Arama sonuçlarınız

1. F

Note 3 vs s5

Note 3 ile S5 kıyaslanmaz ki. Dedikleri gibi s5 ile LG G3 , Z2, Z3 falan kıyaslamak lazım.
  2. F

1800-1850 Civarı Alınabilecek Telefon ?

Xperia Z2 nin şarj durumu nasıl acaba ?
  3. F

1800-1850 Civarı Alınabilecek Telefon ?

16-32 Gb farketmez.Depolama alanı benim için pek önemli değil.
  4. F

İnsalık Sucu Film Srpski Film Bir Sırp Filmi

Böyle dedin ya , artık kimse izlemez .
  5. F

Hatasız inglizce çevirisi

Bu sözlükler kul yapımı. Malum hatasız kul olmayacağına göre.. :)
  6. F

Asus'tan Yeni 4K Monitör

Diğer modelleri ucuzlayaydı iyiydi.
  7. F

100 milyarlık af geliyor

Geriye yönelik öğrenci belgesi götürürsen sigortaya borcunu silerler.
  8. F

Samsung Galaxy Note 3 Kullananlar Kulübü

Aynen Başkan 0.93 katı bende de. Biraz 3 gb fazla gibi geldi gözüme ondan tereddüt ettim.
  9. F

Başkan cevaplar için teşekkürler. Samsung 32 GB Class 10 48 Mb/s olanı aldım. Telefona takınca 29 gb gözüküyor. Neden dersin ?
  10. F

Peki başkan bazılarında Micro SD yazarken bazılarında Micro yazısı yok SD HC yazıyor özellikle samsung kendi hafıza kartlarında . SDHC ile ne farkı var bunların.
  11. F

O değilde bizim soruya el cevap lütfen AVM ye geldim cevap bekliyorum arkadaşlar. Telefonun başında çaresiz bekliyorum anlayın lütfen :)
  12. F

Arkadaşlar , Note 3 için çok acil hafıza kartı öneriniz var mı ? 16 olur 32 olur kaliteli bir şey olsun. Çok aciliyeti olan bir konu yardımlarınızı bekliyorum.
  13. F

1800-1900 Arası Kasa Önerileri ?

İlk aşamada Ram 4 Gb olabilir.Daha sonra ilerde takviye yapılır. İşlemci + Anakart + Ekran Kartı nı diğer donanımlar da düşünülerek bütçenin yeteceği olabilecek en iyisi olacak şekilde nasıl toparlariz ? Tabi burada parçaların uyumlulukları sizin uzmanlık alanınız.. :)
  14. F

Bu fiyata bu laptop alınır mı ?

Eto'o bitmiş :)
  15. F

Lenovo Z585

Insan kaça aldığını falan yazar. .
  16. F

Bu fiyata bu laptop alınır mı ?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-z585-59352534-a10-4600-8g-1tb-15-6-w8-2gb-112699396 Ne dersiniz arkadaşlar işlemci ve ekran kartı hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  17. F

Note 3 alırsan LYS yi unut :) Bu arada benim sorum arada kaynamasın
  18. F

arkadaşlar , NOTE 3 güncelleme diye başıma birşeyler çıkarttı güncelle dedim , demez olaydım gerçi demesem gitmiyordu başımdan mecbureen dedim güncelleye güncelleye bitiremedi bir türlü hala devam .. Ne yapmaya çalışıyor bu NOTE 3 ???? ürün bilgisi indirildi vs.. kur diyorum kuruyor...
  19. F

Hava sıcaklıkları 10 derece artacak!

üzülmeyin arkadaşlar bu da gelir bu da geçer ( Ankara'ya doldurdum kışlıkları gittim,ne kar yağdı ne yağmur.. )
  20. F

Yıllık Maaşını Açıkladı (şok eden rakam)

Sigortalı bi işe gireydi iyiydi
  21. F

Alfa Romeo 156

şekilleri benim de hoşuma gidiyor, 2004 modelleri falan 20-24 arası birşey, kullanan arkadaşlar fikirlerini paylaşacaklardır umarım
  22. F

Kendini Ferrari zanneden Porsche

Oldukça başarılı.
  23. F

Profesyonel Photoshop HDR actionsları paketi

turbobit olmayaydı iyiydi
  24. F

Kaleci bu penaltıyla şoka girdi

video açılmıyor başkan bilginize
  25. F

Milyonlarca kişinin beklediği tarih belli oldu

O tellere verecektiler 25 bin volt , bak bakalım kesebiliyorlar mıydı ? :) Muhalefet aklıma geldide..Yine suçlu TCDD olurdu. Gerçi yasa gereği TCDD Demiryolu hattının 10 metre yakınına yaklaşmak yasak.Trenle falan kaza yaparsanız trenin hasarını ödetirler.Fatura çıkartırlar.
  26. F

Bilen yok mu ?
  27. F

Başkanlar ?
  28. F

1800 TL'ye telefon tavsiyesi

Adamı intihar a sürüklemeyin. . 200 daha koy note 3 al bence asla pişman olmazsınız. .
  29. F

Merhaba arkadaşlar , Note 3 kullanıyorum. Bu Note 3 te açık uygulamaları telefonu sallayarak kapatma özelliği yok mu ? GM Discovery de var ama Note 3 te henüz bulabilmiş değilim ? Varsa yardımlarınızı bekliyorum. . Ortadaki büyük tuşa uzun basınca çıkan ekrandaki açık uygulamaları sallayarak...
  30. F

LG Netbook ta ram yok hangi ram uyar ? LG x200

Bu netbook ta ram yok LG x200 galiba kaç Mhz DDR kaç alalım arkadaşlar. . Çok yavaş bir bilgisayar bu..napsak?
  31. F

Ankara'yı iyi bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Anıttepe dediği Tandoğan ın oralar mı ?
  32. F

Ankara'yı iyi bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar ben tam olarak Bahçelievler metro durağının oralardayim.Konum olarak Yani Gazi Hastanesi civarlarinda. Ve Ankara'da neredeyse hiç bir yeri bilmiyorum. Malum İzmir'den kalktım geldim. Bulunduğum yere en yakın sınav merkezi hangisi olur ? Anıttepe mi ? Aydınlıkevler mi ? Cebeci mi ...
  33. F

Bana devreleri yaktirma başkan... :) verdiğiniz cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. .eklemek isterseniz güzel püf noktaları beklerim :)
  34. F

Deme ya..ben öyle diye hatırlıyorum sanki...13 mp kullanamayacak mıyım
  35. F

O fiyatlara çok zor düşer. . Bence o kadar düşmez 1500 den aşağı çok zor 1 sene sonra..S3 S4 bile nerden nereye - - - Mesaj Güncellendi - - - Ama ilk başta sanırım o son seviyede idi sonra ben düşürdüm tekrar alayım dedim böyle oluyor ilk seferde en üst kalitede değil miydi bu
  36. F

Evet arkadaşlar dediğiniz gibi 16 9 oranı 4 3 olmuş ama kalite son kalite olmuyor şimdi galiba [![image](http://i.hizliresim.com/eQnO1r.png)](http://hizliresim.com/eQnO1r) böyle oluyor en üst kalite değil mi şimdi bu - - - Mesaj Güncellendi - - - Evet arkadaşlar dediğiniz gibi 16 9 oranı 4...
  37. F

Bende yeni aldım arkadaşlar harika ötesi bir telefon .. telefon dediğime bakmayın süper birsey lakin bir durum var fotoğraf çekerken önceden tam ekran çekiyordu şimdi etrafında bir karanlık var nasıl ekranın tamamını kaplayabilir fotoğraf çekerken - - - Mesaj Güncellendi - - - Bende yeni aldım...
  38. F

Telefonda taksit olayı

exynos versiyon alma derken ben nerden ayırt edebilirim bunu , yarın kesin alıyorum da net bilgi alsak şu an şehir dışında olduğumdan internet imkanlarım kısıtlı uzun süredir bu forumdayız bir el atın arkadaşlar ayrıca şu kredi olayını sordum bana uygun geldi , ama n9005 modeli türkiye de...
  39. F

Telefonda taksit olayı

bi galaxy note 3 alıcam , bunu kılıfına uydurabildiler mi ? nerden nasıl alabilirim acil bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar aydınlatabilir misiniz ayrıca n9000 ve n9005 hangi modelini alayım arkadaşlar ?
  40. F

Bal her derde deva

Baldız bal dan tatlı mıydı neydi dimi o sayılmıyo mu ?
  41. F

Bu resmin orjinalini nasıl bulabilirim

http://manmonster.m.a.pic.centerblog.net/o/6a13516e.jpg buradan seç beğen al...
  42. F

Taksitsiz Dönem Başladı! İşte Yeni Fiyatlar!

