Soru İnstagram sayfamın tasarımı nasıl

bir sonraki paylaşımda hangi aracı karşılaştıralım yazısı görselde görünmemesi lazım. post açıklamasının ilk cümlesi olarak onu yazarsan daha iyi olur
  67. abcdefdfhgjas

sen bana neden akp'li muamelesi yapıyorsun? ben burda siyasi görüşümü bahsetmemişim sadece gördüğüm haberi paylaşmışım. ülkedeki tek sorun terör olarak görmüyorum da göstermiyorum da. ama ibb'de imamoglunun gelmesiyle beraber böyle bir terörist iddaalarının yükselmesi de yeterince bir sorun...
  68. abcdefdfhgjas

https://www.ensonhaber.com/gundem/ibb-calisani-safak-duranin-pkklilarla-fotograflari-cikti 1651079216 İBB'den konuyla ilgili açıklama geldi. İBB bahsedilen kişinin personeli olduğunu kabul etti, ayrıca personelin maaşının Uluslararası Çalışma Örgütü ve Almanya Ulusal İş Birliği Teşkilatı...
  69. abcdefdfhgjas

Haber Cumhurbaşkanı açıkladı: Kapalı alanlarda maske zorunluluğu tamamen kalktı

Serbest artık. Bugün çoğu kişi maskesiz geldi
  70. abcdefdfhgjas

Haber Cumhurbaşkanı açıkladı: Kapalı alanlarda maske zorunluluğu tamamen kalktı

https://www.cnnturk.com/turkiye/son-dakika-bilim-kurulu-bugun-saat-12-00de-toplanacak?1?utm_campaign=Bundle&utm_medium=referral&utm_source=Bundle
  71. abcdefdfhgjas

Haber Papara ATM komisyonları gelişmesi!

01.05.22 tarihi itibariyle Papara'nın ATM politikaları değişiyor. Akbank ATM'leri hariç tüm yurtiçi ATM'lerde sabit %1+1TL komisyon alınacak. (Örneğin 100 TL yatırma işlemine 1+1 TL komisyon alınacak.) Yani artık 500 TL'ye kadar ücretsiz para yatırma, çekme olayı yok. Ama Akbank ATM'lerinde...
  72. abcdefdfhgjas

Soru gerçekten yemek kuponu bulabileceğim bir site var mı

yemeksepeti, getir yemek ve trendyol yemek için
  73. abcdefdfhgjas

Rehber FUPS Premium müşteri özelliği geldi. Nasıl premium müşteri olunur?

Birkaç ay önce Ön Ödemeli Kart piyasasına adım atan FUPS, aylar sonra Premium müşteri özelliğini kullanıma sundu. Yasal limitlerini ciddi derecede arttıran bu özelliğe, FUPS uygulamasından aşağıdaki adımları izleyerek Premium hesaba yükselebilirsiniz. Hesabımı Nasıl Premium'a Yükseltirim? FUPS...
  74. abcdefdfhgjas

Haber Fups'un yeni kart seçeneği. FUPS QR Kart

Fiziksel Kart Taşımadan Tüm Ödemelerini Yap: FUPS QR Kart FUPS, FUPS QR Kart’ı kullanıcılarına sundu. Kullanıcılar, cep telefonlarındaki FUPS uygulaması üzerinde oluşturulan FUPS QR Kart sayesinde kart taşımaya gerek kalmadan tüm fiziksel POS cihazlarında ödeme yapabiliyor. Kolayca tüm...
  75. abcdefdfhgjas

Anket En sık alışveriş yaptığınız alışveriş siteleri neler?

bahsettiğim mousepad bu. ben aldığımda 6 değil 9 tlymiş. tarih 26 ağustos 2021. şuan 32 tl :cry: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B079Q97SGT/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1
  76. abcdefdfhgjas

Tüm dünyada en çok satan akıllı telefonlar belli oldu!

ekim ayında 2800 liraya samsung a12 aldık. redmi note 8den geciyordum normalde böyle bir seçim yapmazdım ama annem illede ucuz birşey almış olalım diye bunu tercih etti. plastik kasa, dokusu cok kötü. arayüz desen cok eski duruyor bence beğenmiyorum samsung arayüzünü. kasmalar donmalar oluyor...
  77. abcdefdfhgjas

amazon primela bu yaz 6 tlye aldığım mousepadin maşallahı var. sapasağlam hala herhangi bir soyulma yok. 1-2 aydır kullanmıyoruz kullanmadığımız için aylık ücreti geri iade ediyor. hoşuma gitti bu
  78. abcdefdfhgjas

Dolap'tan annemle ben hem çok alışveriş yapıyoruz hemde kullanmadığımız ürünleri satıyoruz. 15 yaşında benim bile sadece kendi hesabımdan 1000tllik satışım var.
  79. abcdefdfhgjas

Yardım Papara kargo iptali

papara müşteri hizmetlerini aramanız gerekmekte
  80. abcdefdfhgjas

Soru Tosla mı? Papara mı?

Tosla kart aylık 1 tl aldığı ücret kullanma ücreti değil, kullanmama ücreti. 1 ay boyunca toslada işlem yapmazsanız bir sonraki para yükleme işleminizde 1 tl ücret kesiyor 1647021945 Papara'da ATM'den aylık 5 kere para yatırma işlemi yaptıktan sonra para yatırma işlemlerinden komisyon almaya...
  81. abcdefdfhgjas

Yardım Papara hesabımdan para çekemiyorum

paycelle yükle papara kart bilgilerinle. sanal kartla da yükleyebilirsin. şoktan 5 tlye paycell kart al uygulamaya tanımla. atmden çekebiliyorsun kredi kartından yüklesen bile. vakıfbank atmden çekersen sadece 1.14tl komisyon ödüyorsun. öbür atmler komisyon oranları daha fazla
  82. abcdefdfhgjas

Anket Telefonunuzdan memnun musunuz?

Redmi Note 8 kullanıyorum, 2-3 haftadır şarjı hızlı bitmeye başladı başka rn8 kullanan arkadaşlarımda da aynı problem var. genel bir problem sanırım bataryayı zayıflattıklarını düşünüyorum. memnun değilim bu yüzden
  83. abcdefdfhgjas

Rehber İsme Özel Fups Kart İnceleme

https://forum.shiftdelete.net/konular/fupsa-yeni-gelen-qr-ozellikleri.778084/
  84. abcdefdfhgjas

Haber Fups'a yeni gelen QR Özellikleri

Birkaç ay önce piyasaya girmiş olan Fups kart, son haftalarda yeni QR özelliklerini çıkardı. 1 - ATM'den Para Çekme QR kod ile işlem yapabilen tüm ATM'lerden ATM'lerdeki QR kodu FUPS uygulamasından okuttuktan sonra Fups uygulaması üzerinden çekilecek para tutarı, paranın çekileceği hesap ve...
  85. abcdefdfhgjas

Rehber Yeni Ön Ödemeli Kart Fups Nedir?

