Arama sonuçlarınız

1. djvietnam

Söyle Rahatla

abime küfrettim babamın yanında senin ben babanın taaa diyerek sonra babam aferim dedi ula ikinizinde babası benim bana ne küfrediyon diye abimle birlikte beni dövdüler :(
  2. djvietnam

Söyle Rahatla

SDN inadına bugünün anlam ve önemine
  3. djvietnam

Söyle Rahatla

yılmaz morgül bazı insanlar can bazıları deterjan akşamdan beri buna gülüyoz evde
  4. djvietnam

İnternet Hızım Aniden Düştü ?!

aynen
  5. djvietnam

Üyelerimizden djvietnam trafik kazası geçirdi.

Mucizelere inanırmısınız? Hava yastığı emniyet kemeri hayat kurtarır diye boşa dememişler doktoru bile hayretler içinde benim yaşamaz dediğim hasta neredeyse Koşacak gerçekten çok ilginç
  6. djvietnam

Mutlu Son Allahın izniyle kardeşimiz uyandı her şey yolunda
  7. djvietnam

Suan uyandırılmaya başlandı kardeşimiz tedirgin bi bekleyiş içindeyiz doktorlar içerde
  8. djvietnam

Allah razı olsun dostum senden gönlüne diline yüreğine sağlık berat gecesinin yüzü suyu hürmetine ve sizin dualarınız ALLAHIn izniyle huzurunda nazır oldu sayenizde hepinize sonsuz selam teşekkürlerimi arz ederim
  9. djvietnam

Hala nişanlısının yalvarışı haykırışı gözyaşları gözümün ondan gitmiyor aklıma geldikçe gözyaşlarını tutamıyorum off yarabbim nasıl bi haykırıştı
  10. djvietnam

Sadece makinaya bağımsız müsade odasında tutuluyor tam olarak atlatmış sayılmaz uyutuluyor
  11. djvietnam

Rabbimiz djvietnamı bize bağışladı allah tüm şifa bekleyenlerin şifasını versin BU MUCİZENİN RESMİDİR hepinize duasını esirgemeyen tüm dostlara sonsuz tesekkurler
  12. djvietnam

Doktorun aciklamasi bilincinin ne derece kapali oldugu konusunda aci klamada bulundu 5 duyu algilamanin tamamen hala kapali oldugu ve bunun ileri derecede oldugu gozlemlenip hic bir uyariya cevap vermedigi bi nevi ölüm komasinda oldugu bilgisini iletti suan kalp atislari nabzi makinaya bagli...
  13. djvietnam

Bekliyoruz bilinci hala kapali arkadaslar yogun bakimda
  14. djvietnam

Hepinize cok tesekkur ediyorum allahtan umut kesilmez degerli dostlar bekliyoruz beklemek ve dua etmekten baska caremiz yok allah nisanlisina ailesine tum sevdiklerine insallah bagislar doktorlari her ne kadar herseye hazirlikli olun desede biz inaniyoruz iyilescegine inanmak istiyoruz...
  15. djvietnam

friendly merhaba evet bizzat onun tarzinda yazmaya calisiyorum silip onun tarzinda yazmaya calisiyorum diger uyesi oldugu forumlarada ayni sekilde yaziyorum sifresini ise telefonunun not defterine kayitli evet dediginiz gibi kendisi cok sakacidir haberi ilk aldigimda ben bile saka sandim...
  16. djvietnam

Guzel kardesim annesi musade altinda o yuzden haberi yok biz dostlari ilgileniyoruz gelismeleri takip ediyoruz ve sizlere haber veriyoruz sizden istedigimiz dua sadece garip bi durum yok ortada babasininda haberi oldu merak etmeyin kaza ise surat yuzunden nevsehirden kayseriye giderken suratli...
  17. djvietnam

kardesimize dualarimizi eksik etmeyelim degerli arkadaslar doktoruyla bizzat konustum pek umit yok dedi yasamasi mucize ailesinin bu bilgiden haberi yok
  18. djvietnam

Herkese iyi dileklerinden dolayi tesekkur ediyorum bi yakini olarak kendisi ile ilgili bilgileri burdan paylasicam. Yaklasik 4 saatlik bi ameliyat gecirdi. Suan bilinci kapali bekliyoruz doktorlar allahtan umut kesilmez diyolar daha cok genc 28 yasinda rabbim insallah sevdiklerine bagislar...
  19. djvietnam

Doğalgazda Türkiye İmzasını Atıyor

Atsa atsa abca Turkiye kazik atar
  20. djvietnam

Arkadaşıma Böyle Bir Pc topladım Nasıl

Dedigin kasa yokmus magazada siparisi verdim yarin vatan hafta sonu indirimiyle toplam 2150 lira yapiyor ordaki yetkili cocuklarada kagidi gosterdim bu fiyata en iyisini toplamisin dediler hadi hayirli olsun bakalim
  21. djvietnam

psu seçeneği fazla yok 3 tane psu var sitesinde mağazadada durum aynı kasayı görünüş olarak değil fiyata endeksli seçtim zalmanın hava akışı birazda daha iyi gibi ve al kısımdaki ızgara kısmı agresif oyuncu bilgisayarına yakışır önerdiğin kasada olabilir fiyat farkı çok fazla değil
  22. djvietnam

psuyu unutmuşum 600 wat yeterli olurmu ileriye dönük için 750 watt falan düşünüyodum bende yoruldum iyice bakmaktan buna karar verdim artık dediğin gibi ya 600 watt psu yada 750 watlık bide psu ekledimmi siparişi vericem @basbeLası...
  23. djvietnam

http://www.vatanbilgisayar.com/core-i5-4670k-soket-1150-34ghz-6mb-cache-22nm-islemci.html http://www.vatanbilgisayar.com/z87-g43-gaming-intel-z87-soket-1150-ddr3-3000mhzoc-sata-30-usb-30-anakart.html http://www.vatanbilgisayar.com/8gb-2x4gb-ripjawsx-ddr3-1600mhz-cl9-15v-dual-kit-ram.html...
  24. djvietnam

Skypta Sorunmu Var

25. djvietnam

Skypta Sorunmu Var

Yok abi oda fayda etmedi yine ayni yine ayni anlamadim gitti 2 gundur telefondan giremiyorum
  26. djvietnam

Skypta Sorunmu Var

andrid telefondan 8 yıldır aynı olan şifremle giriş bilgilerimle skypa giremiyorum lanet olası skyp oturum açılamadı diyor ama ne tuhafdır ki pcden skypa girebiliyorum sorun olsa pcden girebiliyorum ama telefondan giremiyorum telefondan giremezsem pcden nasıl giriyorum o zaman nası bi iş la bu
  27. djvietnam

Forumda Skype kategorisi var mı?

şuan çok kötü durumdayım ne olur bana bakmayın çok utandım ya la ben :( konu kilit forum terk üye ban göz doktruna randevu al mehmet ünlü sabah 10:00 dolu 10:30 dolu ha 11:00 boş randevu al enter :)
  28. djvietnam

Forumda Skype kategorisi var mı?

sosyal medya kategorisinde baktım baktım baktım ve yine bi daha baktım ama bu yok neden acaba ? kırk yılda bi işim düştü skypla ilgili bi şey sorcaktım ama skyp kategorisi yok youtube twıtter google+ v.s var SKYP yok
  29. djvietnam

Hız Değişikliği Hakkında Merak Edilenler!

akkyi kaldırda ver bu hızı görelim ttnet yemezler sizler beyinlerinizde yüzde yüz şöyle düşünüyorsunuz 16da versek 32de versek 50de versek nasıl olsa kullanıcılar tüm ay bu hızı kullanamayacak geri 3 mbte düşçek medem 16 mbs hız veriyosunuz bari hız düşüşünüde 6 mb yapın yapamayız demeyin...
  30. djvietnam

İntihar girişiminde bulunan eşine 'atla' dedi

'Atla, hep aynı şeyi yapıyorsun' diyen eşini duyunca intihardan vazgeçip, kadına saldırdı 'Atla, hep aynı şeyi yapıyorsun' diyen eşini duyunca intihardan vazgeçip, kadına saldırdı Bülent TATOĞULLARI/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA’da ailesiyle sorunları olduğu belirtilen 40 yaşındaki N.U...
  31. djvietnam

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

bi film var ama ne adını hatırlıyorum nede başka bi şeyini tek hatırladığım adamın biri deniz kenarında giden gemiye bakıyordu çok güzel bi filmdi
  32. djvietnam

Selfie bitti şimdi de bu başladı!

bunlar hep amerikanın oyunu gençler :)
  33. djvietnam

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

34. djvietnam

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

sende sağol bi şey değil
  35. djvietnam

p.m attım linkleri
  36. djvietnam

Brendee widget tema launcher hepsi var link verim arşive bakim yalnız biraz zahmetli onu söylim :)
  37. djvietnam

bu nasil :)
  38. djvietnam

LG G3ün 5 eksik yanı!

