N11'den uzakdoğu mutfağı alışverişim.

Bu konuyu okuyanlar

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Geçen günlerde N11'den bir gıda alışverişi yaptım. Çoğunlukla uzakdoğu mutfağından ürünler aldım. Soya sosu, noodle, ithal bir hardal ve sriracha acı sos aldım. Ürünler çok ucuz. Bu kadar ucuz olmasının sebebinin yurtdışından kaçak olarak getirildiğinden dolayı diyordum ama ürünler geldiğinde hepsinin üzerinde ithalatçi, ihracatcı bilgileri vardı. Çok mutlu oldum. Soya sosunun plastik sişe ile geleceğini düşünüyordum ama cam şişeyle geldi ve çok iyi paketlenmıştı. Hardal da büyük ihtimal Amerika'dan ithal edilmiş bir ürün ve tadı biraz bildiğimiz hardallardan değişik. Aldığım tüm ürünlerin linkini aşağıya bırakıyorum.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Afiyet olsun ?
Hardalı set halinde şoktan veya carrefoursadan almışlığım var. Tabi şuanki fiyatlara göre gayet uygun duruyor sizin aldığınız.

Edit: Pardon set halinde ketçap mayonez acı sos aldım. Hardal ayrı satılıyordu.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Geçen günlerde N11'den bir gıda alışverişi yaptım. Çoğunlukla uzakdoğu mutfağından ürünler aldım. Soya sosu, noodle, ithal bir hardal ve sriracha acı sos aldım. Ürünler çok ucuz. Bu kadar ucuz olmasının sebebinin yurtdışından kaçak olarak getirildiğinden dolayı diyordum ama ürünler geldiğinde hepsinin üzerinde ithalatçi, ihracatcı bilgileri vardı. Çok mutlu oldum. Soya sosunun plastik sişe ile geleceğini düşünüyordum ama cam şişeyle geldi ve çok iyi paketlenmıştı. Hardal da büyük ihtimal Amerika'dan ithal edilmiş bir ürün ve tadı biraz bildiğimiz hardallardan değişik. Aldığım tüm ürünlerin linkini aşağıya bırakıyorum.

Ben Uzak Doğu mutfağından biraz çekiniyorum

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Valla aslında benimde merakım var uzak doğu mutfagına ama çekiniyorum bende.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Valla aslında benimde merakım var uzak doğu mutfagına ama çekiniyorum bende.

Ya pek de uzakdoğu mutfağı sayılmaz yani soya sosu noodle aldım tavuklu noodle yapcam. Sriracha Sos'ta çok güzel bir acı sostur fast-food'un yanında iyi gidiyor

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Ya pek de uzakdoğu mutfağı sayılmaz yani soya sosu noodle aldım tavuklu noodle yapcam. Sriracha Sos'ta çok güzel bir acı sostur fast-food'un yanında iyi gidiyor
Fast-Food bana lüks oldu artık. Fiyatlardan dolayı birde işsiz kalınca.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Fast-Food bana lüks oldu artık. Fiyatlardan dolayı birde işsiz kalınca.
Ya illede fast food olmasına gerek yok. Ben migrosta indirime girince banvit nugget alıyorum geçen günlerde iyi bir indirim vardı ikincisi %50 indirim veya köftenin yanında sıkıyorum yiyorum. Tavuğun yanında da olur