Telefonlarda taksit kesin bitti mi yani ?
  43. F

Bakkaldan 27 lira çalan çocuğa 27 ay hapis cezası.

Bu ceza az değil , diğerleri az . Hepiniz biliyorsunuz baklava çalanlar sonucu çıkan Rahşan affından kimlerin çıktığını kapkaç olaylarının ne zaman ayyuka çıktığını , güven timlerinin neden kurulduğunu.. Şu habere bakın http://www.mynet.com/haber/yasam/o-gaspci-iyi-halden-indirim-almis-1037546-1
  44. F

Taksitsiz Dönem Başladı! İşte Yeni Fiyatlar!

kim çıkartıyor bu söylentileri
  45. F

Karışık PSD Düğün Fonları

Turbobit olmayaydı iyiydi.
  46. F

Skandal! Tüm hesaplar çalındı!

Sağlık olsun.Yapacak bir şey yok.
  47. F

Leptopu Satıcam Yardım beyler

Emre Kulaksız ?
  48. F

5s Sarj Çok Hızlı Bitiyor

çabuk al , ben de alıcam .. günü çıkarmamak ne demek...
  49. F

Taş ile Kurşun Sektiren Adamın Dedesi

töbest.. bunu küçükken falan izlemediğim için kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki anlatamam..
  50. F

5s Sarj Çok Hızlı Bitiyor

Akşam 7-8 e kadar gitse yeter diyor ... 2000 TL lik telefon bunu da mı duyacaktık.. Yokmu 5s kullanan arkadaşlar .Bende alayım diyorum böyle olursa birşeye yaramaz
  51. F

Karışık Nature ve diğer Psd fonları

52. F

Facebook 1 milyar kullanıcı kaybedecek!

3 yılda 10 milyon kişi kapatıyor , 50 milyon kişi açıyor. Neyin kafasında bu Üniversite anlamış değilim
  53. F

Taahhüt Hakkındaki Sorum .

Tamam 5 in plastik versiyonu da , 5 S in hangi versiyonu oluyor ? 5 ve 5s ayrı değil mi onlar aynı şeyler mi ?
  54. F

anlamadım ki.. 5 mi 5s mi hangisinden bahsediyorsun
  55. F

O değil de , 5C ve 5s ne farkı var ? Konuyu bölmek gibi olmasın
  56. F

Servet penaltıyı kurtardı, takımını kurtaramadı

2-1 yenik durumdan takımı kurtarmak için bir kaleciden birşey bekleyemezsiniz.Hele Servet'ten hiç bir şey bekleyemezsiniz..Eskişehir defansları büyük ihtimal mangal partisinden falan gelmişler hepsi kağnı gibiydi.Fernandao muydu neydi talan etti defansı. Sakın aldanmayın o kadar iyi olduğundan...
  57. F

Söyle Rahatla

Yazamıyorum bile rahatlamayı bırak.. Eskiden ilk okulda sınıfta herkes konuşur yaramazlık yapar suç hiç konuşmayana kalır şımarmayana kalırdı .. Geldik bu yaşımıza hala aynı işler devam birşeyi herkes yapar ben yapmam yine suçlu ben.. Olmaz olsun böyle düzen. Ama burada Kasımpaşacılık yapmak...
  58. F

Mevzu Derin :S

Resmini çek gönder, tekstilci arkadaşlar gereken yardımı yapacaklar.
  59. F

Telefon kutusundan salatalık ve oyuncak çıktı

Niye salatalık çıkmış.Biz domates gönderdik.
  60. F

Haciz hakkinda biraz bilgi verirmisiniz ?

Üzerine icra ve avukat masraflarını da eklediniz mi ? 1000 TL den fazla çıkar o borç, haczedilince satış masrafları da eklenecek falan karşılamazsa zaten arkadaşın hapis yatar.
  61. F

Bir Kedi ve Köpek Arasındaki Fark

:mrgreen: süper süper
  62. F

Bruma ve Yiğit, Gaziantepspor yolunda!

bilemezsin ki
  63. F

'Git evinde bulaşık yıka' dedi ve!..

Valla ben köyden geliyordum arabenle..
  64. F

Bruma ve Yiğit, Gaziantepspor yolunda!

Sakat oyuncuyu kiralamak mı ? Çok enteresan .Umarım köreltmezler oralarda
  65. F

Yeni Çizime başlmak için kalem tavsiyesi ? RotRing 500 vs. UNI Shift M7-1010

Faber Castell yanında Rotring kalem mi ? Boşver onu Faber al.
  66. F

THY Uçağında Pilot Alkollü Çıktı!

bu yakalanan senin arkadaş olmasın ? :)
  67. F

Hayalet gözüktü !!

Çok büyük değerlerden bahsediyorsun .. Lamborghini değilde Bugatti yapmışsa yapmıştır 2.5 milyon euroluk arabaları vardı.Ayrıca beygir değeri zaten maksimum değeri ifade eder , 300 beygirlik araba 400 beygir olamaz. Sen bu beygir işlerini biraz araştır benim işim trenlerle , yüksek hızlı...
  68. F

Hayalet gözüktü !!

Hiç bir araba 900 beygir olmaz bence.. Buna inanma resmi sitede 305 HP yazıyor. http://www.subaru.com/2015-wrx-sti.html 574 hp görünce yuh dedim bizim trenler 1500 beygirden başlıyor 3500 beygire kadar gidiyor ki kaç bin ton yük çekiyor , bir arabaya 500 beygir koymak abartı kaldı ki 900 falan...
  69. F

Ucuz ve kullanışlı bir telefon

symbiandan başka kullanamaz :) asha 301 aldım alışma sürecinde henüz biraz zorlayacak onu bu telefon anladığım kadarıyla , bence son derece basit ama gel gelelim ona anlat..
  70. F

Hayalet gözüktü !!

900 beygir derken ? Emin misin ? 900 beygir araba olduğunu sanmıyorum şaka gibi.. Link varsa göndersene başkan 300 beygir yazıyor burda http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-naifoglu-auto-dan-subaru-impreza-wrx-sti-bayi-cikisli-147255656/detay
  71. F

Hayalet gözüktü !!

574 hp diyor akıl işi değil.. 200 tonu bağla çeker bu araba..
  72. F

Pesimist'in Yazıları

Pesimist olmandan mı kaynaklı bu anlamasam da sende bir cevher var müdür..
  73. F

Büyük 'su krizi' kapıda!

Geçen kurban bayramında , 1 aylık yağmur 1 günde yağdı denilmişti onlar sayılıyor mu ?
  74. F

İmam namaz kılarken bıçaklandı

Saldırgan 6 ay önce cezaevinden çıkmış.Bunun için mi acaba ?
  75. F

Aslında tam olarak Asha nasıldır diye sormak istiyordum , C2-01 ile ASHA arasında kaldıydım. Başka da pek fazla model yok basit olarak Nokia da.
  76. F

Bizim valideye alacağım. Karışık telefonlardan falan anlayamaz basit olması lazım sadece telefon aç kapa olayı. İkinci el almaya karşıyım sıfır ve kullanışlı birşeyler arıyorum Nokia Önceden bunu kullanıyordu kırıldı :) 6500
  77. F

Recep ivedik 4 FRAGMAN

Saat 16 da +301 kişiydi.. Şu an 146 bin kişi izlemiş :) yine bir rekor kıracak gibi görünüyor.
  78. F

Taraftardan efsane hareket!

O kadar da efsane sayılmaz.
  79. F

İzmir metrosu tehlikede mi?

Manidar ki ne manidar :) 2005 den bu yana .. Sözde 22 ayda bitecekti 100 ay oldu hala bitecek :) İşin kötü tarafı Poligon durağının olacağı yerde adamlar çalışmalar yüzünden trafiği kapattı oradaki esnaf 8-9 yıldır perişan 3-5 kişi değil koca cadde kan ağlıyor.Bu adamların çoluğu çocuğu var...
  80. F

İzmir metrosu tehlikede mi?

Bu haber çok çok eski.Ama inanır mısınız , hala Metro bitirilemedi.Ve bitirilme tarihi dahi verilemedi.. Adamlar İzbanı açtılar,Yüksek Hızlı Treni açtılar ,Marmarayı açtılar bizimkiler daha 11 km lik metroyu bitiremediler.Temmuz ayında son 21 metre kaldıydı hala öyle ..
  81. F

Flaş! Yargıtay şikeyi onadı!

