Arama sonuçlarınız

1. MG4446

Haber ABD, yarın TikTok'u yasaklamayı oylayacak

Özgürlükle alakası yok bence. Topluma büyük oranda zarar veriyorsa toplum sağlığı için yasaklanması gayet doğru bence.
  2. MG4446

Anket SDN forum üyeleri işletim sistemlerinden hangisini tercih ediyor?

Şimdiye kadar macos kullanma şansım olmadı hep windows kullandım. Yakında pardus kullanacağım.
  3. MG4446

Soru Cs2 Kasalarımı Birleştirebiliyormuyum

Birleştirme diye bir şey yok ama hepsini tek tek satıp tek bir skin alabilirsin.
  4. MG4446

Yardım Laptopum çok isiniyor

Büyük ihtimal temizlik veya macun değişikliği yapmamışsındır. Yapabilirsen onları yap veya bilen birisinden yardım alarak temizliğini yap ve macunu değiştir. Buna ek olarak altına laptop fanı alabilirsin ama pek fayda bekleme laptop çok eskiyse onların faydası çok az oluyor.
  5. MG4446

Yardım Randevu neden alınamaz olmuş?

Sürekli bakman lazım denk gelebiliyor. Yakın zamanda 2 sefer randevu aldım 1 haftadan daha erken süreye. Bazen giriyorum 6 ay sonrasını gösteriyor bazen 2 gün sonrasına randevu bulabiliyorum.
  6. MG4446

Soru Tıptan dişe myp ile yatay geçiş.

Tıpta dişte farklı mı bilmiyorum ama mühendislikte başarıya dayalı yatay geçişte üniye göre değişiklik gösteriyor. Her üninin ders planı aynı olmuyor o yüzden başvuracağın bölümün öğrenci işlerine sorman daha iyi olur
  7. MG4446

Öneri Dişlerimi nasıl beyazlatabilirim

Sağlık olarak kötü olduğu anlamına gelmez her zaman ama çok özgüven düşürücü olabiliyor. Evet diş doktoruna gidebilirsin çözümleri var
  8. MG4446

Öneri Dişlerimi nasıl beyazlatabilirim

Herkesin diş rengi aynı değil genetik olarak sağlıklı olsa da sarı olabiliyor 1691275558 Rengi öyledir o zaman genetik olarak. Fırçalamayla falan beyazlamaz diş doktoruna gidebilirsin onlar beyazlatmak için bazı şeyler yapıyorlar. Ama fazla gerekli değil bence
  9. MG4446

Haber Red Dead Redemption Remaster'ın Ağustos Ayında Duyurulacağı Söyleniyor

İnşallah GTA Trilogy gibi bir şey yapmazlar.
  10. MG4446

Yardım 16 yaş için spor

bir fitness salonuna yazılın mümkünse bilen arkadaşınız varsa onunla gidin çünkü hocaların çoğu fazla ilgilenmiyor. Öyle arkadaşınız yoksa da gittiğiniz salonda hoca yardımcı olacaktır program yapacaktır. Beslenme programını da sizin düzenlemeniz gerekli onun hakkında bir şey söyleyemem
  11. MG4446

Yardım 16 yaş için spor

Geç bile kalmışsın:D
  12. MG4446

Yardım TYT'de optikte kayma yapma

öyleyse iyi. zorluk fazlaysa daha iyi gelebilir sıralaman
  13. MG4446

Yardım TYT'de optikte kayma yapma

Sayısalda 35 bin olduğunu nerden biliyorsun?
  14. MG4446

Kemal Kılıçdaroğlu istifa etmeyecek

Aday olmadan önce tüm chpliler aday olmasın diye kampanya başlatıyordu, aday olduktan sonra hepsi dedem dedem diye sahiplendi sevmedikleri halde. Bugün kaybetti tüm chpliler anında sattı istifa kemal diye. Kendisi kadar seçmeni de sorunlu bu arada.
  15. MG4446

Muhalefetin Seçimi Kazanması Neden Zor Kısa Bir Örnek !

Kesinlikle öyle ve kimse tepki de vermedi herkes adamın konuşmasına dikkat etmiş. Ağzı güzel laf yapıyor ama söylediklerinde hiç mantık yok. Kendi seçmeninde zaten pek irade ve akıl olmadığından düşünüp ne dediğini de anlamıyolar. Soru soranların çoğu kişisel soru sormuştu yok işe girememiş...
  16. MG4446

@OzkanK. aylardır hüdaparı hizbullahla ilişkilendirip milleti manipüle eden kılıçdaroğluna babalada hdpnin terörle bağlantısı var mıdır diye soruldu o da lafı oraya buraya çekti hayır demeye çalıştı. Babalada düzgün hiç soru yoktu, arada normal sorular vardı onlara da net cevap vermedi millet of...
  17. MG4446

Haber Sinan Oğan ikinci turda cumhur ittifakını destekleyeceğini açıkladı

gerekeni yapmış millet ittifakını destekleyenler ağlamaya sinan oğanı linçlemeye başlamış. bunlar her gün kendi tükürdüklerini yalıyorlar zaten. Kk aday olunca zaten kaybettiler daha fazla çırpınıp kendilerini batırmasalar iyi
  18. MG4446

Muharrem İNCE Cumhurbaşkanlığı Adaylığından ÇEKİLDİ !!!

Bir kez bile yazdığıma cevap veremedin. Hiç cevap vermeyin daha iyi.
  19. MG4446

Çocuğun eline telefon mu veriyoruz ve verdiğin kesim normal bir kesim değil. Sana bir örnek vereceğim sadece bir örnek. Yıllardır, kendimi bildim bileli terörle mücadeledeyiz, ben çocukken çok fazla şehit haberi görürdük şimdi çok azaldı ama maalesef yine oluyor. Mesela dün ya da önceki gün 1...
  20. MG4446

Peki sen gerçekten Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanı olarak görebiliyor musun? Ülkeyi yönetebileceğini, tüm o şikayet ettiğiniz şeyleri düzeltebileceğinizi, Türkiyeyi temsil edebileceğini, teröre karşı gelebileceğini vs vs gerçekten düşünüyor musunuz? Yoksa akp ve rte gitsin de kim gelirse...
  21. MG4446

Şimdi gelip ya soğan derler ya hüdapar derler. Yahu bu adamlar aylardır kk aday olmasın diyr çırpındı, adam yine de kılına bile takmadı yine aday oldu. Şimdi dedeleri oldu çok sever oldular. Hepsi biliyor zaten onlardan ülkeye bir hayır olmayacağını, takmışlar rte gidecek diye.
  22. MG4446

attığım şeylere bir şey diyemeden anca onun bunun kanalı diyip konuyu saptırıyorsunuz. Attığım veya söylediğim şeylerin hiçbirinin cevabını alamadım sadece konuyu karşıya çeviriyorsunuz? Bu benim ilk oyum şu an kazanabilecek 2 aday var ve baktığımda şu an pkknın desteğini alan, hdpye yakın olan...
  23. MG4446

Haber Azem Medya: Kılıçdaroğlu'na Suikast Yapacak Grup Gürcistan Sınırlarından Giriş Yaptı İddiası

Hdp ve pkknın desteğini aldığı için oy vermeyenlerin de oyunu almaya çalışıyorlar. Kimse yutmaz bunları, bunlara inananlarda iq 0 zaten onlar her türlü yutuyor orası ayrı. 1683959784 Eşi de zaten terörist cenazelerine katılıyordu kimden korkuyorlar acaba...
  24. MG4446

Ben hdp demişim sen hemen konuyu çeviriyorsun, önce mağarandan çık özeleştiri yapmayı öğren sonra karşındakini eleştir. Hüdaparla ak partiden önce ittifak olmak için görüşmelere giden kimdi? O zaman hizbullah yoktu da şimdi mi hizbullah oldu? Şimdiye kadar pkknın, hdpnin desteğini alıp tek söz...
  25. MG4446

Daha yazmayı bilmeyen elle tutulur aklı olmayan gelmiş aktroll diyor. Anlaşılan söylediklerim dokunmuş. İtiraz edebiliyor musun bari söylediklerime?
  26. MG4446

https://www.instagram.com/reel/CqYppUxjz-3/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==
  27. MG4446

eski eski diyorsun kabullenmeyi bil hdp ile yakınlığınızı da pkknın desteğini aldığınızı da kabul etmeyi bil.
  28. MG4446

attığın montaj videosuna cevabımı verdim zaten 1sn sonrasını yayınlamayıp kesiyorsunuz devamında videonun akp tarafından hazırlandığı gösteriliyor zaten hemen yalan atmaya başlıyorsunuz. Video da gayet doğru bu arada pkk dan bazı isimler çıktı desteklediğini açıkladı başka ne demeye gerek var...
  29. MG4446

Öcalan trt kurdiye çıktı da niye çıktı, çıkıp ne dedi önce ona bakıp ona göre yargıda bulunun. Böyle eskileri katarak bir yere varılmaz eskiyi katarsan ortada düzgün adam kalmıyor şindiye bakıyorum pkk hdp fransa abd fetö kim var kim yok bunları destekliyor ben şehitlerimizin failleriyle aynı...
  30. MG4446

Çok doğru. Keşke millet çareyi kk yerine sinan oğanda arası değeri bilinmiyor. Kkna oy verenlerin yüzde 99 u biliyor zaten lider olamayacağını, hiçbir şeyi düzeltemeyeceğini daha da batıracağını vs vs ama kafalarını yıkamışlar bir şekilde ve sanıyorlar ki kk kazanırsa her şey düzelecek.
  31. MG4446

Verdiği vaatlerin çoğunu dedim ve evet çoğunu yaptı. Öcalanın kardeşi neden çıktı telrvizyona, çözüm süreci neden oldu önce bunları tarafsız medyadan araştırın en iyisi her şey göründüğü gibi olmuyor. Zamanında diyorsun da şimdiye bakıyorum ben hdpye verilmeyen vaat kalmadı pkk bile çıkıp...
  32. MG4446

Aynı mı ? Bir tarafta hiçbir vaat veremeyen yapılanlara veya yapılacaklara karşı çıkanlar ve diğer tarafta verdiği vaatlerin çoğunluğunu yapan bir parti var. Bir tarafta sınır güvenliğini korumayı amaçlayan, bunun için savunma sanayisine hiç olmadığı kadar desteği verenle diğer tarafta hem buna...
  33. MG4446

Soru Starbucks'tan ne önerirsiniz?

