Arama sonuçlarınız

1. vinsanity1525

Yardım HP Victus mu ? Monster Abra A7 mi ?

victus ekran paneli çok kalitesiz araştırmanı öneririm 250 nit %45 ntsc
  2. vinsanity1525

Soru max arttırılabilir ram kac?

https://www.amazon.com.tr/Lenovo-IdeaPad-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-82K201P5TX/dp/B0B82W8TFP/ref=sr_1_226?qid=1673202359&refinements=p_n_feature_twenty-eight_browse-bin%3A27398985031%7C27398986031&rnid=27398983031&s=computers&sr=1-226
  3. vinsanity1525

Soru panel önemi dahamı iyidir

bu panel 250 nit %45 ntsc bi panelden dahamı iyi ve renklidir? 300 nit aşağıdaki panel Contrast 877:1 sRGB color space 57% Adobe RGB profile 36% DCI-P3 color gamut 37.1%
  4. vinsanity1525

Soru bu modeli alıcam sanırım sizce nasıl?

arkadaşlar merhaba amazondan alcagım icin bu 4 modelden birini alcam oyun OYNAMAYACAGIM ancak güclü birsey almak istiyorum sonra satarkende kolaylık olması icin asıl kullanım amacım günlük kullanım ve amatör seviyede adobe premiere pro öğrencem boş zamanlarımda asıl önceligim FAN SESİ en az...
  5. vinsanity1525

Yardım bu modelin ekran paneli victus 16 ile aynı kalitemidir

video film izlerken falan alttan üstten siyah boşluk falan bırakıyo ben takıntılıyım
  6. vinsanity1525

iade ettim ya 16:10 ekran bana göre degil
  7. vinsanity1525

inşallah problem çıkmazda uzun yıllar kullanırım yardımların icin tesekkürler hocam
  8. vinsanity1525

hocam bu modeli alıyorum pişman olmam dimi ya çok kararsızda kaldım valla delirecem ya edit: aldım gitti
  9. vinsanity1525

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BK1K3NHW/ref=sw_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 bunu alıyom hocam ya yalnız ethernet girişi yok buna uygun şey intenrette satılıyo dimi
  10. vinsanity1525

aşağıdaki model 250 nit %45 ntsc aynı şekilde victus 16 laptobumda ekranı aynıydı ve sevmemistim kalitesi direk aynımıdır victus soluk beyaz renkti girdigim sitelerde falan...
  11. vinsanity1525

Soru monster huma alınırmı

oyun oynamayacağım günlük youtube,adobe premiere pro amatör biçimde öğrenmeye çalışıcam güzel bi tercihmidir huma? bakım garantisi ve ömür boyu bakım tarafı cezbediyo görünümüde güzel Huma H5 V4.1.1 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş | Monster Notebook Huma H5 iş bilgisayarı modelleri, hafif yapısı...
  12. vinsanity1525

monster huma serisi hakkında ne düsünüyosunuz arkadaslar me sela bu 3 model alınabilirmi attıgım lenovo yerine https://www.monsternotebook.com.tr/huma/monster-huma-h5-v4-1-1-gumus/ https://www.monsternotebook.com.tr/huma/monster-huma-h5-v4-1-gumus/...
  13. vinsanity1525

epeyde ekran yenileme hızı 120 hz yazıyo https://www.epey.com/laptop/lenovo-ideapad-5-pro-16-inc-82l5007jtx.html
  14. vinsanity1525

minimum 16 gb ram modellerine bakıyorum hocam ve sonradan kendim ekleme yapmıcam o yuzden ya aslında oyun zaten oynanmayacakta yeğenim bazen oynuyo o yuzden sordum hepsiburada değilde amazondan almak tercihim
  15. vinsanity1525

60 da azmış be hocam benim 8 senelik laptobum bile orta ayarlarda 110 veriyo :D
  16. vinsanity1525

peki yeğenim lol oynamak isterse kaç fps verir tahmini oynatırmı ?
  17. vinsanity1525

ekran kartı ne bilmedigim icin hani paylaşımlı kullanıyo sanırım bu model yani video edit icin falan yetermi bilgim yok bu konularda
  18. vinsanity1525

amazon tr den alacağım için zaten model sayısı kısıtlı hemde oyun OYNAMAYACAĞIM yalnızca youtube,sosyal medya,borsa uygulaması ve amatör biçimde adobe premeire pro öğrencem beklentini karşılar dedi tanıdığım bir kaç kişi siz ne düşünüyorsunuz fiyatıda makul seviyede suan Lenovo Ideapad 5 Pro...
  19. vinsanity1525

Yardım Hepsiburada dan laptop almak güvenlimi

tamamdır alıyorum çok teşekkür ederim desteğin için 1672602953 hocam normalde bu alttaki modeli alcaktım ancak bu attıgın modele bidaha baktım fiyatıda 20.5k cok aklıma yattı 3050 ekran kartıda var başta 8gb ram zaten yeter oyun oynamayacam cünkü sonra oynarsamda 8 gb ram daha eklerim yalnız...
  20. vinsanity1525

Hocam sanırım bu laptobu alıcam fiyatıda uygun adobe premiere pro kullanabilirmiyim bu model karşılarmı? bana önermiştin bu modeli bir kaç gün önce https://www.amazon.com.tr/dp/B0BK1K3NHW?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1
  21. vinsanity1525

ekranı çok küçük ya alışabilirmiyim bilmiyorum günde 5 saate yakın laptop kullanan birisiyim
  22. vinsanity1525

bunumu almak mantıklı? ya alabilrim bütçem varda odamdan wifi çekmiyo bu problemim var ikincisi kullanabilirmiyim acaba youtube,borsa ve adobe premiere pro amatör biçimde bu kadar...
  23. vinsanity1525

macbook hep aklımda vardıda işte birşeyler indirirken falan iphoneda indiremiyoruz ya dedim bundada hiçbişeyi indiremiceksem napıcamki diye düşünmüştüm ama mesela redditte bi sayfada gördüğüm 10 saniyelik komik bir videoyu rahatca indirebiliyomuyum windowstaki gibi ve video edit yaparken o...
  24. vinsanity1525

suan aklımı çeldin hocam macbook air m1 fiyatıda 21.000 tl makul bi fiyat ben suan harici klavye kullanıyorum logiteh onuda baglayabiliyormuyum?
  25. vinsanity1525

peki mouse logitech falan bağlayabiliyomuyum?
  26. vinsanity1525

video edit icin aslında macbook al diyolarda işte istedigim herşeyi windowsta indirmek kolayda mac kapalı sistem diye cesaret edemedim
  27. vinsanity1525

macbookta mesela komik meme leri veya videoları iphoneda indiremiyoruz ya ama macte nasıl indiricez mesela video edit yaparken komik sahne koycam youtubedaki bi sahneyi ama nasıl indiricemde o sahneyi koycam veya farklı bi sitedeki atıyorum 2 saniyelik bi komik videoyu
  28. vinsanity1525

ama dediğim gibi hocam ethernet falan arkada
  29. vinsanity1525

bu iki modelden hangisi mantıklı oyun oynamayacam youtube ve adobe premiere pro(amatör seviyede) https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-57-intel-core-i5-11400h-16-gb-512-gb-ssd-rtx-3050ti-4-gb-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qesey-001-p-HBCV00002BIF86...
  30. vinsanity1525

şikayet var sitelerinde hepsiburada trendyolda okuyorum yorumlarıda insnaları o kadar uğraştırıyolarki amazon harici bi yerden almak büyük kumar ya
  31. vinsanity1525

güvenli olmayan satıcıdan hayatta almam zaten sorun güvenli satıcı bile iade değişim gibi durumlarda cok caymaya çalışıyo iş ahlakı keşke amazon tr gibi olsa her sitede
  32. vinsanity1525

ya sırf fiyatlar artacak diye almak istiyorum ve almam lazım hiç içime sinmesede amazon harici başka site
  33. vinsanity1525

iyi puanlılardada sorun cıkıyo hocam ya amazondada maalesef cok model yok
  34. vinsanity1525

sormak istediğim o değil hocam elime sağ sağlim gelse dahi ürün kusurlu cıksa 3 ölü piksel mesela hepsiburada satıcılarına iade veya değişim sorun oluyomuş sanırım baya 5 ölü piksele kadar kabul etmiyoruz vs.. gibi ama amazon koşulsuz şartsız müşteriyi koruyo direk kabul ediyo
  35. vinsanity1525

Soru HP Victus 16 aldım: Bazı sorunlar var!