PTTMatikler ortak atm oluyor evet yükleyebilirsiniz. Çipli ve temassız karttır. 1646148434 ATM'den nakitle, Banka/Kredi kartı veya Havale/EFT ile yükleyebilirsiniz. 1646160835 https://forum.shiftdelete.net/konular/fupsa-yeni-gelen-qr-ozellikleri.778084/
  86. abcdefdfhgjas

Soru Rusya Ukrayna Savaşından 3. Dünya savaşı çıkar mı?

https://www.sondakika.com/dunya/haber-azerbaycan-cumhurbaskani-aliyev-den-bati-ya-rusya-14756700/ Aliyev gibi düşünüyorum, Rusya'nın ne kadar belini bükecek olsa da, pes etmeyecek. Batının yaptırımları da ne kadar uzun sürebilir Avrupa ülkelerinin çoğu doğalgaz konusunda Rusya'ya bağımlı.
  87. abcdefdfhgjas

Karşısında Rusya var, dünyanın en güçlü ordusu. Ukrayna Rusya'yla baş edebilir mi sizce? Arkasına başka ülkeleri alırsa da Dünya savaşı çıkar zaten. Putin Ukrayna ordusuna Zelensky'i indirin diyor bu anti-demokratik bir söylem ama dünyanın geleceği için bu önemli. Rusya pes etmez 1645961697 Şu...
  88. abcdefdfhgjas

Rusya, Çernobil’i bombalarsa ne olur?

Çernobili bombalarsa radyasyon yayılıyorsa bu durumda Belarus etkilenir. Belarus Rusya müttefiki olduğu için böyle birşey yapacğını düşünmüyorum
  89. abcdefdfhgjas

Ukrayna pes etmezse çıkacaktır. Zelensky ülkesini savaşa sürükleyerek tüm dünyayı etkileyecek çok kötü bir hamle yaptı
  90. abcdefdfhgjas

İstanbul'da Toplu Taşımaya %36 Zam!

izmirde yaşayan biri olarak bu yazıyı bırakıp gidiyorum... izmir belediyesi herşeye rağmen 14 aydır toplu taşımaya zam yapmıyor. https://www.eshot.gov.tr/tr/Haberler/3895/91
  91. abcdefdfhgjas

En düşük notunuz

matematikten 31 aldım
  92. abcdefdfhgjas

avrupa'da da tam tersine her yerde mastercard geçmiyor. 4 sene önce amsterdam'a tatile gittiğimizde şahsen yaşamıştım. büyük komisyonlarla atmden para çekmek zorunda kalmıştık. fups kart zaten türkiye'de başlayıp avrupa'ya ulaşmak isteyen bir şirket. hatta avrupa birliği ülkesi olan litvanya'da...
  93. abcdefdfhgjas

birkaç avantajı var ama tabikide kampanyalar konusunda paparadan daha önde. paparaya göre banka/kredi/prepaid kartlardan komisyonsuz para yükleme özelliği var. onun dışında birden fazla tl hesabı açabiliyoruz. birden fazla sanal kart vs. tanımlayabiliyoruz.
  94. abcdefdfhgjas

sağolun, gerçekten yazmak için emek verdim.
  95. abcdefdfhgjas

yaş sınırı hakkında internet ve uygulamada bir bilgi yok. muhtemelen 13 yaşını geçmiş herkes üye olabilmekte
  96. abcdefdfhgjas

aylık veya yıllık kullanım ücreti yok. kredi veya banka kartından para yüklerken komisyon kesmiyorlar (papara, tosla vb. dahil). sadece atmden para yükleyip çekerken 1 TL + %0,91 komisyon alıyor. ben şahsen toslaya akbank atmlerinden ücretsiz şekilde para yatırıp sonra fupsa tosladan para...
  97. abcdefdfhgjas

Soru Z kuşağı hakkında görüşleriniz, Z kuşağıda görüş belirtin lütfen

maalesef düşündüğünüz gibi değil. z kuşağı sorunun tek bir partide olduğunu düşünüyor ama tüm partiler aynı şeyin farklı renklisi. iktidar partisi değişirse birşey değişeceğini düşünmüyorum.
  98. abcdefdfhgjas

Rehber Türkiye'deki Popüler Ön Ödemeli Kartlar

FUPS hakkında yazdığım yazıya bakabilirsiniz. https://forum.shiftdelete.net/konular/yeni-on-odemeli-kart-fups-nedir.766709/
  99. abcdefdfhgjas

Ekim başında kendini yeni tanıtmış bir firma. Güvenilirlik konusunda da şüpheniz olmasına gerek yok çünkü T.C. Merkez Bankası ve BKM'den gerekli izin ve sertifikalarını almış bir şirkettir. https://www.fups.com/hakkimizda.html 1635593133 Aşağıdaki linkten Merkez Bankası'ndan sertifikalarını...
  100. abcdefdfhgjas

Piyasaya yeni giren Fups Kart nedir? Ne işe yarar? Nereden alınır? FUPS’un dijital hesabı ve kartı sayesinde herkes, parasını kolaylıkla ve güvenle yönetebilir. FUPS ile para transferi, fatura/abonelik ödemeleri, E-Pin alışverişi, sanal ve fiziksel kart ile ödemeler 7/24 kesintisiz, güvenle ve...
  101. abcdefdfhgjas

İsme Özel FUPS Kart'ı FUPS Mobil Uygulaması yada FUPS | Paranı FUPS Diye Yönet! üzerinden internet şubesine giriş yaparak adresinize sipariş edebilirsiniz. Kart AGT Kargo ile gelmektedir. 10 TL kart ücreti vardır. Kartı teslim aldıktan sonra yaptığınız ilk alışverişiniz ardından kart ücreti...
  102. abcdefdfhgjas

Haber Tunç Soyer'den içleri kanatan İzmir Depremi Paylaşımı

Gönderide herhangi bir propaganda yok?
  103. abcdefdfhgjas

Haber Tunç Soyer'den içleri kanatan İzmir Depremi Paylaşımı

104. abcdefdfhgjas

Haber Rekabet Kurumu, zincir marketlere ceza yağdırdı

Rekabet Kurumu'nun salgın sürecinde, perakende gıda ve temizlik ürünleri ticareti ile iştigal eden zincir marketler ile bunların tedarikçileri konumunda olan üretici ve toptancı seviyesindeki teşebbüslerin fiyatlama davranışlarının incelenmesine yönelik olarak yürütülen soruşturma tamamlandı...
  105. abcdefdfhgjas

Yardım Papara kart hologram zımbırtısı

holograma başka bir telefondan flaş tutun. hologram zaten parlayacak öyle gösterin oluyor
  106. abcdefdfhgjas

Soru YETER ARTIK! Kendi inanç ve yöneliminize saygı duyulmasını isteyip İslama saygısızlık yapmaya hakkınız yok!

konfeti olayı son zamanlarda duyduğum en epic olay. umarım birdaha böyle bir şey yaşanmaz
  107. abcdefdfhgjas

Soru Discord Ödeme Yöntemi Onaylanamıyor Hatası

eskiden nitro almak için kullandığım papara cardı şu an kullanamıyorum red yiyor. onun dışında tosla inial vs. de denedim. bir çözümü yok gibi hesap değiştireceğim muhtemelen
  108. abcdefdfhgjas