Lg g3 almiycam cunku tv 1920 1080p ben slimport baglayip tvde oyun oynuyorum lg g3 te 2k ekran oldugu icin tv acmiycak cunku tv 1920 1080p
  39. djvietnam

bi akn kotası kadar yedek yapmışım maşallah bana :)
  40. djvietnam

mu86 video niye iki kez çıkmış anlamadım ama neyse benimkinden ise sıkıntı yok o zaman adaptörsüz hdmı şeklinde olanlarda varda aman aman diyim - - - Mesaj Güncellendi - - - var abi ben bi ara bilgisayarcıları gezerken denk geldim benimki gibide değildi sanki üstüne elle yazılmış gibi...
  41. djvietnam

usta getiritirsen benden sana tavsiye benim kullandığımı al derim bazı slimportlar özellikle üstünde kırmızyla yazmayan slimport alma çok pişman olursun benim başıma geldi çünkü tvde görüntü çamur gibi ve çok lag takılma oldu bundan buldum gerçek 1080p deneyimi yaşadım ne takılma ne lag sorunu...
  42. djvietnam

Sigarada indirim savaşı!

daha camel sigarasının varlığından haberi olmayan arkadaşlarım 8.5 liradan 6.5 liraya indiğini öğrenip öğrenip sonra dert yanıyolar camel bulamıyoz diye bulamazsınız tabi neymiş stock sorunu varmış eee çoluk çocuk camel içerse çakma camelciler stok sorunuda olması gayet doğal lafa bak (ABİ...
  43. djvietnam

Yayalara yol vermeyen sürücüye ceza geliyor

bizde yaya geçitleri var ona uymuyolarki buna uysunlar yaya geçidine çıkan hani varya çizgili şerit o var ona yaya çıktımı aracın zaten durması lazım aaaa pardon burası TURKEY bizde işlemez o hiç unutmadığım bi olaydır hamburgta amcamla geziyorum amcam çok rahat bi şekilde yaya geçidine...
  44. djvietnam

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

samsung reklamini guzel yapiyor g2 yi bilmeyenler s4 saniyor
  45. djvietnam

clean masterı kur iyi temizlik yapıyor diğerlerini boşver - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşlar g3 Türkiye pazarına girdiğinde g2 distrübütörlü 16 gb veya 32 fiyatı ne olur bi arkadaşım almak için bekliyoda düz mantık üst model çıkınca alt modelin fiyatı düşer ama ne kadar düşer 100...
  46. djvietnam

ben bunlardan sadece battery doctor u kullanıyorum diğerlerini seçenek olarak sundum arkadaşa hangisini isterse diye battery doctor iyidir ya ben memnunum
  47. djvietnam

oyun: aspahlat8 most wanted batman arkham cıty hayday fruıt nınja dead triger2 realracing 2 gtracing 2 hill climb racing uygulama: google camera dizitv hd clean master battery doctor battery guru eas eyes free transparent weather mx player du speed booster mobil care spotfiy...
  48. djvietnam

oh bee en sonunda slimport adaptörüm geldi ne yalan söylim 117 ekranda asphalt8 oynamak inanılmaz keyifli bi işeymiş :) http://www.youtube.com/watch?v=rEa211zrFNE&feature=youtu.be görüntüde en ufak takılma yada laglaa karşılaşmadım hakikaten gerçek fullhd ve ayarlar sonuna kadar açık...
  49. djvietnam

bence yılı yine sony kapatır lgnin hamlesini beklemiş olabilirler işlemci ne olcak diye sony buna göre bi yol haritası çizebilir ve z3e 805 i gömerler ki 805 ac de hazır telefon üreticilerine kaldı o durum lg g3 keşke 805 ile gelseydi ama en sevdiğim yanı sdkart telefi edilmiş 128gb a kadar...
  50. djvietnam

kameranın konumundan dolayımı orayı bende sevmiyorum köşeye sıkıştrılmış gibi duruyor - - - Mesaj Güncellendi - - - 805 acli hiç bi telefon yokmu şimdi yani z3te 805 olabilir bana göre ki z3te yine 2014te çıkıcak ama sonlara doğru sony kendi açıkladı bi yıl içinde 2 telefon
  51. djvietnam

hocam kıyasladığın ıphone :) o ayrı bi dünya
  52. djvietnam

bencede bu yılın şampiyonu z2 olur sanki z2deki işlemci ne 805acmi 801mi ?
  53. djvietnam

lıfe ıs good :)
  54. djvietnam

g3ün romu çıktımı acaba
  55. djvietnam

LG G3 tanıtımı canlı yayın

discvery elite mantığı oda böyle çıkmıştı bildiğim kadarıyla
  56. djvietnam

Dolandırıcıların Bu Son Yöntemine Herkes Kanıyor

aynen doğru zaten kredi kartımın şifresini soran bi adam yüzde yüz dolandırıcıdır
  57. djvietnam

Vatandaşa çok iyi haber

bizde yasa var yasa çıkartıyoruz her türlü her şeyin yasasu var tek sorun uygulanmıyor DENETİM bu ÜLKEDE sıfır
  58. djvietnam

Boynuna kabloyu bağlayıp fotoğrafını çekti ve...

bildiğim kadarıyla intihar edenin CENAZE NAMAZI KILINMIYOR yanlış biliyorda olabilirim
  59. djvietnam

Bu Uygulama Bütün Android Uygulamalarınızı Çalıştıracak

o zaman root işlemi olayı tarihmi olacak doğrumu anladım acaba ?
  60. djvietnam

Boynuna kabloyu bağlayıp fotoğrafını çekti ve...

diyecek bi şey bulamıyorum YORUMSUZ
  61. djvietnam

Kim Bu ?

bunu yazayımmı bilemedim ama hala şaşkınım bi haftadır fabirkada kim bu kim bu söylentileri dolaşıyor geçtiğimiz hafta cumartesi günü için cuma günü normalde akşam 6da paydos etmemiz gerekirken öğlen 1de paydos ettirildi ve çıkıştada hepimize küçük zarfın içinde bi kart dağıtıldı (300)...
  62. djvietnam

Söyle Rahatla

ağzına yüreğine gönlüne sağlık
  63. djvietnam

Söyle Rahatla

Camel sigarasinin en agir modeli hangisiydi
  64. djvietnam

Ocz vertex 4 256 gb [garantili]

400 diyemedinmi 400 versem 1 tl para ustu vercenmi hocam :)
  65. djvietnam

Söyle Rahatla

alışveriş merkezinin otoparkında tek araçlık yer kalmış karşımda biri geliyor ben daha yakınım park yerine gözgöze geldik ve ben kaptım park yerini :) uyanık olcan bu devirde
  66. djvietnam

SDN Euro Truck Simulator 2 Oynayanlar Kulübü

Multiplayer İçerisindeki Komutlar ve Tuşların İşleyişi Komutlar: • /pm <message> - özel mesaj • /reply <message> veya /r <message> - son özel mesajı yanıtlama (gönderilen/alınan) • /players - online oyuncu sayısı Tuşlar: • [Y] - Sohbet ekranı • [F9] - Sohbeti gösterip/gizleme • [TAB] -...
  67. djvietnam

Bloother bana kızıcak ama güncelleme geldimi beyler :)
  68. djvietnam

Bu hale imam getirdi, hem de camide

Bu ulkede yasanmaz artik
  69. djvietnam

Sony Xperia Z & Lg G2 Sizce Hangisi?