hangi modeli kullanıyosun link atarmısın bu sorun sanırım rtx 3050 li ekran kartlı modellerde varmış
  36. vinsanity1525

asıl sorum şu laptop aldık elimize ulaştı okey sonra windows kurduk ve baktık ölü piksel var ışık sızması var yada başka bi problem vs... yada laptopu beğenmedim diyelim amazon direk 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade kabul ediyomuş ancak hepsiburada gibi yerlerde iade veya değişim sorunu...
  37. vinsanity1525

Yardım bu modellerden hangisini almak mantıklı?

yardımların için çok teşekkür ederim hocam?
  38. vinsanity1525

format atsam bile otomatik windowsu kurar yani ben usb takıp kendim uğraşmam
  39. vinsanity1525

işletim sistemi windows 11 home olan laptobu kutudan çıkarıp direk kullanabiliyomuyum eğer kullanabiliyosam daha sonrasında bilgisayarı sıfırlarsam kendisi direk win11 otomatik kuruyomu laptop?
  40. vinsanity1525

işletim sistemi windows 11 home olan laptobu kutudan çıkarıp direk kullanabiliyomuyum eğer kullanabiliyosam daha sonrasında bilgisayarı sıfırlarsam kendisi direk win11 otomatik kuruyomu laptop? @Görkem Say
  41. vinsanity1525

amazona sordum iade süresi 30 günmüş bu laptopu 25 gün kullanıp iade edebilirmiyim yani :D
  42. vinsanity1525

victus 16 modelinide dün kurdurdum dünden beri kullanıyom iade edicem etmeden önce kullanma limiti varmı şu kadar saat falan ? bugün sıfırlayıp kutusuna koycam iade sürecine hazırlancam
  43. vinsanity1525

uzatmanıza gerek yok arkadaşlar yarın yeni yıl :D
  44. vinsanity1525

peki adobe premie pro ile video edit kurgu yapma yapma fikrimde var öğrenmeye başlıcam bu laptop ihtiyacımı karşılarmı?
  45. vinsanity1525

ekranı radeon graphics diyo yani ne oluyo bu hangi model rtx 3050 den iyimi
  46. vinsanity1525

arkadaşlar bu 2 modelden hangisini almak mantıklı? amazon tr ve satıcı amazon olan laptoplar almak zorundayım daha yeni victus 16 aldım ancak pixel,ışık sızması ve ekranı patates oldugu icin iade edicem (oyun oynamayacağım yalnızca youtube intenrette takılma ve amatör seviye adobe premiere pro...
  47. vinsanity1525

victus 16 bende var iade edicem hocam ekranı çok soluk rengi ya rahatsız olmuyomusunuz?
  48. vinsanity1525

bu sebepten ötürü amazon satıcı olan modellere bakıp bunu almıştım allahtan kolay iade edicem bir kaç laptop beğeniyorumda satıcı yorumlarına bakıyorum iade almayan var bahane uyduran yok düzgün paketlenmedi o yüzden kabul etmiyorum yok hukukta şu madde gereği cart curt sırf uğraşmamak için...
  49. vinsanity1525

hocam birşey sormak istiyorum hepsiburadadan bu laptobu beğendim satın alsam satıcısı hepsiburada değil başka bi firma ürünü windows kurdum kullanmaya başladım diyelim ölü piksel ışık sızması vs.. varsa kullanmış olsam daha 14 gün içinde direk iade kabul ediyolarmı...
  50. vinsanity1525

benimde hatam oldu mağazaya gidip incelemeden satın aldım
  51. vinsanity1525

Soru laptop kaç nit bilgisi olan?

hp victus 16 aldım ancak ekran aşırı soluk geldi bana soluk beyaz renkte daha canlı bi ekran istiyorum...
  52. vinsanity1525

rengide soluk beyaz parlaklığı en sonda açtım tasarruf modundada değil ekranı rengi dedikleri kadar kötüymüş ya 1672395829 arkadaşlar 8 senedir bu laptopu kullanıyorum açıkcası çok memnunum ancak hiç içini açıp temizlemedim birazda artık sitelere girerken falanda yavaşladı bilgisayarcıya götürüp...
  53. vinsanity1525

çok teşekkür ederim ilginiz alakanız için hepinize değişim talebinde bulunayım keşke sorun çıkmasaydı insanın hevesi kursağında kalıyo 1672343777 ya odanın ışığı kapalıyken belli oluyo ışık açıkken sorun yok gerçi ama yinede büyük problem 1672344002 8 yıllık asus laptobum bile daha canlı...
  54. vinsanity1525

ozaman sıfırlayıp değişim talebinde bulunayım hocam teşekkürler yeni gelen laptopta sıkıntı olursa ikinci değişim yapmazlar sanırım zaten
  55. vinsanity1525

18.700 tl ye almıştım bu laptopu iade etsem bu fiyatımı geri öderler yoksa güncel fiyatı olan 20.000 tl mi? intenrette değişim yapmayın iade edin yenisini alın daha rahat diyolarda merak ettim
  56. vinsanity1525

amazondan değişim talep ediyim kutusu duruyo paketleyip veriyim ozaman vermeden önce format atmalıyımı windows 11 kurdu tanıdık biri modelden memnunum aynı ürünün değişimini yaptırıyım ozaman
  57. vinsanity1525

hocam menteşesi normalmi oda beni işkillendirdi biraz daha açıklık var yani
  58. vinsanity1525

ben modelden memnunum şimdi iade edersem laptop fiyatları arttı bu modelde dahil o yüzden değişim talep ediyim yeni gelende şansıma ne çıkarsa artık
  59. vinsanity1525

pc monitörü alsam hdmi kablo ile bağlasam ışık sızması ölü piksel vs.. ortadan kalkarmı ?
  60. vinsanity1525

ben ram takmasını falan hiç bilmiyorum maalesef ben direk 16gb ram modellerine bakıp almak istiyorumda şimdi bunu iade etsemmi napsam aşırı tadım kaçtı
  61. vinsanity1525

hocam sen victus serisine hakimsin menteşesinde sence sıkıntı varmı diğerine göre biraz daha aralıklı sağ menteşe birde ışık sızması çokmu aşırı ekranın rengide hafif soluk sarı gibi yada eski laptobumun ekranı daha beyazdı bilmiyorum ama hafif soluk gibi full de açtım parlaklığı
  62. vinsanity1525

@EFI Shell @Erase hocalarım yardımcı olabilirmisiniz ne yapmalıyım 1672340910 14 gün içinde koşulsuz iade oluyodu sanırım laptopu açtim windows kurdum ama peki menteşesinde sence sorun varmı hocam biliyomusun bu modeli?
  63. vinsanity1525

satıcı amazondu bu laptopun garanti olsun diye iade rahat olması için almıştım iade ediyimmi ozaman? yeni aynı modelimi istiyim? laptop bu link...
  64. vinsanity1525

ips ekranlarda hep böyle diyolar cihazı alalı 7 gün oldu kurulumunu daha bugün yaptım sizce iade ediyimmi? birde menteşesi normalmi biraz aralık var gibi geldi bana sağ tarafı
  65. vinsanity1525

ölü piksel testi yaptım 2 tane çok ufak siyah nokta var ama çok ufak ekranın dibine girince gözüküyo o yüzden rahatsız etmiyo ama umarım artmaz ancak ışık sızması var aşağıya fotosunu koydum asıl sormak istediğim sağ menteşesi biraz aralık var gibi tam yapışık değil sol menteşe daha hizalı...
  66. vinsanity1525

Yardım windows kurulumu ve driverleri nerede kurdurabilirim?

tanıdığımız biri yapıyodu bu zamana kadar bu işleri ancak şuan yok kendisi yeni bilgisayar aldım windows 10 nerede güvenilir bir şekilde kurdurabilirim ücreti mukabilinde? https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BH4J5YCQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s00?ie=UTF8&psc=1
  67. vinsanity1525

Yardım 7000 tl Hangi notebook almalıyım?

bakabilirsiniz bu modele biraz daha bütçe arttırıp https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-3-amd-ryzen-3-3250u-8gb-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82kr00cvtx-p-HBCV00002UVIY6?magaza=Hepsiburada 1671904046 yada bu modeldende herkes memnun sanırım hem satıcısıda amazon...
  68. vinsanity1525

Anket En küçük iPhone ekranı ne kadar olmalı?

se 2020 kullanıyorum bana görede ideal :D
  69. vinsanity1525

Anket En küçük iPhone ekranı ne kadar olmalı?

iphone 13 mini 5.4 inc ama sen bilirsin bende küçük telefon seven biri olarak max 5.7 diyorum
  70. vinsanity1525