34. MG4446

Soru Nasıl yakışıklı olurum

bakım yaparak, kendini severek
  35. MG4446

Haber GTA 6 önümüzdeki günlerde tanıtılabilir!

bana göre de 2023 sonu veya 2024 ortasında fragman yayınlanacak. Çıkış tarihi olarak 2025 verilip ertelenip 2026 da çıkacak
  36. MG4446

Rehber Dying Light 2023'de oynanır mı? (İnceleme)

1 i de 2 yi de bitirdim grafik olarak 2 tabiki çok güzel ama 1 de o kadar kötü değil şu an rahatsız etmeden oynanır. Biraz kasvetli ama yine de çok güzel bence
  37. MG4446

Öneri Bitcoin ve bitcoin yatırımı hakkında detaylı kaynak önerisi

aynı şeyi gubrf de yaşamıştım . 6 7 ay tuttuğum hisse full yatay gitti sattıktan 1 hafta sonra sürekli tavan yapmaya başladı. Kendimde güzel de yatırmıştım. ihtiyacım olduğundan satmıştım 1682274158 uzun vadeli tutacaksan şu hisselere bakabilirsin.
  38. MG4446

Öneri Bitcoin ve bitcoin yatırımı hakkında detaylı kaynak önerisi

hiçbir şey bilmiyorsan kriptoya hiç bulaşma. Eninde sonunda batarsın kriptoya güven kalmadı. İlla yatırım yapmak istiyorsan da güvenilir şeyelere yap mesela altın. Ama bence en mantıklısı borsa. Ytd
  39. MG4446

Soru Sokak Kedisine cipsi verdim

O kadar lağım fareleri, yılanlar falan yiyor bir şey olmuyor. Ondan da olmaz muhtemelen. Ama insan yapımı bir şey bu güven olmaz
  40. MG4446

Haber Bayraktar KIZILELMA (MİUS), F-16 ve F-35’in yerini alabilecek mi?

tek firmaya bel mi bağlıyor? şu anda savunma sanayinin liderleri baykar aselsan tusaş roketsan havelsan... Daha aklıma gelmeyen o kadar var ki 1682178640 @A.K.A.Phoenix konuyu paylaşalı 1 yıl olmuş ama proje 1 yılda gerçekten hızlı ve güzel ilerlemiş. Daha geçen 8.uçuş testinde yüksek hız ve...
  41. MG4446

Soru Köy düzenleri hakkında tavsiyeleriniz neler?

bir an köye taşınmış da tavsiye istiyor sandım :D
  42. MG4446

Söyle Rahatla V.2

Applemania da multiden gitti. Uzun zamandır aktifsin niye multi açıyorsun be hocam
  43. MG4446

Haber Kızılay böbrek hastasına HIV'li kan verdi!

Böyle durumlarda kan her teste tabii tutulduktan sonra hastaya verilir. Belli ki kanı alan ve verenler umursamamış bunu. Bir anlık umursamayışları bir insanın canına mal olmuş şimdi ne kazandı onlar ne vardı biraz işlerini düzgün yapsalardı
  44. MG4446

Forumun Aktifliği Hakkında

yapacaksanız lütfen sınavlardan uzak zamanda yapın da bi turnuvaya katılabileyim :D oynadığım her oyunun turnuvasını ya vize haftama ya final haftama koyuyorlar :D
  45. MG4446

Haber 2018 Yılında Trabzon Yomra'da Balçığa Saplanan Uçak Pide Salonu Oluyor!

ve normalden çok pahalı oluyor. Bulunduğum yerde de vardı 1 tane
  46. MG4446

Soru Yazılım mühendisliği için ne yapabilirim?

ilk 2 soru hangi liseler olduğuna bağlı o yüzden bir şey diyemem. 3.soruyu sen daha iyi bilirsin yazılıma ek bilgisayara da hedef koyabilirsin, eğer seviyorsan ilgin varsa hedefinden vazgeçme, sevmiyor da popüler diye istiyorsan da hedef değiştir. 4) şimdiden öğrenirsen ileride çok rahat...
  47. MG4446

Yardım Drone ile Ceza Yememek İçin Ne Yapmalıyım?

Yasak bölgelerde mi uçuruyorsun yoksa ehliyet sorunu mu var
  48. MG4446

Soru Green Man Gaming Üzerinden Oyun Satın Alamıyorum

Nasıl alıyorsun? Benim hesabın birinde 600 diğerinde 1200 puan var. Ben normal uygulamaya girip steam kodunu aldım kaç hafta oldu awaiting diyor. Hesap bilgilerinden ülkeyi değiştirip vpn ile uygulamaya girip satın al demem mi gerekiyordu?
  49. MG4446

Rehber Yapay zekaya yaptırdığım fotoğraf

Fotoğrafı buraya yükler misiniz bakalım
  50. MG4446

Soru Green Man Gaming Üzerinden Oyun Satın Alamıyorum

Bu kodlar kaç günde veriliyor ve türkiyede kullanma şansımız yok mu vpn ile falan? Bende 1800 puan var 3 kez alabilirim ama 10 gündür awaiting yazıyor
  51. MG4446

Haber Kocaeli'nde akran zorbalığı hayatını altüst etti

Çocuk katili israili savunan sen mi diyorsun bunu? Ben tecavüzcüye,hırsıza,katile yapılması gerekeni söyledim senin neden zoruna gidiyor?
  52. MG4446

Haber [Son dakika] Millet İttifakının CB adayı Kemal Kılıçdaroğlu oldu

30 günden az kalmış sizin imkansız umutlara :D 1681600215 Benim de mesajı beğenip duruyor troll o troll
  53. MG4446

Haber Kocaeli'nde akran zorbalığı hayatını altüst etti

Bunları böyle yaşı küçük falan diye geçiştirmemek gerekiyor. Birkaç ay önce de sınıfta engelli birisine neler yapanlar vardı. Bunları öyle bir cezalandıracaksın ki herkese ibret olsun. Bu videoları yaymamız lazım eğer içeri atılmazsa dışarda vicdanlı insanlar bunlara cezasını versin. 1681595192...
  54. MG4446

Soru Online sınav

Üniversitede asla güvenilmez kimseye. Eğer en yakın dostlar olursa sıkıntı yok ama sınıftakilerle böyle işe girişmeyin. Direkt satarlar
  55. MG4446

Soru Papara benzeri hizmetler hangileridir ve avantajları nedir ?

Kullanmıyorum ama nays öneriyor herkes. Onda da cashback çokmuş sanırım. Hepsiburada steam gibi platformlarda indirimi çok oluyormuş sanırım.
  56. MG4446

Soru Mescid-i Aksaya baskın yapılırken, Taliban Işid vs örgütler nerede?

Kendi aklınız ve iradenizi kullanmayıp da insanların söylediklerine göre hareket ediyor ve dini ona göre yargılıyorsanız o sizin acizliğinizdir. Sözüm meclisten dışarı.
  57. MG4446

Soru 12 yaşında nasıl para kazanabilirim?

1 haftada ve bu yaşta yapabileceğiniz pek bir şey yok. Üstteki arkadaşın dediği gibi tanıdığınızın yanında işe girebilirsiniz sadece başkası almaz kolay kolay
  58. MG4446

Bu ayette bahsedilen kişilerle benim dediğim kişiler farklı. Namazı gösteriş için kılıyorsa nasıl bir faydasını görebilir ki. Namaz kılıp da günahlara devam ediyorsa o insan zaten gösteriş için kılıyodur niyeti bozuktur 1681468623 Kandıran kim? 1681468687 Ne alaka sen kurana bakmıyor da gidip...
  59. MG4446

konuya öyle yanlış girmişsin ki dinden çıkmaya kadar yolu var. Allahtan ümidi kesmek en büyük günahlardan birisi öncelikle onu söyleyeyim. Yani bir insan yalan söylüyor diye cehennemlik olmuyor. Bu arada nasıl namaza oruca bakılmıyor :D hesap sorulurken ilk soru namaz olacak. Bu arada namaz oruç...
  60. MG4446

Yardım İnternetim günde birkaç kez gidip geliyor

Türk telekomda ben de çok yaşıyodum o sıkıntıyı. Türknete geçince öyle sıkıntı olmadı hiç millenicoma geçtim yine başladı.
  61. MG4446

@OzkanK. Hocam yazdıklarınız Da forumda carl-s nickli ergen birisine çok dokunmuş orada arkanızdan bir şeyler geveliyor :D Demek ki doğru yoldasınız
  62. MG4446

Soru Yazılım altyapısı olmadan yazılımla ilgili bölüm okunabilir mi?

Okunur, öyleleri de daha avantajlı ama şu saaten sonra yapacak bir şey yok onlardan daha fazla çalışıp daha fazla gelişmeniz gerekli
  63. MG4446

Soru TOGG çıkan var mı?