Tüpçü diyor onu..Bana kalsa daha bu olaylar gün yüzüne çıkmadan sizin birşeyler çevirdiğinizi düşünüyordum. Lucescu nun 2.Sene Beşiktaş hocalığından bu yana Fener birşeyler çeviriyordu bana göre. TFF ye göre siz şike bile yapmamış sütten çıkmış ak kaşıksınız.Ceza bile almadınız baksana...
  82. F

Bazıları Yargıtay nedir ne değildir ne yapar hala bilmiyor galiba :) Cas tescili yetmedi , şimdi bir de Yargıtay dan Tescilli şikeci durumuna düştü koca camia.. Hala mahkemenin kararı üzerine karar veriliyor diyenler var .. Bunları gördüm ya daha da gelmem buralara :)
  83. F

Recep ivedik 4 FRAGMAN

Değişik birşey izleyecez sanırım.
  84. F

SDN Galatasaray Kulübü

Herkesin gözü önünde geçirmişler kontrolden :) Ama burnu havada olan futbolculardan olmaması gayet iyi ..
  85. F

86. F

Cevap verilmedi diyorsun kaç kere vericez cevap.. Dostum , yasalar değiştirilmeden önce , Şikeye teşebbüse dahi küme düşürülme cezası vardı. Bunu ne yaptılar ? Kaldırdılar puan silmeye çevirdiler. TFF bunu şikeye teşebbüs olarak yorumladı , Mahkeme ve CAS şike yapılmıştır demesine rağmen , son...
  87. F

@25 PARS 1907 Şike SAHAYA YANSIMAMIŞ dediklerinde nerelerdeydin ? Çok yabancı gibi konuşuyorsun. Bu ne demek ? TFF ye göre , Fenerbahçe şike teşebbüsünde bulunmuş fakat kabul edilmediği için şike sahaya yansımamış..Yani ortada bir şike var ama sahaya yansımamış.Dolayısıyla , şöyle oluyor ; ben...
  88. F

O kadar uzman kurum ve kuruluş bakıyor şike yapılmıştır diyor, sen daha bakmadan şike yoktur diyorsun :) öyle değil de , hepsi bakınca şike var diyor bizim TFF bakıyor yok canım diyor .. Bu da oldukça MANİDAR :)
  89. F

Cas da malum yerden almış emirleri arkadaşlar :) Onlar da Feneri ele geçirmek istiyor sanırım :)
  90. F

Yasayı boşuna değiştirmedik .. Demesini beklerdim arkadaşın :) Yasayı değiştirseler kaç yazar Yargıtay dan daha üst mahkeme mi var ? :)
  91. F

Olmadı şimdi. O kadar sahaydı ışıktı yansımaydı kırılmaydı bahsettim sen herkesin bildiği ayyuka çıkmış isimlerden bahsediyorsun.. Google hepsini yazıyor. Çok da meşhur yani bir çoğu. Gel gelelim arkadaş insan sormaz mı ? Türk Milleti adına mahkeme karar verirken Aziz Yıldırıma şike suçundan 3...
  92. F

M.Şamil CAN | Iphone 5 | Solidworks 2013

Very good. Solid de oldukça iyiyiz.
  93. F

Acil Bir Problemim Var Yardım

Arkadaşlar sana yapman gereken hareketleri yazacaklar. Sen şimdi en çok hangi bölgelerini geliştirmek istediğini belirt.Karın kasları mı ? Kol mu bacak mı kanat mı ? Yaşını da belirt ona göre daha ideal bir program çıkartsınlar.
  94. F

Sen ne kadar uzak kalmışsın.. Daha davaların seyrini bilmiyorsun.. Saydığın kulüplerin yöneticileri ve oyuncuları tek tek hapse girmiş bazıları çıkmış bazıları ise hala içerde olan kimseler.İş adli yargıdaysa cezaları verildi zaten. Gelelim senin söylemin olan tek başına mı şike yapıldı diye ...
  95. F

UEFA kesti cezayı. Sonuç UEFA dan 2 yıl Men 1 yıl Women miydi ? Neyse böyle birşeydi Cas onayladı.Ceza uygulamaya konuldu. Mahkeme şike yapılmıştır dendi.TFF daha bir ceza vermedi. Yargıtay onayladı.TFF bakalım ne yapacak.. Sağ olsun Büyük Millet Meclisimiz şike yapan takımların Küme...
  96. F

Puan silme cezası verileceği taaa lig başlamadan çok zaman önce biliniyordu zaten. İş Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe nin kurtarılmasını sağlamaktı , Meclis toplandı yasa değiştirildi TFF Disiplin Yönetmeliği değiştirildi.. 90 Yıllık düzen 1 haftada değiştirildi. Yalansa yalan de, değiştirilmedi...
  97. F

AMD Yeni Canavar Apularını Duyurdu(12 Compite Cores)

Apu derken ?
  98. F

Osman Sınav'dan: Kızılelma 1. Bölüm Fragmanı | 15 Ocak 2014 Çarşamba | TRT-1

Diyosun.. Kılıç Günü 2010 Sakarya-Fırat 2009 Alayına İsyan 2009 Doludizgin Yillar 2008 Pars: Narkoterör 2008
  99. F

Kasımpaşa - Beşiktaş maçı tekrar edilecek!

Galatasaraylı olarak Beşiktaş hükmen 3-0 galip sayılmalıydı diye düşünüyorum.. Çünkü şöyle birşey var yenilen takımın oyuncusu bunu yapsa maç tekrar mı edilecek ? Saçmalığın daniskası olurdu.Eee şimdi böyle bir karar verirsen emsal diye gösterilmez mi ? Her böyle olayda maçı tekrar edemezsiniz.
  100. F

Çoluk çocuk yazalım,

Aslanım benim. Kesin mi bu ?
  101. F

Çizgili düz mavi ekran

Zahmet olmazsa yaz. Özellikle ekran kartını belirt, ayrıca ekran bozulduğunda bir resim çek buraya ekle.Arkadaşlar sana ne yapman gerektiğini anlatacaklar. Muhtemelen ekran kartından kaynaklanıyor.
  102. F

Evde wifi var bağlan diyorum bağlaniyorum fakat nete giremiyorum yardim !!!

denediğiniz telefonların marka ve modellerini de belirtin arkadaşlar yönlendirirken kolaylık olsun.
  103. F

Pdf den kopyalayıp Word e yapıştırınca Türkçe karakterler bozuluyor

Bu güzel..Program her ne kadar karmaşıklaştırsa da işe yaradı. CTRL+C ile kopyalarsak yine İngilizce yapıyor ama sağ tıklayıp Kopyala dediğimizde yapıştırınca herşey normal. Sağ ol başkan.
  104. F

Araba alım.

Bence de Peugeot yerine başka araba almakta fayda var. Ben Golf düşünüyorum çok sağlam araba.
  105. F

Dünyaya meydan okuyan milli silahlarımız

Bunlar çok güzel gelişmeler. Bu istemezükçüler istiyor ki , bir anda hayalet uçaklar yapalım,savaş gemisi yapalım, uzaya çıkalım.. Kötü birşey istemiyorlar aslında herkes istiyor bunları da , bu yapılanları görmezden gelmek küçümsemek nedendir bunu da anlamış değilim. 70 sente muhtaç Türkiye...
  106. F

Araba alım.

Evet Alfa güzel de kullanan yok mu şu arabayı ? Parçası pahalı mı ? Çok yakar mı ? Gerçi 2.0 isteyen arkadaşa yakıt dert değil sanırım ama burada başkaları da var :)
  107. F

deneyelim bakalım umarım olur - - - Mesaj Güncellendi - - - denedik bu da bizi kurtarmadı.. Olamadı.
  108. F

Ya bu Pdf de Türkçe yazan yazılar kopyalayınca Türkçe karakterleri başka harfler ile yapıştırıyor bu nasıl çözülebilir ? şu hale bakar mısınız normalde pdf de türkçe bu , vergilendirme yetkisi ile donatılmış devlet veya vergilendirme yetkisi kendilerine devredilmiş kamu tüzel kişilerinin bu...
  109. F

Piranha Ultra Tab 9.0 Tablet PC Nasıl acaba ?

Ultra Tab 9.0 RK3066 1.6 GHz Dual Core + 8 GB + 1 GB DDR3 RAM + 2.0 MP Ön ve 2.0 MP Arka Kamera + HDMI + 3G WIFI Tablet PC Android 4.1 Jely Bean http://www.kliksa.com/urun/piranha-ultra-tab-9-0-tablet-pc/901785345#!UrunOzellikleri 200 Liraya daha iyisi var mıdır ?
  110. F

Fenerbahçe'den Galatasaray'a tarihi twitter kapağı!

Arkadaşın kendisi bunu kapak (gördüğü) sandığı için böyle bir başlık açmış , ama göründüğü kadarıyla Yanlış Anons beyler :)
  111. F

Brezilyalılar Beşiktaş ile dalga geçti!

Hahahahahaha :) Beşiktaşlılar da bekliyor :D
  112. F

Geri pas mı değil mi?