Soru MONSTER ABRA A5 17.1.3 VS HP Victus Gaming 15 71T73EA

bunada bi bak istersen https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-57-intel-core-i5-11400h-8-gb-512-gb-ssd-rtx-3050-4-gb-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qeley-005-p-HBCV000034DPLN?magaza=BOZDAN%20Teknoloji yada monster alcaksan 500 tl daha ekle ti lı versiyonunu al...
  71. vinsanity1525

Soru MONSTER ABRA A5 17.1.3 VS HP Victus Gaming 15 71T73EA

dün sipariş ettim satıcısıda amazon eğer bütçeni birazdaha arttırabilirsen https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i5-12500H-6G0L1EA/dp/B0BH4J5YCQ/ref=sr_1_8?crid=3360DMYH66PS9&keywords=gaming+laptop&qid=1671827718&sprefix=%2Caps%2C160&sr=8-8
  72. vinsanity1525

Soru satın aldıgım laptopta etherhet girişi varmı?

teşekkür ederim ilk defa yeni alınan laptopa kurulum yapcamda win 11 kurduktan sonra drivelreri eksiksiz nasıl indiricem? bu arada aldığım laptop iş görürmü pek intenrette satılan bi model olmadığı için inceleme falan bulamadım :D bu modelden geçiş yapıcam :D...
  73. vinsanity1525

çok küçük duruyo o kapağı aşağımı indiricez?
  74. vinsanity1525

https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i5-12500H-6G0L1EA/dp/B0BH4J5YCQ/ref=sr_1_4?_encoding=UTF8&keywords=gaming+laptop&pf_rd_i=12466440031&pf_rd_m=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_p=1685e1ce-d395-4413-beb4-e05298220f11&pf_rd_r=CZRSP6P4GWH4JQ5959SZ&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_t=101&...
  75. vinsanity1525

Öneri yeni laptop hemenmi almalı yoksa 2023 mü?

alıyorum hocam çok teşekkür ederim büyük maddi yükümlülükten kurtardın beni vallahi rahatladım
  76. vinsanity1525

peki bu laptopla ufak tefek adobe premie pro ile video edit kurgu yapabilirmiyim amatör şekilde?
  77. vinsanity1525

bunu alıyorum ozaman ya efishell hocam saolsun 3060 lı model önerdide fiyatı 27.500 falan beni aşıyoda çok bunun fiyatıda daha uygunmuş
  78. vinsanity1525

bu modeli alırsam ethernet girişi ve hdmi kablosu girişi varmı cahilim kusura bakmayın hem amazon satıyo güveniyorum kafam rahat fiyatıda makul...
  79. vinsanity1525

ozaman huawei harici güncel kasası iyi olan oyun oynamayacağım ne öneriyosun arkadaşım max 20k ya
  80. vinsanity1525

senin çok vaktini aldım hocam biliyorum özür dilerim sen iyi bişey almamı istiyosun haklısın ancak acerı alırsam yaklaşık 9-10 k para cebimde kalcak dediğim gibi oyun oynamayacam ya youtube ders çalışma borsa takip edicem bu kadar yani fazlasıyla iş görmezmi
  81. vinsanity1525

o attığım acer diğerleirne göre çok ucuz yani alsam beni rahatlıkla götürmezmi oyun oynamayacağım sonucta cok fiyat farkı var 3060 lı victusla
  82. vinsanity1525

msi nasıl olur hocam servisi falan iyimidir açıkcaıs amazon kendi sattığı içi güveniyorum almak istiyorum diğer sitelerde fiyatı 30k üstü
  83. vinsanity1525

bir kaç saat içinde alacağım bu modeller arasında sizce hangisi msi? baya indirimde aklımı çeldi hazır win 11 home kurulu ve amazon satıyo...
  84. vinsanity1525

huawei ve amd işlemci istemiyorum son attığım linkteki acer fazlasıyla işimi görmezmi oyun oynamıcam sonuçta youtube,borsa,ders izlicem falan çok fan seside yapcağını düşünmüyorum bu işlemlerde teknik serviside fena değilse yeterli benim icin
  85. vinsanity1525

bunu alsam nasıl olur hocam sonuçta 8 yıldır aynı laptopu kullanıyorum hertürlü çağ atlamış olurum beni 2 yıl götürsün yeterli oyun oynamak değil amacım problem çıkarmasın :D...
  86. vinsanity1525

monster abra serisi alsam çokmu baş ağrıtır oyun oynamayacağım
  87. vinsanity1525

kesinlikle victus serisi alın başka markalara bakmayınmı diyosunuz hocam
  88. vinsanity1525

çok profesyonel iş yapmıycam amatör başlıycam daha bu model iş görür sanırım https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-d1042nt-68p27ea-intel-core-i7-12700h-16-gb-ddr5-ram-512-gb-ssd-4-gb-rtx3050ti-freedos-16-1-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00002KRTZO
  89. vinsanity1525

teşekkürler tavsiyen için hocam:)
  90. vinsanity1525

oyun oynamıycam ders çalışma,borsa,video edit falan uğraşıcam sanırım 3060 a çok gerekli olmaz
  91. vinsanity1525

hocam bu biraz daha ucuzu victus yine bunu alsam olurmu alan kişi sayısıda fazla https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-d1042nt-68p27ea-intel-core-i7-12700h-16-gb-ddr5-ram-512-gb-ssd-4-gb-rtx3050ti-freedos-16-1-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00002KRTZO
  92. vinsanity1525

kronik ekran sallanması falan diyolar varmı öyle bi sorun ve fan sesi az bi laptop lazım bana monsterlarda çok oluyomuş sanırım bu modelde nasıl hocam?
  93. vinsanity1525

max 27000 tl ye hangisini önerirsiniz? https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-intel-core-i5-12500h-16gb-512gb-ssd-rtx3050-15-6-fhd-120hz-freedos-82s900vbtx-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00003B8V37 abra serisinden kaçın diyolarda tulpar iyimi...
  94. vinsanity1525

zamlar gelmedenmi almalı yoksa yeni laptoplar piyasaya cıkınca diğerlerinin fiyatı düşermi?
  95. vinsanity1525

Soru max 20.000 tl laptop önerisi

arkadaşlar merhaba 20k bütçeyi birazdaha aşabilirim belki ama aşma taraftarı değilim açıkcası oyun oynamak için almıycam belki arada sırada lol oynarım o kadar sizler biliyosunuz bu piyasayı sizce ne almalıyım video edit montaj olayınada sarmak istiyorum biraz futbol veya oyun editleri gibi...
  96. vinsanity1525

Soru Muzik zevki

iyi
  97. vinsanity1525

Soru Seçimden sonra dolar

seçime yaklaşık 2-3 ay kala sıcak para girişiyle market fiyatlarınıda şok bir şekilde düşürürlerse seçimlerde büyük etkisi olur bence bu kartları var ve bekliyolar
  98. vinsanity1525

Soru Seçimden sonra dolar

benim öngörüm ise seçim öncesi doların 9 seviyelerine düşürecekleri bu kadar ülkeyle tekrar barışmak ilişkilere başlamak falan boşuna değil
  99. vinsanity1525

Soru Asgari ücret pazarlığı 7.785 TL'den başlıyor! Sizce Kaç Olur?

reis çıkacak ve dedim 8000 e tamamlayın bu miktarı alkış kapanış
  100. vinsanity1525

Soru 2023 'ten Beklentileriniz Neler???

sürünmeyelim yeter
  101. vinsanity1525

Soru Macbook su geçirirmi ?

perte çıktı bile bana sat 5.000 tl ye kurtul
  102. vinsanity1525

Soru freelance önerin BIKTIM ARTIK

video edit montaj iş alanı bulabilirmiyim acaba
  103. vinsanity1525

Soru Askeriyede Ateistler Nasıl Muamele Görürler?

ateist olduğunu belli etme bitti gitti
  104. vinsanity1525

Soru freelance önerin BIKTIM ARTIK

kariyer nette iş aramaktan bir ilana 1000lerce başvuru görmekten bıktım freelance iş yapmak istiyorum ne yapabilirim
  105. vinsanity1525

Soru 25.000 tl ye kadar gaming/video edit laptop tavsiye

hocam ozaman kafadan 30.000 tl üstü bütçeye çıkmam lazım yada m1 pro macbookmu almam gerekli ama oyunda oynamak istiyorum
  106. vinsanity1525

Soru Elon musk Apple savaşı ne olur sizce?