çıkmış
  64. MG4446

Cevabı olmayan sorular.

ben hala izliyorum :D yakın zamanda da çözülecek gibi değil
  65. MG4446

Soru TOGG çıkan var mı?

hayırlı olsun
  66. MG4446

Cevabı olmayan sorular.

Karadeliklerin içinde ne var? Bilinen evrenin dışında ne var?
  67. MG4446

Soru Gta 6 Series S ilişkisi

2028 nedir deme öyle :D 2023 sonunda duyurulur diyor ama bana göre 2024 ortası-sonunda duyurulur 2025 de çıkış tarihi verilir ertelenmeyle 2026 da çıkar.
  68. MG4446

Soru Gta 6 Series S ilişkisi

Ps4 de oynanmayacak orası belli de xbox için belli değil sanırım. Ama Series s de oynanır bence. Oyun boyutu ne kadar olur acaba rdr2 120gb ise gta 6 da 200-300 arası olur bence
  69. MG4446

Soru Sizce bu fiyat sahte midir ve kazıklanabilir miyim

Tabiki almamalısın bu tür hazır sistemlerden uzak dur 1680714060 Trendyoldan hepsiburadadan falan hazır sistem bakma. İncehesap itopya gaminggen gibi sitelerden tanınan yayıncılar uyguna sistem topluyorlar onlara bakabilirsin
  70. MG4446

Soru TOGG çıkan var mı?

Anlatır mısın hangi özelliği yüzünden böyledir. Teknik özelliklerini falan sayın hocam. Siz böyle diyerek hükümeti kötülediğinizi sanıyorsanız çok büyük yanılıyorsunuz. Sizin bir kere devletin yararına olan bir şeyi desteklediğinizi görmedim yaptığınız gerçekten büyük ayıp
  71. MG4446

Soru TOGG çıkan var mı?

O bulur her türlü
  72. MG4446

Soru TOGG çıkan var mı?

Çıktı mı sana
  73. MG4446

Anket TOGG Vs Tesla, Siz Olsanız Hangisini Tercih Edersiniz?

ben de fikrimi belirttim sanane istediğimi düşünür ve söylerim. öyle düşünen varsa ve hükümete karşı olduğunu zannediyorsa gerizekalıdır yine söylüyorum
  74. MG4446

Bunlar hükümet karşıtı değil devlet karşıtı direkt. Başka zaman olsa bu arabayı hükümet mi yapıyor derler. Selçuk bayraktarın yaptıklarına teneke diyip bayraktara da damat diyerek aşağılayan kitleden ne beklersin ki zaten :)
  75. MG4446

Gerçekten şu bakış açısıyla düşünen varsa da gerizekalının önde gidenidir
  76. MG4446

Tesla model y mi yoksa togg t10x mi alırsınız demiş. Alırken tüm özelliklerini göz önünde bulundurarak almaz mısın? Bu yüzden fiyatı da dahil edersek togg daha mantıklı dedim 1680635955 Tabiki illaki hataları olacak ama şu an kimse destek olmazsa bu işin devamı da zor gelir. Zaten hata olsa da...
  77. MG4446

Aralarındaki fiyat farkına ve özellik farkına bakınca togg çok çok mantıklı
  78. MG4446

evet doğru ama türkler desteklemezse yabancılar mı destekleyecek şu an :d şimdi destek olunmazsa nasıl geliştirilip dünyaya açılacak bu otomobil
  79. MG4446

euro ncap testleri satışa çıktıktan sonra başlıyormuş. Bildiğim kadarıyla kendileri şimdiye kadar kaza da dahil olmak üzere testleri yapılıyordu. Hiç internette arattın mı bunları yoksa direkt buraya gelip saydırıyor musun merak ettim?
  80. MG4446

TOGG Euro NCAP test sonuçları çıktı mı? Gürcan Karakaş'tan Euro NCAP 5 yıldız açıklaması avrupa onaylı testler yapılıyor merak etme yapılınca da sonuçlar paylaşılır. Geçenlerde servisi yok şuyu yok buyu yok diye kötülüyorlardı halbuki şu anda türkiyenin 7 bölgesinde servisi açıldı daha şimdiden...
  81. MG4446

herkes toggun ne olduğu bellisiz diyor sanki üç beş tane çocuk yapmış gibi davranıyor :D hiç bilmiyorsanız böyle boş yorum yapıp kendinizi küçük düşürmeyin en iyisi
  82. MG4446

Haber Musk, Twitter logosunu Dogecoin olarak değiştirdi!

Doge almıştır şimdi dogeyi yükseltti :D
  83. MG4446

Soru Neden telefon modelleri arasındaki fiyat farkı bu kadar az?

Satış taktiği. Fiyat farkı az almışken üstünü alayım diyip daha fazla para veriyoruz böylece daha fazla kazanıyorlar
  84. MG4446

Söyle Rahatla V.2

Ekledi mi? Sen de ban yemişsin sen de görüyorsan beni ekle :D. MG#5000
  85. MG4446

Yardım Gezip keşfedebileceğimiz grafiği iyi oyun önerisi

forza horizon, uçakları seviyorsan mfs2020
  86. MG4446

SDN PlayStation 5 satışları tüm zamanların zirvesinde!

Bunun farkındayım onların alım gücü bizimkinden kat kat iyi. Ama sen 15 bin tl lik bir şeyi bile alamayız diyorsun ben o yanlış diyorum :) onlar kadar rahat alamasak da gayet de alabiliyoruz
  87. MG4446

En kötü yazın gider 2 ay çalışıp alabilirim, çalışmak istemiyorum 2 ay fazla dersem de krediyle, bursla alır rahatça ödeyebilirim. Maddi durumumuz fazla iyi değil ama şunu alamıyoruz da diyemem abartılıyor bence. Ama bir araba ev almak şu dönemde gerçekten zor
  88. MG4446

Hocam anladık hükümete karşı olduğunuzdan sürekli bir şeylerde aşağılama peşindesiniz ama biraz abartı olmuyor mu? Hadi iphone 14 deseniz veya bir araba ev deseniz anlarım da bu ps5 15 bin tl. Ben bir öğrenci olarak normal şekilde alabiliyorsam herkes alabilir. Avrupa kadar rahat alamasak da...
  89. MG4446

Soru Bilgisayara Yeni Hart Disk Alırsak Yerel Disk (C) Diski Çoğalır Mı

Hayır c den ayrı bir disk olarak görürsünüz
  90. MG4446

iPhone 6S'ten Samsung Galaxy S21 FE'ye geçiş...

Direkt kullanabilirsin ilk açışta sanırım yüzde 70 falan oluyor şarjı. Yüzde 20 ye düşünce şarja takarsanız da iyi olur. Ayarlarda pili koru gibi bi seçenek vardı yüzde 80 e kadar şarj ediyor onu da açarsanız pil sağlığı açısından daha iyi olur
  91. MG4446

Soru Bu talebimi okul idaresi kabul eder mi ?

O zaman neden kabul edilmesin ki sıkıntı olmaz
  92. MG4446

Soru Bu talebimi okul idaresi kabul eder mi ?

Okul idarene bağlı sen daha biliyorsundur öğretmenlerin anlayışlı mı değil mi. Ama bence eğer yazılarında sorun yoksa astırırlar
  93. MG4446

Haber Tarihi Manchester Katedralinde İftar Yemeği Verildi!

Konu gereksiz uzatılmış. Dinde hoşgörü vardır burda hiçbir dine saygısızlık yapılmamış. Neden karşı çıkıldı anlamadım
  94. MG4446

SDN Oyuncular mutlu: Epic Games, bu hafta iki oyunu birden ücretsiz veriyor!

Sanırsınız ki yine kaliteli oyunu veriyor
  95. MG4446

Soru TOGG çıkan var mı?

Forumdan birisi başvurmuştu ismini unuttum profilinde iphone 14 pro max kullanıcısı yazıyordu
  96. MG4446

Soru 2023 4.5g hızları

turk telekom da böyle yavaş
  97. MG4446

Soru One UI 5.1 güncellemesi ve çıkan ciddi sorunlar

aynen bazen art arda 3 4 kere açıyorum açıyorum kapanıyor
  98. MG4446

Soru One UI 5.1 güncellemesi ve çıkan ciddi sorunlar

one ui 5.0 kullanıyorum ve bu sorunlar bende de sürekli oluyor
  99. MG4446

Soru Resident Evil 4 ü almış bulunmaktayım indiriyorum.

E saniyede 55mb indirdiği yazıyor. 100mbps mi 100mb s anlamında mı dediniz :D
  100. MG4446

Soru Resident Evil 4 ü almış bulunmaktayım indiriyorum.

Yalnız internetin çok iyiymiş 1 haftadır 120gb lık bir oyunu indirmeye çalışıyorum. Bu arada iyi oyunlar
  101. MG4446

Öneri Yapay Zeka ile Oluşturduğunuz Resimleri Paylaşın

Bu da iyi çiziyor mu
  102. MG4446

Çizdiremedim buna youtubeden falan baktım yazıyorum cevap yok
  103. MG4446

Chatgptye üzerinden mi yapıyoruz başka yer mi var
  104. MG4446

SDN Neden sevgiliniz yok?

Şimdiki ilişkilere baktığımda güven sorunu ve çıkar ilişkisi görüyorum sadece. O yüzden güvenmiyorum kimseye. Zaten şimdiki yaşıtlarımızın çoğu eğlence arayışında. Vakti gelince nasipse olur
  105. MG4446

SDN GeForce NOW kullanıcılarını kızdıran karar: Oyun süresine kısıtlama geliyor!