Benzine 44 kuruş zam geldi

venezuela parası tlden daha değerli falan değil. adamlar paralarından 6 sıfır attı. https://tr.euronews.com/2021/10/01/dunyan-n-en-yuksek-enflasyonuna-sahip-venezuela-para-birimi-bolivardan-6-s-f-r-sildi
  109. abcdefdfhgjas

Soru migros jetkasa'da money puanlarımızı kullanabiliyor muyuz?

migros jetkasa'da money puanlarımızı kullanabiliyor muyuz? ona göre jetkasa kullanacağım normal kasada alışveriş yapmayı hiç sevmiyorum
  110. abcdefdfhgjas

Haber Trump'tan sosyal medya girişimi: Truth Social

ABD eski başkanı Donald Trump, Facebook ve Twitter'a rakip Truth Social adlı platformu kuracaklarını açıkladı. ABD eski başkanı Donald Trump, geçtiğimiz aylarda kendi sosyal medya platformunu kuracağını açıklamıştı. Bugün duyuru yapan Trump, Truth Social adlı platformun ilk adımlarını...
  111. abcdefdfhgjas

Haber Polisten Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine: Her türlü gözaltına alınacaksınız!

boğaziçi üniversitesi boğaziçi üniversitesinde toptan bir öğrenci temizliği yapılması lazım. devletin en iyi üniversitelerinden birinde böyle olayların olması çok acınası bir durum.
  112. abcdefdfhgjas

Pringles'in logosu değişti

:(
  113. abcdefdfhgjas

Rehber KASSA - QNB Finansbank e-Cüzdan

KASSA NEDİR? Kassa, ister arkadaşlarınızla oluşturacağınız gruplar içinde ister bireysel olarak, tüm gelir ve giderlerinizin takibini yapabildiğiniz bir finans takip uygulamasıdır. Kullanıcılarına sunduğu 2 ana özelliği bulunmaktadır. 1. Bütçe Kontrolü / Gelir ve Gider Takibi Kassa’ya...
  114. abcdefdfhgjas

Haber 1 Ekim-30 Kasım Papara Cashback Kampanyaları

Bu kampanyaların çoğu eylül sonu bitecekti. Çok ilgi gösterildiği için süresi uzatıldı
  115. abcdefdfhgjas

Yardım Discord Sunucusu Patlatım Dava Edilirmiyim ?

çoluk çocuk işi.
  116. abcdefdfhgjas

Haber 1 Ekim-30 Kasım Papara Cashback Kampanyaları

1 - Youtube Premium: Youtube Premium harcamanızdan hemen sonra yaptığınız harcamanın %50'si hesabınıza geri geliyor. Bu kampanyayla ayda 15 TL'ye kadar kazanabilirsiniz. 2 - Netflix: Netflix harcamanızdan hemen sonra yaptığınız harcamanın %50'si hesabınıza geri geliyor. Bu kampanyayla ayda 15...
  117. abcdefdfhgjas

Yardım Telefon yağmur da ıslandı

dediğim gibi hoparlörün ve sarj girişinin içine doğru saç kurutma makinasıyla biraz daha kurut. birşey olmaz ondan sonra. 1634284961 telefonun xiaomi markaysa ayarlar kısmından hoparlörü temizle yaz o işlemi yap işe yarıyor
  118. abcdefdfhgjas

Soru 2000-3000 TL arası Laptop tavsiye

8gb ramli sıfır cihaz bulamazsınız bu fiyat bandında.
  119. abcdefdfhgjas

Yardım Telefon yağmur da ıslandı

saç kurutma makinası vb bir şeyle kurut telefonu. onun dışında telefonunda su sıçramalarına dayanıklılık varsa birşey olmaz
  120. abcdefdfhgjas

Soru Squid Game İzledinizmi ?

instagram ve tiktoktaki klipler milyon kere karşıma çıktı. izlemiş gibi oldum
  121. abcdefdfhgjas

Soru 2000-3000 TL arası Laptop tavsiye

https://www.n11.com/urun/acer-aspire-3-nxherey001-a4-9120e-4-gb-128-gb-ssd-14-w10-dizustu-bilgisayar-1964482?magaza=guvenlikamiri https://www.n11.com/urun/acer-aspire-3-a315-22-nxhe8ey009-amd-a4-9120e-4-gb-128-gb-ssd-156-w10h-dizustu-bilgisayar-1919676?magaza=bunlaralinir
  122. abcdefdfhgjas

iCloudlu iPhone Alinirmi?

evet edemezler
  123. abcdefdfhgjas

imeiden takip diye birşey yok sanırım.
  124. abcdefdfhgjas

kim bilir kaç sene önce kaybolmuş veya çalınmış bir chaz. zaten eski bir telefon kimsenin bunla uğraşacağını düşünmüyorum
  125. abcdefdfhgjas

wifi'ye bağlı olmazsa birşey olmaz
  126. abcdefdfhgjas

o zaman birşey olmaz istediğinizi yapın
  127. abcdefdfhgjas

S7 EDGE Vs Redmi Note 8

redmi note 8 daha iyi. zaten s7 edge eski bir cihaz
  128. abcdefdfhgjas

wittroc'un dediği doğru zaten internete bağlanın yada bağlanmayın farketmez icloud hesap sahibi telefonu icloud hesabından çıkartmazsa telefonu açamazsınız.
  129. abcdefdfhgjas

evet, cihazı internete bağlanılırsa tespit edilebilir
  130. abcdefdfhgjas

Telefon ya çalıntıdır yada Havalimanlarında biriken kayıp telefonların satışı için tezgahlar açılıyor. Ordan alınmış olabilir.
  131. abcdefdfhgjas

Soru papara sanal kart hakkına bazı sorular

1 - Evet sanal kartı tüm internet harcamalarında kullanabilirsin. 2 - Sanal kart hesabına Papara'nın anlaşmalı bankalarının ATM'lerinden kartsız işlemle para yatırabilirsin. https://www.papara.com/faq/#!/para-yatirma/atmden-kartsiz-islemle-nasil-para-yatirilir" Teknosa ve CarrefourSA'lardan...
  132. abcdefdfhgjas

Soru Papara black card

izmir urladayım bir haftada geldi, maksimum 15 günde geliyor
  133. abcdefdfhgjas

Soru Papara Black Card'la Şok alışverişi

paparayı her yerde kullanabilirsin
  134. abcdefdfhgjas

Yardım Papara

annen alabilir kimliğin annendeyse
  135. abcdefdfhgjas

Rehber Türkiye'deki Popüler Ön Ödemeli Kartlar

PeP kartın bence en iyi avantajı 18 yaş altı olsak bile dolar/euro/gbp hesabı açabilmemiz.
  136. abcdefdfhgjas

Soru Öğrenci pasaportu

Öğrenci Pasaportu Nedir? Öğrenci pasaportu, seyahat ya da eğitim amacıyla yurt dışına çıkmayı planlayan öğrencilere verilen seyahat belgesine denir. Öğrenci pasaportu, belirlenmiş şartları karşılayan her öğrenciye verilir. Temele bordo pasaporttur ama öğrencilere göre özel olarak düzenlenmiştir...
  137. abcdefdfhgjas

Soru Bir Parti Kursaydınız, Görüşünüz Ne Oldurdu?

siyaset korkunç birşey. son aylarda bunu iyice anlamış oldum. 2023de oy verme hakkım olsaydı muhtemelen kağıdın beyaz kısmına evet damgasını basıp oy atarım. yani geçersiz oy atardım
  138. abcdefdfhgjas

Anket İninal mi, Papara mı, Tosla mı, Paycell mi?