elon musk bu gün gelir coinlerden sağlam vurgun yapar apple ı satın alır tim cooku çaycısı yapar misali
  107. vinsanity1525

video edit montaj yeni yapmaya başlıcam sence windows değil direk mac mi kullanmalıyız bu işe baya sarıcam o yüzden tavsiyelere açığım yada ne kadar bi bütçe lazım ne önerirsin laptop?
  108. vinsanity1525

yada macbookmu almak lazım bu model gibi https://www.hepsiburada.com/apple-macbook-pro-m1-cip-8gb-256gb-ssd-macos-13-qhd-tasinabilir-bilgisayar-uzay-grisi-myd82tu-a-p-HBV0000130VNO ?
  109. vinsanity1525

video edit montaj için kullanıcam ama lol de oynarım belki başka oyunlarda oynarım ama yakın çevrem monster önermiyo çok ses yapıyo ısınma vs.. gibi sebeplerden dolayı teknik servisi iyi müşteri hizmetleri olan marka model ne önerirsiniz? 16 gb ram modeller arıyorum başım ağrımasın 8 gb az gelir...
  110. vinsanity1525

Boyum kısa kaleci olurmuyum

annenin babanın boyu kaç
  111. vinsanity1525

Öneri 5000 lira Oyun Kulakligi Onerisi

başlığı seveyim :D
  112. vinsanity1525

Haber Gaziantep Karkamış’a 5 roket atıldı: Ölü ve yaralılar var

bunlara doğuyu versen al kürdistan yap desen daha sonra batıyada yayılmak isterler yani istediklerini versen bile durmazlar komple ele geçirmek isterler yapmamız gereken iha siha vb.. savunma sistemlerini sürekli geliştirmek ve güvenlik önlemlerini herzaman en üst düzeyde tutmak
  113. vinsanity1525

Erkeklerin Kadınlardan Üstün Olma Sebepleri Nelerdir?

tek kas güüc olduğunuda düşünmüyorum kadınların duygusal tarafı çok daha ağır basıyo dünyadaki bütün mesleklerde erkekler kadınlardan daha iyi dövüş spor vs.. değil yalnızca mesela pastacılık olsun kuaförlükte bile erkekler daha iyi genetik üstünlüğümüz çok daha fazla eski çağlardan beridir...
  114. vinsanity1525

Haber Gaziantep Karkamış’a 5 roket atıldı: Ölü ve yaralılar var

hükümet destekçisi değilim yaptığı çoğu politikayıda yanlış buluyorum ancak bu ülkede terör bitmez içimizde sürekli yeni hainler doğuyo yetişiyo yapılabilecek tek şey ülkenin güvenlik yatırımlarını hep en üst seviyede tutmak ve okullarda doğru eğitim vermek başka bi çaresi yok bu ülke cennet...
  115. vinsanity1525

Soru google chrome geçmişinden instagram ile ilgili şeyleri silmek

pc den chrome geçmişindeki instagram ile ilgili herşeyi yalnızca nasıl silebilirim şifreler falan dahil cünkü ben hesabımı dondurdum artık girmeyi düsünmüyorum ama internette gezinirken başkasının instagram linkine tıkladıgımda hep hesabına giriş yap ekranı cıkıyo o kisinin hesabını göremiyorum
  116. vinsanity1525

Yardım Temperli Camı Çıkartamıyorum.

tuttum sağ uçtan sende sol taraftan 3 e kadar sayınca çek
  117. vinsanity1525

Soru Asgari ücretlinin cenneti ülke desem hangi ülkeleri söylersiniz

beyin kanseri insan işte koyun tarafıda aynı malum kitlenin diğer tarafıda aynı onlardan birisin yazık
  118. vinsanity1525

hayat yurtdışında bu kadar kolay olsa herkesin altında spor arabalar oturdukları villalar olur almanyaya,polonyaya,danimarkaya gittim ve öyle bi dünya yok bunu anlamıyo insanlar onların pintiliklerini ve tutumlarını bi görseler ama işte gidip görmeden yargılamak kolay o kadar rahat para kazanıp...
  119. vinsanity1525

tr deki insnalar 4 yıl çncesine kadar a101 de çalışan bile gidip eski tipte bir evde kirada kalabiliyodu ki arkadaşım öyle hayatını sürdürüyodu kısıtlı imkanları dahi olsa ayrıca insnalara çok iğneleyici konuşuyosun 4+1 evde sahil kenarında oturuyorum şuan evimi satsam hayatın boyunca çalışıp...
  120. vinsanity1525

bende şunu anlamıyorum madem asgari ücret alanlar bile rahat geçiniyo e ozaman bu yurtdışındaki insanların neden çoğu 5-6 yabancı kişi aynı evde kalıp farklı odalarda yaşıyolar yokmu kirada oturacak paraları veya ev almak
  121. vinsanity1525

Soru Diyet yaparken ağırlık çalışmak sağlığa zararlımı?

diyetinde protein oranı yeterli değilse bıraktırmış olabilir
  122. vinsanity1525

Soru Black Friday

bu enflasyon ortamında kimse indirim beklemesin
  123. vinsanity1525

Soru iPhone se 2 nesil

sıfırlamayı dene
  124. vinsanity1525

Haber 23 tonluk Çin roketi Türkiye'ye düşebilir iddiası!

bak yemin ediyorum yaşadığım sokağa düşceğini söyleseler camı açıp elimde çayımı yudumlayarak beklerim gelmesini o kadar bezdik bittik bıhtıh yaa valla bıhtıh
  125. vinsanity1525

Soru Açık liseye geçen birine ne önerirsiniz?

tavsiyem gir sanayiye motor ustasının yanında çıraklık yap motor ustası olma yolunda ilerle şuanki aklım olsa belki liseyi bile bitirmezdim
  126. vinsanity1525

Anket Büyük Gün Geldi! 28 Ekim ÖTV İndirimi Açıklanırmı ?

gelirse 2023 te gelir şimdi değil
  127. vinsanity1525

Soru En sevdiğiniz LoL karakteri hangisi

tft de var sadece :)
  128. vinsanity1525

Soru En sevdiğiniz LoL karakteri hangisi

zilean oynamasını bilenin ellerinde rakip takımın en büyük belasıdır
  129. vinsanity1525

Soru Üniversite okumak mantıklı mı ?

aklında üniversite okumayı zorunlu kılan meslek yoksa örneğin psikolog doktor vs... kesinlikle okuma vakit kaybı para kaybı benim elimde zanaat olsun güzel para kaznaayım diyosan ticaret yap he bende ticaret kafası yok diyosan saniyede çırak ol motor ustası olma yolunda ilerle her zaman değerli...
  130. vinsanity1525

Yardım ne diyeyim

bana işin düşmediğinde oturduklarının yanına git de
  131. vinsanity1525

Öneri 3 Senedir Geliştirdiğim Oyun Sonunda Yayınlandı! ?

helal olsun zorlu koşullarda azmeden her insana saygım sonsuz eline sağlık
  132. vinsanity1525

İphone xs orjinal batarya mı deji yüksek mAh batarya mı

paran varsa orjinalden şaşma
  133. vinsanity1525

Yardım Yalnızım

sosyalleş kurslara git etkinliklere katıl hobi edin illa kafa dengi biri bulursun eğer kimseyi bulamıyosan sorun sende demektir hatalarını fark et insanları gözlemle ona göre hareket et
  134. vinsanity1525

Soru Avrupa'da yaşanabilecek ülke önerisi

danimarka
  135. vinsanity1525

Soru Avrupa daha iyi Türkiye ekonomisi çöp diye diye Avrupanın başını yedik

bizde ekmeği yarın 20 tl yap millet hergün çeyrek ekmek yemeye başlar genede sesini çıkarmaz o kadar bastırıldıki bu halk
  136. vinsanity1525

Soru Avrupa daha iyi Türkiye ekonomisi çöp diye diye Avrupanın başını yedik

almanyada üretilmeyen iphone 14 ü alman halkı asgari ücretinin yarısıyla alıpta ben 8 aylık asgari ücret ile alıyosam tartışma bitmiştir
  137. vinsanity1525

Soru Şöyle Bir Sistem Yaptım nasıl ?

hocam önerebileceğin f/p hazır sistem varmı max 20.000 tl ye
  138. vinsanity1525

Soru tümör var mı yardım edin

vücudunda kanserde olabilir bendede olabilir sendede ondada bundada diğer rahatsızlıklarda hayat böyle geçmez hergün öleceğine psikolojik olarak gerçekten sorun varsa 1 gün zaten ölürsün hayatı kafaya takma olcağına varır herşey hiçbirşeyi takma kafana oğuz sasinin anlattığı gibi ;
  139. vinsanity1525

Soru tümör var mı yardım edin

psikolojik destek almalısın hastalık hastalığı gitgide artan bi psikolojik rahatsızlıktır ve tedavi etmezsen psikolojini mahveder bir an önce psikolojik destek al
  140. vinsanity1525

Soru 2023 Seçimlerinde Dolar Düşermi?