Z ile g2 biraz komik olmus dostum g2 tabiki
  70. djvietnam

Kolonoskopiye Gircem

Tesekkur ederim hocam onerileriniz icin
  71. djvietnam

Kesilsin sorun degil kimliginle hangi bankaysa yine para alinir hesap kapatilmamiski istedigi kadar kessin baban bi aey olmaz
  72. djvietnam

öyle deme bak şimdi fanboylar seni yaylım ateşine tutarlar güncelleme ile ilgili sakın bi şey söyleme 20bde yapamadığın bi şeymi olduda :) güncelleme istiyosun çok ayıp sana
  73. djvietnam

Söyle Rahatla

iş bankası güncel olarak eft ücreti ne kadar alıyor ve eft nasıl yapılır dolanmayım şimdi googleda bi yazı verin gari he dostlar
  74. djvietnam

TTNET e geçmeyi düşünüyorum

başka çaren yoksa başka servis sağlayıcısı yoksa bölgende napçan mecbursun ttnete o zaman bi araştır önce en son çare ttnet olsun
  75. djvietnam

öyle olmasını umuyorum inşallah öyledir deneme fırsatımda olmadı çünkü elimde orjinal key yoktu @norm_lıfe özelden keyi verdi deniycem - - - Mesaj Güncellendi - - - 1 yıl hazırlık 4 yıl okul 1 yıl staj 1 yıl iş arama biri lysmi dedi yoksa :) - - - Mesaj Güncellendi - - - hiç canınız...
  76. djvietnam

sınav demeyin burda tekstil tasarım okumuş biri aranızda cıs size :) hayatımın yarısı sınavla geçti
  77. djvietnam

olur oyunu torrentden indirip keyi oyuna yazarsak ki steamdan multi oynanır bi yerde okumuştum önemli olan key orjinal olsun
  78. djvietnam

tamam hocam teşekkür ederim şimdiden
  79. djvietnam

Norma_life arkadaşta key varmış verirse bana 15 gün dönüşümlü oynarız konu açarım ben zaten ilk sırada cansermo var yalnız
  80. djvietnam

evet :) - - - Mesaj Güncellendi - - - evet :)
  81. djvietnam

ne demek zaten sıkılırım ben en fazla bir ay oynarım yine arkadaşın yaptığı gibi keyi bende ücretsiz başkasına veririm ha ne olur norm_life arkadaşı her zaman saygıyla anarız bir iyilik bir dünyaya bedeldir demişler
  82. djvietnam

Ziraat bankasını öğrenim kredisi ile ilgili bir sorum var

ziraatmi aman aman bi hesabımızı kapatak dedik bin dereden su getirdiler yok neymiş önce internet bankacılığını kapatçakmışız ertesi günde hesabı kapatçakmışız iyide ben internet bankacılığını şehrin bi ucundaki şubesinden tanımlattım hesabıda başka şubeden açtırmıştım ziraatten midem...
  83. djvietnam

ne alakası var yaa lafı nerenizden anlıyosunuz güncelleme gelsin veya gelmesin gerek yok ama lg neden geri kalsın samsungtan sonyden veya başka bi telefon üreticisinden demek istediğim o saygı değer dostlar
  84. djvietnam

bana verirmisin sana 3 gülhü bi elham okurum valla :)
  85. djvietnam

güncellik her zaman iyidir :)
  86. djvietnam

Bloother konuyu kapmışın hemen hee hadi bakalım hayırlı olsun g3ün resmi olmayan özelliklerini gördüğümüz kadarıyla bu konu g2 konusu kadar popüler olcağını sanmıyorum ha g3 konusu varmı var olur
  87. djvietnam

nexuslara 4.4.3 verilmeye başlandı arkasından note3 s5ede yakın zamanda gelir z2 ye zaten gelir z1e bile gelebilir ama g2ye soru işareti
  88. djvietnam

aynen onlıne versiyon illegal yoluda çıkar yakında 1 mayısta aplpha test sürümüne başlanmış fiyatı neymişki görmüşün ne kadar
  89. djvietnam

Söyle Rahatla

sdn'ne bi şey ler oluyor sanki
  90. djvietnam

orjinal oyun olması gerekli sanırım
  91. djvietnam

LG G3 basın görselleri sızdırıldı

Yok gizli sensormus o
  92. djvietnam

Kolonoskopiye Gircem

sağol hocam teşekkür ederim kıl dönmesi ameliyatı oda zor yaa babamda olmuştu zamanında
  93. djvietnam

Söyle Rahatla

herhangi modaretöre ulaşabilirsin bizde öyle 3 gün milli yas ilan edilir 3 gün sonra her şey unutulur taaki yeni maden kazları olana dek ( allah korusun göstermesin tabikide) ama o kazalarda ölen şehitlerin yası 3 gün değil bir ömür sürüyor yoklukları ateş düştüğü yeri yakıyor işte maalesef...
  94. djvietnam

Emniyetin Gülen yüzü Veli Dayı

güzelmiş eğlenceli buldum böyle polis abiler varmıydı yaa
  95. djvietnam

Söyle Rahatla

lassaaa :)
  96. djvietnam

Kolonoskopiye Gircem

ben heralde büyük bi ihtimal bayıltılırım bilmiyorum iğneye desen hiç tahammülüm yok zaten amerikadaki sistemin maliyeti doktorumun söylediği kadarıyla şuan için 3500 dolar mış tlye vurduğumuzda 5 bin tl kadar evet pahalı bu denli pahalı bi şeyi sağlık bakanlığı türkiyeye getirse bile sgk...
  97. djvietnam

Kolonoskopiye Gircem

@odessa doktorumun numarası var bende sormak istediğin bi şey olursa diye geçen konuştuk hocam çok korkunç görünüyor dedim videomu izledin sen dedi kızdı bana izleme öyle şeyler dedi aneztesi yapıcakmış yada cesaret hapımı ne vercekmiş dahada olmadı komple narkoz veririm dedi narkozdan...
  98. djvietnam

Kolonoskopiye Gircem

sayenizde korkumu azda olsa yendim allah razı olsun sizden arkadaşlar arkadaşlar benim sorunum aşırı heycanlanmak aşırı heycandan bayılan bi insanım yapım böyle daha önce hiçte girmedim girende yok ne sülalemde ne ailemde bi dünyada ilaç verdiler ishal tableti 2 gün öncesinden diyet...
  99. djvietnam

Samsung Galaxy S5, HTC One M8'e Karşı!

lgnin tek sorunu update ona önem vermeleri lazım mesela nexuslara 4.4.3 dağıtıldı g2yi geçtim artık g3e ne zaman vercekler allah bilir g2 bile 4.42 yi yeni aldı bende oppo fıne nı bekliyorum ona yönelmek lazım türkiye pazarınada bildiğim kadarıyla gircek galiba - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  100. djvietnam

Spotify sorunu

aynen belli bi süre sonra para istiyor program ben pcde kullanıyodum ücretli sürüme geçimce mecbur kaldırmak zorunda kaldım aslında program kaliteli para bile verilebilir yani
  101. djvietnam

Kolonoskopiye Gircem

anesteziye gerek varmı yaa hem nerden uyuşturcaklarki arkası delikli bi şort giydiriyolarmış çekindiğim bi konuda beni bayan doktor çekim yapıcak erkek doktor isteme hakkım varmı acaba utanırım ben yaa
  102. djvietnam

sunu birinize satim yaa
  103. djvietnam

aynen bide elimde daha note3 var satamadım elimde kaldı gerçi kullanmıyorum pek oyun oynuyorum onda oda teknogarantili 1440 g2den note3dende yüzde80 düştüm 2200tlden oda 1760 yapıyor yani totalde 3.200 tlm oluyor
  104. djvietnam

hocam sen g3ün konusu bence hazırla erken kalkan erken yol alır demişler sabitlettir yine - - - Mesaj Güncellendi - - - şuan için 1440 zarar 2015 10 şubatı bekleyim ben - - - Mesaj Güncellendi - - - diyelim 1440 liralık hediye çeki aldım aldımda 1440 tleye gördüğüm kadarıyla birebir çeki...
  105. djvietnam