Lisansını manavdan kasaptan aldığı belli..
  113. F

Çoluk çocuk yazalım,

Nerede yapılan araştırmaymış bu ? Türkiye mi ? Bu yaşıma geldim daha akıllı telefon ve tablet kullanmadım. Fikir güzel ama bariz abartılmış ..
  114. F

Yine Büte Kaldım.

Bence olmamış.
  115. F

Futbol takımı logosu yardım

Bir GoalUnited sever daha.. Hayırlı uğurlu olsun.
  116. F

Logitech ya da A4Tech Yardım

Vatandan aldım 128 tl şu anda.
  117. F

Mavi ekran hatası alıyorum, sorun ne olabilir?

Ben de olmuyor o başkan
  118. F

Mavi ekran hatası alıyorum, sorun ne olabilir?

Aynen öyle , ne yaparken geliyor ekrana o önemli onu belirtmeniz lazım. Mesela benim i7 taş gibi işlemcili asus 7950 ekran kartlı bilgisayarımda dün autocad 2009 kurdum , 3 boyut birşeyler çalışmaya kalkarken şekli 3 boyuta döndürdüğüm an da böyle bir hata geldi deli oluyordum az daha. 2009...
  119. F

Logitech ya da A4Tech Yardım

G500s derim. Ben 2 hafta önce 120 TL vermiştim. Sonra bir ara 4-5 gün sonra 117 TL olmuştu şimdi ise 128 TL den satışa sunulmuş.
  120. F

Milyonlarca işçiyi ilgilendiren çalışma rafa kalktı!

Bir haber ancak bu kadar yanlış yorumlanabilir yorumlara gülmemek elde değil. Adam diyor Ankara .. neyse Umarım o başka bahar karşımıza çıkmaz. 1100 lira dan fazla gelir vergisi ödüyorum son 4 ay.Bu vergiler nereye gidiyor tabi insan ister istemez merak ediyor.
  121. F

Hoparlörlerden Garip Sesler Geliyor

tanımadığın programları kaldır , msconfig yap işlemlerden gözüne batanları sonlandır. devamını ve detayını arkadaşlar daha iyi anlatacaklar.
  122. F

CIA veritabanından numaranızı silme

ya lanet olsun böyle sisteme hakkatten numaralar ne olduğu belirsiz .. hattı kapatıcam anasını satayım bu da bize ders olsun
  123. F

Alex Telles Galatasaray'da!

What can I do sometimes :)
  124. F

Pembe tayt cezası!

hahahahahahahahahahahahahahahaha :) süper ceza belki işe yaramıştır .. şekle bak :w00t:
  125. F

En İyi Telefona Karar Verip Almak İstiyorum Tavsiyeniz Nedir?

Bi karar versinler bende buradan bakarım
  126. F

Galatasaray'ın 2014 bombası: Balotelli

hemde ne bomba.. " CANLI BOMBA " :)
  127. F

Çiçeklerden yapılmış Kalpler

turbobit olmayaydı iyiydi.
  128. F

Çok güzel PSD çiçekler

129. F

Light Effect Pack

130. F

Bugün avm veya elektronik mağazaları açıkmıdır

kaç kere şikayet ettiniz de konuşuyorsunuz. acabuco sen o ağzını topla önce. sokak ağzıyla dolaşma buralarda
  131. F

Maliye'den değerli kâğıtlara yeni yıl zammı

Yıllık zamlar bunlar olağan.Sabit kalmasını beklemeyezsiniz zaten.
  132. F

Şikayet etme hakkına sahipsiniz. Alo 170 e bildirdiğiniz zaman gerekli incelemeler yapılır.O tarz bu tarz işyeri tabirini kaldırmak için elinizi taşın altına koyacaksınız yoksa koyun gibi sömürülmeye devam edersiniz.Sonuçta 4857 sayılı iş kanununa tabisiniz. Sözüm bahsi geçen %80 e..
  133. F

Sırf bayram da seyranda çalışmak isteyen onlarca kişi tanıyorum.Buyur burdan yak.Mesai ücreti hakkında bilgin yok galiba ..
  134. F

Kurtlar Vadisi Show TV'ye geri dönüyor!

Polat artık yaşlandı.Torrentlere rağmen reytingler bu derece yüksek ise bu dizinin havada kapılması gayet doğal.
  135. F

Ünal Aysal açıkladı! Onu istiyoruz

Pek sarmadı bu reklam ya neyse.
  136. F

2014 KPSS Ön Lisans Sınavına Girecekler.

Ön lisans mıydı.. Ben yanlış okumuşum ben lisans mezunuyum beni saymayın
  137. F

Riera: Paramı ödeyin, gideyim

Villareal teklif yapıyor , adam burda daha çok para veriyorlar diyerek reddediyor. Olmaz olsun.
  138. F

ARİDİ Vektörel çizimler paketi

139. F

Ünal Aysal'dan Tarık darbesi

onu da fenere satsınlar.. ya rahat olsunlar tarık çamdal galatasaraya gelcem dediyse gelcektir rahat olsun herkes
  140. F

2014 KPSS Ön Lisans Sınavına Girecekler.

Hiç ihtiyacım yok ama madem başlık açtın gireyim bari.
  141. F

Pizza ve kırmızı et resimleri

142. F

Değişik şekillerde Psd arkaplanlar

turbobit olmayaydı iyiydi
  143. F

İlk Elektrikli Taksi Londra Sokaklarında

Elektrikli trenlerimiz var onlar sayılmıyo mu ?
  144. F

Santranç Programlama

Konuya uzak olsam da sen biraz cin olmadan adam çarpmaya kalkıyosun gibi görünüyor. Ya da şöyle desek daha doğru olur, alfabeyi öğrenmeden ansiklopedi yazayım der gibisin. Arkadaşlar sana ne yapman gerektiğini söyleyecekler.
  145. F

Ekran kartı güncelleme

Sitesine gir. Windows 7 veya 8 64 Bit kullanıyorsan http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows+7+-+64 Buradan güncelle yok eğer başka versiyon kullanıyorsan buradan versiyonunu ayarla öyle indir. Daha da çözemezsen arkadaşlar sana gereken yardımları yapacaklar.
  146. F

Battlefield 4 Çin'de Yasaklandı!

Çin saçmalamış resmen. Sanki yasaklayınca engelleyebileceksin.İnternet varken neyi yasaklıyorsun :) Hemde yasaklayanlara bak korsancılığın taklitciliğin kralını yapan ülke.
  147. F

İngilizce öğrenimi için aranan mucize!

Yorum yapan dahi herkes kendisine müslüman. Sonra gelişmemiş ülkemiz diye en başta dert yananlarda bunlar. Gelişmedik diye bin türlü komplo teorisi üretir halbuki Mevlana ne güzel söylemiş , " Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez." ama nerde bu anlayış bizde...
  148. F

Ne yaptıysam olmuyor

Ben bu çocuğun babası olsam lise 2 veledi olmasına rağmen bir s4 mini alırdım. tabi üsteki yorumların hepsine katılıyorum ve onaylıyorum hepsi dikkate alınmalıdır.
  149. F

Babamdan beni kurtarın telefonu

Eee annesi nerde ? Ya da boşver nerdeyse nerde bizi ilgilendirmez.
  150. F

Babamdan beni kurtarın telefonu

Annesi nerde ..Böyle haber mi yapılır kardeşim.Biraz detay verir insan. Sadece tokat şiddet olarak algılanmaz belki psikolojik şiddet vardır ilaveten.
  151. F

Güzel bir havuz tasarımı

Fotoğraflara derken ?
  152. F

12 ayını dolduran askerlerin terhisi başladı

Bence kısa dönem askerlikte 3 ay olmalı.Parlak beyinlere 5,5-6 ay amelelik yaptırmak doğru değil.
  153. F

Alex Telles Galatasaray'da!

Öyle seçilmiş ama bilemezsin ki , bir zamanlarda Guiza İspanya gol kralıydı :)
  154. F

Bitkisel hap kalp krizine sebep oldu

kamu spotları daha fazla yayınlanmalı bence. insan öldükten sonra anlam ve önemini yitiriyor
  155. F

Her yöne 500Dk, 5000Sms, 2GB İnternet 23 TL - Avea Woops!

ekstra masraf çıkarmazlar değil mi ?
  156. F

Kasımpaşa 2-4 Akhisar Belediyespor -Video, Maçın Özeti, Golleri | 27 Aralık 2013 Cuma

Kasımpaşa defansı dökülmüş.Çok fazla hata izledik sanırım rakibi hafife almışlar.Adamlar deplasmanda gol atamıyor diye bırakınca böyle 4 tane birden yersin :)
  157. F

Ekranın Çizgi Çizgi Olması

Aynısının benzeri bende de oluyor du.Aynı yöntemle çekirdek hızını düşürerek hallettim ama , işin ilginci sadece Firefox içinde oluyordu. Benim ekran kartı da Asus HD7950 DC2T .. Benim ekran komple baştan başa kaplıyor senin yine biraz yarısı gözüküyor
  158. F

"Galatasaray bize musallat oldu"

159. F

Bimeks.com.tr

Madem istediklerinde fiyatı orayla eşdeğer yapabiliyorlar hepsini oradan yapsınlar. 30 liralık ürün aldığında kargo parası vereceksin 10 lira yine aynı paraya gelecek. Yine fatura sana patlayacak. Tek tük ürün gösterip yoo efendim ben gittim aynıydı demekle sorun ortadan kalkmıyor maalesef.
  160. F

Çocuklar için çerçeve fonları

161. F

Bir şiir yazdım lütfen okuyun ve değerlendirin...