Muhtemelen ben de 18 yaşımdan sonra Papara kullanmaya devam ederim. Ama yinede banka hesabı havale eft alabilmek için gerekli olur. Kredi kartı asla kullanmam
  139. abcdefdfhgjas

4 seçenekten de hepsini kullanıyorum şahsen. Papara Black Card sahibiyim. Okuduğum yatılı okul kantininde de POS cihazı kullanıldığı için artık nakit kullanmıyorum. Tüm işimi kartla yapmaya çalışıyorum. Papara'nın kampanyalarını kullanmıyorum. Kullanışlı kampanyalar olabilir ama kullanmak...
  140. abcdefdfhgjas

Günümüzde 18 yaş altı banka hesabı açamayanlar, internet harcamaları yada fiziksel harcamaları için Papara, İninal, Tosla(Akbank) ve Paycell(Turkcell) gibi şirketlerin sundukları ön ödemeli kartları kullanıyor. Peki bu kartlardan en çok hangisini seviyorsunuz?
  141. abcdefdfhgjas

Dolar Tarihi zirvesini kırdı...

9,19 oldu :(
  142. abcdefdfhgjas

Rehber 2021 En iyi Su Arıtma Cihazı Hangisi?

su arıtma cihazına yüksek miktar v<fiyat ermek yerine herkese brita akıllı sürahiyi öneririm. şahsen 3 senedir brita kullanıyorum https://www.brita.com.tr/su-arıtma-sistemi/su-arıtmalı-sürahi
  143. abcdefdfhgjas

Anket Sizce hangi Telefon Markasının kullanıcı arayüzü daha iyi?

ios kullanması inanılmaz kolay ve akıcı. sırf annem ios telefon kullanmaya alıştığı için ben android telefon kullanamam diyip iphone 11'e 7500 lira verdi... onun dışında 15 ay boyunca redmi note 8 kullandım. arayüzünden memnundum fakat telefonun bataryası bozulduğundan ve acil telefon...
  144. abcdefdfhgjas

Soru Sizce Hangisi Vodafone Mi Türk Telekom Mu

vodafone ve türk telekom ikisi de bazı yerlerde iyi bazı yerlerde kötü çekiyor ama bu konu hakkında birşey demeyeceğim. Yaklaşık bir hafta önce türk telekoma geçtim. sebebi ise vodafonenun dolandırıcılığı. bir kere vodafone yanımda uygulamasında 1gb 1tl kampanyası vardı. acil ihtiyacım vardı...
  145. abcdefdfhgjas

Soru Redmi Note 8 batarya değişimi ne kadar tutar?

hocam daha geçen gün annemin iphone 6s plus bataryasını 300e değiştirdiler. iphone 11 gibi modellerin batarya fiyatını düşünmek bile istemiyorum :d
  146. abcdefdfhgjas

Kantin fiyatları bana anormal geldi

kantinler gerçekten aşırı pahalı... okul kantinlerinin bence başka kişiler tarafından yönetilmesi çok saçma okul yönetiminin kendisi kar amacı gütmeyen bir kantin açsa bence herkes için çok iyi olur
  147. abcdefdfhgjas

Yardım Telefon Alıyorum Ama Hangi Renk

rengini soruyorsan muhtemelen şeffaf kılıf kullanacaksındır. bence beyaz daha güzel bir renk ama telefonu temiz tutman lazım. ne kadar kılıf kullansak bile toz vb. girebiliyor. zamanında redmi note 8 de aynı renklerle çıkmıştı herkes beyaz rengin peşinden koşuyordu.
  148. abcdefdfhgjas

Soru Redmi Note 8 batarya değişimi ne kadar tutar?

bataryamda aşırı derecede yavaşlama var bataryamı değiştireceğim. izmir konaktaki genpa yetkili servise gideceğim. batarya değişimi ortalama kaç tl tutar
  149. abcdefdfhgjas

Soru redmi note 8 kaliteli mat kılıf önerisi

redmi note 8 kaliteli mat kılıf önerisine ihtiyacım var. yardımcı olur musunuz?
  150. abcdefdfhgjas

Soru Eshotta temassız kart geçiyor mu

İzmire taşınacağım okul için. eshotta mastercard geçiyor mu?
  151. abcdefdfhgjas

Soru Lazer Baskılı iPad 8 Satılır Mı?

uygunsuz saçma bir kelime yazmıyorsa sorun olmaz çoğu kişi kılıfla kullanıyor zaten
  152. abcdefdfhgjas

Soru Temassız ödeme güvenlimi?

bugün markette temassız ödeme yaparken düşündüm acaba biri kartımı çalsa sonra temassız ödemeyle içindeki tüm parayı bitirse diye... kart çalınırsa güvenli birşey değil kartın hemen iptal edilmesi gerekiyor ama hijyenik ve kolaylık açısından temassız ödeme güzel bir imkan
  153. abcdefdfhgjas

Soru Önerebileceğiniz Havale/EFT uygulaması var mı

tosla kartımın limitini yükseltmek için ibana transfer yapmam gerekiyor bu işlemi paparada black cardım olmadığı için yapamıyorum ininalin de 18 yaşın altına satışı yasaklanmış bugün şoka gittim kasiyer öyle söyledi. Bu yüzden bir havale eft uygulamasına ihtiyacım var böyle bir uygulama varsa...
  154. abcdefdfhgjas

Soru dijital ürün satmak için site önerisine ihtiyacım var

ama maalesef gittigidiyorda dijital ürün satmak için bir kategor yok. sadece windows 10 vb. yazılımlar dijital olarak satılabiliyor
  155. abcdefdfhgjas

Öneri Laptop ve tablet önerisi

https://www.hepsiburada.com/hp-245-g8-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-27j62ea-p-HBCV000005R9SW?magaza=Secedit 4400 tl...
  156. abcdefdfhgjas

Öneri Xioami & Samsung

Yanlış bilgilendirme mi 10t daha iyi bir seçenek. snapdragonlu telefonlar hakkında çok sorun duydum. güvenlik sorunları, telefon ısınma ve batarya sorunları vb...
  157. abcdefdfhgjas

Anket Haber izlediğinizde hiç inandırıcı gelmeyen haber kanalı hangisi ?

a haber, fox ve halk tv yalan haber yapmıyor ama genelde taraflılar. a haber iktidarın mesela sadece iyi yönlerini gösteriyor. fox ve halk tv ise sürekli iktidarın sadece kötü yönlerini gösteriyor. aslında tüm haber kanalları partilerin hem iyi hem kötü yönünü gösterse türk halkını çok olumlu...
  158. abcdefdfhgjas

Soru dijital ürün satmak için site önerisine ihtiyacım var

spotify deezer vb. şeyler satacağım uygun site arıyorum. trendyol hepsiburada n11 e baktım vergi numarası istiyor. itemsatışı biliyorum harici bir site lazım.
  159. abcdefdfhgjas

Soru Azerbaycan'a gitmek için muvafakatname lazım mı?