1260mı 1440 tlyemi geliyor bende matematik sıfır lise2 terk karar verin eğer şuan için 1440 tlye geliyosa seneye g3ü çok rahat alırım o zaman
  106. djvietnam

şuan için demi 1260 tl 1800 tlden acayip zarar ederim o zaman seneyede faturadaki 1800den hesaplancağına göre şuan için 1260 zarar seneye 1260 karlı oluyor o zaman hediye çekini alıp üstüne biraz daha koydukmu ya sony ya g3 çok rahat alınır bu teknosa neden para vermiyoki hediye çeki yerine...
  107. djvietnam

unutuyodum SahabMert g3 Quikwindow ne geliştirmişler mesela ?
  108. djvietnam

SahabMert by_slmz Hwoarang55 sağolun arkadaşlar allah razı olsun evet daha kötüsüde olabilirdi cihaz teknogarantili olduğu için teknosaya gittim görevli cihazı teknogarantiye göndeririz ilk etapta yüzde80lik hediye çeki teklif ederler ama yok kabul etmezsen tamir hakkınıda kullanabilirsin...
  109. djvietnam

Söyle Rahatla

kiralık daire bakabilceğim sahibinden harici bildiğiniz kaliteli emlak siteleri varmı arkadaşlar sahibinden .comdan başka site bilmiyorum
  110. djvietnam

bugun yolda yururken elimden yere dusurdum resimdeki goruldugu kadariyla ufak bi ezik olustu biraz canim sıkıldi :(
  111. djvietnam

Hemen hemen arada bi 200 tl fark var oda simdiki kurdan haziranda falan gelcegini dusunursek hesabini yapin yalniz beni dusunduren qhd ekran gozu cok yorar o cozunurluk
  112. djvietnam

Kolonoskopiye Gircem

Merhaba arkadaslar mayis 26 pazartesi gunu devlet hastanesinde kolonoskopi tedavisine gircem fakat cok korkuyorum daha once aramizda bu tedaviye girenler varmi ne yapmam gerekir korkumu yenmek icin
  113. djvietnam

Bloother bu yurtdisi fiyatlari turkiyeye kdvsi susu busu derken 2bin tl yi buluyor g2 ile arada 200 tl fark var arastirdigim kadariyla bahsettigim 32 gb versiyon icin
  114. djvietnam

LG g3 FİyTI BELLİ OLDU vatana millete hayırlı olsun http://www.phonearena.com/news/Some-online-retailers-overseas-price-the-LG-G3_id56267 detaylar bu linkte
  115. djvietnam

Söyle Rahatla

HAYALİM gerçekte olan :( bu halinden sonraki olacak olan
  116. djvietnam

Söyle Rahatla

pcyi camdan aşağı atmak istiyorum
  117. djvietnam

Az iş çok para

biraz sermayen varsa bi çay bahçesi kirala 3 aylık iyi para geitirir
  118. djvietnam

APK indirmek yasalmıdır

gt racing tavsiye ederim gameloft yapımı grafikler fena real racinden bile daha iyi
  119. djvietnam

Gitmek mi zor? kalmak mı?

yazdım hocam yine tartışalım bu konuyu seciL tonce eyll pajero fikirler değiştimi acaba arkadaşlarıda çağırdım 7 yıl öncesinden :)
  120. djvietnam

Gitmek mi zor? kalmak mı?

7 yıllık konuyu hortlatasım geldi :) 7 yıl sonra yine tartışalım bu konuyu GİTMEKMİ ZOR KALMAKMI ? fikirlerde bi değişiklik varmı bakalım
  121. djvietnam

Hattınız Ne Kadar Hızı Destekliyor Öğrenin

hattınızın ne kadar hız aldığını bu basit programla öğrenin http://www.kitz.co.uk/adsl/max_speed_calc.php
  122. djvietnam

Film tavsiyesi

kızarkadaşımla birlikte izliyebileyeğimiz korku gerilim psikolojik gizemli ve etkileyici bir film arıyorum arkadaşlar tavsiyeleriniz
  123. djvietnam

TTNET Aynı Fiyata 2 Kat Hız Kampanyası

AKK neden var şirketin yaptığı açıklamada dünyadada akk uygulanıyor deniliyor akk şebeke hizmetlerinin tam olarak randımanlı çalışması için uygulanan bir prosedür akk olmazsa şebekeler kısım kısım çökmeye başlıycak internet kesintileri zayıf bağlantılar artıcak şirketin yaptığı açıklama bu...
  124. djvietnam

xdada g3ün romunu hazırlıyolar bile gelsede g3 romu yüklesek bi an önce
  125. djvietnam

TTNET Aynı Fiyata 2 Kat Hız Kampanyası

o 68 tl nin yanına extra 15 yalın internet erişim bedelimi ne öyle ayrıca bide ücret alıyolar yani 68+15= 83 tl
  126. djvietnam

Söyle Rahatla

yok allaha şükür sadece ön tamponun boyası döküldü çizikten oda fazla değil
  127. djvietnam

Söyle Rahatla

park ederken arabayı vurdum önümdeki arabaya arka koltukta sürücü uyuyormuş meğer adamın aklı çıktı ne oliy depremmi oliy emekleyerek indi adam aşağı direksiyona yapışmış bi vaziyette ben yanımdaki arkadaşım o nedir laa zombimidir koptum :) :)
  128. djvietnam

Gta 4 ü kaldiracak şöle güzel bi toplama yada normal bilgisayar ariyorum (2.el olur)

gta 4 işlemci ağırlıklı bi oyun işlemciye yüklenmek gerek monitörde dahilmi bütçeye ?
  129. djvietnam

G3 Türkiye Tanıtım Lansmanı

inşallah samsung s5 ve thc one m8 gibi çılgın fiyatlarda gelmez tek korkum o
  130. djvietnam

G2yle Sony Experıa Ultra Takas Mantıklımı ?

ultranın bataryası ne kadar - - - Mesaj Güncellendi - - - benim için kamerada çok önemli ne var sanki ultranın kamerasınıda z1 gibi yapsalarmış
  131. djvietnam

ama kamerası düşük ve flaşı yok
  132. djvietnam

LG G3 basın görselleri sızdırıldı

aynen valla sıkıldım bende iyice fiyatı belli oldumu bu zımbırtının bide ne zaman geliyor türkiyeye
  133. djvietnam

merhaba arkadaşlar kullanmakta olduğum LG G2 telefonum var 32 gb ve ekranı büyük olmasından dolayı sevdiğim için sony experıa ultrayla takas etme düşüncem var telefon çok büyük 6.4 inç dünyanın en büyük en geniş full hd ekranlı telefon özellikleri hemen hemen g2yle aynı yalnız kamera kısmı beni...
  134. djvietnam

Tamam buldum gerek kalmadi
  135. djvietnam

Sony walkman apk sini verebilcek varmi
  136. djvietnam

[SATILIK] Nexus 4 600 TL (Elden Teslim)

donanımhaberin 2.ci el ilan bölümüne koy bence ilanı orda nexus manyakları dolu anında gider satılır diye düşünüyorum Granikos burda satamazsın büyük ihtimal - - - Mesaj Güncellendi - - - donanımhaberin 2.ci el ilan bölümüne koy bence ilanı orda nexus manyakları dolu anında gider satılır diye...
  137. djvietnam

Soma'da büyük felaket: 301 madenci hayatını kaybetti!