16 yaşındaki çocuktan, Cahit Sıtkı Tarancılık,Cemal Süreyyalık, Louis Aragon luk beklemek de 12 yaş grubuna özgü olsa gerek. Hevesini kırmayın yapıcı eleştiriler yapın.Bana tozlu otobiyografi raflarını karıştırtmayın şimdi. Yazar kardeşim ben böyle aşk meşk işlerinden hiç anlamam , zaten...
  162. F

Papağan Balıkların Uyku Tulumu

Böyle mi yoksa ?
  163. F

Sistemi mi güçlendirmek istiyorum

Sen ne kadar bütçen var onu söyle , arkadaşlar sana gereken konfigürasyonları söyleyecekler ne yapman gerektiğini bildirecekler.
  164. F

Yaşlı teyze sahaya girdi ve...

Futbol aşkı ?
  165. F

SDN Galatasaray Kulübü

eğer o bahsedilen videoysa bana yollar boşver mazrufu :D
  166. F

Göz kırparak fotoğraf çekin!

Demedi demeyin,, Türkiye de bu gözlükle birisine bakarsanız o gözlüğünüzü gözünüze sokarlar..
  167. F

Hp Kartuş dolumundan sonra ne yapmalı?

Bozulmuş net.
  168. F

Google Chrome , Kimlik Avı Penceresi Açıyor!

Bizde hiç chrome kullanılmamasına rağmen kendi kendine açılıyor.. Bunu deneyeyim ben , adblock kurmuştum da bu farklı herhalde .
  169. F

SDN Galatasaray Kulübü

Allah belanı goool videosunu bulan hemen eklesin
  170. F

İbrahimoviç'e tokat attı!

helal olsun ezdirmemiş kendini.. böyle şerefsizlikleri ibo dan izlemek pek sık rastlanılan durum değil ama olabiliyor demek.
  171. F

bi bakarmısınız ?

emredersin başkan
  172. F

Adblock falan da kurduk nafile. Tarama yapmak riskli çok önemli bilgiler var en ufak biri kaybolsa ifademizi alırlar
  173. F

Esasında ekran görüntüsü eklemek isterdim de benim bilgisayarda değil mevzu. Bilgisayar yeni açıldığında falan kimlik avıyla ilgili sayfa açıyor tek bir pencerede.Tam ekran olmayacak şekilde. Bu konuda görüş ve önerileriniz nelerdir ? msconfig de toplam 2 tane program aktif başlangıç olarak egui...
  174. F

Profesyonel fotoğraf makinesi tavsiye

bende alcam da şu yorumları boş bi zamanda okuyayım en iyisi.
  175. F

Drogba çocuklara mikrofon uzatınca...

176. F

"Galatasaray etik dışı davrandı"

Balık hafızalıları ibretle seyretmek için bu başlığı kullanabilirsiniz. Hele birde ar damarı çatlamış pişkin pişkin şikeyi kendim için yapmadım diye basın toplasında dahi dile getirenleri unutupta AHLAK ve ETİK ten bahsetmek Türkiye ye özel bir durum olsa gerek.Zira bunlar Jüpiter de yaşamıyorsa.
  177. F

WhatsApp Sov Yapıyor!

kullanmıyorum ve mutluyum eksik birşey yok.
  178. F

Vatan bilgisayar para iadesi yapmadı......

mağazadan görerek ve bilerek neden vitrin ürünü aldın o da tuhaf
  179. F

Vatan bilgisayar para iadesi yapmadı......

üstelik internetten mi aldın ? o halde hiç bir gerekçe dahi göstermeden 1 hafta içinde iade edebilirsin. bunu her sosyoekonomik sınıftaki insan bilir.
  180. F

Wi-Fi ev bitkilerini öldürüyor!

Sadece bitki olsa iyi.. Wifi ile aynı evde bulunmak insana da zarar verir. Uzağım rahatım
  181. F

Arnavut Şevketli Genç Turkcell reklamı

Bu Turkcell değil Arnavut Şevket , İngiltere Kralını getirip reklamda oynatsa bir gram ilgimi çekmez.Altın semer de vursanız Turkcell, Turkcell dir.
  182. F

Uygun'un takımı, Gerets'i dağıttı!

Katar a kaçmakla iyi yaptı umarım oraları da karıştırmaz
  183. F

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yeni dönem!

bize bişey olmaaaaaaaaaaaaz :)
  184. F

hergün birini gırtlaklıyorlar ya kesin :) teallam ya
  185. F

Bot Önerisi

Başkan haklı.. Ayakkabı alırken 5 kere düşünceksin. Bot alırken 50 kere . Botu giy mağazanın altını üstünü dolaş.Ben yarım saat giydim alacağım ayakkabıyı sonuçta aldığın zaman bunun geri dönüşü kolay olmuyor heyetlerle bilirkişilerle uğraşması çok sıkıntılı şeyler bunlar.Orada yarım saati on...
  186. F

Nasıl savunma yazabilirim?

bence suçlamaları kabul etme, arkadaş benden silgi istedi ben de olmadığını söylerken gözetmenler tarafından yanlış anlaşılmaya kurban gittim , şeklinde ifadeni ver beraatini iste. yok eğer daha önceden suçu kabul etmişsen baskı altında mecburen kabul ettiğini beyan et
  187. F

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Ooo İzmir de sadece Park Bornova da varmış galiba.. Olmaz olsun 1 hafta oldu hala getirememişler
  188. F

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Başkanlar , Hobbit sadece alt yazılı mı yayına girdi ? Türkçesi yok mu bu lanet olası filmin yaa.. Bakıyorum bakıyorum orjinal alt yazılı yazıyor başka da birşey yazmıyor.
  189. F

Erkek berberi nasıl bir risk taşıyor acaba ? İş güvenliği uzmanı, hekim ve yardımcı sağlık personelini 3 ünü bir arada mı çalıştıracaksınız ? Oldu teşekkürler.
  190. F

Bot Önerisi

Ayağa giyilen botlardan mı ? Yoksa bu hücum botları falan var onlardan mı ? İşin şakası bir yana karda mı yağmurda mı giyeceksin ? Çamurda mı yağda mı giyeceksin. Sen numaranı yaz arkadaşlar sana en uygun botu söylücekler.
  191. F

Bimeks.com.tr

İyi kardeş ben de bunu söylüyorum ya, git bir de mağazadan almaya kalk bakalım..Kaç para diyecekler gör.. Benim konum Bimeks pahalı ucuz olayı değil.Sen git bu yazıcıyı mağazadan almaya kalk o zaman anlarsın benim dediğimi.Haa sakın 328 lirayla gideyim deme onu da söyleyeyim.
  192. F

Hızlı Yaşayıp Genç Ölmek İsteyenler

Kill them all diyecek sandım bi an..
  193. F

SDN Galatasaray Kulübü

ses çıkarmayın bravo
  194. F

Türkler'in kimlik değişimi!

