Bu konuyu okuyanlar

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar 1 aylık araştırmam sonucunda, dün itibariyle MediaMarkt'tan;

# Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi,
( LOGITECH G G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi Siyah )

# Logitech G203 Siyah Lightsync RGB Kablolu Oyuncu Mouse
( LOGITECH Lightsync G203 910-005796 Gaming Mouse Siyah )

satın aldım. Alırken tereddütteydim ama kısa süreli de olsa ilk kullanımdan şunu söylemek isterim ki arkadaşlar, bu klavye ve mouse ikisi bir set gibi oldular. İkisinin de RGB aydınlatmasına hayran kaldım. Çok güzeller. Kullanımda da iyiler. Tavsiye ederim. Tek sorun biraz tuzlular ki malum piyasanın durumu belli ondan yapacak bir şey de yok. Sadece birisini almak isteyen olursa da ikisini de tavsiye edebilirim. Bu gönderiyi aklında klavye mouse almak isteyen ama kararsız olanlar için paylaşmak istedim. Ne alırsanız alın, iyi günlerde kullanın. ??

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
G213 klavye önermem çift tıklama sorunu yapıyor onun dışında gayet iyi.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
g203 fare bende de var. Ondan önce pek bilindik olmayan bir markayı kullanıyordum. İyiki bozulmuşta buna geçmişim çok güzel fare alacak olanlara öneririm tam bir f/p ürünü.

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
Bende g102 kullanmıştım g203 ile aynılar ama benim elim biraz büyük olduğundan ve terlediğinden elimde yaralar oluştu.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
7 senedir everse sm-790 kullanıyordum hiç bir sıkıntı yaratmadı bana gayet memnundum fakat geçenlerde mausenin yavaş yavaş çalışmamaya başladığını gördüm. Fiyatı ucuz ve beni yine 4 5 sene götürecek bir mause varmı. Kardeşim a101den 60 liraya pirahana aldı 3 gün sonra 2 3 düşmeyle beraber çalışmamaya başladı.Bildiğiniz f/p mause varmı?

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
7 senedir everse sm-790 kullanıyordum hiç bir sıkıntı yaratmadı bana gayet memnundum fakat geçenlerde mausenin yavaş yavaş çalışmamaya başladığını gördüm. Fiyatı ucuz ve beni yine 4 5 sene götürecek bir mause varmı. Kardeşim a101den 60 liraya pirahana aldı 3 gün sonra 2 3 düşmeyle beraber çalışmamaya başladı.Bildiğiniz f/p mause varmı?

İnanın benim de bu konuda uzun süreli bir tecrübem olmadı. Yine de A4tech mouse tavsiye ederim. Genellikle düşmedikçe, kablosu kırılmadığı ve kopmadığı sürece kolay kolay bozulmuyorlar. Tabii eğer oyuncu mouse istersen başka. Yine de A4tech iyidir. Logitech iyidir. Diğerlerini pek bilmem. Kablolu oyuncu mouse dersen üstte paylaştığım model güzel.

Son düzenleme:

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ben MediaMarkt'tan aldım ama sordum almadıklarını sadece ya ürün hiç acilmamis olmasi gerektigini yada arizali olmasi gerektigini soylediler. Arizali olursada garantiye servise gideceğini soylediler. :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazondan almıştım, iade etmek istediğimi söyledim aldılar.
Öyle oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazondan almıştım, iade etmek istediğimi söyledim aldılar.
Sen paketi açmış mıydın?