bu tür konularda siyaset yapılması doğru değil bu bir siyasi mesele değil ben a partisi suçlu b partisi suçlu diye bakmam olaya benim insanım hayatını kaybetmiş sorumlu kimse hesabını sormamız lazım sorumlular hakkında başbakan yurtdışı örneklerini gösteriyor sanki soran varmış gibi...
  138. djvietnam

sen hangi yasanın adam gibi bu ülkede uygulandığını gördün bizde her şeyin yasası var zaten mühim olan uygulanıyormu onu tartışmak lazım bu ülkenin tek sorunu denetim denetim yine denetim - - - Mesaj Güncellendi - - - işte onu avrupa çok iyi yapıyor insanını afedersiniz köpek gibi...
  139. djvietnam

anladım hocam seni gayet iyi anladım o ipini koparıp ortalığı yakıp yıkanlar onlara bi kıvılcım bile yetiyor olay çıkarmaya hiç gördünüzmü hiç duydunuzmu yurdışındaki maden kazalarında ölenler için sokaklarda eylem yapıldığını etrafın yakıp yıkıldığını görmedik dediğim gibi olay çıkaranlar...
  140. djvietnam

bu ülkede denetleme yok bizzat şahit olduğum bi olaydan bahsedicem gazeticilerle dahi görüştüm haber yapılsın diye bana dedikleri işi sulandırma çoluğum çoçuğum var işimden olamam ekmek parası diye bi kaç gazeteci davama bakmadı bile olayda şuydu işkurun bi fabrikaya sağladığı vasıfsız işçi...
  141. djvietnam

aynen doğru söylüyosunuz hocam katılıyorum Türkiyede taşeronluk yapısı kalksın istiyoruz bu mümkün değil gibi görünüyor çünkü özellikle maden ocaklarında devletin iyi bi geliri var çünkü o maden ocakları yine devletin devlet taşeron firmalara buraları kiralıyor ve hatta çıkarılan ürünün...
  142. djvietnam

ülkemiz için unutulmuycak bir acı hafızalarımızdan asla ve asla silinmeyecek 12 mayıs 2014 allah şehitlerimize gani gani rahmet eylesin yakınlarına eşlerine abilerine dayılarına amcalarına kısaca tüm yakınlarının başı sağolsun ülkemizin başı sağolsun taşeronluk bitmediği kaldırılmadığı sürece...
  143. djvietnam

Forum Üyelik Tipleri Hakkında

olabilir mümkündür
  144. djvietnam

Çanaksız Uydu İzleme

vet tivibu ev olabilir ama hızında en az 16 mb olmalı aşağısı cidden işkence örnek 8 mbs arkadaşım bağlattı eve filmleri slow motion olarak izliyor :)
  145. djvietnam

LG G3'ün ilk tanıtım videosu yayınlandı !

hehehehe :)
  146. djvietnam

Xperia Z2 Türkiye'ye Geliyor!

bencede gereksiz şuan snapdragon 800 işlemciler bile grafiği yoğun oyunlarda bile 2 gb ramde dahi yağ gibi full hd ekranda müthiş akıcı Qhd ekran bide 3 gb ram bunların üstüne ne koyabiliyoki artısı nedir onu çözemedim ielriye dönük bi telefon vadediyor sadece o kadar ama ama ben onu...
  147. djvietnam

Şimdi de Ateist TV açılıyor!

amerikaymış allahtan korktum bi an için Türkiye Sandım valla o binayı yıkardı bizim türkler :)
  148. djvietnam

Xperia Z2 Türkiye'ye Geliyor!

ya bu g3le z2 ciddi anlamda insanın kafasını karıştırıyor valla ( fanboyluk ayrı maksadım o değil) şimdi g3e bakıyosunuz Quad hd ekran 801 işlemci 4 k video sonye bakıyosunuz z2ye oda aşağı değil acayip derecede kafam karışık
  149. djvietnam

murat abi pm attım
  150. djvietnam

Sigarada indirim savaşı!

şu sigara içenleri anlamıyorum yaa resmen paranızı çöpe atıyonuz çok saçma geliyor bana insan bi duman için bi dünya para verirmi hani bi deneyim dedim ne oluyor diye içtim bi fıt çektim öksürükten geberiyodum yazık yazık paranıza yazık valla gelin bırakın sigarayı hiç iyi bi şey değil...
  151. djvietnam

Sony Xperia Z2 Kullananlar Kulübü | Xperia Z2 Teknik Detay Sorun ve Çözümleri

aynen çok yazık günah yani s4 ilk çıktığında 2100 lira seviyelerindeydi şimdi bakın fiyatlara yazık o kadar paralara
  152. djvietnam

2110 tl yine pahalı
  153. djvietnam

Seni almıyoruz neden sınava giriyorsun?

‘Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı’ sınavınının yazılı bölümünü 10 kez kazanıp mülakatta elenen avukat Halil Atlı’ya 11. mülakatta 7 kişilik heyet tarafından “Almamamıza rağmen neden ısrarla sınava giriyorsun” sorusu yöneltildi. Milli eğitim Bakanlığı bünyesinde avukatlık yapan Halil...
  154. djvietnam

Böyle hemşire görülmedi!

BU BÖLÜMDE KÜFÜR SERBEST OLMALI lütfen rica ediyorum şu hemşirenin 7 ceddine sövmek istiyorum
  155. djvietnam

Bu Ne Saçmalık

telefon numarası nedir verebilirmisin seriali yazıp windowsu etkinleştir deyip yaptım ama yine aynı
  156. djvietnam

Google Olmadan Android: Nokia X

babaanneleri düşünen tek firma NOKIA diğer firmalarda örnek alsın :)
  157. djvietnam

g3ün istanbuldaki lansmanına 100 kişi ziyaretçide alınabiliyor gitmek isteyen ismini yazdırsın diycemde dolmuş bile :)
  158. djvietnam

Söyle Rahatla

forumdan çıkmayı bırak sayfayı f5 yapsam bile ingilizce oluyor sorunun ne olduğunu anlasam çözebiliriz ama sorunun neyden kaynaklandığınıda bilmiyorum
  159. djvietnam

Bu Ne Saçmalık

2 yıldır orjinal win7 kullanıyorum keyide serialide orjinal pc alırken veriyolar ya ondan fakat gelin görünki son 2 gündür canımı ciddi derecede sıkan bi durumla karşı karşıyayım pcyi açıyorum gelene kadar açılsın diye oturmuyorum ama şu lanet olası ekranda kalıyor illa elle geçmek zorunda...
  160. djvietnam

Söyle Rahatla

alıştım artık hocam takmıyorum sadece sordum bu sorunu yaşayan başka arkadaşlarda varsa yazsınlar türkçeyi seçtiğimizde türkçe sabit kalsın istiyorum ama olmuyor çerezler çıkış yaparken otomatik siliniyor öyle ayarladım
  161. djvietnam

Söyle Rahatla

ordan değişiyor evet biliyorum ama foruma her girişimde otomatik yine english us oluyor illa elle türkçe yapmam gerekiyor bunu anlamadaım @bt38 ordan türkçeyi seçip türkçe kalmıyor işte her girdiğimde elimle ayarlamak zorunda kalıyorum
  162. djvietnam

pm attım dostum
  163. djvietnam

Söyle Rahatla

hep sorucam unutuyorum bu nedir abi illa özenti olmak zorundamısın sdn bak ne güzel yazmışınız ANA SAYFA FORUM PROFİLİNİZ MOBİL FORUM KURALLARI (WHAT'S NEW) Nedir abi yaa neler yeni yazamadınızmı yani hep amerikanın oyunu bunlar :) AliA
  164. djvietnam

video linki youtube linki youtubedan izleyebilirsin nasıl izlenmiyor dns değiş izle 208.67.222.222 208.67.220.220 &#8203;open dns en sağlamı en çalışanı en iyisi
  165. djvietnam

Google Olmadan Android: Nokia X

nokıanın canı dayak istiyor tam sopalık bunlar
  166. djvietnam

AİHM'den Türkiye'ye rekor ceza

eğer ödenirse olurda ödenirse devlet bunun acısını halkından kendi halkın misliyle çıkarır benzinden başlar zama zaten gerisi gelir eyvah eyvah
  167. djvietnam

reklama bak bee adamlar sanki film çevirmişler başarılı beğendim g3 bide fiyatıyla ilgili sızıntılar görebilsek g2 gibi fiyattan gelirse 2399 tlye satılcak olan z2 armut toplar ancak :)
  168. djvietnam

Hatasız Kul Olmaz 2. Bölüm Fragmanı | 18 Mayıs 2014 Pazar | 20:00 | atv

Yani demek istedigim bu tur diziler osman sinavin tarzi degil biz onu daha kaliteli dizi yapmasiyla biliyoruz cunku
  169. djvietnam

Recep İvedik 4, tüm zamanların en çok izlenen filmi oldu!