şahsi fikrim katarla israille diğer yatırım yapabilecek ülkelerle mısırla barışmalar sonrasında borsaya milyarlarca dolar girdiği haberleri sonra yalanlamaları falan ateş olmayan yerden duman çıkmaz bu dolar kuruyla seçime gidemeyeceklerini biliyolar 2023 te seçimlerden önce doların tek haneli...
  141. vinsanity1525

Soru En iyi Arkadaşımla Küstüm

hickimseye ikinci bir şans verilmez yol ver gitsin
  142. vinsanity1525

Yardım ios 13.6.1 sürümündeyim güncelliyimmi?

ekran süresi azalırsa diye güncellemeye çekiniyorum
  143. vinsanity1525

Öneri 3000 - 4000TL MONİTOR KARSILASTIRMASI

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-vg24vqe-kavisli-23-6-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-led-monitor-p-HBV00001BV8CH
  144. vinsanity1525

Yardım ios 13.6.1 sürümündeyim güncelliyimmi?

se 2020 model
  145. vinsanity1525

Soru Dinlerin siyasallaştığı ülkelerin mantalitesinde top neden Allah'a Tanrıya atılır

insan hayatı boyunca hayatını anlamlaştırmaya çalışır istemediği beklemediği birşey olursa kader tanrı böyle istedi der yada evlenir çocuk yapar hayatını yaşamak için anlam yükler edit: cahil insan düşünmeyen insan MUTLU insandır sasi reisin bu videosuyla iyi geceler diliyorum :)
  146. vinsanity1525

Yardım İPhone SE 2020 modeli pil değişimi

daha yeni başlık açmıştın ben değiştirttim okumanı tavsiye ederim :) 500 şarj döngüsüne ulaşmadıysa ücretsiz değişirler benimkisi 489 oldugu icin ücretsiz değiştiler :D https://forum.shiftdelete.net/konular/iphone-pil-degisim-servis-uyarisi.794497/#post-6188755
  147. vinsanity1525

Soru Bynogame Twitch bağışı

görür bakmak isterse ama düşük tutarlı diye bakmaz belki hiç
  148. vinsanity1525

Soru Bynogame Twitch bağışı

bazı mesajların ekranda gözükmesi için minimum bağış tutarı vardır eğer seninkisi o ücretin altındaysa ekranda gözükmez
  149. vinsanity1525

Soru Çok Disiplinsizim, Derslerimde Başarılı Olamıyorum.

sanayiye git motor ustası ol ingilizce öğren yurtdışına git 25 yaşına gelmeden bana teşekkür ediceksin
  150. vinsanity1525

Soru macbook bakım

macbook alırsam apple serviste periyodik bakımını yapıyomu içinin temizliği falan sanırım monster notebook yapıyo
  151. vinsanity1525

iphone pil değişim servis uyarısı

bencede apple servisi bunu düşünmüştür
  152. vinsanity1525

bugün pili değiştirttim tam 489 döngü olmuş ücretsiz değişim yaptılar 1020 tl cepte kaldı :D
  153. vinsanity1525

Soru Bilişim Güvenliği Teknolojisi Okunur mu? Sizce Önü Açık mı?

bilişim önü kapanmyacak bi meslek artık yazılımda öğrenirsin siber güvenlik olarakta yoluna devam edersin vs...
  154. vinsanity1525

Soru laptop yedek

aynı laptopa 3 tane farklı iphone u yedekleyebilirmiyim ?
  155. vinsanity1525

Anket En iyi aşçılar kadın mıdır erkek mi ?

dünyadaki en iyiler kategorisinde aklına gelebilecek her meslekte zirvede olan her daim erkektir kusura bakmayın hanımlar ama gerçek bu
  156. vinsanity1525

Soru Okumak mı yoksa çalışmak mı ?

şuan saat 19 eylül 2022 saat 22:44 deki aklım olsa liseyi okur sonrasında direk sanayiye gider motor ustası olurdum boş vaktimde ingilizce kursuna gidip c1 seviyesinde gelene kadar 2-3 yıl hiç farketmez hem işimi öğrenir hemde köpek gibi dil çalışırdım sonrasında kafamdaki ülkeye gider kendi...
  157. vinsanity1525

umarım değişirler yoksa pil değişim ücreti 1000 tl olmus:oops:
  158. vinsanity1525

se 2020 kullanıcısıyım önümüzdeki ay ekim 18 de garantim doluyo pil sağlığı %79 servis uyarısı veriyo sizce ücretsiz değişim yaparlarmı?
  159. vinsanity1525

Soru video edit adobe premiere pro gibi

acaba bir kere sağlam para verip bunu alıyım kafam rahat olsamı acaba diyorum https://www.hepsiburada.com/apple-macbook-air-m1-cip-8gb-256gb-ssd-macos-13-qhd-tasinabilir-bilgisayar-uzay-grisi-mgn63tu-a-p-HBV0000130VND
  160. vinsanity1525

Soru video edit adobe premiere pro gibi

arkadaşlar merhaba video edit için laptop önerisi alacaktım yalnızca internette gezinmek ve video edit için alıcam OYUN OYNAMICAM
  161. vinsanity1525

Soru Biseps neden gelişmiyor

genetiğin payıda büyük tabi mesela bazı adamlar ne kadar omuz çalışırsa çalışsın omuz çatısı falan gelişmiyo yapacak birşeyi yok
  162. vinsanity1525

doğru antrenman biçimiyle büyük oranda şekillenir ama
  163. vinsanity1525

yumurta şeklini alması ile düz uzun biceps yapmanın antrenmanı farklı antrenman methodunu değiştir ve rich piananın videosunu izlemeni tavsiye ederim R.I.P
  164. vinsanity1525

Soru Hangi şampuanı kullanmalıyım?

bunu kullan dalga geçmiyorum etkisini göreceksin ciddi söylüyorum hemde çok daha zararsız https://www.carrefoursa.com/johnson-s-baby-sampuan-750-ml-p-30051172
  165. vinsanity1525

Soru 7 yıllık laptopumla ufaktan video edit,yazılım

arkadaşlar merhaba 7 yıldır bu laptopu kullanmaktayım acaba bu donanımla video edit yazılım falan yapabilirmiyim? asus k56cb i5 https://www.webdenal.com/asus-k56cb-xo029d_566946.html
  166. vinsanity1525

Soru iPhone 15’ten Neler Bekliyorsunuz? Ne Olursa Sizi Cezbeder?

iphone fiyat bandından dolayı beni cezbetmesi 12 serisinden itibaren bitti
  167. vinsanity1525

Soru yazılım

junior developer kaç ayda olunur hocam c# falan
  168. vinsanity1525

Soru yazılım

bilgisayar veya yazılım müh. okumamış biri sıfırdan yazılım öğrenmeye başlarsa ne kadar sürede bir şirkette çalışabilecek seviyeye gelir ve daha sonrasında kaç yılda freelance proje bazlı çalışabilir yazılımcı arkadaşlar hype pls :D
  169. vinsanity1525

Anket Damak tadı en lezzetli şehir ve bölgemiz hangisidir ?

en büyük versus gaziantep vs urfa'dır
  170. vinsanity1525

Soru işletme mezunu

güzel önerileriniz için teşekkürler :)
  171. vinsanity1525

Soru işletme mezunu

sizce ingilizce iyi bilen bi işletme mezunu iş hayatında hangi sektöre yönelmeli finans,muhasebe,satış,sigorta,insna kaynakları vs.. ingilizce gerektiren ve kullanması gereken alan hangisi faydalı olur gelişime açık kariyer planı yapar?
  172. vinsanity1525

Soru ingilizce bilen işletme mezunu TAVSİYE

sizce ingilizce iyi bilen bi işletme mezunu iş hayatında hangi sektöre yönelmeli finans,muhasebe,satış,sigorta,insna kaynakları vs.. ingilizce gerektiren ve kullanması gereken alan hangisi faydalı olur gelişime açık kariyer planı yapar?
  173. vinsanity1525

Öneri Babama telefon önerisi

xiaomiye göre çok daha az
  174. vinsanity1525

Öneri Babama telefon önerisi

babana alacağın için samsungun o fiyat bandındaki bi telefonu sorun çıkartmadan işini görecektir risk alma samsung al temizinden
  175. vinsanity1525

Soru yazılım öğrenmek

basitse yaparım kafasında dğeilim zor olabilir önemli olan yapabiliyomuyum birşeyi yapabileceğini görürsün zorlu yollar olsa bile ama hiç yapamayacağın şeylerde olabilir o açıdan diyorum basitmiş yaa parayı götüreyim kafasında değilim
  176. vinsanity1525