Tr serveri geldiğinde türkler için geforce now bitti. Paralarıyla rezil oluyorlar. Hem para veriyorlar hem sıra bekliyorlardı şimdi de saatine karışıyorlar. Üstelik avrupa serveriyle aralarında gecikme olarak fazla fark da yok
  106. MG4446

Haber Papa Francis'in Giydiği Mont Olay Oldu!

şunu normal birisi giyince olay olmaz imam, papaz giyince olay olur. adam çıplak dolaşmıyor sonuçta istediğini giysin içinde kalmıştır belki :D
  107. MG4446

Anket Hiç oyun bitirdiniz mi? Bitirdiyseniz hangi oyun?

gta vice city gta san andreas rdr2 cyberpunk 2077 dying light dying light 2 the forest sons of the forest just cause 3 the walking dead hatırladığım bunlar var şimdi de spider man remastered ve god of warı bitiriyorum
  108. MG4446

Soru CSGO2de seçkin hesap olayı nasıl olur?

Kalkmayacak şimdikiyle aynı sistem olacak. Şimdi seçkin alırsan cs2 de de hesabın seçkin olacak. Şimdiden al bence zamlanabilir. Steamden csgo mağaza sayfasına bak orda da yazıyor bunlar
  109. MG4446

Öneri Oyun önerisi

Star wars yok sadece. Star wars squadrons var ama
  110. MG4446

Öneri Oyun önerisi

Bi bakayım zaten çoğu kişi bağımlılık yapıyor yazmıştı o oyuna
  111. MG4446

Öneri Oyun önerisi

Witcher 3 ü oynayacağım da stardew valleyi tam çözemedim ne ekip biçeceğim anlayamadım. En son ilkokulda farmville oynamıştım buna benzer :D 1679684599 Var 1679684616 Bu arada fazla gerçekçi oyunları seviyorum rdr2 gibi
  112. MG4446

Öneri Oyun önerisi

Bütçe sınırı yok. Hesabımı alta bırakıyorum almam gereken oyun var mı? Elden ring ve hogwarts legacy önermeyin o tür oyunları sevemediğimden almıyorum. https://steamcommunity.com/profiles/76561198392064691/
  113. MG4446

Soru Elden Ring Ne Zaman İndirime Girer?

Kaliteli olduğu belli ama herkese hitap etmiyor. Muhtemelen sıkılırım ben kısa sürede. 1679681982 Cevaplar için teşekkürler
  114. MG4446

Soru Elden Ring Ne Zaman İndirime Girer?

Elden ring kış indiriminde 419tl ye düşmüş ama ilkbahar indirimlerinde indirime girmedi. Yakın zamanda indirime girebilir mi? Ve ben gerçekçi oyunları seviyorum mesela rdr2 gibi. Witcher 3 ü bile fazla oynayamadım büyü falan vardı sarmadı. Elden ringi sever miyim almalı mıyım? @wittroc
  115. MG4446

Soru ASUS ROG Strix Laptop

3070 li rog modelini @skapova kullanıyor ve memnun olduğunu söylemişti. Videodaki kişinin kullandığı model zaten zephyrus modeli.
  116. MG4446

Soru bilgisayar kapalıyken kalan pili görme

Göremezsin. Ama bilgisayar açıp hangi saatte yüzde kaç olduğunu görebilirsin. Kapalı olduğu aralığı da gösteriyor
  117. MG4446

Soru Savunma sanayinin en sevdiğiniz teknolojisi!

Sanırım pek bilinmiyor ama kamikaze dronlar da çok iyi
  118. MG4446

Soru CS:GO Prime ne zaman almalıyım

Prime hiçbir zaman indirime girmedi. Ne kadar büyük indirim oldu 1tl bile indirim olmadı. Bundan sonra da olacağını sanmam özellikle büyük güncelleme geliyorsa. Zam gelebilir uzun zamandır fiyatını değiştirmediler. Bence şimdi almakta fayda var
  119. MG4446

Soru Berberden kazık mı yedim?

Aynı şeyi 3 gün önce yaşadım. En son 50tl ye olmuştum bu sefer 80 aldı. 2 3 ayda neredeyse yüzde yüz zam gelmiş saçmalığa bak 1679597012 Üçümüz de aynı berbere mi gidiyoruz acaba :D
  120. MG4446

Anket En iyi FPS oyunu hangisi?

arkadaş olduktan sonra bilmeseniz de her oyunun zevki oluyor
  121. MG4446

Anket En iyi FPS oyunu hangisi?

r6 çok kaliteli bir oyun bence ama zor olduğundan az oynuyorum. ondan sonra en iyisi csgo bana göre
  122. MG4446

Soru Tuvalet fiyatı?

hangi camiilerde paralı oluyor? ben uzun zamandır paralı görmedim de
  123. MG4446

Soru Savunma sanayinin en sevdiğiniz teknolojisi!

bayraktar kızılelma
  124. MG4446

SDN Son 25 yılın en iyi korku filmleri belli oldu!

Ben daha dying light oynarken sıkıntıya giriyorum bunlara dayanamam
  125. MG4446

SDN Bu meslekler ChatGPT ile tarihe karışacak!

Yazılım alanında çalışan temel,orta seviye herkesi tarihe karıştıracağı kesin
  126. MG4446

SDN Cumhurbaşkanı açıkladı: Üniversiteler yüz yüze olacak mı?

Mecbur öyle olacak yurtlar depremzede dolu. Ama uzaktan olunca hiçbir verim olmuyor maalesef
  127. MG4446

Haber CS:GO Source 2 Sonunda Geliyor!

Valve fiyata dokunmuyor ki zaten fiyat yine kullanıcılara bağlı. Çok fazla oyuncuyu kendine çekeceğinden topluluk pazarındaki kullanıcı sayısı da artar ve fiyatlar da artar diye düşünüyorum ben
  128. MG4446

Acaba skin ve kasalar değerlenir mi
  129. MG4446

Beklediğim gibi olmamış. Tek beğendiğim sisin bomba ve mermilere tepki vermesi oldu. Onun dışında bi değişiklik göremedim tick dışında
  130. MG4446

Soru 70 TL altı oyun önerisi

Just cause 3. Eskiden geforce nowda vardı ama şimdi var mı bilmiyorum. Onun dışında rise of the tomb raider, shadow of the tomb raider
  131. MG4446

Öneri Kablolu kulakiçi kulaklık önerisi (silikonsuz)

Silikonsuz kablolu kulakiçi kulaklık arıyorum. Ama silikonsuz fazla model yok. Mikrofona da önem veriyorum. Tavsiyeniz var mıdır? Biraz baktım apple earpods buldum apple sitesinde 429tl , amazonda ve d&r da 350tl. Bunun dışında philipsin, xiaominin jbl in de birkaç modeli var ama hangisi iyidir...
  132. MG4446

Soru Gerçekten sevdiğiniz bir öğretmeniniz var mı?

Onlardan kurtuluş yok üniversitede bile var onlardan
  133. MG4446

Soru Gerçekten sevdiğiniz bir öğretmeniniz var mı?

8.sınıftaki müdürümü çok seviyorum. O zamandan beri konuşmadım ama üniversiteyi kazanmamda bile o hocanın payı vardır. Onun gibi müdür görmedim başka o kadar iyi müdür olduğunu da sanmıyorum. Onun dışında normal sevdiğim öğretmenim çok ama çok sevdiğim o var sadece
  134. MG4446

Yardım Ses Nasıl Kalınlaştırılır?

Egzersizi var mı bilmiyorum ama ergenlik herkeste aynı zamanda başlamaz. 20 yaşında sesi kalınlaşanlar bile vardır. Seninki de birkaç yıla kalınlaşır
  135. MG4446

Soru vergi

Konudan bağımsız soru soracağım. Aliexpresste eskisi gibi kargonun kaybolma durumu oluyor mu? Yoksa geçti mi artık o sıkıntılar
  136. MG4446

Soru Mouse önerisi!

Bütçeyi belirtin ona göre öneride bulunalım. Ben 2 yıldır logitech g203 kullanıyorum memnunum sorun çıkartmadı. Hem ucuz hem kaliteli
  137. MG4446

Film tavsiyesi

Interstellar
  138. MG4446

Haber TOGG 24 Saatte 22 Bin 150 Adet Sipariş Aldı!

Selçuk bayraktarı damat diye kötüleyen,aşağılayan insanların arasında yaşıyoruz. Havada uçan kuşu siyasete bağlarlar şaşırmayın :D
  139. MG4446

Muharrem İnce açıklama yaptı!

Chpnin kazanmasını nasıl halkın kazanması olarak görüyorsunuz anlamıyorum. Chp yakın zamanda hdp ile görüşme yapacak hatta ertelendi. Resmi olarak henüz ittifak olmasalar bile bunların yakınlığını biliyoruz. Daha bugünlerde istanbulda hdp nevruz kutlaması yaptı ve kürdistan bayraklarını açtılar...
  140. MG4446

Yardım Arkadaşlarım yüzünden spor salonuna gitmeye utanıyorum

Aynen öyle bu arada emin ol arkadaşların bir süre sonra bırakır sporu tek gitmek zorunda kalırsın hep öyle olur
  141. MG4446

Yardım Arkadaşlarım yüzünden spor salonuna gitmeye utanıyorum

Ne güzel babanla arkadaş gibi spora gidiyorsun dalga geçenler emin ol ki baba sevgisi görmemiş kişilerdir. Sen şu an bulunduğun güzel durumun farkında değilsin ama dalga geçilecek değil övülecek tarafın var. Herkesin öyle babası yok
  142. MG4446

Haber İtalyan Oyuncu Michele Morrone Ve Sevgilisi Moara Sorio Hatay'da Depremzedeleri Ziyaret Etti!