Yurtdışı seyahatlerinde 18 yaş altı birey olduğum için sadece annem veya sadece babamla yurtdışına gideceksem her iki bireyden de muvafakatname adındaki belge alınması gerekiyor. Avrupa ülkelerine falan giderken bu belge zaten lazım oluyor. Azerbaycan'a kimlikle gidilebiliyor belki...
  160. abcdefdfhgjas

Macbook Air M1 Uyumlu Bluetooth Mouse

macbook hediye geliyor .d - macbook alacak kadar param alsa apple mouse da alırdım 1621197335 tamam teşekkürler
  161. abcdefdfhgjas

N11 vs Gittigidiyor mu daha iyi? hadi tartışalım

Konuyu Haziran 2020'de açtım. Şu an hiçbir alışveriş sitesiyle sorun yaşamıyorum. N11'den ve Gittigidiyordan da alışveriş yapıyorum artık.
  162. abcdefdfhgjas

Macbook Air M1 Uyumlu Bluetooth Mouse

Macbook Air M1 siparişi verdim ama kablosuz mouse almadık. 2 tane mouse seçtim ama uyumlu mu değil mi bilmiyorum. İlgilenirseniz sevinirim. https://www.hepsiburada.com/everest-sm-bt11-ince-rgb-kablosuz-mouse-p-HBV00001AJ1CJ...
  163. abcdefdfhgjas

90000 TL Bütçeli Herşey Dahil Gaming Ekosistemi

Bu nedir ya ekmek mi banıyoruz?
  164. abcdefdfhgjas

Xiaomi telefonlar kaldırılacakmı

Haber doğrudur. Philips Xiaomi'nin patent ihlali yaptığını söylüyor ve Hindistan'da dava açıyor. Philips davayı kazanırsa sadece Hindistan'da yasaklanacak telefonlar.
  165. abcdefdfhgjas

RTX 2060 mı RX 5700 XT mi ?

(ozür dilemek ?)
  166. abcdefdfhgjas

İBB'den suya 4. kez zam teklifi (Herşey güzel olacak!)

Herşey çok güzel olacak (!) ???
  167. abcdefdfhgjas

Discord Kullanım Anketi

Kullanıyorum. Nedeni arkadaşlarla oyun oynamak. Ve bazı kalabalık sunucular. SDN ve Hakkı Alkan Discord sunucusunda bulunmaktayım.
  168. abcdefdfhgjas

Telefon alacağım max bütçem 7500

iPhone 11 en iyi seçenek
  169. abcdefdfhgjas

Gece Acıkınca Yediğiniz Aparatif?

Allah ne verdiyse.
  170. abcdefdfhgjas

Fen test cevapları

Eödeve yollaman daha uygun olacaktır
  171. abcdefdfhgjas

wtcnn ferit sevgilisi ?

Sevgilisi olabilir bir insanın. Ve başka insanlar aralarındaki yaş farkını da eleştiremez. Zaten hanımefendi sadece 4 yaş büyük.
  172. abcdefdfhgjas

KFC sitesindeki iyi kampanyalar

Evet, merhabalar. Bugün yemek siparişi için kfcturkiye.com 'da hesap açayım dedim. Ve karşılaştıklarım. İlk siparişte Zinger Burger Hediye (Bu hediyeyi almak için hesap oluşturup sepete başka bir menü daha eklemek yeterli) ve K.O.V.A kulüplü ol. Fırsatlardan yararlan. İlk siparişte 1L Coca...
  173. abcdefdfhgjas

Discord Metin Kanalı Üzerinde Yazı Fontu Değiştirme

Bende merak ediyorum ???
  174. abcdefdfhgjas

Oppo ve Samsung Türkiye'de üretim tesisi açacak.

Fiyatlarda düşüş olur ama vergilerden dolayı yine pahalı olur. Mesela Türkiye'de üretilen Fiat Bulgaristan'da 177.000 TL Türkiye'de 258.000 TL
  175. abcdefdfhgjas

Güncelledim konuyla alakalı tüm haberler yukarıda mevcut.
  176. abcdefdfhgjas

Konuyla alakalı bir haber daha buldum: Oppo ve Samsung Türkiye'de üretime geliyor
  177. abcdefdfhgjas

Umarım doğru bir haberdir. Konuyla alakalı haberler: https://tr.sputniknews.com/ekonomi/202012211043441738-oppo-ve-samsung-turkiyede-uretime-geliyor/ https://www.bloomberght.com/oppo-ve-samsung-turkiye-de-uretime-geliyor-2271150...
  178. abcdefdfhgjas

Üsteki Üyeyi Saçma bir şekilde Banla forum oyunu

Profilinde gerçek ismin olmadığı için Ban
  179. abcdefdfhgjas

APU Sistem

Önerebilir misiniz. 1608202933 Haklısınız. 450 TL farkla sinerjide şöyle bir bilgisayar buldum.
  180. abcdefdfhgjas

APU Sistem

Şöyle bir APU Sistem topladım: İşlemci: AMD RYZEN 5 3400G 3.7GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 12nm Vega 11 GPU İşlemci | ITOPYA Anakart: MSI A320M-A PRO MAX 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart | ITOPYA RAM (Bundan iki adet): HYPERX Fury 4GB Siyah 2666MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram...
  181. abcdefdfhgjas

Xiaomi Redmi Note 8 Kullanıcıları Kulübü

Arkadaşlar bende indirmeye başladım güncellemeyi. Güncelleme çok uzun sürüyor çünkü eğitimden dolayı telefona ihtiyacım oluyor, Ona göre belki geceleyin güncellerim.
  182. abcdefdfhgjas

Vodafone İnternetim Bittiği İçin Olan Rezillik

Uzun bir süredir 8 GB 750 DK 250 SMS olan bir tarife kullanıyorum. Bugün internetim bittiği için ve bakiye olarak ekstradan 7.00 TL kaldığı için internetim bittikten hemen sonra SMS'ler gelmeye başladı. Vodafone kendi kendine 7 TL'ye 250 MB internet yüklemiş ?. Ve bu ilk kez oluyor. Baya baya...
  183. abcdefdfhgjas

Yaşadığım sokaktaki korona vakası

Arkadaşlar bugün yaşlı çiftin arasından teyzemiz şehit olmuş çok üzüldük. Annemle ben de başka bir nedenden dolayı kendimizi 7-10 günlük karantinaya aldık. Artık virüsün ciddiyetini çevremizdeki olaylardan dolayı anlıyorum...
  184. abcdefdfhgjas

Altyapısız İnternet

Ben 2019-2020 döneminde ADSL 40-50 GB ile hem Zoom dersleri hemde YouTube, Discord vb. kullanıyordum.
  185. abcdefdfhgjas

Korona bölgeniz ne durumda?