Soru yazılım öğrenmek

yazılım yapabileceğime kesin inansam alırım paraya kıyıp sorun değil ama yazılım yapabilirmiyim bilmiyorum keşke deneme sürümü olsa şöyle bi kaç hafta deneme çalışması yapsam yapabiliyomuyum diye 1661953490 herhangi bi şirkette beyaz yakalı 9-5 çalışan olmak istemiyorum sanırım yazılımcılar...
  177. vinsanity1525

Soru yazılım öğrenmek

daha ilginç geldi bu kadar
  178. vinsanity1525

Soru yazılım öğrenmek

günde kaç saat çalışıyorlar genelde bilgisayarın başında
  179. vinsanity1525

Soru yazılım öğrenmek

ios devoloper olmak zormudur yazılım işine girmek mantıklımı geleceği sektör genişliği açısından mantıklımıdır görüşleriniz nedir?
  180. vinsanity1525

iPhone 14 Pro Renk Seçenekleri Sızdırıldı

iphone 13 çıktığı andan itibaren incelemeyi bıraktım kesinlikle alamayacağım ürüne heveslenemiyorum
  181. vinsanity1525

Soru 2. el iphone 6 alınır mı?

alabileceğin en iyi androidi almanı tavsiye ederim dostum
  182. vinsanity1525

Soru Bir gencin mutlaka yapması veya donanım edinmesi gereken şeyler hayatta nelerdir?

şahsi fikrim 1-spor yapmak vücudunu dinç tutmak 2-yabancı dili ana dil seviyesinde öğrenmek 3-ekonomi ve yatırım hakkında bilgi birikimi olması borsa,kripto,değerli metaller vs...
  183. vinsanity1525

Rehber zyzz

güzel kardeşim konu açmışım bi fikrini güzelce açıklayacağına veya negatif düşünceni belirticeğine ee sonra yazarsan tilt olurum ya hiçbişey yazma yada güzelce düşünceni belirt fikrini söyle konu olsun tartışma olsun
  184. vinsanity1525

Rehber zyzz

senin gibi yeni yetmeler bu başlıktan çıkabilir bekleme yapma ticari devam et
  185. vinsanity1525

Rehber zyzz

zyzz efsanesi gerçekten yaşıyor halen daha youtubeda herkesin aklında felsefesi hayata karşı tutumu inanılmaz bir olay harbiden ölümü üzerinden geçen 11 yıl....
  186. vinsanity1525

Memleketin en büyük sorunu

bu ülkenin en büyük sorunu CAHİLLİK eğitim eksikliği
  187. vinsanity1525

Yardım Okulda zorbalığa uğruyorum

https://www.youtube.com/shorts/qjW0a9Bg6Io korkuyla yaşanmaz gerekirse kana kan dişe diş çarpış 1 kere adam gibi kavga et dayak dahi yesen birdaha sana bulaşmazlar bakışlarınla gerekirse ölmeyi göze alacağının mesajını ver
  188. vinsanity1525

Soru pil sağlığı %80 model se 2020

yokmudur bi ince dokunuşu düşürmek için 79 a indirsem yeterli :p
  189. vinsanity1525

apple destek ile görüştüm analiz ettiler telefonumu şahsi kullanımla eskidiği için ve %80 altına düşmediği için değişim yapmayacaklarını söylediler %80 altına düştüğünde apple uyarı veriyomuş servise götürün diye benimki tam %80 de 2 ay sonrada garantim doluyo 1 kere ücretsiz değişim yaptırsam...
  190. vinsanity1525

Yardım plan program kısmen tamam ufak rütuşlar lazım

geçenlerde bi konu açmıştım takip edenler bilir hayatı boş yaşamayıp düzene koycam dedim şimdi sabahları spora gidiyorum geldim ettim öğlen oluyo öğleden sonrayada ingilizce kursu ayarladım oda akşama kadar sürcek tahmini evde akşam saat 8 de boş vaktim başlıyo olcak şimdi gece 12-1 e kadar ne...
  191. vinsanity1525

İphone 14 serisi beklenir mi?

kanka yanlış anlamada şu ekonomik durumda 40k ya çıkıyosan seni pek sarsmaz bu ülkenin gidişatı :D
  192. vinsanity1525

Soru 300 Bin TL araba önerisi.

japondan şaşma al toyota keyfine bak
  193. vinsanity1525

Öneri 400 Tl - 700Tl Fiyat Bandında Gaming Kulaklık Önerin

tercih meselesi
  194. vinsanity1525

Öneri 400 Tl - 700Tl Fiyat Bandında Gaming Kulaklık Önerin

https://www.hepsiburada.com/gamepower-magnus-v2-siyah-3-5mm-rgb-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000A503N?magaza=Bypazar
  195. vinsanity1525

Yardım Civic,Leon,Golf 2020 sizce hangisi alınır ?

golf royal gurme
  196. vinsanity1525

Yardım se 2020 ios sürüm 13.6.1

ios 14 sonraısndaki değişiklikleri sevmedim ve genelde yeni güncellemede pil süresi düşüşü oluyo hep
  197. vinsanity1525

teşekkür ederim
  198. vinsanity1525

dfu mod olayını bilmiyorum ya direk itunestan en son sürüme güncellesem sorun olurmu?
  199. vinsanity1525

akasya avm apple a götürsem ücretsiz kesin değişim yaparlarmı?
  200. vinsanity1525

500 olup olmadığına nerden bakıcam döngünün
  201. vinsanity1525

garanti sürem 18.10.2022 de doluyo o tarihe kadar apple servisine gitsem ücretsiz pil değişimi yapıyolarmı?
  202. vinsanity1525

güncellemeler artık eski sürümden dolayı yapmamaya başladı programlar sizce son sürüme geçiyimmi?
  203. vinsanity1525

Yardım Arada kaldım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

ozaman buna baksın https://www.hepsiburada.com/monster-abra-a7-v13-2-3-intel-core-i5-11400h-16gb-500gb-ssd-rtx3050ti-freedos-17-3-fhd-144-hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000IIGSJ?magaza=Monster%20Notebook
  204. vinsanity1525

Yardım Arada kaldım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

https://www.hepsiburada.com/apple-macbook-air-m1-cip-8gb-256gb-ssd-macos-13-qhd-tasinabilir-bilgisayar-uzay-grisi-mgn63tu-a-p-HBV0000130VND?magaza=Teknomooji al bunu rahatına bak
  205. vinsanity1525

Soru Anadolu Lisesi mi yoksa Meslek Lisesi mi daha iyidir

yazılım konusunda ilerleyeceksen zaten okul okumana bile gerek yokta sana tavsiyem hayat bu ne gelir ne gider belli olmaz eskilerin değimiyle koluna altın bilezik takacağın bi meslek bölümünü seçip okuman
  206. vinsanity1525

4500 tl' ye 128gb 7 plus alınır mı?

ikinci el amiral gemisi android almanı tavsiye ederim
  207. vinsanity1525

Öneri Arabalar hakkında sohbet ve muhabbet ?

Araba sizi A noktasından B noktasına götürür bu kadar anlam yüklemeyin
  208. vinsanity1525

Öneri Arkadaşlar temiz bir banka arıyorum.

bahsettiğin kurum banka farkındasındır umarım dostum :D
  209. vinsanity1525

Soru video edit

yani 15.000 tl ye kadar diyelim
  210. vinsanity1525

Soru video edit

video edite merak saldım ve editörlük yolunda ilerlemeyi düşünüyorum ancak hangi laptopu almalıyım en uygun fiyatlı öneride bulunabilirmisiniz macbookların en ucuzu 20.000 tl :( 1655670740 yokmu tavsiyede bulunacak yav
  211. vinsanity1525

iPhone 11 Pro mu 11 mi

11 pro gerekirse bütçeni zorla
  212. vinsanity1525

Yardım 11.sınıf alana seçimim nasıl olmalı ?

hangi mesleği istiyosan onun olduğu bölüme geçmelisin benden sana tavsiye abin olaraktan ingilizceni ana dilin kadar öğren 2-3 dil daha öğren diyenleri sallama ingilizceyi ana dilin gibi öğren üniversitede mutlaka erasmus yap ama dediğim gibi kendini akademik anlamda hergün geliştir ve...
  213. vinsanity1525

Öneri Sağlık Harcamalarına 5 Taksit

kuveytürk te zaten vardu bu uygulama
  214. vinsanity1525

Yardım Sinirli olmam

OKB hastasısın kabul etmesende
  215. vinsanity1525

Soru youtube kanalı önerin

tabi efendim
  216. vinsanity1525

Soru Döviz kuruna ne oluyor böyle?

adamların planı ne bilmiyoruzki seçimlere kadar oyunlar dönecek seçimi kazandıktan sonra yallah tanzik bakalım neler kopacak neler
  217. vinsanity1525

Soru Döviz kuruna ne oluyor böyle?

