Arama sonuçlarınız

1. E

1000 tlye kadar android telefon

Kesinlikle GM 5 Plus öneririm.2016da çıkmasına rağmen 2018de çıkan gm8den fiyat ve özellik açısından çok daha iyi ,eğer telefonu sürekli kullanıyorsan venüs v4ü öneririm.
  2. E

kamera açısından hangi telfonu önerirsiniz.

Kameraya önem veriyosan 1000-2000 tl arası Sony'nin güzel telefonları var bak derim ama diğer özellikleri hakkında bilgim yok.
  3. E

1000-1300 TL Telefon Önerisi

P9 lite 2017 öneririm eğer sadece oyun için almıycaksan.
  4. E

Iphone SE mi Huawei P Smart mı Samsung Galaxy J7 Pro mu?

Bana göre iphone asla alma derim.J7 pronunda ekranında morarma oluyomuş duyduğum kadarıyla.Huawei de servis sıkıntısı çekmezsin ama aksesuar işinde sıkıntı olabilir.
  5. E

3300 TL'Ye telefon önerisi

Ne alırsan alda Temmuzdan önce al
  6. E

Beşiktaş Transferde Bombayı Patlatıyor! İşte Talisca'nın Yerine Gelecek Yıldız

Yaşlı adam,bize genç gerek.
  7. E

Ezhel Sevenler/Sevmeyenler

O reklam efsane...:D
  8. E

Bak o olabilir işte
  9. E

Anladım demek istediğini,yasaklanamaz çünkü bir iki kişinin şarkısında geçen şeylerden dolayı binlerce insan işinden edilemez.Olursa işsizliğe yeni insanlar eklenir en basit sonucundan.
  10. E

Rapi kaldırmak o kadar basit değil,geç o işi
  11. E

LGS

Sınavsızsa yıl sonu ortalamanla girebilirsin.Ama uzaksa zor biraz.Allah zihin açıklığı versin hepimize
  12. E

1000-1500 Arası Telefon Önerisi

Youtubeda bir videoda yok diye görmüştüm de bi sorayım dedim ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bir kaç resim daha atabilirmisin?
  13. E

Menü diyim
  14. E

Başkan telefonda uygulama listesi varmı?
  15. E

Şirket Modemi ve Telefon Arasında wifi sorunu var

Levonanın wifide kronik sorunu var galiba birkaç yerde daha gördüm bu sıkıntıyı
  16. E

Projeme Destek Bekliyorum!

Bişeyi merak ettim.Projen başarıya ulaşırsa kullanıma açılacak değil mi?
  17. E

Emekliye 1000 TL verilecek mi?

Kesin tarihi belli değil ama Haziranın 14üne kadar kesin yatırılacakmış
  18. E

Oyunlarda kasma filan oluyormu veya ısınma gibi bir sorunu?
  19. E

9 Lite'ı almaya karar vermiştim,teknosada vardı bitek o da stoklarda kalmamış,p smart dışında başka önerin varmı?
  20. E

çıkış zamanı çok önemli değil bana göre özellikleri eşit sonuçta.
  21. E

Honor 9 Litela neredeyse aynı p smartın özellikleri.Arada sadece p smartın kamera özelliiklerinin bi tık daha fazla olması var fark olarak.Sence bunun için 500tl vermeye değer mi?
  22. E

Küçükken ....... sanıyordum

Küçükken tavukların uçtuğunu zannederdim...
  23. E

Her neyse tek doğru Allah'ın adaletidir.Yerini bulucaktır zamanı gelince,bu arada çukuru kötülediğimi sanmayın hiçbir bölümünü kaçırmam yanlış anlaşılmasın.
  24. E

Tvlerde kötü bişey yok mu?Günümüzden örnek vereyim çukur var.
  25. E

Televizyonda birçok şiddete özendirici dizi var onlar neden ceza almıyor peki?
  26. E

HTC U Play vs Xiaomi Mi A1

//GÜNCEL
  27. E

Kura Çekildi! Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligindeki Rakipleri

Tamam hayalide bari CSKAyla Dynamo Kievi aynı gruba koymasalardı:D
  28. E

32 GB HTC U Play alınırmı?

//GÜNCEL
  29. E

//GÜNCEL
  30. E

Beyninizi Nasıl 15 Kat Güçlü Yaparsınız?