Muğla/Fethiye ( Benim durumum forumdakilere göre iyiymiş. ) 1605895970 Sarıyer/İstanbul
  186. abcdefdfhgjas

Yaşadığım sokaktaki korona vakası

Bugün, kendi oturduğumuz apartmanın 2 bitişiğindeki apartmanda filyasyon ekibi ve iki yaşlı çift vardı. Yaşlı çift korona olmuş, uzaktan geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bende bu korona olayını görünce HES uygulamasına girip yoğunluk haritasına baktım. Ve bulunduğum sokakta hiçbir vaka...
  187. abcdefdfhgjas

Altyapısız İnternet

Destek olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Türk Telekom Evimde Mobil 50 GB interneti modem dahil ayda 98 TL'ye alacağız. Başka bir çözümümüz yok.
  188. abcdefdfhgjas

Altyapısız İnternet

Modem satın almayacağım. İnterneti alırken ekstra ücret ile modem de alınıyor. Aylık 15-20 TL
  189. abcdefdfhgjas

Altyapısız İnternet

Amanın amanın öyle fiyatlara gelemem. Çok pahalıdır onlar. Modem dahil 80 TL geçmemeli
  190. abcdefdfhgjas

Altyapısız İnternet

Merhaba, gördüğünüz gibi tüm sınıflar uzaktan eğitime alındı. Ve ben 3 aydır yüzyüze eğitim gören bir 8. Sınıf öğrencisiyim. Bir hafta önce yeni aldığımız daireye taşındık ve ADSL dahil hiçbir ISS altyapısı yok. Ve benim uzaktan eğitim için acil bir altyapısız internete ihtiyacım var...
  191. abcdefdfhgjas

Xiaomi Redmi Note 8' e Android 10 geldii

Benim %9 da bekliyorum...
  192. abcdefdfhgjas

Bu Sıfır Arabaları Kim alıyor ?

Annem 2019'da sıfır Suzuki Vitara 1.4 S Benzinli 4X4 AT (Çift Renk) modelini aldı. 2019'da fiyatı 135.000 TL imiş. Şu an araba ikinci el olarak en az 275.000 fiyatından başlıyor.
  193. abcdefdfhgjas

Xiaomi Redmi Note 8 Kullanıcıları Kulübü

Güncellemeye başladım. Redmi Note 8
  194. abcdefdfhgjas

R. Tayyip Erdoğan'nın Virüs Kapmasını İstemeleri

Bu kişi adliyeye sevk edildi çok şükür
  195. abcdefdfhgjas

3500-4000 TL lik telefonlar

Realme 7 Pro
  196. abcdefdfhgjas

Sizce Hangisi?

HP Omen tabiki de
  197. abcdefdfhgjas

R. Tayyip Erdoğan'nın Virüs Kapmasını İstemeleri

13 Yaşında biri olarak bu yazıyı yazıyorum. Son birkaç haftadır yaşadığım olay. AKP'li bir milletvekili, koronavirüse yakalanıyor ve haberde milletvekilinin birkaç gün önce Erdoğan'la temasa geçtiği söyleniyor. Haber yorumları: "Allah'ım sen konuyu biliyorsun." "Darısı başınıza Erdoğan." vb...
  198. abcdefdfhgjas

Tripod Önerisi

Sony RX-100 makinem için mini tripod önerebilir misiniz Maksimum 50 diyelim
  199. abcdefdfhgjas

Yayın açılabilir mi?

:( Türkiye gerçekleri
  200. abcdefdfhgjas

Yayın açılabilir mi?

İnt Upload hızı Min 5 Mbps ise olur
  201. abcdefdfhgjas

3 Xiaomi telefon arasında kararsız kaldım

Mi 10 Lite ??
  202. abcdefdfhgjas

11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?

Yorumları kapatmaları mantıklı. Umut kırıcı "velet" kelimesinin kullanıldığı kötü yorumlar olabilir.
  203. abcdefdfhgjas

iPad için Hızlı Şarj Adaptörü

Arkadaşlar, bana hızlı şarj adaptörü lazım. Cihaz iPad Pro 10.5 2017. Orjinal Apple adaptör fiyatına baktım 30W 459 TL. Çok pahalı. iPad ile uyumlu ve tablete zarar vermeyeck bir şey önerebilir misiniz 1603658733 ...
  204. abcdefdfhgjas

Among Us

Tamam.
  205. abcdefdfhgjas

Among Us

Çok güzel bir Discord sunucusu kurdum, link ister misiniz. NOT: Aktif değil sadece13-15 üye var.
  206. abcdefdfhgjas

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tutmadı. Alttaki Xiaomi telefon kullanıyor
  207. abcdefdfhgjas

Vatandan işlemci alınır mı

Vatan’dan al bence
  208. abcdefdfhgjas

Telefonunuzda olmadan yaşayamayacağınız herhangi bir uygulama var mı?

Discord, Whatsapp, Among Us ve İnstagram
  209. abcdefdfhgjas

Samsung firmasının sahibi vefat etti.

Allah rahmet eylesin. Bir adet buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinem vardır Samsung. Üstelik bulunduğum bölgedeki Samsung Yetkili Servisinin hizmetini çok güzel buluyorum.
  210. abcdefdfhgjas

Teşekkürler

Tabletler hakkında bir sürü konu açmıştım. Ama dün babam bana eski iPad Pro 10.5 2017 modelini verdi. Bana yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Bir kaç saat önce de IOS 14 yaptım. IOS 13 idi.
  211. abcdefdfhgjas

N11'den uzakdoğu mutfağı alışverişim.

Bu konunun 3 sayfa olduğuna inanamıyorum ?
  212. abcdefdfhgjas

Hangi tablet daha iyi

Aynen öyle oldu. Google servislerinin sadece telefonlarında olmadığını düşünüyordum ?
  213. abcdefdfhgjas

Hangi tablet daha iyi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_huawe%C4%B1-matepad-t10-4-4-64gb-tablet-gri-1211075.html?rbtc=now%7Coow%7Cappshare%7C%7Cp%7Cappshare%7C...
  214. abcdefdfhgjas

Discord ve İnternetim

Arkadaşlarımla Among Us oynamak için bir sunucu kurdum. Köyde yaşadığım için internetim 3-4 Mbps. Bu yüzden hem Among Us oynayıp hem Discord'dan arkadaşlarımla konuşamıyorum. Hem Among Us oynayıp hem arkadaşlarımla konuşabilmem için Discord sunucusunu kaç bitraid yapmam lazım? Halihazırda 64...
  215. abcdefdfhgjas

Dişim iltihaplandı ve suan cok ağrıyor

Diş Hastanesi'ne git. Randevu almana gerek yok direk diş hastanesi acilinden gir. Sana antibiyotik vereceklerdir
  216. abcdefdfhgjas

Hakkı Alkan'a gelen değişik mail.

Bu maili gönderen kişi dün forumda konu açmıştı hatırlıyorum
  217. abcdefdfhgjas

720P yayın açmak için minimum kaç upload lazım?

720p az bi donabilir
  218. abcdefdfhgjas

Ne duymak istersiniz ?

Bir milletin yükselmesi, o millet içindeki kötülerin yok edilmesi ile değil, insanların ve özellikle çocukların güzel eğitimiyle mümkündür. D S Damat ?
  219. abcdefdfhgjas

Sınırı Küçücük, Hayali Büyük "Ermenistan"

Instagram hesabınız varsa kullanıcı adı verebilir misiniz story e koyacağım
  220. abcdefdfhgjas

Tamamdır, ben anneme Whatsapp tan isminizle yolladım
  221. abcdefdfhgjas

Sony Dsc RX-100

Bu marka bir fotoğraf makinem var. Bu makinedeki fotoğraf ve videoları herhangi bir type c to micro usb kablo ve program yardımıyla Redmi Note 8 cihazıma aktarabilir miyim?
  222. abcdefdfhgjas

11 Yaşındaki Kerem'in Shiftdelete.net'te ilk inceleme videosu

Bu çocuğun bu kadar iyi yapacağını düşünmüyordum
  223. abcdefdfhgjas

Mac Gereksiz Dosyaları Temizleyebileceğim Uygulama Var Mı ?