Ciktimi dvdsi
  170. djvietnam

Söyle Rahatla

vietnama 3 kayseriye 6 saat uzak :)
  171. djvietnam

Söyle Rahatla

hee olur olur görürsem söylerim :) ama allahtan pakete dahilmiş yemekli ve alkolsüz içeçek ordevr tabağından tatlısına kadar sınırız çatlayana kadar yiyebilirsin mekanda bu bura çok hoşuma gitti
  172. djvietnam

Söyle Rahatla

kır düğünü için bi kaç mekana gittim oooo nedir bu abi uçmuş bunlar devletin buna bi el atması lazım 400 metrekare bi yer için 35 milyar dediler
  173. djvietnam

Justin Bieber Türkiye'ye yeniden gelmek istiyor!

tipe bak tipe justin timberlake geliyor istanbula ona giderim daha iyi
  174. djvietnam

1.5 liralık çay markette nasıl 15 lira oluyor?

aslına bakarasnız ülkemizde tarım ürünleri ucuz pahalı olmasının tek sebebi aradaki aracılardır fırsatçılardır
  175. djvietnam

Hatasız Kul Olmaz 2. Bölüm Fragmanı | 18 Mayıs 2014 Pazar | 20:00 | atv

ömrü fazla sürmez 5 6 bölüm sonra final yapar osman sınavdan daha kaliteli daha güzel daha yaratıcı diziler bekliyoruz neydi o deli yürek neydi o acı hayat osman sınav bu değil bu olmamalı
  176. djvietnam

Söyle Rahatla

China bolumunu nasil acicaz yaa
  177. djvietnam

Sünnette tuhaf tarife

Tamamen ucretsiz olmali bence
  178. djvietnam

İsmail YK - Doğum Günün Haram Olsun - 2014 - İndir Dinle

https://www.youtube.com/watch?v=0ipowyVu4Q4 burdada doğum günün kutlu olsun diyor demekki sevgilisinden ayrılmış o zaman
  179. djvietnam

Söyle Rahatla

17yaşındaki yeğenimi ehliyete yazmışlar bu nasıl iş ehliyet yaşımı düştü hiç bilgim yok
  180. djvietnam

İsmail YK - Doğum Günün Haram Olsun - 2014 - İndir Dinle

Ismail yk bu sene niye bu kadar gec kaldi
  181. djvietnam

Kenan Işık'ın yerine Zafer Ergin!

Suandada bir profosor var yarisan sanki paraya ihtiyaci var hey allahim yaa
  182. djvietnam

Söyle Rahatla

Dugun dernek filmi nete dusmedimi hala yavv
  183. djvietnam

İnternet Kampanya Önerisi

şu sıralar uydunet bayağı revaçta eğer bölgende kablotv altyapısı varsa hiç düşünme derim geçen arkadaşlarım adamlar verdiği sözü tutuyolarmış 10 mbs sınırsız net 32 tl bu altyapı bulunduğum bölgede olsaydı hiç düşünmezdim yada ttnetin 1 hazirana kadar ilk 6 ay ücretsiz 24 ay taahhtlü internet...
  184. djvietnam

Evden Dışarı Çıkarken Mutlaka

evden dışarı çıkarken yanınıza aldığınız mutlaka dediğiniz olmazsa çıkmam abi dediğiniz 3 şey nedir ? hee nedir bakalım hadi söyle
  185. djvietnam

Bizim cihazlarda 4g var g2lerin genelinde turkiyede 4g yok evet ama 4g geldiginde ilk 4gyi biz kullanicaz samsung sony v.s firmalarin henuz 4g anlasmasi yok lgninki simdiden hazir bile sadece operatorlerin 4g lisans almasini bekliycez o kadar ayrica babaannen kek yapmayi dr.outkerden ogremistir :)
  186. djvietnam

4g soyle var turkcell bazi belli bolgelerde calisma yapiyor o kadar son kullaniciya ulasan bi 4g yok henuz
  187. djvietnam

Söyle Rahatla

Bari cumaya gidim o zaman hayirli cumalar herkese
  188. djvietnam

Söyle Rahatla

Ula nasil bi istir bu yaa cumayi cumartesi sanan ben 9 bucuktan beri kiz arkadasimi bekliyorum meger bu saate kadar bosuna beklemisim bugun cumaymis yaa kizada atar yaptik bide offf
  189. djvietnam

herzaman 8i gecmezdi bu iste bi is var korkmaya basladim
  190. djvietnam

Geceliği 196 bin lira!

ali ağaoğluna mail yolluyorum bi dakka
  191. djvietnam

Yalın İnternet Kurulumuna Gelmiyorlarmış

hayır öyle saçmalık olmaz gelecekler mecbur binanın telefon kablosundan size devre hazırlayacaklar kutudan port açıçaklar benmi yapıcam bunları de
  192. djvietnam

Dünya bu adamın peşinde

aloo kanka napıyon nasılsın ne olsun napalım yaa turgay amcayı konuşuyoz :)
  193. djvietnam

sony kendi açıklamıştı z2 den sonra 6 ay içersinde yeni bir tepe model daha çıkarcaz demişlerdi hatta kullanıcılardan çok tepki görmüştü sony tepkilere sessiz kaldı ve yine bi şey demedi z2den sonra sonye göre z3 çıkma ihtimali doğuyor z3 olurda çıkarsa z2nin üzerine ne koycaklar bilinmze 4k...
  194. djvietnam

gerçi onuda bilmiyorum ithalatın distribüteöre karşı artısı eksisi nelerdir bu konuda pek bilgim yok nerde ucuz olursa ona bakıcam
  195. djvietnam

distritör ? düşmezse ithalat bakıcam çünkü
  196. djvietnam

z2 sizce 2014 kasımda 1500lere düşermi öyle bi umudum varda
  197. djvietnam

germany 20d rom kurdum 2 gün şarz performansı için yorum yapmayı bekledim ve artık yapıyorum knock code özelliği var ama kullanmıyorum şarz performansı hoşuma gitti güzel beğendim
  198. djvietnam

Cepten Ücretsiz Konuşma Devri Başlıyor ! ! !

değerli konuklar ve çok kıymetli shftdelete sakinleri 2008 yılı konusunu hortlatan arkadaşa ödülü takdim etmek üzere alkışlarınızla sahneye davet ediyorum buyrun Drogg46
  199. djvietnam

Söyle Rahatla

sürem dolmuş cevap evet Etiyopya keşke internetten bakıp yazsaydım cevabıda 20 liralık indirim kodunu alsaydım kısmet değilmiş - - - Mesaj Güncellendi - - - yazıyor bağlantı hızı 4.61 kb :) :)
  200. djvietnam

Söyle Rahatla

banada bi soru geldi cep telefonuma bi mağazanın açılışında 20 liralık hediye çeki sorusu soruya bakın 40 yıl düşünsem aklıma gelmez işin dahada ilginci internete bakmak bile gelmedi soru ESKİ İSMİYLE HABEŞİSTAN OLARAK BİLİNEN ÜLKENİN YENİ ADI NEDİR - - - Mesaj Güncellendi - - - hahahaha...
  201. djvietnam

Söyle Rahatla

(VİDEO işleniyor kalan süre tahmini: 4gün 22 saat hey maşallah haftaya çarşamba akşamı videomun işlenmesi biter inşallah :)
  202. djvietnam

lg g pro ekrn çatladı

teknogaranti yaptırsaydın keşke 200 daha fazla verip bütçene uyarmı uymazmı bilmiyorum aynı telefondan arkadaşımda aldı 15 gün sonra işe giderken merdivenlerde saate bakayım diye cebinden çıkarmasıyla merdivenlerden seke seke düşmesi ekranın kırılmasına sebep olmuştu cihaz tekno garantiliydi...
  203. djvietnam

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

Almanyadan amcam alaman cikolatasi getirmisti aman allahim o nasil bir tat o nasil bi lezzetti hic bi yerli markada o tadi bulamamistim bende
  204. djvietnam

