Lenovo Z585

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaslar. İki gün önce yeni bilgisayarım Lenovo Z585 i aldım. Sorusu olan varsa cevaplandırabilirim.
Cihaz genel anlamıyla iyi. Kasası aliminyumdan üretilmis saglamlık hissi veriyor. Tochpad da ise tuslar altına yerlestirilmis iyi olmus bence. Ekrani Hd ekran ve 1366x768 cözünürlükte. Parlamaz ekrani var. Bataryasi 6 cell ve 4500 mah gücünde bence sarjı cok iyi gidiyor. Donanim olarak 2.60 ghz Amd A10 quad core var. En büyük avantajı 2 gb paylasimsiz cift ekran karti olmasi. Normalde onboard a bagli olan calisiyor. Herhangi bir yüksek cözünürlüklü oyun actıgınızda digeri calısıyor. Rami 8 gb harddisk ise 1 tb. Windows 8 yüklü vardi icinde. Ilk w8 deneyimim oldu ve bence süper. Biraz gelistirilmesi lazim. Oda güncelleme ile olur. Cihazla yaklasik 4 saat oyun oynadim ve ısınmadıgını sõyleyebilirim.cihazda dolby theatre ses sistemi var. Ben sese cok önem veriyorum. Telefonumu bile beats audio lu aldim :) ama bu ses sistemi cok güzel. Normal bi notebookun 2 kati kadar yüksek ve güzel sesi var. Servisine kötü diyolardi ama ben teknosadan aldıgım icin sorun yok. Cihaz cok iyi sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

onurer453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki + ve - lerini yazarmısın almayı düşünüyorumda

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bu fiyata bu laptop cok iyi crossfire özlligi var yani cift ekran kartli gayet akici performans veriyo . Harddisk 1 tb cok iyi ve hizida mukemmel ekrni tatmin ediici hd den dhaa fazla pixele sahip tus takimi da guzel sadece aralari biraz aciik ses sistemi super dolby theatre ses sistemi var normal bi laptopdab daha fazla ses ve netlik aliyorsun. Biraz isinma oluyor oda crysis 3
Nfs rin gibi oyunlarda 82 felan oldu ama cok guzel bi ozelligi var dokunmatik tuslarda ultra sogutma tusu var ona bastinmi hemen 60 a isiniyor isinmasinin sebebi islemciyi ekran kartini sol tarafa dosemisler ve cift ekran kartli oldugu icin isiniyor yani tam bir f/p ürunu pisman olmassin ki amd bence inteldrn daha iyi performansida guzel turbocore ozelligi var onu yeni kesfettim cok sahane