Bunun değişimi çok zahmetli olur. 1 haftada yenisi gelmez. Kırılırsa kim yapacak ? Yani Nufus dairesi bunu yapamaz anlaşılan kadarıyla. Bu arada hatun 1975 li yazmışlar hiç göstermiyor. Fotoğraf 10 yıllık heralde başta onun değişmesi lazım :)
  195. F

"Bu TFF yönetiminden kurtulmalıyız"

Federasyonun yaptığı iş şu bunu zaten heryerde herkes biliyor ve söylüyor.Pislikleri halının altına süpürmek. Böyle bir anlayış yürütmek zorundalar bu da tamamen kişisel menfaatler ve ego meseleleri nedeniyle. Omurgasız bir yönetim görüyoruz başka birşey değil.
  196. F

Dolandırıcının yüzsüzlüğü

Yargı bağımsızdır. Her mahkemeden her duruşmadan bakanlığının haberi olacak düşüncesi de pek sağlıklı bir düşünce değil.Yazacak şeyler var da yeri ve zamanı değil
  197. F

Türk yemek resimleri

198. F

Siz olsaniz su saatlerden hangisini secerdiniz

o saat kaç para biliyon mu ? boyası mı soyulur onun hiç
  199. F

Terminator 5: Genesis (2015)

Google a Emillia Clarke yazınca pek de hoş şeyler çıkmasa da bence hatun iyi.
  200. F

SDN Galatasaray Kulübü

Bence bizden değil de bizim sahadan korktukları için karşılaşmak istemiyorlar :) Malum patates tarlasında çok zayiat verebiliriz endişesi var adamlarda :)
  201. F

Zombie kısa filmimi izlemek isteyen?

bence olmuş
  202. F

Gulyabani Filmi 2014

Hatunlar güzel.
  203. F

Şaka önerisi

kezzap dökün suratına.
  204. F

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi 2. Turundaki Muhtemel Rakipleri

kim gelirse gelsin elendik bilin. Manu-Chelsea-Atletico-PSG bunlardan biri gelse menfaatimize olur.
  205. F

SDN Galatasaray Kulübü

Galatasaray
  206. F

Maymundan insanlık dersi

Başlığa güldüm. Videoyu izleyince gülmemde haklı olduğum kaanatine iyice vardım :)
  207. F

Galatasaray ŞL'de 2. Turda! Galatasaray 1-0 Juventus - Video, Maçın Özeti

Ahh yorgun olmasam o mazrufa da diğer elemanlara da gereken cevapları verirdim de işte ihtiyarlılık :)) Neyse ki Juventusu eledik ikinci tur biletini kaptık. Ama maalesef takımımızı bugün de eleştirmek zorundayız. Kazanırken laylaylom kaybedince aauuuvv ne auuuvv..Bu olmaz. Adamlar torbadan...
  208. F

Bimeks.com.tr

sen harbi hiç mevzuyu anlamadan gelip yorum olsun torba dolsun.. ne alacam bunların internetinden sitesinden mağazasından .. kafan bassa la bu adam alcak olsa zaten siteden alırdı dersin kaldı ki sen mağazadaki ve internet fiyatını görmeden işine gelip gelmeyeceğini de bilecek kadar kahinsen...
  209. F

Hırsızı yakalayan polise maaş ödülü

Hiç bir yorumu okumadan yazıyorum. Sistem güzel . Ama verecekleri ücret babalarının parası değil çok fazla. 5 de birini versinler.Tutuklanınca da yarısı. - - - Mesaj Güncellendi - - - Tabi önce bir maaş ödül iki maaş ödül yazmışsınız atladık.Haberlerde de öyle duyduk taltif nedir ki öyleyse...
  210. F

Bimeks.com.tr

arkadaşım anlamak istemiyor musunuz ? la bu bimekste ürün fiyatı aynı değil senin dediğin cuma günü internet fiyatı indirimli mağazadaki farklı oluyor ama cumartesi pazar internettekinin aynısı ama gel bana bimekste mağazada bir yazıcının fiyatını söyle bakayım söyleyebilecek misin ?
  211. F

Bimeks.com.tr

Sitesinde tek fiyat var. Hepsi internet fiyatı.Mağazadakilerin fiyatı belirsiz.Ancak mağazada öğrenebilirsin onu. Mesela bu , burada 113 TL gözüküyor..113 TL var cebimde girip mağazadan alayım deme sakın.Kim bilir kaç milyar dolar fatura çıkar.Alamadan dönersin.20 Lira diye gittiğin 30 lira...
  212. F

Bimeks.com.tr

Aynısının tıpkısı benim başıma geldi işte.Beni senden daha fazla sinirlendiren nokta şu ki hava soğuk ve 3 km den fazla yol yürüdüm. Değdi mi ? Ayakkabı da yeniydi sıkıyodu açsın biraz dedim onun ağrısı da cabası..Bi daha Bimeks de bedava görsem gitmem. Gitmişken Mouse de alırım dedim hani onu...
  213. F

Logitech G500S Gaming Mouse Nasıldır ?

Mouse pad var kaliteli yağ gibi kayıyor.Şimdilik herşey harika :) +3 Sene garantisi varmış. Olurda kendiliğinden nazar değer topu bozulur tuşu çalışmaz.Götürüp yenisini alabiliyormuşuz...
  214. F

Bimeks.com.tr

Başkan onu biliyoruz , otobüs biletleri olsun çoğu yerde öyle ama burada aldığın ürünün kargo bedelini yazdığın gibi mağaza fiyatını da yazmalısın. Sadece internetten satış yapsan tamam eyvallah ama senin mağazan var.Vatan da mesela internette 20 TL, Mağaza da 20 TL.. Vatan belirtiyor onu ama...
  215. F

Sağ ol başkan. Bu arada taktım çalıştırdım ama kullanmaya kıyamıyor insan :) İçinden bi zımbırtı çıktı mousenin ağırlık ayarını yapabiliyorsun sanırım :) Çok tuhaf.. Açıkçası Fiat dan inip Mercedese binmek gibi oluyo mouse kendini belli ediyor..Ağırlıkları takarken sanki revolvere mermi...
  216. F

Bimeks.com.tr

Ekol oradan evet. Artı taaa Egekent girişinden yürüdüğümü göz önüne alırsan .. Ordan kalktım birde Vatana gittim sinir ettiler. Öyle ama internet satış fiyatıdır diye belirtilmesi gerekmez mi ? Koskoca Bimeks sadece net üzerinden mi satış yapıyor ? Yani adamlar diyor ki , mağazamızdaki...
  217. F

Bimeks.com.tr

Ne demek elbette ucuz olacak .. Vatanda niye öyle değil ? Teknosa da niye öyle değil ? Gold da diğer yerlerde niye öyle değil ? Hadi bunu da açıkla.
  218. F

Bimeks.com.tr

Geçen gün aldığım ayakkabılar açılsın biraz da yürüyüş olsun diye Bimeks e kadar yürüyeyim dedim. Bu soğukta. 1800 metre mesafe sırf Bimeks için.. Öyle lanet bir yer ki bilen bilir Çiğli Kipa daki.. Yürümek lazım 3 km yürüdüm sırf bunun için. 1000 metre de nereye gidersen git yürümesi var onu...
  219. F

Dolar lira farketmiyor ya ağız alışkanlığı :) O kadar otobüs kartı yüklerken milyon dolar diyorum hiç tepki gelmedi ilk defa karşılaşıyorum hemde sanal ortamda.Ben reel de kentkart yükletirken 10 milyon dolar yükler misin diyorum yüklüyor valla hiç sıkıntı yoktu
  220. F

Türkiye'de insan yedek parçası üretilecek

Tamam işte herkes kendi fikrini belirtmiş.. :) Onlar bunu da hayali proje olarak görüyor.Fatih'in bir lafı vardı zamanında " İmparatoruna söyle benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz ".. İşte şimdi hayal bile edemiyorsun ama 6-8 ay sonra gerçekleşince "vay bee" der...
  221. F

Ama mausu görsen öyle demezsin ..
  222. F

Elimdeki a4 x7 mouseye kızıp gidip bundan aldım,Tam 120 milyon dolar..Yanlış mı yaptım acaba.. Çok iyi birşeye benziyor. http://www.vatanbilgisayar.com/mouse/logitech-910-003604-g500s-gaming-mouse/productdetails.aspx?I_ID=69595
  223. F

Arzuladığınız kızı rüyanızda görmek artık çok basit

İnception film setinden bildiriyor arkadaş galiba ?
  224. F

Lazer göz ameliyatı

Çok açıklayıcı müdür eline sağlık. 5.5 Dereceyle halı sahada maç yapabiliyordun ha.. Vallahi bravo. Bende 6.50 falan var gözler Gözlüğü çıkarınca zaten bir baş ağrıları bir baş dönmeleri geliyor.Çok alıştım nerdeyse 20 senedir birlikteyiz :) Onsuz olamıyorum . 5 senedir sıkıntı yok. 10 sene...
  225. F

G2'nin Güzellikleri ve İnce Detayları

LG G2 mi Galaxy s4 mü ? Şimdi bazı arkadaşlar ne de olsa Samsung, diyerek daha iyi olduğunu öne sürebilmektedirler. LG den alt yapı konusunda çekinceler mevcut. Uzun süre G2 kullanan arkadaşlar bu konu da ne diyor ?
  226. F

Kameramdan Ankara'dan Kar Manzaraları Aralık-2013

Olsun siz yine de mevkiyi bildirin. :)
  227. F

Lazer göz ameliyatı

Miyopla karışık astiğmat konusunda ne diyorlar ? Ben de mi gitsem İstanbula acaba ? Şimdi İzmirde yaşadığımız için, olası bir durumda dakka başı İstanbula gitmek de imkansız . 3 yıl oldu ve hala hiçbir terslik yok değil mi ? Ameliyat öncesi kaç numaraydı gözler ?Sadece astiğmat mı vardı...
  228. F

Kameramdan Ankara'dan Kar Manzaraları Aralık-2013

Mevki bildirin. Kar küreme araçlarını sevk ediyorum hemen.
  229. F

Apandist ne işe yarar

Apandisti şöyle açıklayabiliriz.Vücudun svchost.exe si :)
  230. F

Elektrikli motor

Motor değilde elektrikli bisiklet olarak geçer onlar.Bunlar için ehliyet gerekmez. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-elektrikli-araclar-elektrikli-motosiklet-sahibinden-elektirikli-bisiklet-tertemiz-146401965/detay
  231. F

Photobook resim çerçeveleri

Turbobit olmayaydı iyiydi :)
  232. F

Platini'den çok ilginç bir kart önerisi!..