CCleaner kullanabilirsiniz
  224. abcdefdfhgjas

11 yaşındaki Kerem’in oyun kolu incelemesi

Ben daha önce paylaştım 40 saniye falan daha erken: 11 Yaşındaki Kerem'in Shiftdelete.net'te ilk inceleme videosu
  225. abcdefdfhgjas

Yazan kişi siz misiniz bilmiyorum ama, yazan kişinin eline sağlık.
  226. abcdefdfhgjas

11 Yaşındaki Kerem'in Shiftdelete.net'te ilk inceleme videosu

Ben videoyu gayet güzel buldum. Ürünü gayet güzel anlatmış ve kötü yanlarınıda açıkça söylemiş.
  227. abcdefdfhgjas

Hangi Kulakiçi Kulaklık'ı tercih edeyim?

D&R'da 48 TL'ye buldum...
  228. abcdefdfhgjas

https://eksisozluk.com/xiaomi-piston-basic-edition--5385846 Ekşi sözlükte insanlar çok övmüş 35 TL imiş zamanında :)
  229. abcdefdfhgjas

Sanırım öyle yapacağım 70 geçmesin mikrofonlu olsa daha iyi olur
  230. abcdefdfhgjas

Araştırsam daha kötü. Forumdakiler daha çok bilgi sahibidirler
  231. abcdefdfhgjas

Üstüne biraz daha koy jbl al diyenler olacaktır ama 20-30 lira az değil %50 lik bir fiyat artışı oluyor Tamam ttec almayayım. O zaman biri xiaomi piston hakkında bilgi verse çok iyi olur Normalde bana kalsa jbl c100 muydu neydi onu alırdım ama benim annem emekli finansçı. O yüzden daha uygun...
  232. abcdefdfhgjas

Ya illede fast food olmasına gerek yok. Ben migrosta indirime girince banvit nugget alıyorum geçen günlerde iyi bir indirim vardı ikincisi %50 indirim veya köftenin yanında sıkıyorum yiyorum. Tavuğun yanında da olur
  233. abcdefdfhgjas

En üstteki kulaklığı hala kullanıyorum ama sadece sol tarafını. Sağ tarafı bozuk. Ortadakini listeye almamın sebebi mikrofonlu olması. En alttaki hem mikrofonlu hem Xiaomi hayranıyım ( rn8 )'im var. Sizce hangisini alayım? En üstte kullandığım ama bir tarafı bozuk dediğim kulaklık bu durumda...
  234. abcdefdfhgjas

Tarayıcı oyunu oynayan kaldı mı :)

Ben genelde ateş ve su arkadaşlarımla oynardım pizza oyunu tek başına oynanıyor
  235. abcdefdfhgjas

Tarayıcı oyunu oynayan kaldı mı :)

Papa's Pizzaria diye bir oyun vardı pizza yapma oyunu. Bir de makarna versiyonu var. Çok iyi tarayıcı oyunlarıdır kendileri. Ateş ve Su oynamayan yoktur. Ateş ve Su oynamayan varsa kara cahildir ?
  236. abcdefdfhgjas

İphone SE 2020 vs Xiaomi Mi Note 10 Lite

SE daha uzun kullanılabilecektir ama SE'nin bataryası 1800 mAh. Mi Note 10 Lite'ın bataryası ise 5200 mAh. Mi Note 10 Lite bataryası %288 daha fazla.
  237. abcdefdfhgjas

Ya pek de uzakdoğu mutfağı sayılmaz yani soya sosu noodle aldım tavuklu noodle yapcam. Sriracha Sos'ta çok güzel bir acı sostur fast-food'un yanında iyi gidiyor
  238. abcdefdfhgjas

Noodle aldık ya ?
  239. abcdefdfhgjas

Geçen günlerde N11'den bir gıda alışverişi yaptım. Çoğunlukla uzakdoğu mutfağından ürünler aldım. Soya sosu, noodle, ithal bir hardal ve sriracha acı sos aldım. Ürünler çok ucuz. Bu kadar ucuz olmasının sebebinin yurtdışından kaçak olarak getirildiğinden dolayı diyordum ama ürünler geldiğinde...
  240. abcdefdfhgjas

Bu Fiyata Alınır Mı?

Benim düşüncem şu: Düşük ve orta düzey donanıma sahip bilgisayarlarda dizüstü. Ama işte RTX2060'lı i7'li bilgisayarlar için masaüstü tercih edilmeli
  241. abcdefdfhgjas

Bu Fiyata Alınır Mı?

Kardeşim illede laptop olmak zorunda mı?
  242. abcdefdfhgjas

2023 seçimlerinde kimin başa gelmesini isterdiniz?

CHP'ye mi verecez? :)
  243. abcdefdfhgjas

Ermeni Soykırımı. Hahaha.
  244. abcdefdfhgjas

Oyuncu Ekipmanı

Teşekkürler. 3 ay öncesinin konusu birinin işine yaramış çok mutlu oldum :)
  245. abcdefdfhgjas

Piyasada laptop yok

Ben fiyatın yüksek olmasına bir şey demiyorum stoklar bomboş. https://www.hepsiburada.com/acer-swift-5-sf514-54t-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-windows-10-home-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-hlgey-001-p-HBV00000WTMUX?magaza=Hepsiburada Bunu buldum ama fiyatlar gerçekten uçmuş.
  246. abcdefdfhgjas

Piyasada laptop yok

Umarım yeni stoklar gelir
  247. abcdefdfhgjas

Arkadaşıma Laptopu için SSD tavsiyesi 500 tl

https://www.n11.com/urun/corsair-force-mp510-cssd-f240gbmp510-240-gb-nvme-m2-ssd-866573?magaza=yenisey&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.72.1#unf-info Bu arada sormadım da sata ssd mi m.2 nvme falan da olur mu?
  248. abcdefdfhgjas

Macbook

Yani bilgisayarda ne yapacaksınız?
  249. abcdefdfhgjas

Piyasada laptop yok

Gece gece Teknosa, Mediamarkt ve Vatan Bilgisayar'a girdim. Laptop yok. Yani en ucuz laptoplar 6000'den falan başlıyor. Neden böyle? Stoklar gelecek mi?
  250. abcdefdfhgjas

Nasıl gecer

Şeffaf silikon kılıflarda bu sarılık gitmiyor
  251. abcdefdfhgjas

Macbook

Kullanma amacınız nedir?
  252. abcdefdfhgjas

Ama siyaset farklı bir şey :)
  253. abcdefdfhgjas

250 TL'ye kulaküstü kulaklık önerisi

Oyuncu kulaklık mı, yoksa normal kullanım mı?
  254. abcdefdfhgjas

GTX 1650 mi RX 5500 XT mi?