Keşke otursalar bizim milletimiz de gidip yağma yapıyolar. Tabi yardım edenlere lafımız yok Allah razı olsun onlardan
  143. MG4446

Soru En Sevdiğiniz Yemek Nedir? ?

Lahmacun, kebap
  144. MG4446

Steam Hesaplarımızı Paylaşalım

https://steamcommunity.com/profiles/76561198392064691/ 1679234087 Pcde neler yapıyorsun sistemin çok iyiydi
  145. MG4446

Soru Fortnite neden ayrı bir sinir edici?

Battle royaller öyle. Yarım saat loot yapıyorsun uğraşıyorsun birisi evin içine pusuyor veya koşarken tek atıyor tüm emekler gidiyor. Eğlendiğim tek battle royaller fall guys, party animals, mordhau(bundaki battle royale modu kalktı)
  146. MG4446

Soru TikTok'u mu tercih edersiniz yoksa YouTube mi?

Youtube tabiki
  147. MG4446

Soru linkedIN kullanıyor musunuz?

Kullanıyorum da daha üninin başında olduğumdan önem vermiyorum. Fotoğraf bile koymadım. Yine de bağlantı kurayım 1679218694 Link atar mısınız
  148. MG4446

SDN Dünya’dan görülebiliyor! Hubble uzay teleskobundan yeni keşif

Hubble'ın görevi bitmedi mi? James webbden sonra bitti sanıyordum
  149. MG4446

Soru LOL nasıl bu kadar bağımlı etti

Herkes çok seviyor diye 1 2 saat oynamaya çalıştım bir türlğ sevemedim. Sonra mobilini indirdim onu da sevemedim. Zevk meselesi
  150. MG4446

Soru Dolar kuru stabil sayılabilecek iken her kalemde fahiş artışların sebebi?

Enflasyondan falan ama şu an hiçbir olumsuzluk olmasa dahi açgözlü millet yine zam üstüne zam yapacaktır. Depremde hırsızlık yapan insanların arasında yaşıyoruz bu kadar bozuk insanlar var ürünlerin sebepsiz zamlanmasına şaşırmıyorum artık
  151. MG4446

Soru 110GB Alana GTA V Sığar Mı?

Sığmaz. Sığsa bile sorun çekersin
  152. MG4446

Günümüzdeki dinlerin tanrıya bir hakaret olduğunu düşünüyorum.

Biz namaz kıldığımızda, oruç tuttuğumuzda veya herhangi bir ibadet yaptığımızda Allaha faydamız olmuyor sadece ona kulluğumuzu belirtiyoruz. Yani Allahın aslında bunlara ihtiyacı yok. Bunu en basitiyle örnekleyeceğim. Okul düşünün öğretmen öğrencilere sınav yapıyor. Oraya yanlışı da koyuyor...
  153. MG4446

SDN Steam’de İlkbahar İndirimleri başladı: İşte öne çıkan oyunlar!

Bir an hafta sonu indirimi gibi boş indirim sandım. Hiçbir şey indirime girmemiş normal sıradan bir indirim olmuş. Normalde böyle büyük indirimlerde güzel etkinlikler olurdu en kötü hareketli çıkartma verirlerdi o bile yok
  154. MG4446

SDN Steam’de İlkbahar İndirimleri başladı: İşte öne çıkan oyunlar!

Hiç beğenmedim. Elden ring falan indirime girmemiş. Girenler de normal indirime girmiş büyük bir indirim olmamış
  155. MG4446

SDN GeForce Now Türkiye fiyatı zamlandı!

Keyiflerine göre zam üstüne zam yapıyor bunlar da. Her ay yüzde kaç zam yapıyorlar. Cloud gaming arıyorsanız boosteroid kullanım kütüphanesi de daha iyi. Tr serveri olmadığı halde ping değerleri de geforce nowla kapışır
  156. MG4446

SDN En iyi 10 hayatta kalma oyunu [2023]

Sons of the forest bir yıla kadar güzelce geliştirilirse en iyisi olacaktır.
  157. MG4446

Soru Nihilizm ve apateizm farkları neler hangisi Tanrıya inanır

Onların imtihanı da farklı. Mesela adam çok zengin ama o paranın zekatını veriyor mu? Helal için mi harcıyor, para onu yoldan çıkarıyor mu? Dışardan bakınca herkes dört dörtlük gözükür ama bu dünyada herkes aynı kefede
  158. MG4446

Soru Nihilizm ve apateizm farkları neler hangisi Tanrıya inanır

O zaman günahkar olursun heralde. İmtihan dünyası hocam dünya malı dünyada kalacak ne kadar zorluk çekersek çekelim bu dünyada 60 70 yılımız var en fazla. Önemli olan sonsuz olan ahirete hazırlanmak. Siz de en iyisi umursamamaktan vazgeçmeye çalışın. Böyle durumlarda peygamberimizi hatırlayın...
  159. MG4446

Soru C++'da kodum hata veriyor

Rica ederiz. Kolay gelsin
  160. MG4446

Togg C-SUV modelinin adı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Logo hilal,yıldız,kurt gibi sembolik şekiller olsa daha iyi olmaz mıydı. Jaguarda çok iyi duruyor kurt da fena olmazdı
  161. MG4446

Dediğim doğru olmuyor mu ilk if e ; koyduğundan hata vermiş değil mi
  162. MG4446

11.satırda else if den sonra ; koymuşsunuz onu silin. Bu arada C bilgimle konuşuyorum C++ bilmiyorum ama programda hem return yok hem de main fonksiyonunun parametresi ve dönüş tipi yok.
  163. MG4446

SDN ABD’nin iflas eden bankası 23 TL’ye satıldı!

Bilseydim ben alırdım ?
  164. MG4446

SDN 599 TL’lik FPS oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Evet 1678740587 Şimdi indirmeye başlasam muhtemeşem internetim sayesinde 2 güne iner zaten
  165. MG4446

Soru Eşimle aile baskısı yüzünden ayrıldım, üzerinde konuşamadık bile aradan 4 ay geçti. yazmalı mıyım?

Eğer ikiniz de birbiriniz için uygunsanız, iki tarafta da sorun yoksa tekrar birleşmeye çalışın. Ayrılmak, yuvanın yıkılması falan çok kötüdür ve basit şeyler değildir
  166. MG4446

Soru Tüylerinizi Diken Diken Eden Bir Yazım Yanlışı?

1678733709 :)
  167. MG4446

Soru Resimdeki köpek Pitbull mu?

Andırıyor sanki biraz :D
  168. MG4446

Haber Pınar Gültekin Davasında Karar!

Adalet bu dünyada yerini bulmasa bile diğer dünyada bulacak. Ama böylelerinin bu dünyada da biraz acı çekmesini görmek istiyor insan
  169. MG4446

İnşallah. Özgecanın intikamını alan adamın söylediklerini okumuştum onu görünce o kadar içim soğumuştu ki. Biz bile böyle duygular hissediyorsak bu kızların ailesi ne yapsın hapis onların içindeki ateşi söndürmez ki
  170. MG4446

Haber Kızılcık Şerbeti Dizisine RTÜK İncelemesi!

2 yıldır televizyon izlemiyorum arada haberlere bakarsam bakıyorum. Açarım çizgi film izlerim türk dizilerini izlemem bu kadar mı kalitesiz olur
  171. MG4446

Haber Kızılcık Şerbeti Dizisine RTÜK İncelemesi!

Güzelce tüm dizileri inceleseler piyasada dizi falan kalmaz. Toplum ahlakını çok kötü yönde etkiliyor şimdiki diziler
  172. MG4446

Hapiste iyi bir benzetirler umarım. Böyle büyük suçlarda kısas olmalı ya. Önce uzuvlarını keseceksin acıyı çektireceksin sonra yakacaksın.
  173. MG4446

SDN Büyük iddia: İnternette sızan Togg fiyatı gerçek mi?

Tesladan kaliteli mi olur bilmiyorum ama milletimiz fazla küçümsüyor bence
  174. MG4446

Alsınlar o zaman karışan yok :D Ben şu an öğrenciyim alamam ama ilerde alabilecek olsam tesla yerine bunu alırım. En azından ülkeye desteğimiz olsun
  175. MG4446

dün bir forumda toggun boş paketi 800 900 binden yukarı çıkacaksa hiç çıkmasın diyenler vardı :D. Ya araba piyasasını bilmiyorlar ya da arabanın özelliklerini falan bilmiyorlar. Ya da kafaları basmıyor tek dertleri çamur atmak. Bu arada fiyatı böyle olsa gerçekten çok iyi olur ama bence biraz...
  176. MG4446

Soru Sizce dolar yükselir mi? Şu an almalı mıyım?