Kırılmış kemik seslerine hasret kalmış heralde.. Bu adam psikopat
  233. F

Werder Bremen 0-7 Bayern Münih -Video, Maçın Özeti, Golleri | 7 Aralık 2013 Cumartesi

Allah korusun Bayern ile falan karşılaşırız falan..
  234. F

Anlayarak hızlı okumak?

Şimdi şöyle birşey var. Hızlı okuma taktik ve stratejileri adlı dersteyken anlatılan şu ki , beyin hiçbir zaman bir kelimeyi harf harf okumaz. İstesende okumaz istemesende okumaz. Beyinin yaptığı işlem aslında takipçi okuma işlemi de değil. Gözümüz olacak organ görsel olarak sayfada yazılan bir...
  235. F

Çaykur Rizespor 1-2 Fenerbahçe -Video, Maçın Özeti, Golleri | 7 Aralık 2013 Cumartesi

<font color="#000000"><span style="font-family: Verdana">http://www.youtube.com/watch?v=XzTjUik_HGs Hoplayıver çekirge Zıplayıver çekirge Benim canım çekirge Pıtı pıtı pıtı çekirge
  236. F

Sünnet Fonu

237. F

Monitör tavsiyesi

Gelince görüşlerini bize bildir. Ayrıca kaç liradan aldın. Yaklaşık 10 aydır fiyatı düşsün diye bekliyorum ama en son 598 TL ye düştü 2 hafta önce..Daha da düşmedi. Şimdi de hep 650 civarlarında.Geçen Şubat ayında alsaydım 580 TL ye alacaktım ama almadım kaldı öyle..
  238. F

Galatasaray - Juventus | Şampiyonlar Ligi B Grubu Erteleme Maçı Hangi Kanalda?

Son maçta elemanlar biraz istekliydi ama ilk 30 dakika oynuyor genelde bizim takım.. Sonra ara ki bulasın..
  239. F

7 kisi daldılar sinirliyim

Sen de 3-5 büyüğünü arkana alıp gideceksin karşılarına, uygun bir dille konuşacaklar bir daha herkes kendi yoluna olacak. Bu tecrübeyle sabittir. Ama tabi unutmayı denemek en mantıklı yoldur. Ama çok fazla rahatsızlık veriyorlarsa önce müdüre yazılı dilekçe, çözüm olmadıysa , Milli Eğitim...
  240. F

Bisikletle 20 km Ortalama Ne kadar sürer ?

20 km yoldan bahsediyoruz yokuş aşağı gitmiyorsanız yolun tamamen düz olacağını düşünmek çok saçma. Gören de 2-3 km mesafeden bahsettiğimizi düşünecek. Son fiyartım 1 saat 10 dakika.. Aşağısı olmaz :)
  241. F

oraları pek bilmiyorum kaç km ? Google dan baktım 2km falan gözüküyor. Rampa yukarı mı çıktın ?
  242. F

SDN Galatasaray Kulübü

yencez 3-1 2-0 oldu 5-1 e gider
  243. F

Galatasaray - SB Elazığspor | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta | 2013/2014

Umarım ne demek ? Alırız bu maçı merak etmeyin. Hemde handikaplı alıcaz bak görürsünüz. Olası ters bir durumda kıyamet kopar çünkü.
  244. F

GB nasıl okunur?

çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız diye okuyorum ben
  245. F

Textures Paketi ( Sürekli Güncellenecek )

246. F

Bucaspor 2-1 Beşiktaş | Ziraat Türkiye Kupası 4. Kademe Maçı

Hoşgeldin başkan :) Biz de arkadaşlarla eğleniyorduk :) Geçmiş olsun bu arada :)
  247. F

Evian Yeni Fenomen Reklam Filmi (Harika)

Bir THY değil..
  248. F

Twitter Hesabım silindi

Yenisini aç :)
  249. F

Nexus 4 ön kamera toz Teknosa garanti

O adam bendim. Dermişim.İyi yapmışsın teknosadan elektronik ürün alınmaz.İkinci el ürün satıyorlar resmen.İlk defa bir telefon aldım ikinci el çıktı, dedim ki olabilir. Değiştirdim. Sonra bir defasında laptop aldırdım o da ikinci el çıkmaz mı.. Onuda götürdüm hemen değiştirdiler . Bir daha...
  250. F

Saçma Soruyu Tınlamayan Dr. Feridun Kunak

Arkadan melül melül bakıyo yazık.. Sana yakıştıramadım Feridun bey. :)
  251. F

Hesabı ödemeyince gözaltına alındı!

Kınıyorum. Haber değeri yok.
  252. F

2013'ün en iyi defans oyuncuları

Lahm Puyol nerde ? Varane Dani Alves
  253. F

Ankaralıya 'Akıllı Kart' geliyor

2 sene olmuş konu açılalı. Hala gelecekte gelecek.. :) Geçen gün Ankaradaydım hala EGO :) hahaha
  254. F

kaç saatte ?
  255. F

Lise öğrencisi öğretmenini yaktı

Ne desem bilemedim.Haber detaysız.Bir husumetleri mi varmış ?
  256. F

Bilgisayar çalışır durumdayken kitlenip kalıyor !

Bilgisayar kaç yıllık ? Özellikleri nedir ? Hangi durumlarda kitleniyor ? Açar açmaz mı yoksa google internete girerken mi ? Kitlendiğinde CTRL+ALT+DEL fonksiyonları çalışıyor mu ? Klavye komple mi devre dışı ? Bios pilini kontrol ettin mi ? Çıkarıp tak bakalım. Arkadaşlar bilgilere ulaşınca...
  257. F

spy sen normal bir insan değilsin uzmansın profesyonelsin sen gidersin, diğer arkadaşlar 20 km ne demek bilmiyorlar yoksa böyle konuşmazlardı
  258. F

MP Antalyaspor Alexander Hleb ile anlaştı!

Güzel tecrübeli adam iş yapabilir.
  259. F

Kim Milyoner Olmak İster'de şaşkın yarışmacı!

Beyin de fiziksel fark öyle mi ? :) Alın size fark. Ezberci zihniyetin mahsülü, özellikle bayan olmasına hiç şaşırmadım. Belki aynısını erkek yarışmacı da yaşayabilirdi ama bu da bir tesadüf yine bayan yine bayan :))))
  260. F

Paul Walker kaza anında ölmedi!

Yanarak ölmüş. Kötü bir ölüm
  261. F

Sisteme kasa tavsiyesi !!

kasa supply 80 plus mı ? 600 w yeterli ama 700 olsa daha bi iyi olcak sanki
  262. F

3D Tasarım İçin Bilgisayar

i5 4670K KDV Dahil: 635,30 TL MSI Z87 G45 KDV Dahil: 473 TL Bütçe çok az.Ben karışmıyorum arkadaşlar sana daha stabil bir şeyler toplayacaklar. basbelasi ni göreve davet ediyorum. - - - Mesaj Güncellendi - - - Adamın toplam bütçesi 1500 tl ..Sen ekran kartı quadro...
  263. F

57 maçta şike tespit edildi!