RX5500 bir sürü kötü yorumu vardır. GTX 1650 alınız
  255. abcdefdfhgjas

Dövme önerisi

Tabikide ShiftDeleteNet logosundan bir dövme yaptırmalısın.
  256. abcdefdfhgjas

AK Parti Sözcüsü Çelik: Kılıçdaroğlu, son derece yakışıksız bir beyanat verdi.

Gerçekten Kılıçdaroğlu çok alem ya
  257. abcdefdfhgjas

Realme 6 pro fiyatı düşermi

Ama döviz düşşe bile fiyat düşmeyebilir.
  258. abcdefdfhgjas

Realme 6 pro fiyatı düşermi

Dövize bağlı.
  259. abcdefdfhgjas

2500 TL'LİK Telefon önerisi

İthalatçı garantisi olayını bilmiyorum, ama Realme 6 daha iyi bir cihaz
  260. abcdefdfhgjas

4000 TL Bütçeye Önerilecek Telefon

Artık size kalmış, Realme 6 Pro, Mi 10 Lite, Galaxy M51 veya SE 2020
  261. abcdefdfhgjas

2500 TL'LİK Telefon önerisi

https://www.n11.com/urun/xiaomi-redmi-note-9-128-gb-ithalatci-garantili-1482137?magaza=akansumakine&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.93.5...
  262. abcdefdfhgjas

SE 2 iyi bir cihaz bence. Hem boyutu küçük. Ama hep şarj başında olacaksın. Bataryası 1821 mAh
  263. abcdefdfhgjas

Xiaomi vs Realme?

Xiaomi ve Realme, iki büyük Çinli mobil cihaz üreticisi. Peki siz hangisini tercih ediyorsunuz?
  264. abcdefdfhgjas

Gram Altın ve Çeyrek Altın'ın 4 yıllık değişimi.

10 Ekim 2016 Gram Altın: 127,25 TL Çeyrek Altın: 215.00 TL 10 Ekim 2020 Gram Altın: 496.50 TL Çeyrek Altın: 827.00 TL Artış Yüzdeleri Gram Altın %390 arttı. Çeyrek Altın %385 arttı. Kaynak: Altınkaynak Şirketler Grubu
  265. abcdefdfhgjas

Hayır.
  266. abcdefdfhgjas

Note 10 Lite daha iyidir.
  267. abcdefdfhgjas

Karadeniz-Akdeniz Otoyolu'nda sona doğru

Karadeniz-Akdeniz Otoyolu'nda sona doğru Osmanlı Padişahı Sultan Abdülaziz döneminde ilk kez gündeme gelen, 2'nci Abdülhamid zamanında projesi çizilen, 145 yıllık Karadeniz-Akdeniz Otoyolu Projesi'nin yüzde 84'ü tamamlandı. 5 ili direkt, 50 ili dolaylı ilgilendiren 818 kilometrelik otoyol...
  268. abcdefdfhgjas

Realme 6 Pro, Galaxy A71 veya Galaxy M51
  269. abcdefdfhgjas

İlk Yapılıcak

Bende öyle dedim ama kendisi direk %100'e fullemiş.
  270. abcdefdfhgjas

5000+6000 TL aralığında laptop önerisi

Bunları öneririm: https://www.incehesap.com/asus-vivobook-15-x512da-ej957-notebook-fiyati-44688/?ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma...
  271. abcdefdfhgjas

Oyun performansı iyi telefon önerisi

Siz 90 Hz istiyorsanız bence Realme 6 Pro tercih ediniz.
  272. abcdefdfhgjas

Hızlı şarj

Bir şey değil. İyi forumlar
  273. abcdefdfhgjas

Darbogaz

bencede
  274. abcdefdfhgjas

Hızlı şarj

Note 4 Hızlı Sarj'ı destekliyor. Sorun olmaz.
  275. abcdefdfhgjas

Mi 10 Lite daha iyi. Ama Mi Note 10 Lite'da batarya konusunda daha iyi. İstersen bu karşılaştırmayı incele. Xiaomi Mi 10 Lite - Xiaomi Mi Note 10 Lite Karşılaştırması - Epey
  276. abcdefdfhgjas

Sen SDN forumu hangi modda kullanıyorsun ?

Karanlık daha şık ve göz yormuyor.
  277. abcdefdfhgjas

macOS mi Windows 10 mu?

Sistemi eleştirmeyin demişsinde GTX1650 için Ryzen 5 3500 bence mantıksız geldi. Ya ekran kartını GTX1660 yap veya işlemciyi RYZEN 3 3100/3300X falan yapın
  278. abcdefdfhgjas

Mi Note 10 Lite
  279. abcdefdfhgjas

Telefon Boyutları

Mi Note 10 Lite en iyi seçenek
  280. abcdefdfhgjas

İlk Yapılıcak

Bir şey değil iyi forumlar.
  281. abcdefdfhgjas

Darbogaz

Bence darboğaz olur. Ve RX5600 hakkında 2-3 ay önce kötü yorumlar vardı, belki sorunlar düzelmiştir ama daha bilgin bir kişi cevap verir
  282. abcdefdfhgjas

İlk Yapılıcak

Neyse şarjı 100 olduysada ekstra 30-45 dk dursun sarjda
  283. abcdefdfhgjas

İlk Yapılıcak

Eminim tabii. Teknosa çalışanları öyle demişti. Çıkarıp şarjını bitir Redmi Note 8 aldığımda öyle demişlerdi
  284. abcdefdfhgjas

İlk Yapılıcak

İlk önce şarjını full bitirip, ondan sonra sarj etmen gerekiyor
  285. abcdefdfhgjas

oppo a31 mi yoksa xiaomi note 8 mi?

Xiaomi Redmi Note 8 derim ama kullanacak kişi 65+ ve sadece arama yapma+whatsapp için kullanacaksa daha düşük bir model de tercih edilebilir. Bu telefonu önerebilirim Oppo A12 32GB Siyah Akıllı Telefon Fiyatı ve Özellikleri
  286. abcdefdfhgjas

Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs Redmi Note 9S

Redmi Note 9 Pro. Çünkü RAM daha fazla ve kamera çözünürlüğü daha fazla.
  287. abcdefdfhgjas

Bende onu bunu bilmem de CHP'de Kılıcdaroğlu devri bitmeden asla oy vermem
  288. abcdefdfhgjas

Hatay'ı Kim Yaktı | Hatay Yanıyor!

Hatay Valiliği SABOTAJ iddiasının olduğu. Soruşturmaların başlatılıp gözaltıların olduğunu açıkladı. Sosyal medya da motosikletli kişilerin belirli bölgelere molotof kokteyli fırlattığı iddia ediliyor
  289. abcdefdfhgjas

Redmi note 9

Redmi Note 9
  290. abcdefdfhgjas

Güncel fiyatta Samsung telefon önerisi

M51'in bataryası Mi Note 10 Lite'dan daha iyi
  291. abcdefdfhgjas

Güncel fiyatta Samsung telefon önerisi

M51 öneririm.
  292. abcdefdfhgjas

Migros mu Carrefour mu?

Ona bakılırsa A101'de de sigara satılmaya başladı. Belli olmaz belki alkol bile satabilirler