| Gaming | Mouse, Kulaklık ve MousePad Önerisi | Acil |

Bu konuyu okuyanlar

CrimButcher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim, eski notebook'umun ekran kartı arızalandı ve yeni bir notebook aldım.

FPS oyuncusuyum.

İhtiyaçlarım ;

Gaming Mouse (Max. 40-70 TL)
Gaming Kulaklık (Max. 100-150 TL) (Mikrofonlu olacak)
Gaming Mouse Pad (Max. 10-30 TL)

Söylediğim gibi, aşağıda benim gözüme çarpan ürünler var, hem onlara yorum yapabilirsiniz hemde onlardan başka yeni ürünler önerebilirsiniz, her konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Max. Bütçe : 250 TL. Buda Son sınır yani, işimi görebilcek gaming ekipmanlar daha ucuza gelebilceksede kabülümdür.
Gaming Ekipmanlar hakkında bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var, çünkü en geç bugün 3 ekipmanında siparişini vermem lazım, lütfen yardım ediniz.

Gaming Mouse olarak şunu buldum : A4 TECH BLOODY V7 MULTI-CORE GUN3 GAMING MOUSE

Gaming Kulaklık olaraksa bunu buldum : Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha Gaming Kulaklık

Gaming Mouse Pad ürünlerde Khan Gaming markası gözüme çarptı, diğer markalar çok pahalı, ama Khan Gaming Fiyat/Performans olarak çok iyi diyorlar, mouse padleri hakkında yorumlarını okudum, genelde herkes çok beğenmiş, siz ne dersiniz ve mouse Pad hakkında önerileriniz nelerdir?

TEŞEKKÜRLER SDN AİLESİ

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben Kasım ayında Logitech G300 aldım 70 TL'ye bulabilirsin onu öneririm çok kaliteli ve güzel. Kulaklık olarakta Logitech G230'u öneririm. Mouse padler hakkında çok bir bilgim yok ama Khan Gaming'ten alabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fare konusunda şu an kullandığın fare nedir ?
Kulaklık konusunda Creative Fatality öneririm. Ses kartsız kulaklıklar içinde en iyi bass ses veren diye biliyorum. Çok sayıda en iyi kulaklıkları kullandım.
Mousepad konusunda Razer Destructor gibi sert yüzey pad istiyorsan o fiyata imkansız. ikinci el bulursun anca(Steelseries SP falan)
Kumaş pad istiyorsan SteelSeries QcK Mass var epey güzel bir pad. Tavsiye derim.

Ekipman olarak şunları önerebilirim. Cebindeki paraya göre belirlersin.
Fare de Razer, steelseries ve logitech dışına çıkma.
Kulaklıkta fatality, steelseries, plantronics
Mousepad'de steelseries ve razer

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
pad steelseries in 30 tl ye var ona bakabilirsin dev gibi bir şey.

Mousede eline hangisi oturuyorsa onu al.

Kulaklık konusunda logitech öneririm ama bilgisayarındaki ses kartı da önemli

CrimButcher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fare konusunda şu an kullandığın fare nedir ?
Kulaklık konusunda Creative Fatality öneririm. Ses kartsız kulaklıklar içinde en iyi bass ses veren diye biliyorum. Çok sayıda en iyi kulaklıkları kullandım.
Mousepad konusunda Razer Destructor gibi sert yüzey pad istiyorsan o fiyata imkansız. ikinci el bulursun anca(Steelseries SP falan)
Kumaş pad istiyorsan SteelSeries QcK Mass var epey güzel bir pad. Tavsiye derim.

Ekipman olarak şunları önerebilirim. Cebindeki paraya göre belirlersin.
Fare de Razer, steelseries ve logitech dışına çıkma.
Kulaklıkta fatality, steelseries, plantronics
Mousepad'de steelseries ve razer
pad steelseries in 30 tl ye var ona bakabilirsin dev gibi bir şey.

Mousede eline hangisi oturuyorsa onu al.

Kulaklık konusunda logitech öneririm ama bilgisayarındaki ses kartı da önemli
Mouse olarak bunu sipariş ettim : http://www.vatanbilgisayar.com/Mous...0-gaming-mouse/productdetails.aspx?I_ID=66365
Kulaklık olarak bunu : http://www.vatanbilgisayar.com/crea...uncu-kulakligi/productdetails.aspx?I_ID=54814
Mouse Pad olarak bunu : http://www.hepsiburada.com/liste/kh...tDetails.aspx?productId=bd93625&categoryId=29

Yorumlarınızı bekliyorum, kötü tercihler mi yapmışım??
Vaktim olsaydı sizlerinde yorumunu alırdım tabiki ama, vaktim kısıtlıydı ve dün öglen saatlerinde hepsini sipariş ettim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bütçene göre iyi seçim yapmışsın. kötü mü yaptım diye boşuna tasalanma. o fiyat aralığında açık ara alabileceğin kalitede başka ürün yok zaten. hemen hemen hepsi aynı kalitede denebilir