Dolar artar mı azalır mı bilemeyiz ama artsa bile çok artacağını düşünmüyorum yani çok kar edemezsin. Yatırım yapmak istiyorsan borsaya yönetebilirsin. Yatırım tavsiyesi değildir
  177. MG4446

Beyendim
  178. MG4446

Hayla, deyiştirmek
  179. MG4446

Öneri 22 Bine Kadar Motor Önerisi

Allah korusun öylesi durumdan. Tabi bir yandan haklısın tedbirli olup almamakta fayda var. Bir hevesle almayı düşündüm ama bilmiyorum henüz tam karar vermedim
  180. MG4446

Teşekkürler
  181. MG4446

Haklısınız. En az 80 e yükseltirim muhtemelen. Bu olaylara çok hakim değilim de yükseltme yaparken hangi parça değişiyor motorda? Ve Mesela 50cc sadece 80 e mi yükselir yoksa 125 de olur mu olursa bir zararı sıkıntısı olur mu? Eğer olmazsa 125 e yükseltirim. Şimdilik kuba space 50 pro falan çok...
  182. MG4446

Bütçeyi daha fazla yükseltemem ve o tür motorları aramıyorum. Mesela kuba space 50 pro hoşuma gitti biraz bütçemin üstünde olsa da. Bunum gibi motorlara bakıyorum. 80cc yeterli olmaz mı? 50cc alıp 80 e yükseltsem 1678518314 Bu arada amacım hız yapmak falan değil şehir içinde gezmek ve belki...
  183. MG4446

B ehliyetim var A1,A2,A ehliyetim yok gerektiği zaman alırım ama şimdi uğraşmak istemiyorum. Bütçem 20k ama çok zorlasam 22 falan olur. Kuba blueberry bakıyordum ama çok küçük duruyor arkama biri binecek olsa sığmaz gibi. Önerileriniz nedir?
  184. MG4446

Soru Xiaomi 13 serisini nasıl buldunuz? Almayı düşünen var mı?

Bende de a52 var. Ben memnunum
  185. MG4446

Soru Türkiye Dışında Yaşamak İstediğiniz Bir Ülke Var Mıdır, Varsa Nedeni Nedir?

Kanada olabilir veya finlandiya, isveç falan
  186. MG4446

Başarılı orta segment telefonlara rağmen amiral gemisi alınır mı?

İçerik üreticisi falan olmadıkça çok mantıksız. Özellikle türkiyedeki fiyatlar göz önüne alındığında çok saçma
  187. MG4446

SDN Uluslararası Uzay İstasyonu’nda çarpışma krizi!

Ömrü azaldı zaten tarihi unuttum ama yakın zamanda artık kullanılmayacak
  188. MG4446

Soru SDN Reaksiyon Puanı Ne İşe Yarar?

Alev 5 miymiş yeni öğrendim :D 1678379592 Hani sana attım 3 arttı
  189. MG4446

SDN Bu oyun artık alınmaz: Steam’den devasa zam!

Nereye kadar devam edecek böyle :( yapacakları bir şey yok ama bu kadar da arttırmasınlar ya
  190. MG4446

Açılalı daha 5 gün Olan Sözcü TV'den Yılmaz Özdil Uzaklaştırılmış !

Daha kendi adamlarının düşüncelerine saygıları yok bunlar mı getirecek özgürlüğü, kültürü
  191. MG4446

Soru Kadınlar günü hakkında!

Burada bildiğim kadarıyla lgbt yürüyüşü yapanlara satmıyor . Öyleyse helal olsun
  192. MG4446

[Son dakika] Kayseri'de 4,7'lik deprem oldu!

2 kez oldu. 4.9 ve 4.2 1678191298 Şu an herkes dışarı çıktı. Artçıların çoğu hissedilmiyordu 3.5 üstü artçı olursa hissediliyordu. Bu büyükmüş ama herkes çok korktu yine 1678191444 Şu an yine oldu.
  193. MG4446

Soru Hangi bankanın genç karti daha iyi?

Ben normal alışverişlerde ve internet alışverişinde ziraati kullanıyorum. Diğer bankalarda kredi kartım var o yüzden kullanıyorum. Ama krediye falan gerek yoksa 1 tane olması tabi daha iyi olur
  194. MG4446

Soru Hangi bankanın genç karti daha iyi?

Ziraat,denizbank kullanıyorum. Ziraat para kesiyor denizbank kesmiyor. Çoğu kişi enpara kullanıyor ben kullanmadım ama kullananlar memnun
  195. MG4446

Haber [Son dakika] Millet İttifakının CB adayı Kemal Kılıçdaroğlu oldu

Şu ülkeyi azıcık önemseyen bir kişi ölür de kılıçdaroğluna oy vermez
  196. MG4446

Soru CS-GO 2 mı geliyor?

Ama csgo2 sayılabilecek bir oyun olacak. İsmi csgo source olacak yanlış hatırlamıyorsam
  197. MG4446

Öneri eTail'de NBA 2K23 157TL

Ayrıca detroit ve beyond two souls da indirimde. Dün almıştım. Onun için yüzde 5 indirim kodu vardı da unuttum isteyen varsa bakıp bulurum
  198. MG4446

Soru Prime status

Csgonun ücretli olduktan sonra hiç indirime girmedi. Fiyatı artmazsa ona şükredin. İndirime gireceğini hiç sanmıyorum
  199. MG4446

Söyle Rahatla V.2

İşte tek bildiğimiz bilgi bu :D merak ettim kim olduğunu
  200. MG4446

Söyle Rahatla V.2

O değil de sizi hiç tanımıyoruz konularınıza baktım çoğunlukla forumla ilgili. Kendinizi tanıtabilir misiniz
  201. MG4446

Söyle Rahatla V.2

Çoğu bölümün dersleri başladı benim daha ders kayıtlar bile başlamadı. Yani benimki geç biter herkes yazın tatil yaparken ben dersle uğraşırım ?
  202. MG4446

Söyle Rahatla V.2

İyiyim sıkıntı yok. Bu aralar sıkılmaya başladım ama okul falan başlamadı bir türlü
  203. MG4446

Söyle Rahatla V.2

Hoş buldum 1677956452 Nasılsınız
  204. MG4446

Söyle Rahatla V.2

Uzun zamandır girmiyordum buraya :D
  205. MG4446

Kahramanmaraş Son Durum

Deprem gerçekten çok büyüktü küçümsenemeyecek kadar büyük bir felaketti. Ama tedbirli olunsaydı bu kadar kayıp da kesinlikle olmayacaktı.
  206. MG4446

Öneri Taşınabilir Ssd Önerisi

https://m.n11.com/urun/samsung-t7-shield-mu-pe1t0sww-1-tb-10501000-mbs-usb-32-tasinabilir-ssd-4943172?magaza=elmacik&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel Bu ürünü sipariş ettim ama iptal edebiliyorum hâla. Sizin dediğinize de dün baktım ama en ucuz kutu 300 den...
  207. MG4446

https://m.n11.com/urun/samsung-t7-shield-mu-pe1t0sww-1-tb-10501000-mbs-usb-32-tasinabilir-ssd-4943172?magaza=elmacik&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel Bunu sipariş ettim
  208. MG4446

SDN Test ettik: Deprem bölgesinde elektrikli otomobilden nasıl faydalanılır?

Bomboş video başlığı kullanmışsınız izleme için. Adamların sadece evleri mi gitti çoğunun arabasının üstüne yıkıldı ev. Siz de arabanın reklamını yapmak için depremi video başlığında kullanıyorsunuz. Videonun depremle alakası yok aslında da bir şekilde bağlamaya çalışmışsınız
  209. MG4446

Soru Steam'dan daha ucuza oyun alma taktiği var mı?

Bazı kişiler oluyor mesela bıçak çıkartıyor onu nakite çevirmek için yüzde 25 30 indirimle oyun atıyor. Onlardan alabilirsin
  210. MG4446

Msi alpha 15 laptop kullanıyorum usb3.2 yeri var 2 tane. Saniyede kaç mb aktarım yapabilirim yani? 1677779978 Saniyede 100mb bile yeterli olmaz mı? 15-20dk da 100gb bile aktarılır bu sayede
  211. MG4446

Burda mesela 1000mb/sn yazıyor yani saniyede 1000mb (1gb) veri aktarımı mı yapıyor yoksa saniyede 100-120 mb anlamına mı geliyor? Bu depolama olaylarına pek hakim değilim de. Saniyede 1 gb çok fazla gözüküyor çünkü
  212. MG4446

Laptopda depolama alanım azaldığından taşınabilir ssd almayı düşünüyorum. Bazı oyunları oraya atıp oynayacağım zaman bilgisayarıma aktarırım. Laptopa ssd alıp takmakşa uğraşmak istemiyorum. Önerdiğiniz model var mı? Şu modelleri buldum fikriniz nedir? 500-1000gb arası düşünüyorum...
  213. MG4446

Haber Humble Bundle'dan Depreme Yardım Paketi

Güzel bir düşünce olmuş ama az ve kaliteli oyun koysaydı daha fazla kitleye ulaşabilirdi
  214. MG4446

Soru Küçük sarsıntılar büyük bir depremi tetiklermi?

Sorundan bağımsız yer bilimciler adana ve malatyada deprem bekliyor
  215. MG4446

Soru Okul ortamında A-Sosyal olmak iyi birşey mi?

Bizim bölümde bile yok :D başka bölümde var
  216. MG4446

Haber Tiktok'a Ceza!

Bakmıyorum zaten ama arada reklamı falan çıkıyor veya ne kadar engellemeye çalışırsak çalışalım bir şekilde karşımıza çıkıyor çok itici bir uygulama. Kullanıcı kitlesinin çoğunluğu da öyle. Ve küçük yaşta olanlar merakla kullanıyolar ve bozuluyorlar bence. Şiddet içerikli videolar çok fazla...
  217. MG4446

Haber Tiktok'a Ceza!

Yasaklanması gereken bir uygulama
  218. MG4446

Haber Japonya'da Plajda Gizemli Cisim Bulundu!

Harbi ya geliyolarsa gelsinler artık
  219. MG4446

Haber Ay Venüs ve Jüpiter Bir Araya Geldi!

İss detector diye uygulama var hem iss yi hem de gezegenleri gösteriyor bir ara sürekli takip ederdim. İlgin varsa ordan da bakabilirsin gökte ne varsa gösteriyor
  220. MG4446

Haber Ay Venüs ve Jüpiter Bir Araya Geldi!