2023 yılında neler olucak merak ediyorum eğer katar arabistan mısır gibi ülkelerden toplamda birkaç yüzmilyar dolar toplarlarsa seçimlerden önce doları isterlerse dibe vururlar enflasyon ekonomi bakın 2023 te uçuşa geçmeye başladık muhabbeti dönebilir gibi hissediyorum bakalım zaman göstericek
  218. vinsanity1525

Soru Sizce Tipim Çok Kötü Mü?

tipini bari kağıda çizip yükleseydin krdşm
  219. vinsanity1525

Anket Forumu bırakayım mı?

samsungun çok fazla ara modeli var haddinden fazla iphoneda aynısını yapsa bence sollar samsungu
  220. vinsanity1525

zeki çocuksun ama yanlış platformdasın :)
  221. vinsanity1525

tek derdin bu olsun hayatta ne diyim kardeşim git ağlayarak elma ye ozaman
  222. vinsanity1525

zayıflığı reddet maskülenliği yücelt git spor yap kendini geliştir zyzz
  223. vinsanity1525

bide köprüden atla istersen
  224. vinsanity1525

Öneri 3000 Liraya Acil Tablet Önerisi.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-a-8-sm-t290-32gb-tablet-gumus-p-HBV00000NBYGS?magaza=Alcan%20Gsm
  225. vinsanity1525

Anket Sokakta arabayla son ses müzik açan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

bunu yapan insanlar dikkat çekme amacında egosunu tatmin etme uğraşındadır bu tip insanlar genelde ortamlarda çok konuşmak dikkat çekmek isterler,gittiği cafede barda vs.. arbanın anahtarını cüzdanını masaya herkesin göreceği şekilde koyarlar,gerekirse çakma marka giyinip önünde eşşek kadar...
  226. vinsanity1525

Yardım Fazla kilo kaybı

endokrin doktoruna görün vitiligo hastalığında varsa aile geçişli değilse eğer bu hastalığın otoümmin sisteminde problem olabilir kendimden biliyorum endokrinoloji bölümüne gitmen lazım
  227. vinsanity1525

Soru satın alınan laptopun garanti servisinde bakımı fan temizliği vs...

mesele benim şuan asus laptop var 7-8 yıldır bende bilgisayar tamircilerine güvenmediğim için ve kendimde temizlemesini bilmediğim için içi şuan çöl gibidir :D ücreti mukabilinde güvenli bir şekilde nerede temizlettirebilirim istanbul anadolu yakasında oturuyorum
  228. vinsanity1525

Soru sizce hangisini almak mantıklı

oyun OYNAMAYACAĞIM https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-3-amd-ryzen-7-3700u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81w10127tx-p-HBCV000007XFJ6...
  229. vinsanity1525

Soru satın alınan laptopun garanti servisinde bakımı fan temizliği vs...

hangi markanın servisleri laptopu götürdüğümüzde gerekirse ücret karşılığı bakımını içini falan açıp temizliyo monster yapıyo diye biliyorum başka marka varmı?
  230. vinsanity1525

Kendi Telefon markamı nasıl yapabilirim

kanka olayı öyle basit bir şekilde sormuşsunki sanki et döner hazırlıcam ama full yaprak dönermi yoksa arasına kıyma yerleştirilmiş %10 kuzu kullanılmış döner mi taksam diye soruyosun
  231. vinsanity1525

Soru Hangi banka kredi kartı alınmalı

en iyi kredi kartı kendi nefsine limit koyabildiğindir :)
  232. vinsanity1525

iPhone 12 pro satış fiyatım adil mi ?

o parayı verecek adam üstüne 2500 daha koyar sıfırını alır bence pahalı fiyatın
  233. vinsanity1525

Anket Bilginize İhtiyacım Var En İyisi Su Arıtma Hangisi Sizce?

sende haklısın
  234. vinsanity1525

En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

maddi durumum çok iyise beğendiğim spor arabayı alırım yakıtını servisini sallamayacaksam alır kullanırım istediğimde değiştiririm ancak türkiyedeysek bu ekonomik durumda japondan şaşmam sorun çıkartmasın şahsi olarakta lpg vururum kazada patlayarak ölceksemde canım sağolsun ülke şartları malum
  235. vinsanity1525

Soru Yulaf yemek ne işe yarar

yulafı atlar yer
  236. vinsanity1525

Anket Bilginize İhtiyacım Var En İyisi Su Arıtma Hangisi Sizce?

arıtma cihazların alayı tırişka bence alma
  237. vinsanity1525

Yardım Hangi telefonu almalıyım

238. vinsanity1525

20.000 tl telefon önerisi

bütçenin yettiği en iyi iphone'u al kafa rahat
  239. vinsanity1525

Soru İphone SE mi Redmi Note 11S'mi?

se 2020 kullanıcısıyım şahsen oyun oynamayı düşünüyoan ekran küçüklüğünden ve pil konusundan canın sıkılır
  240. vinsanity1525

Soru bu sistem alınırmı f/p mi?

windows kurmasını biliyorum onu hallederim peki pc de bi sorun cıktığında laptopu alıp götürmesi kolay kasayı alıp kime götürücem varmı servisleri falan?
  241. vinsanity1525

onuda alabilecek bütçem var peki ben hic masaüstü pc kullanmadım hep laptop kullandım gelip eve kuruyolarmı
  242. vinsanity1525

sadece lol oynıcam https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-venom-intel-core-i3-10105f-8gb-240gb-nvme-m2-ssd-gtx1050ti-oyun-bilgisayari-p-35888
  243. vinsanity1525

Hangi telefonu almalıyım

oynarsın tabiki iphone performansına kimse bişey diyemez ama batarya faktörü büyük etken arabadada hız performans konusunda mercedesin bmw konusundan aşağı kalır yanı yok ama bmw bu alanda daha iyidir tıpkı mercedesin konfor konusunda bmwnin yetişemeyecek olması gibi bu bmw konforsuz demek...
  244. vinsanity1525

Soru lol ortalama 150-200 fps

varmı başka öneride bulunabilecek bide pc toplamaktan
  245. vinsanity1525

Hangi telefonu almalıyım

oyun oynamayacaksan iphone al geç
  246. vinsanity1525

Soru Bilgisayarım ne kadar eder ?

https://pbs.twimg.com/media/D3kOZecW0AIUN9X.jpg
  247. vinsanity1525

İkinci El İphone Alınır Mı?

maximum bütçene göre ikinci el android almanı tavsiye ederim
  248. vinsanity1525

Soru apple

oyun için apple alınmaz
  249. vinsanity1525

Soru 2022 en oruçsuz Türkiye ve iftarı bira rakı ile açan insanlar

şahsi görüşüm fotoğrafı sosyal medyaya atan ceza almalıydı yalnızca ve storyi yazıyı gördüğü halde paylaşanlar ceza almalıydı düşünsene arkadşalarınla içiyosun herkesin kendi iradesi kimse karışamaz ancak denyonun biri sosyal medyaya koyup islam ülkesinde ramazan ayındak utsal sayılan ayda dalga...
  250. vinsanity1525

Soru Türkiyenin 2010 yılı alım gücüne refahına dönmesi için asgari ücretin kaç ₺ olması lazım?

arkadaşlar şöyle bi durumda var atıyorum 2010 da asgari ücret 350 dolarsa dolar 2 liraydı misal şuanda asgari ücret 350 dolar diyelim(atıyorum) ama dolar kuru 20 lere çıkacak fark bu dolar bazında maaş aynı olsa bile dolar kuru arasındaki fark çok
  251. vinsanity1525

Soru lol ortalama 150-200 fps

başlıkta bahsettiğim gibi sadece lol de ortalama yüksek ayarda 150-200 arası fps vericek kasa toplamanın maliyeti ne kadar?
  252. vinsanity1525

iphone 11 oyuncu kulaklıgı

iphonenun kendi kulaklığı oyunlar dahil piyasadaki çoğu kulaklıktan iyidir nasıl ayrım yapamıyosunki tersmi takıyosun kulaklığı
  253. vinsanity1525

Anket Siz ne düşünüyorsunuz, sizce iPhone SE 3 nasıl bir telefon ?

se 2020 kullanıcısıym diye demiyorum ancak se 2020 varken bunu almak gereksiz yani aynı model araba düşün biri 1.4 motor diğeri 1.6 aradaki fiyat farkına değmez
  254. vinsanity1525

Yardım %100 ile yatıp %37 ile kalkmak

sıfırla
  255. vinsanity1525

İphone’dan daha iyi fotoğraf çeken bir telefon çıksa

arka kamera konusunda çok başarılı telefonlar var ancak yıllardır ön kamera selfie olayında falan iphone'u sollayabilen olmadı bence
  256. vinsanity1525

Soru Lol westte pingim kaç olur?