A.canal çok güzel olur cam göbeği tonunda olursa süper olur
  205. djvietnam

benim aldığım zamanda sadece beyaz renk vardı siyahı Türkiyede yoktu telefon çıktığında gösterdikleri rengi aynı anda niye sunmazlar anlamam ben aldım beyazı siyahı bir ay sonra çıktı goldla kırmızıda ne zaman çıktı kimbilir çok sinir bozucu bi durum telefonun çıkmasını beklediğimiz...
  206. djvietnam

telefon işkence çekmiş resmen vah garibim bide üztünde zıplasaydın bari :) - - - Mesaj Güncellendi - - - bu g3ün hangi rengi oluyor ve g2de bu renk çıkmışmıydı
  207. djvietnam

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

benim anlamadığım bu prıngles niye bu kadar pahalı arkadaş kutusundan dolayımı bildiğin cips işte ne özelliği var kutu yerine normal cips paketine koysalar yine aynı fiyattanmı satılır acaba
  208. djvietnam

sayfa 380lerde bi arkadaş hard reset tuşunun 20d de değiştiğini söylemiş tuş kombinasyonu değişmiş diyo
  209. djvietnam

radyo var demi ? biraz anlat hocam artısını eksisini 20dyi indirdim şuan masaüstümde ben telefona telefon bana bakıyor yüklesemmi yüklemesemmi diye - - - Mesaj Güncellendi - - - 3.30 saatte yüzde 15e nasıl indi o batarya ilginç naptınız öyle
  210. djvietnam

germany 20d kullanan varmı arkadaşlar ? varsa görüşlerini yorumlarınızı yazarsanız fikir sahibi olabilirz
  211. djvietnam

Görünmez Olsaydınız İlk yapacağınız Şey ?

önce görünüyomuyum diye aynaya bakardım :)
  212. djvietnam

LG G2 için bir birinden güzel temalar.

retro temasi super bunlarda benden
  213. djvietnam

LG G2 için bir birinden güzel temalar.

Elusive whatsap facebook twitter bildirim gelince sayılar çıkıyormu ikonların üstünde ?
  214. djvietnam

Xperia Z2 Satışa Çıktı!

haklısın ben kurları hesaba hiç katmamıştım şimdiki kurdan 599 euro 1750 tlye tekabül ediyor bize gelene kadar kurda aynı yerinde olmayacağına işin içine vergisi cartu curtu kar payı derken o zaman doğru en az 2300 lira - - - Mesaj Güncellendi - - - vergiler vergiler cep telefonundan...
  215. djvietnam

Xperia Z2 Satışa Çıktı!

yok bee naptınız yaa o kadardan gelmez türkceldeki adam en fazla 1600 1800 dedi
  216. djvietnam

Xperia Z2 Satışa Çıktı!

600 euromu TÜRİYEYE ne kadardan gelcek bilen varmı
  217. djvietnam

LG G2 Stock Roma Kolayca Geri Döndürme

bu anlattığım yöntem stok roma yani cihazınızı aldığınız ilk güne döner yalnız ne var ne yok silinir rehberinize kadar root v.s her şey ilk güne döner servise gönderceğiniz zaman bu işlemi yapın garanti çerçevesine girer bu yöntemle
  218. djvietnam

uzun süredir gpro2 rom kullanıyorum 10c romunu indirdim pcde duruyor yüklesemmi yüklemesemmi kararsızım lgnin kit kat şarz performansını beğeniyormusunuz ?
  219. djvietnam

LG G3 Görüntülendi

G3 g2 gibi fiyat performansiyla gelirmi acaba onu merak ediyorum
  220. djvietnam

Sapıklara hadım cezası geliyor!

Hadim cezasi degil idam gelsin
  221. djvietnam

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

Konu cips ama hocam ayrica leblebi sevmem :)
  222. djvietnam

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

bu demi bundan bende yedim ama diyet cipsi sanırım bu hiç tat tuz alamadım - - - Mesaj Güncellendi - - - diyet falanmı yapıyon hocam ? sade sade
  223. djvietnam

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

şöyle cipse denk gelemedim bi türlü nasıl bi şans bendeki anlamadımki sanki yol kenarına bırakılmış şüpheli paket gibi gelen bomba imha uzmanı fünyeyle patlatsa bu kadar ezilir hadi bakam gelsin ss ler cipslerimiz
  224. djvietnam

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

buda ezik kaşik cips :) şuan yiyirum cips kilo aldırırmı acaba tam emin değilim
  225. djvietnam

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

paketin içinde çıkan sos var onla karıştırıp 200 gr yogurtla pek gözel oluyor :)
  226. djvietnam

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

bi ben göremedim şu kaşık cipsi :( 3 kere aldım 3üde sanki paketin içine dinamit atılmış gibiydi - - - Mesaj Güncellendi - - - cipslerin yükselişi :) maşallah
  227. djvietnam

Karışık Gelin damat düğün ve diğer After Effects şablonları

ben proshow programında çok iyiyim o konuda profosyenilim diyebilirim proshow (photoslayt hazırlama) tüm eklentileriyle birlikte 2 gbı buluyor pcde kapladığı yer after efecceys tabiki daha zor zaten öğrenebilcek zamanımda yok isterim öğrenmeyi ama sabah 8 akşam 10 gelde öğren proshowda bi çok...
  228. djvietnam

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

hangi marka cipsi seviyorsunuz acılımı baharatlımı soğanlımı sademi ben son zamanlarda meşhur olan LAYS kaşık cipsi seviyorum hafif acılı kaşık gibi yapmışlar diye reklamı var ama benim aldığım cipslerin üstündemi zıplamışlar ne hep kırık kırık ama tadı mükemmel
  229. djvietnam

Karışık Gelin damat düğün ve diğer After Effects şablonları

hoca iyi güzelde nerdeeee after effecti kullancak yetenek bi ANDREW KRAMER değilim ne yazikki
  230. djvietnam

Oğlunun şehit olduğu yerde

bi anne için hem çok zor hem onur verici Allah şehitlerin şefaatini bizede nasip eylesin
  231. djvietnam

Uydunet Sorunu! Wireless var, Kablolu bağlanamıyorum.

Modemi resetledinmi ?
  232. djvietnam

Kasaplar köfte, sucuk ve tavuk satamayacak!

eskiden çoçukkene elimizde bi karton parçası murat amca 3 ekmek bi süt 2 de çokomel kendide yazardı benim karton kağıdımada yazardı tabi ordan çıkıp mahalle kasabına giderdim hasan amca annem yağsız 250 gram kıyma istiyor tamam hazırlıyom limonata içenmi ufaklık içerim :) vay beee ne...
  233. djvietnam

Ay Dahi Güneş Dahi - Mahmut Durgun (İlahi)

https://www.youtube.com/watch?v=fADCC9M96GA dinledikçe huzur buluyom
  234. djvietnam

hadi mesaj kasın ben gelene kadar sayfa 500 olsun hadi bakam çalışsın bannaklar :)
  235. djvietnam

"Katli vaciptir"

bazılarıda bu yasa geçerse soluğu anayasa mahkemesinin kapısında alır insan haklarına ihlal diye forumda olmasak bi şey derimde anladın sen hocam
  236. djvietnam

Ararken kahreden haber

Muğla’nın Ortaca İlçesi’nde 32 yaşındaki bakkal Emrah Yanık, oturduğu üç katlı binanın çatısında ölü olarak bulundu. Yanık'ın intihar ettiği sanılıyor Cumhuriyet Mahallesi İstiklal Caddesi’ndeki üç katlı binada ailesiyle oturan evli 2 çocuk babası Emrah Yanık, dün akşam saatlerinde iddiaya...
  237. djvietnam

Yeni doğmuş bebeği tuvalete atıp sifonu çekti!