Benim de dikkatimi çekmişti o çok parlayanın venüs olduğu zaten belliydi de diğerinin ne olduğunu bilmiyodum
  221. MG4446

Ahmet Mete Işıkara'nın 12 yıl önceki Hatay depremi uyarısı

Aynı şey elbistan içinde deniyordu. Elbistanın da altı çok sulak ve yüzyıllar önce tamamen battığı söyleniyor birkaç kere.
  222. MG4446

Anket SDN Forum'a nereden giriyorsunuz?

%90 telefon %10 pc
  223. MG4446

Soru Çalışma masanızda hangi teknolojik ürünler var?

Masam yok. Ben yurttayken ailem taşınmıştı masamı tanıdık birisine vermişler zaten eve yazın geliyorum diye. Şansa şimdi 1 yıl evdeyim. Artık yemek masası boş olduğunda pc ile uğraşıyorum :D
  224. MG4446

Soru Birecikte tüm kiraların 4000₺ ye sabitlenmesi

Sağlam binadan çok zemin yapısı önemli zaten. Raylı sistem falan yapılması imkansız o kadar maliyete girilmez ve onlar çoğu apartman için uygun değil. Ama düzgün zemine yapılan malzemeden çalınmayan bina da kolay kolay yıkılmaz. Depremin merkez üssünün olduğu yerde bile yıkılmadı dağlık alandaki...
  225. MG4446

Soru En iyi BİST hisse alım satım platformu.

Ben ziraat kullanıyorum. Diğerlerini kullanmadığım için yorum yapamam :)
  226. MG4446

Soru Depremzede öğrenciler trafik kazasında öldü

Veda hutbesinde de belirtiyor arabın araba, arap olmayanın araba üstünlüğünün olmadığını. Ama gel de bu dinden haberi olmayanlara anlat. İslamiyeti arapların olarak görüyolar. Milleti de dinden soğutuyolar. Dinini yaşayanlara arabistana git diyolar..
  227. MG4446

Bu apaçık ortada zaten düşününce belli oluyor
  228. MG4446

Evet bu dediğin de mantıklı. Bi araştırmak lazım. Merak ettim araştıracağım bunu
  229. MG4446

Onu ben de düşünüyorum bazı olaylar peygamberler döneminde gerçekleşiyordu mesela büyük mucizeler.. Ama kuranı kerim kıyamete kadar geçerliliğini sürdüreceği için dediğin yanlış oluyor bence
  230. MG4446

Tarımlık yere bina dikiyolar sonra tarım da yapılamıyor. Çok verimli topraklarımız var gökdelen inşaa ederek değerlendiremiyoruz. Tedbir tabiki önemli ben senin dediklerine zaten karşı değişim ama kurandaki depremlerin insanların azgınlıklarından da olması geçiyor ben bunu tam anlamıyla anlamak...
  231. MG4446

Zaten ben de direkt bilimi reddedip dine bağlamıyorum olayı. Tedbir çok önemli tabi ama kuranı kerimde geçiyor depremlerin, doğal afetlerin sebebinin toplumun bozulması olduğu. Tabi tedbir alınsaydı bu kadar kötü olmazdı durum. Tedbirli olmamız gerektiği de kuranda yazıyor. Dağlık alanlara...
  232. MG4446

Soru Teknolojik terimlere hakim misiniz?

Nasıl yani? Pc ye falan bağlayınca gözükmüyor revovery moda girmediği için
  233. MG4446

Soru Teknolojik terimlere hakim misiniz?

Telefon recovery moda girmiyorsa rom nasıl atılır
  234. MG4446

Maalesef çok kötü durumlar var. Birkaç aylık bebeğiyle ölen komşumuz var. Hala haber alamadıklarımız var. Bazıları ailecek gitmiş. Bir tane engelli birisi vardı deprem olurken korkudan dükkanın içine kaçmış o da vefat etmiş ona da çok üzüldüm 1677177036 Çok doğru dedin. Şimdi derler ne alakası...
  235. MG4446

Haber Sons Of The Forest 280TL

Az önce 280tl den çıkış yaptı. Uzun zamandır bekliyordum. Çıkış yapınca steam mağazası geçici olarak çöktü. Siz almayı düşünüyor musunuz?
  236. MG4446

Soru Bunun sonu nereye gidiyor merak ediyorum?

Hepsi çağa ayak uyduruyor diğerlerinden geri kalmamaya çalışıyorlar ne yapsınlar. Ama snapchat falan gereksiz whatsapp yetiyor.
  237. MG4446

SDN Eniştelerin vazgeçilmezi! Volkswagen Caddy 2023 fiyat listesi

2010 zamanlarında bizde de vardı çok ucuzdu tabi o zaman. Gerçekten çok güzel araba tam aile arabası
  238. MG4446

Halk TV'de ki BirKiraBirYuva kampanyasına Sedat Peker'in bağış yaptığı iddiası !

Herkes a haberi suçluyor ama halktv nin saçmalıklarından bahseden yok. Arada açıp bakıyorum bu kadar boş insanlar olamaz. Depremin ilk günlerinde bile boş haber yapıyolardı. Madem yardım yapmak istiyordunuz diğer yayını siz de açsaydınız. Şimdi topladıkları para nereye gidiyor ben güvenmem bunlara
  239. MG4446

Soru En tatlı bulduğunuz üye

@#PeachCat
  240. MG4446

Haber Celal Şengör, İstanbul'da iki noktaya dikkat çekti: Buralarda depremin şiddeti 9'a çıkacak

Kuranda bununla ilgili ayetler var. Ama çoğu siyasetçi falan dini kullanarak kendi hatalarını örtmeye çalışıyor. Allah bunu bir mantık içerisinde yaratmış. Yani her şeyin bilimsel bir açıklaması var. Bazı dine çok bağlı olanlar bilimi önemsemeyip kader diyip geçiyor , bazıları da dini...
  241. MG4446

Soru Ülkecek ne zaman iki yakamız bir araya gelecek

Artık dediğin o aktiviteleri yapamamak bile normal geliyor o hale gelmişiz :(
  242. MG4446

Soru Ülkecek ne zaman iki yakamız bir araya gelecek

Ekonomik kriz falan yine neyse bir şekilde sabrediliyor geçiniliyor ama deprem gibi olaylar cidden yoruyor insanı
  243. MG4446

Soru Karaciğer son evre tamam mı devam mı?

Yok alkolden bahsetmiştim. İnşallah o isteğiniz de gönlünüzce olur
  244. MG4446

SDN Kahramanmaraş’ta 5.3 büyüklüğünde deprem oldu!

1 yıla kadar sürebiliyormuş. 3 ün üstündekiler hissediliyor. Hatta 250km öteden 3.5 üstünü hissediyoruz
  245. MG4446

Öneri Depremden Sonra Psikolojim Çok Bozuldu

Herkes öyle maalesef. Bir de depremzedeleri düşünün gerçekten çok zor. Depremi biz de çok hissettik evde duramıyorduk depremden beri
  246. MG4446

Soru Karaciğer son evre tamam mı devam mı?

hocam borç işini cidden kafaya takmaya hiç değmiyor. Zamanla düzelecektir. Sağlık işi de sizde bitiyor alkolu bırakıp onu unutturacak aktivitelere başlasanız çok iyi olabilir
  247. MG4446

Taha Duymaz Öldü Mü?

Türkiyenin genel sorunu herkesi boş yere eleştirmek. Kimsenin başkasının hayatını yargılamaya hakkı yok. Tahayı da eleştirenler şimdi pişman oldu ama iş işten geçti
  248. MG4446

Soru Kalmak mı daha zor gitmek mi?

Gidilen yere göre değişir
  249. MG4446

Soru Depremden çıkardığınız dersler ve öğrendikleriniz neler?

Çıkardığım en büyük ders ölüme her an çok yakın olduğumuz 1676349596 İslamiyetle arabistanın hiçbir alakası yok bence. Sürekli islamiyet araplarınmış gibi konuşuyor herkes. Hatta onları müslüman olarak bile görmüyorum çok bozulmuş bir millet onlar. Müslüman olanlara arap gözüyle bakılıyor...
  250. MG4446

Soru Maraşta tekrar deprem mi oldu 4.9 büyüklüğünde

Değilim ama şu an kayserideyim
  251. MG4446

Sağ olun 1676319852 19 yıl k.maraşta depremin merkez üssünde yaşadım. 19 yıl boyunca tedirgin yaşadık çünkü biliyorduk tehlikeli bir yer olduğunu. Ama hiçbir önlem alınmıyordu maalesef. Yani belliydi böyle olacağı. Tüm çocukluğumun gençliğimin geçtiği yer yok oldu
  252. MG4446

Evet doğru kayseride de hissedildi
  253. MG4446

Soru Far Cry 5 niye güzel.

Ben fpp oyunları severim diye almıştım. Birkaç saat oynayıp bırakmıştım zamanım olmamıştı. Bir ara tekrar indireyim en iyisi
  254. MG4446

Öneri Oynadığınız en iyi oyun neydi?