3.Lig de şike herzaman olur. O da birşey mi ? Biz neler gördük :)
  264. F

Bulunduğun mevkiyi ver bakalım bir de ben ölçeyim hangi üniversiteymiş o. Yanlış ölçmüşsün sen.Ya da yokuş aşağı yol gidiyorsun gelirken de 35 dakika mı sürüyor ?
  265. F

İzmirdeysen al bisikletini gel , 20 km mesafeyi 35 dakikada sür görelim. Büyük harflerle yazıyorum normal bir insan 1.5 saatten önce gidemez. sizler belli arabayla alışmışsınız km ler size metre gibi geliyor. bakkala bile arabayla gidin sonra benzin pahalı gaz pahalı..sen 20 km ne demek biliyo...
  266. F

Güç kaynağına özellikle 80+ olanlarına dikkat et öyle al. Kaç para fark ediyorsa ver ama amd işlemcide bu çizim işlerini bilemem. basbelasi na sormak lazım onu
  267. F

Az çok bisiklet kullanmış biri olarak, yani spybot kadar olmasa da 7 sene aktif bisiklet sürmüş birisi olarak 20 km mesafeden bahsediyorsak bu mesafenin içinde sürtünmesiz ortamlar, atmosfer basıncından arındırılmış bal kaymak yollardan bahsetmek ütopik olur.Burada aslında bize sorulan ortalama...
  268. F

Evet kaldırır. Senin programların hepsini üst üste açarsın hepsinde aynı anda 3d çizim yaparsın hiç de kasmaz. Ama almışken 256 Bitliğini al. Bu arada adamlar haklı bir bütçe sun ortaya sen .. Ya da ben söyleyeyim monitör hariç 1500-1600-1700 liralık bir sistem yeterli olur
  269. F

Ekran kartından değildir o , ram ve işlemciden kaynaklıdır. Söylediğin programları yıllarca kullandım. Üstelik 3d çizimde statlar otoparklar camiler yapıp render bile aldım.Orta halli bir ekran kartı yetiyor.İşlemci ve ram omuzluyor yükü.O işlemcileri yaparken performanstan ram kullanımına ve...
  270. F

Otomobilde yıl sonu kampanyaları

Ters zamanıma denk geldi. Özürlü indirimiyle almaya kalksak acaba yine aynı şartlar sağlanıyor mu..
  271. F

İsimlerini saydığın programlar ileri derece programlar değil. 3D MAX falan desen neyse de onlar çok hafif programlar. Makine mi bölüm ? :) Arkadaşlar gereken bilgileri vericekler. Ben Asus HD 7950 DC2 kullanıyorum gayet memnunum.Sana işlemci ve ram yüklemeli bir bilgisayar lazım.
  272. F

Mouse (Fare) resimleri

273. F

Ttnet internet kota sorunu!

Modemi kurmana gerek yok , anca modemin şifresi değişirse kurarsın. Modeme tanıtıyor o sistem. 192.168... li yoldan da yapılabilir ama en sağlamı kendi CD sinden yapmak hem daha kolay hem daha sağlıklı. Senin yerinde olsam şu an arardım..Sabaha kadar 3-5 gb daha indirirler :)
  274. F

Başlangıçta modemi kurarken , kullanıcı adınız şifreniz diye giriyorsun ya. O kısım işte. Modemin CD sinden programını yüklerken.
  275. F

Kesin demek ne demek..Senin şu ifadelerine bakan zaten hemen anlar. Birde torrent kullanıyorlarsa kesin indir kaç yapıyorlar orantısız bir upload olmuş. Kesin internette filmler izliyorlar. Ara hemen şimdi,değiştirsinler hattı sıfırlasınlar resetlesinler o girenler giremez. Tabi şifreni falan...
  276. F

Ayda 200 gb download bunu varya senden başka en az 4 kişi daha kullanıyordur. Sadece wireless şifreni değiştirme , bağlantı şifrenide değiştir.Ara müşteri hizmetlerini belki senin hat bilgilerinden bir yerlerde giriş yapıyorlardır.Hemen değiştir. Oyun indirmeden film izlemeden bu kadar download...
  277. F

Kalpli arkaplan Jpegleri

278. F

Tuvaletler bile belli saatler de açılıyor

Arjantin de böyle bir uygulama olmuş. Bez bağlama olayı.. Ama merak etme yola getireceğiz onu da. O müdür bozuntusu iş kanununa dayanarak konuşuyor bugün konuştuğum görevlilerde böyle anlattı ama biraz üst mercilerle görüşünce olayın boyutu değişti. Bu çağ dışı muamele iş kanunundaki boşluktan...
  279. F

Kaç kişi kullanıyorsunuz ? Şifreyi değiştir 15 yıllık şifreye şifre denmez. Hem aylık 160 kullan kullan sonra bilmiyok etmiyok.. Önceki aylara bak birileri senin hattan torrentleri sonuna kadar açmış. Yoksa indirmiyorum dediğin halin buysa........
  280. F

Photoshop texturesler

281. F

Fenerbahçe 1-2 Fethiyespor | Ziraat Türkiye Kupası 4. Kademe Maçı

Kuyt , Baroni , Meireless bu üçü olmasın Fenerden bi cacık olmaz.
  282. F

HTC One S mi yoksa Lumia 625 mi?

Buraya gelirken ikilemdeydin. Buradan çıkınca sanırım sekizlemde kalıcaksın :)
  283. F

Arkadaşlar Bot Alcam Yardımınıza Ihtiyacım Var

hiç birini beğenmedim git götür geri ver. illa tercih yapacaksan 4. bu arada sibiryada falan mı yaşıyosun
  284. F

Kadın ve erkek beynindeki fiziksel fark bulundu

Birazdan çıkıp kadın ve erkek her konuda eşit yaratılmıştır şeklinde yorumlar da yapıcaksınız. Birşeyin doğasını kabul etmiyorsunuz. Kas gücü bakımından bir erkekten daha güçlü kadın yok mudur ? Var olması , erkeklerin kadınlardan fiziksel kas gücü olarak daha güçlü olduğu gerçeğini değiştirir...
  285. F

Engelleri Aşmak Lazım, Engelsiz Bakmak Lazım

Bu video Rusya da toplanmış. Ama ben inanıyorum ki bizim insanımız da vicdanlı ve yardımsever. Bazı çürük elmalar her yerde çıkabilir.Genele bakmak lazım. Empati yapamayan insan bence insan değildir.Sadece insan suretindedir. http://www.youtube.com/watch?v=tx8Ss-nJl7k
  286. F

Hotfile.com Kapatıldı

Örnek olsa da göstereydik. Ama benim linkler hala sabit demekki kişiden kişiye değişiyor muamele. Madem eminsin.
  287. F

Engelleri Aşmak Lazım, Engelsiz Bakmak Lazım

Ben de bir keresinde tekerlekli sandalye ile otobüse binmek isteyen birisine otobüsün rampasını indirmiştim ve biraz destek olmuştum. O sayılıyo mu ?
  288. F

Kurtlar Vadisi Pusu 206. Bölüm Fragmanı | 5 Aralık 2013 Perşembe | 20:00 | atv

Olay şu .. Şimdi bu Kara kod adlı derin ajan orada mermilerden falan kaçmaz ölmek pahasına da olsa Poyraz denilen tek gözlü korsanı öldürür.Öldüremese de öldürmeye çalışırken kendisi ölür. Zaten Müfettiş Gadget geldiğine göre ,Poyraz ın defteri dürülmüş demektir.
  289. F

Hotfile.com Kapatıldı

Bak emin misin ? Turbobit dir o.. İki tane dosya indirmeye kalkınca mı bekletti ?
  290. F

Hotfile.com Kapatıldı

siz yanlış siteden bahsediyorsunuz galiba, turbobit olmasın o ? Hotfile 30 saniye bekletiyor fazla değil.. Ben çok üzüldüm.. Lanet olası federaller haraç alamadıkları siteleri bir bir kapattılar
  291. F

Dünyanın en küçük bikinisi!

Sanırım SDN kurallarına uymadığından alt kısım yayınlanmamış :) Görünce bizi sapık sanıcak.. Miranda yı sevmem.
  292. F

Hotfile kapatıldı

Lanet olası federaller..
  293. F

Türk vatandaşlara vizesiz Avrupa yolu

Habere baksana sen , kendi ülkelerinde ne kadar kaçak varsa hepsini Türkiye ye geri göndereceklermiş.Sözde Türkiye üzerinden girenleri diyor ama alayını postalıcaklar merak etme.
  294. F

Sneijder Manchester United’da

Vay anasını sayın seyirciler.. Millet kuyumuzu kazıyor. Çiftlik mi kardeşim burası öyle istediğin zaman gel istediğin zaman git. 15 Milyonu okutsunlar verelim.
  295. F

Mancini'nin transfer listesinin bedeli 25 milyon Euro

Muslera yok , Şınayder yok , Burak var mı yok mu belli değil, defans hiç yok.. Umarım 2-3 tane defans oyuncusu vardır o listede.
  296. F

Kobe ve Messi'li yeni THY reklamı!

Bu olmuş. İşte bizim THY.. Her zaman dedim bu kurumu bile yıpratmaya çalıştılar ama ellerinde patladı. 25 Milyar dolar ciro dan bahsediyoruz. Maşallah
  297. F

Kadın ve erkek beynindeki fiziksel fark bulundu

kullan bize göster güzel kardeşim pedikür cihazını bulan bir kadın de.. göster güzel kardeşim bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar sayıda olan onlarda çığır klasmanına girmeyecek buluşları ısıt ısıt getir karşımıza nasılsa temcit pilavına bayılırız biz