80 üzeri bence
  257. vinsanity1525

bu fiyat bandında hangisi daha iyi

iphone 12 al arkana bile bakma hayırlı olsun
  258. vinsanity1525

Soru Youtube ve e-ticaret için çalışma arkadaşı arıyorum?

sonuç ektedir https://www.youtube.com/shorts/xOXI5h-6M6c
  259. vinsanity1525

iPhone Teknik Destek

yeni öğrendim bilmiyodum
  260. vinsanity1525

iPhone Teknik Destek

ben bundan 6 yıl önce iphone 6 mı hollandadan almıştım ilk 1 yıl apple servislerinin hepsine gönderebiliyodum akasya avm appla a götürdüm hatta sorunluydu başka cihazla değiştirdiler ama 1 yıl garanti kapsamındaydı yine
  261. vinsanity1525

Telefon seçimi

s20 fe mantıklı
  262. vinsanity1525

Soru Erdoğan: "Sığınmacıları geri göndermeyeceğiz." Sizce sığınmacılar kalmalı mı, gitmeli mi?

türk halkına sor bakalım hemde erkeklere sor ukraynalımı yoksa suriyeli erkek mültecilermi alınmalı çünkü kadınlara sorsanız yakışıklı erkek istiyo derler diye bahane edersiniz olayı bizim türk erkeklerini sorun diyorum türk halkı bile ukraynalı mülteci gelsin der diğer ortadoğu mültecilerin...
  263. vinsanity1525

Haber Uygun Fiyatlı iPhone SE 2022 5G Tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

11 bin çıkış fiyatı sonra 10 bine düşer ama genede alınmaz se 2020 alın daha iyi
  264. vinsanity1525

Soru Redmi not 9 proyu satıp ipohone 7 pulus almaya değermi

XR'dan aşağısı kurtarmaz
  265. vinsanity1525

Soru İki laptop arasından hangisi?

casper almam nokta
  266. vinsanity1525

Sizce yaptığım mantıklı mı ?

sana kalmış birşey mantıklı yada mantıksız bi durum değil kullanıcının isteğine bağlı
  267. vinsanity1525

Nasıl Satabilirm ?

atıyorum modelin piyasa fiyatı 4000 tl ise sen kayıt açma bedeli cart curt herşeyi hesaba katarak toplam maliyeti 3000 tl edecek şekilde satarsan belki satarsın
  268. vinsanity1525

Soru 8 mart ve yeni se düşünceleriniz

arkadaşlar sizin anlamadığınız bi nokta var yok 6.1 inc olsun yok normal iphone 11-12 kasasında olsun falan ee bu adamlar salakmı bunu böyle çıkarsın? iphone 12-13 kime satacaklar ozaman? ben se 2020 kullanıcısıyım ve tercih etme sebebim küçük olması ve iphonenun bu seriside yalnızca işlemci ve...
  269. vinsanity1525

Öneri Samsung S21 ultra mı S22 mi yoksa iPhone 13 mü?

iphone 13 al 6 yıl sorunsuz kullan
  270. vinsanity1525

İphone SE2 nin fiyatı düşer mi?

şuan fiyatı 6900 dolaylarında düşeceği en baba 6500 çünkü dolarda yükselecek
  271. vinsanity1525

iPhone açık olan uygulamaları kapatmalı mı?

arka planda uygulama yenileyi kapa direk uğraşma ben yalnızca gece yatarken şarja taktığımda tüm uygulamaları kapatıyorum
  272. vinsanity1525

Haber iPhone SE 3, Ucuz Android telefonlar için tehdit olacak

ben küçük ekran telefon seviyorum bu yüzden se 2020 kullanıyorum alalı 2 yıl oldu ve çok memnunum se3 istediğim gibi olursa ona geçiş yaparım
  273. vinsanity1525

Öneri Oyuncu Mouse Önerisi

logitech g102 prodigy gaming mouse kendim kullanıyorum ve çok memnunum
  274. vinsanity1525

Soru alarm sesi

iphone alarm sesi nasıl azaltılır ama yalnızca alarmın sesini azaltmak istiyorum zil seside azalmasın 1645046905 kimsemi bilmeyoo yav
  275. vinsanity1525

PS mi, telefon mu?

konuyu açan kardeşim sence yemek yemekmi yoksa su içmekmi?
  276. vinsanity1525

Soru İphone Se Soket Sorunu Kaç Günde Yapılır

soket girişinde biriken toz varmı kontrol et bende bozuldu sanmıştım meğerse çok toz birikmiş temizleyince düzeldi :D
  277. vinsanity1525

Haber İBB: 11 Şubat Cuma günü itibariyle 250 gramlık Halk Ekmek 2 TL’den satılacaktır

bu imamoğlu hain hain ekmeğimizi 2 tl yaptı ya 2 tl vadan haini göppek e ama abla salatalık markette 35 tl geçen sene 14 tl idi onlar ehonomiyi bahane edip zam yapıolar aracılar yapıyo hep aracılar dıj güjjlerrr
  278. vinsanity1525

Öneri İş için Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

aradığın kriterleri hepsiburadaya yazıp önüne çıkan bilgisayarın fazlasıyla işini görceğini düşünüyorum
  279. vinsanity1525

Yardım İphone aktarırken

iclouddan yedeklerken rehberi yedekle butonunuda aç gelir ama sana tavsiyem bilgisayardan tam yedekleme yap hem daha hızlı hemde herşey sorunsuz gelir
  280. vinsanity1525

Haber iPhone, 15 yaşında! İşte tüm modeller

iphone 4 ilk çıktığında havası karizması çok başkaydı be en imrendiğim telefon olmuştu
  281. vinsanity1525

Soru İphone alınır mı?

iphone uzun yıllar sorunsuz kullanılır ve güçlü işlemcisi minimum 4 yıl üzmez en önemlisi baş ağrıtmaz saçma sapan problem çıkarmaz
  282. vinsanity1525

iPhone 12 mini 64 GB fiyat araştırma

sarı siteye gir bak fiyatlarına ikinci el
  283. vinsanity1525

Yardım Sigara bağımlılığından kurtulan var mı?

sigara içen arkadaşlarınla 1 aya yakın görüşme,canın sigara çekerse başka birşey ye ama yerine başka tütün ürünü içme nargile,pro vs... ,ve bıraktığında aradan 2 ay 3 ay bile geçse zevkine 1 tane yakayım bidaha bağımlı olmam deme olursun 1 tane bile yakma ne olursa olsun
  284. vinsanity1525

Haber Vice City Babalogy Turkish Beta Edition V01

bu ne alüminyum
  285. vinsanity1525

Öneri iphone xr vs iphone 11

286. vinsanity1525

Anket iPhone

ee
  287. vinsanity1525

Soru 3. Doz aşı zorunluluğu

hayır
  288. vinsanity1525

Bugünkü Merkez kararı ve dolar... 15,26 gördük. Tarihi zirve

bugün 16 gördük tarihi zirve 1 hafta sonra 17 görcez tarihi zirve, 2022 aralık ayı dolar usd 32 den 28 e kadar geriledi yumruğumuzu masaya vurduk is coming
  289. vinsanity1525

Haber Katlanabilir iPhone'dan yeni görüntüler geldi!

kesinlikle alamayacağım için artık meraktan bile açıp incelemiyorum tşk türkiye
  290. vinsanity1525

Haber Kurşun geçirmez özellikli iPhone 13 Pro/Max tanıtıldı!

malum kişi sever böyle kurşun geçirmeyen herşeyi bunuda görürse alır
  291. vinsanity1525

Soru Samsung SE20 FE neden pahalandı

çünkü neden olmasın
  292. vinsanity1525

Soru Türkiye'de sahte alkolden ölüm oranı neden fazla?

zararlı maddelerin bile kalitelisi ve kalitesizi olduğu için yine ekonomiye çıkıyo sonuç
  293. vinsanity1525

Yardım Ayak bileği burkulmasından sonra ağrılar ne zaman geçer?

MR ücreti sanırım 200-250 tl ortalama
  294. vinsanity1525

Yardım Ayak bileği burkulmasından sonra ağrılar ne zaman geçer?

iyi bir ortopedi doktoruna mutlaka git büyük ihtimal MR çektirmeni isteyecek onuda çektir detaylı sonucu o rapor veriyo çünkü benim ayak bileği yan bağ zedelenmem olmuştu seni çok iyi anlıyorum yarın ilk iş ortopediye git geciktirme bu işini