Zeka,yetenek? Oyunun kalitesinden bahsetmiyor muyuz? :D
  255. MG4446

Ben dönemine göre değerlendirmiyorum öyle olsa gta san andreas derdim i, o zamanlara göre muhteşemdi. Ama şu an hatta rdr2 çıktığından beri daha iyisi yapılmadı. Gow, elden ring olduğunu düşünüyorsun belki ama bence onlar rdr2 nin yanında çok sönük kalır :)
  256. MG4446

Bunu demen için oynamamış olman lazım :D
  257. MG4446

Rdr2. Daha iyisi çıkarsa rockstar çıkartır ona eminim
  258. MG4446

Soru Girip pişman olduğunuz siteler

Steam. Çok güzel vakit geçirtti ama çok vaktimi heba etmeme sebep oldu. Ama çok da pişman değilim rdr2 ye değdi
  259. MG4446

SDN Bakan Özer’den son dakika LGS ve YKS açıklaması!

O bölgedekiler için pek bir şey ifade etmiyor ertelense daha iyi olabilirdi. Sonuçta bu insanlar çoğu şeyini kaybetti
  260. MG4446

SDN Deprem bağışını fırsat bilen dolandırıcılık amaçlı siteler!

Bir tanıdığımızın çelik kasası bile çalınmış. O kasaları 3 4 kişi bile zor taşıyor. Yani adamlar dışarıdan arabalarla hazırlıklı geliyor. İşin kötü yanı bunu görenler bir şey diyemiyor çünkü bu derece alçalanlar hazırlıklı gelmiştir silahını çeker sıkarlar. Kamera falan da yok ki bulunsunlar...
  261. MG4446

SDN Twitter erişimi neden kısıtlandı? Açıklama geldi

Öyle de oluyordu ama inşallah bu şekilde sıkıntı çıkartmaz. Sonuçta afadın falan numarası belli. Ama gerçekten yalan haber yapan çok fazla kişi vardı
  262. MG4446

SDN Twitter erişimi neden kısıtlandı? Açıklama geldi

Yerinde bir karar oldu. Maalesef sürekli yanlış ihbar yapıp bir de vakitle yarışan ekipleri yanlış yönlendiren kansızlar çoktu
  263. MG4446

SDN Cumhurbaşkanı açıkladı: Depremzedelere 10 bin TL yardım yapılacak!

Dediğim gibi o hataydı evet ama sonrasında gereken yapıldı. Şimdi de aynı durum var depremzedelere gerekli yardım yapılacaktır. Keşke öncesinde iyi bir denetleme ile sağlam binalar yapılsaydı. İnşallah bundan sonra öyle yapılır
  264. MG4446

Nasıl yani? Evini kaybedenlere yeni ev yaptılar o kadar destek verildi. Tabi başında o evler doğru düzgün denetlenseydi bu kadar perişanlık olmazdı ama sonrasında gereken yardım yapıldı
  265. MG4446

İlk etapta verilecek olan bu. Ayrıca şu an şunu tartışmanız o kadar saçma ki. Önemli olan deprem bölgesindekilerin güvenli şekilde tahliye edilmesi ve sonrasında enkazdakilerin kurtarılmasını. Sonrasında devlet ne gerekiyorsa yapıyor bunun örneklerini defalarca gördük. Van, sakarya, elazığa...
  266. MG4446

Ne telefonundan bahsediyorsun boş boş konuşmayın. Adamlar karnını doyurmaya çalışıyor kendini ısıtmaya çalışıyor daha ne diyorsunuz. Şimdilik birkaç hafta kendilerini idare edebilsinler karnını doyursunlar diye veriliyor. Ücretsiz kalacak yer zaten veriliyor
  267. MG4446

Soru Deprem sonrası durumda ne düşünyorsunuz?

Bari şu günlerde siyaset yapmayın. Kahramanmaraşta 19 yıl yaşadım şu an orda değilim. Ordan bir sürü tanıdığım arkadaşım akrabam var. Çoğu yerine afad falan yeni yeni gidiyor. Ama gerçekten düşününce gerçekten yapabilecek şeyler çok kısıtlı. Hava zaten buz gibi kar yağıyor sürekli yollar falan...
  268. MG4446

SDN Ticaret Bakanlığı’ndan deprem sonrası fahiş fiyat soruşturması!

Türklüğü dinini geçtim kim olursa olsun yapmaz nasıl bir aklı vicdanı varsa artık. Yardım tırlarını yarı yolda başka tıra aktarıp çalıyolarmış böyle şerefsizlikler de dolu şu an maalesef
  269. MG4446

Öyle bir kafaları var ki yemin ederim aklım almıyor. K.maraşta arkadaşlarım video falan da attılar şehir dışından arabalarla gelip marketleri falan soymuşlar
  270. MG4446

Deprem bölgesinde yıkılan kuyumcuları, dükkanları, evleri bile soymaya başlamışlar. Bu karar haysiyetsizler var işte. Nasıl bir vicdanları varsa artık millet o soğukta can çekişirken onların mallarını çalıyorlar
  271. MG4446

Soru Ülkemizde Erkek Kıtlığı Olsaydı Ne Yapardınız?

Ne boş konular açıyorsunuz ya
  272. MG4446

SDN Deprem raporu: Ölü, yaralı ve yıkılan bina sayısı [Güncel]

7.5 luk depremin merkezi de elbistandı. Elbistanda ayakta bina kalmamış nerdeyse. Elektrik falan da yok. Yardım ekibi de yok. 200 binlik ilçe yok oldu resmen
  273. MG4446

SDN Depremden etkilenen kişi sayısı açıklandı!

Daha yardım gitmeyen onlarca ilçe var. K.maraşta malatyada onlarca arkadaşım, akrabam var. Bazı yerlerde elektrik yok hiçbir yardım ekibi yok. Ayakta kalanlar ateş yakıp başında duruyor sadece ellerinden hiçbir şey gelmiyor. Enkaz altında kalanların çoğu soğuktan ölüyor
  274. MG4446

Soru Sametle twicht yayınına giriyoruz ne cevaplayalım seri?

geçen de böyle sorular sormuştuk onların da cevabı gelmedi
  275. MG4446

Haber Doja Cat Kıyafetiyle Olay Oldu!!

herkesin kendi hayatı karışamayız diyolar da şunu görüp de nasıl karışmayalım
  276. MG4446

Öneri Beğenmeme butonu gelsin

da forumda beğenmeme yok ki. Hem bu konu daha önce açılmıştı
  277. MG4446

Haber 200₺ vs 200€ haberi

bu şekilde hesaplarsak çinden zengin çıkarız. Asgari ücretle hesaplanırsa daha doğru sonuçlar çıkar. Yine geride oluruz ama bu kadar değil. Burda sırf daha küçük düşürülmek adına yapılmış
  278. MG4446

Soru Prime Video Kullanan Var Mı??

Unutma bari her ay 8tl gider ??
  279. MG4446

1 ay geçmeden üyeliği iptal edersen çekmezler. Ben kullanmadığım kartımı kaydediyordum sorun olmadı
  280. MG4446

Amazon prime ilk ay bedava onunla deneyebilirsin. İlk aylık bedavayı kullandıysan da yeni hesap açıp dene beğenirsen alırsın :D
  281. MG4446

Öneri Hp Victus vs Lenovo Legion 5

Hp victusu elerdim kasa kalitesini hiç beğenmiyorum. Lenovo legion kaliteli orasını biliyorum ama lenovo ip gaming 3 ün yeni modelleri hakkında bir fikrim yok. Performans olarak lenovo ip gaming 3 daha iyi
  282. MG4446

SDN ChatGPT’nin ücretli versiyonu kullanıma sunuldu! Fiyatı ne kadar?

İleri değil ama orta seviyeyi çözüyor. Bi oyun yapmasını istemiştim anlatması uzun sürer
  283. MG4446

SDN ChatGPT’nin ücretli versiyonu kullanıma sunuldu! Fiyatı ne kadar?

C de de doğru cevapları veriyodu
  284. MG4446

Haber Metrobüste Akrobatik Hareketler Yapan Şahıs Şaşkınlıkla İzlendi

Başka nasıl izleyeceklerdi
  285. MG4446

Yardım C++ İle ilgili Final soruları

Cevaplar çok basit bu arada. Bizim vizemiz bundan 30 kat zordu
  286. MG4446

Yardım C++ İle ilgili Final soruları

4-A 5-B 6-C 7-A 8-B
  287. MG4446

SDN Galaxy Z Fold 5, beklenen ekran özelliğine kavuşuyor

Aynen mağazada 2 dk bakmama rağmen çok sinir etti. Onu yıllarca kullandığını düşün bir de
  288. MG4446

SDN Galaxy Z Fold 5, beklenen ekran özelliğine kavuşuyor

Öyleyse çok iyi olur. Mağazada denemiştim ve ortasındaki katlama izi rahatsız ediciydi eski foldlarda
  289. MG4446

Soru En saçma bulduğunuz televizyon programı?

Yıllardır televizyon izlemiyorum ama evlilik programları, müge anlı, gündüz kuşağı, fox atv gibi kanallarda yayınlanan saçma aşk dizilerinden nefret ederim.
  290. MG4446

SDN ChatGPT, Bitcoin için dikkat çekici tahminde bulundu

Söylemiyor ki sadece analistlerin yükselmesini beklediğini söylüyor
  291. MG4446

Soru Hayalinizdeki kız nasıl biri

Son görülmesi dün ama 44dk önce konu açmış. Hem dün banlanmamış mıydı nasıl oluyor
  292. MG4446

Sevdiğim Kızdan Fakirim ?

Şimdi kendini yiyip bitirirdin airpodsum gitti diye ?
  293. MG4446

Sevdiğim Kızdan Fakirim ?

İyi yapmışsınız zamanında güldürmüştünüz bizi. Airpods olayını çok iyi hatırlıyorum :D
  294. MG4446

SDN İlk yazana 100 TL

Bu adam 2 yıl önce hiçbir işim yok sevdiğim kız mühendis diye konu açmıştı :D