Gerçekten çok güzel bir fikir.Gerçekleştirebilirsen benimde aklımda birkaç proje var yardımım dokunabilir belki.:D
  31. E

2000-2500tl telefon önerisi

Kamera için alacaksan Sony'i kesinlikle öneririm.
  32. E

HTC U Play vs Xiaomi Mi A1

Siz hangisini tercih ederdiniz?(yorum yapanlar ankete katılsın)
  33. E

Mi a1i teknosada gördüm.O yüzden garanti açısından sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.özellik açısından ikisindede sıkıntım yok. Tasarıma bakınca u play bi tık daha önde. Antutu puanına bakınca a1 alıyor. işlemciye filan bakınca neredeyse eşit gibi kamerada a1de 2 kamera olması beni cezbetti. u...
  34. E

pil kapasitesi sıkıntı değil,çok oyun oynayan biri değilim,oynadığımda da evden çıkmıyorum zaten htc artık telefonlarında galeriyi filan kaldırıp,google'ın uygulamalarını kullanmak zorunda bırakıyomuş diye duydum şuan u playle mi a1 arasında kaldım
  35. E

Amiral Gemi Seçimi ?

önü bilmiyorum ama arka kameralar gayet iyi görünüyor Yine de sen çok başkalarının yorumuna bakma kendin telefonu test etme imkanı bulman gerek
  36. E

Amiral Gemi Seçimi ?

Kamera ve bataryaya önem veriyosan kesinlikle Huawei P20 Proyu öneririm.
  37. E

Yıl olmuş 2018 - Lg G4 alınır mı?

Bence hiç bulaşma.Sorun çıkabilir başka yerlerinde de. ---- Mesajlar birleştirildi ---- G3 Beat bulabilirsen temiz almanı öneririm eğer telefonu oyun için almıyorsan.
  38. E

Mi 6 mı? Mi Note 3 mü?

Mi 6
  39. E

1.500tl ye oyun performansi iyi olan telefon tavsiyesi !!

Kardeşim telefon aldıktan sonra buraya yazabilirmisin,bende almayı düşünüyorum da:D
  40. E

Okulda cool erkek nasil olunur?

Halin hareketlerin üzerinde çok durma.Kaliteli bir espri anlayışın olsun,soğuk espriden sakın rahat ol yani ve akışına bırak zamanla herşey olur acele etme:D
  41. E

1000-2000 arasında bi telefon bulup belki kampanyasına filan denk gelirim diye düşünüyodum.1500e düştü u play ondan sordum.ithalatçı garantililere sıcak bakmıyorum.
  42. E

1.500tl ye oyun performansi iyi olan telefon tavsiyesi !!

Gidip sormana gerek yok teknosanın sitesinde bulunduğu mağazaları bulabilirsin.
  43. E

J7 Pronun zamanla ekranında morarma oluşuyomuş diye duydum,1000-2000 arası çok telefona baktımda içlerinden eleye eleye bi mi a1 kaldı bide u play.
  44. E

ithalatçı garantili ürünlere pek uygun bakmıyorum biraz önyargılıyım o konuda:D
  45. E

Dişim çekilecek

Bir azı dişimde çürük vardı.Doktar ben gidince ne düşündüyse artık altlı üstlü 4 azıya dolgu yaptı,o anki acıdan zaten insan sağlıklı düşünemiyor,karşı çıkmamıştım bende.Aradan bi sene filan geçti,sütler dökülüp yeni diş çıkıcak ama dolgu yüzünden çıkamadı,iltihaplandı,yandan çıkmaya...
  46. E

1499 TL'ye 32 GB 3 GB Ram HTC U Play sizce alınır mı?
  47. E

iPhone SE mi almalıyım yoksa iPhone 6 mı?

İphone almanı önermem,o fiyatlarda birçok telefon var biraz araştır bence. Yinede ikisi arasında 6'yı öneririm.
  48. E

Zam gelecek filan diyolar,ben seçimden önce almayı düşünüyorum,fiyatlarda artış olurmu o zamana kadar?
  49. E

Mi a1in sar değeri bana yüksek geldi.Telefonu bide yanımdan ayırmayacağımı düşünürsem,sıkıntı çıkarırmı sizce?
  50. E

Telefon almayı düşünüyorum. Bu fiyat aralığında tasarımı güzel,performans olarak orta düzeyde telefon önerilerinizi alalım.:D
  51. E

Dişim çekilecek

öncelikle yaş kaç? 10-11 filansa asla süt dişlerine dolgu yaptırma.ben küçükken yaptırmıştım çok sıkıntısını çektim.