Logitech G500S Gaming Mouse Nasıldır ?

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
vay canına 120 milyon dolar ha ımmm herhalde mouse baştan altındı sonradan üstü falan boyandı :D

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hocam heralde dalgınlıktan fark etmedin.120 milyon lira yazacaktın eskinin parasıyla zannedersem.Ama 120 MİLYON DOLAR yazmışsın :) Bu arada önemli olan senin beğenmen. Bence güzele benziyor.

Dolar lira farketmiyor ya ağız alışkanlığı :) O kadar otobüs kartı yüklerken milyon dolar diyorum hiç tepki gelmedi ilk defa karşılaşıyorum hemde sanal ortamda.Ben reel de kentkart yükletirken 10 milyon dolar yükler misin diyorum yüklüyor valla hiç sıkıntı yoktu

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
G500 mis gibi ama mouse güzele benziyor güle güle kullan.

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
LOGITECH G500 ü genelde Counter Strike gibi fps oyuncuları kullanıyordu (Kendi tespitim) G500S de biraz geliştirilmiş versiyonu gibi . Çok kaliteli ve kullanışlı bir mause param olsa bende alıcam . Hayırlı Olsun

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
LOGITECH G500 ü genelde Counter Strike gibi fps oyuncuları kullanıyordu (Kendi tespitim) G500S de biraz geliştirilmiş versiyonu gibi . Çok kaliteli ve kullanışlı bir mause param olsa bende alıcam . Hayırlı Olsun

Sağ ol başkan. Bu arada taktım çalıştırdım ama kullanmaya kıyamıyor insan :) İçinden bi zımbırtı çıktı mousenin ağırlık ayarını yapabiliyorsun sanırım :) Çok tuhaf..

Açıkçası Fiat dan inip Mercedese binmek gibi oluyo mouse kendini belli ediyor..Ağırlıkları takarken sanki revolvere mermi yerleştiriyo gibi oluyo

YDMFm.jpg

PRGtK.jpg

XeV5P.jpg

lYhEe.jpg

Ayrıca topunu çevirmesi süper ..Çok klas yapmışlar. Hidrolik direksiyon çevirme hissi veriyor..Fiat ,Reno hidroliği değil bildiğiniz Ferrari ,Bugatti :) Çok hassas ve süper

yeter reklam yaptık. alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Sağ ol başkan. Bu arada taktım çalıştırdım ama kullanmaya kıyamıyor insan :) İçinden bi zımbırtı çıktı mousenin ağırlık ayarını yapabiliyorsun sanırım :) Çok tuhaf..

Açıkçası Fiat dan inip Mercedese binmek gibi oluyo mouse kendini belli ediyor..Ağırlıkları takarken sanki revolvere mermi yerleştiriyo gibi oluyo

YDMFm.jpg

PRGtK.jpg

XeV5P.jpg

lYhEe.jpg

Ayrıca topunu çevirmesi süper ..Çok klas yapmışlar. Hidrolik direksiyon çevirme hissi veriyor..Fiat ,Reno hidroliği değil bildiğiniz Ferrari ,Bugatti :) Çok hassas ve süper

yeter reklam yaptık. alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum

Evet ağırlık seti var içinde . İstediğin gibi kullan güzel bi mause pad'in varsa ağır kullan bence . yoksa hafif kullan.

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Mouse pad var kaliteli yağ gibi kayıyor.Şimdilik herşey harika :) +3 Sene garantisi varmış. Olurda kendiliğinden nazar değer topu bozulur tuşu çalışmaz.Götürüp yenisini alabiliyormuşuz...