Çin'de yeni doğmuş bir bebek annesi tarafından tuvalete atıldı. Bebek ölmek üzereyken son anda kurtarıldı. Tuvalete atılan minik bebek hala göbek bağıyla annesine bağlıydı. Karın ağrısı şikayetiyle doktora giden kadın hamile olduğunu anlamadı ve tuvalete gittiğinde aniden sancı gelince bebeğini...
  238. djvietnam

Küçük Gizem ölü bulundu!

allahım bu nasıl bi insanlıktır bu nasıl bi tövbe estağfrullah offf çıldırmak içten değil
  239. djvietnam

"Katli vaciptir"

özellikle ve özellikle KADINLARA VE sabi ÇOÇUKLARA yapılan zulümler ve ölümler için idamı şiddetle istiyorz keşke bunun için bi refandurum yapılsa inanıyorumki çoğunluk evet diycektir yüzde 50 bile yeter evet demeye ahh keşke keşke nerde o günler
  240. djvietnam

Kasaplar köfte, sucuk ve tavuk satamayacak!

GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın iki yeni tebliğ tasarısında, kasaplara 1 yıl önce verilen fermente sucuk, köfte ve parçalanmış tavuk satışına ilişkin izinler kaldırılıyor. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca hazırlanan taslak halindeki Et ve Et Ürünleri Tebliği ile Yerel...
  241. djvietnam

üye ban forum terk konu kilit liseli out :)
  242. djvietnam

bilirim ben sizi okuldan çıkıp hemen eve gel odana kapan kapıyı kitle anne içerden çağırsın oğlum yemek yemiycenmi hayır yemiycem anneeeee aradan 10 dakika geçer kan şekeri düşer anne karnım acıktı eee oğlum 10 dakika önce yemiycem dedin sizi liseliler sizi :) - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  243. djvietnam

:)
  244. djvietnam

Tahaddüt Bitiyor

24 aylık ttnet 8 mbs yalın net tahaddümün bitmesine son 10 gün kaldı son zamanlarda ttnet tarafından sürekli aranıyorum şöyle kampanya yapalım böyle kampanya yapalım diye bıktım en sonunda 444 03 75 numarasını engelledim 24 ondan öncesindede 24 ay ondan öncesinde ise 12 aylık tahaddütlerim...
  245. djvietnam

seni lgnin ceosu yapacam türkiye upgrade sorumlusu 4.4.3 zamanında bi gelmesin bak ne oluyor 3 kamyon adam toplarım genel müdürlüğünüzü basarık orda yoksanda seni evden alırız sonra geri eve bırakırız :) canım sıkılıyor sana sataşmak istiyorum :)
  246. djvietnam

kaşarın bırak kendisini kelimesine bile tahammülüm yok ıyyyyyyyy ööööööööö markette gördüğüm zaman bile vucudum karıncalanıyor midem bulanıyor
  247. djvietnam

artist seni ne diyor bana tw kullanmasını öğretmişimdir cıs sana çok ayıp :) biliyom zaten onu havalı şey dediklerini adım adım yapayım artist seni şuan tlefem şarzda dolsun hele bi teşekkür ederim sayın artist bey :)
  248. djvietnam

anladıysam suudi arabistan vatandaşı olayım :)
  249. djvietnam

sabit konuda 2 tane lg g2 kulubü var dostlar OxyGEN sende gpro2 rom kullanıyosun stock romda lg on screen phone özelliği vardı kablosuz ağ kısmında telefonun görüntüsünü pcye aktarıp oyun oynuyoduk çokta güzel oluyodu neyse sorum şu gpro2 rpmda bu özellik yok galiba yada ben bulamadım nasıl yapçaz
  250. djvietnam

çokmu canın çekti ayy kıyamam :)
  251. djvietnam

Samsung'un yeni belalısı!

samsung çok yaramazlık yapıyor cıs sana samsung çabuk odanı topla :)
  252. djvietnam

etli ekmek aksarayındır lütfen aaaa :)
  253. djvietnam

A.canal normalde bende cesaret edemem cihaz teknogarantili olduğu için yüzde 80 hediye çeki teklif etti teknogaranti ekrandaki kılcal çizikler için götürdüğümde bakim ne diycekler diye ilk baş hediye çeki teklif ediliyor ama istersen tamir hakkını kullanabiliyosun bende tamir hakkı istemediğim...
  254. djvietnam

g2nin ekranı çizilmiyor nedenmi son 2 haftadır g2yi kılıfsız ekran koruyucusuz bi şekilde hunharca kullanıyorum bozuk para ve anahtarlığın olduğu cebime atıp taşıyorum öyle aman aman dedirtçek bi çizik yok sadece güneşte bile dikkatlice bakıldığında görülen kılcak çizikler oluşmuş bi altta bi...
  255. djvietnam

Söyle Rahatla

ço kçok zengin olmakmı yoksa yeterince paranmı olması hangisi diye sorduğumda çoğunluk yeterince param olsun diyenler ilginç - - - Mesaj Güncellendi - - - Steven Spielberg in yönetip tom hanksin oynadığı eski bi film değilmi o
  256. djvietnam

Cep telefonunun tarihçesi (Nostalji)

Cep telefonunun mucidi o dönemde Motorola’da mühendis olarak çalışan Martin Cooper’dır. 1973 yılında ilk cep telefonunu geliştirmiştir. İlk cep telefonu 1 kgdan fazla ağırlıktaydı ve tam dolu batarya ile 20 dakikalık bir görüşme yapılabiliyordu. Martin Cooper yıllar sonra bu telefon için...
  257. djvietnam

GS Store Yağmalandı

şaşırılcak bi durum değil aslında her zamanki gibi fener holiganları işbaşında bunu ancak onlar yapabilirdi
  258. djvietnam

rootla olanda var ama benim dediğim olay gizli menüye erişip orda ayrıyetten ses ayarları var + - olarak yapabiliyorduk ama çok aradımda bulamadım o siteyi
  259. djvietnam

her zaman h+ olmuyor bendede arada sırada bölgeden kaynaklı diye düşünüyorum hattının müşteri temsilcisini bi ara onlar kesin ve detaylı bilgi verirler
  260. djvietnam

o sorun 4.4.2 güncellemesini alan her telefonda var bi tek lgde değil sorun sony htc samsung hepsinde var ve google küçük bi güncelleme yayınlayacak telefon çalıyor önce dediğin gibi kimin aradığını 3 5 saniye sonra çıkıyor ekran
  261. djvietnam

Anne ve babasını 300 parçaya bölmüş

zalimler için YAŞASIN CEHENNEM allah o zalime öyle bir ölüm nasp etsinki sonsuza dek mezarda yılanlar çıyanlar mahlukatlar rahat bırakmasın etini yiyip bitrsin sonuza dek rahat olmasın inşallah mezarda cehennemin en derin 7 kat altında yanmaktan kararrmış simsiyah ateşler içinde sonuzuzluğu...
  262. djvietnam

aynen katılıyorum servise giden telefondan daha bi hayır gelmez bizim türk servisçiler ne yapacağı belli olmaz dediğin gibi kullanılmış parça takabilirler yada içinden orjinal bi şeyini söküp yan sanayisi ile değişirler saymakla bitmez burası TURKEY - - - Mesaj Güncellendi - - - mobil şebeke...
  263. djvietnam

Ses teknolojisi: 24 Bit, 192 kHz stüdyo kalitesinde ses - Dolby mobile ses geliştirmesi orjinalde özelliklerde böyle yazıyor ama eski bir çalışan olarak konser ses sistemleri organizasyonlarda kurulumunda görev aldım ama lgnin bahsettiği özelliklerde ses performansını hiç duyamadım ha şu...
  264. djvietnam

yok hocam bu değildi tuş takımıyla bi kod yazıp gizli menüye girip orda sound headphone gibi değerler vardı artı eksi olarak yükseltebiliyoduk bu linkteki gibi bu kadar uğraşmıyoduk xda damı gördüm diye siteyi altüst ettim ama bulamadım artı 1 artı 2 gibi 10 a kadar yükseltiyoduk eksileyebiliyorduk
  265. djvietnam

YouTube Erişim Yasağı ?

geçen başbakana yakın isimlerden bi gazeteci ahaberde konuşmuştu bu youtube yasağıyla ilgili şöyle bi cümle kullanmıştı başbakan açılmasından yana değil sonsuza dek kapalı kalmasını istiyor gibi söylemde bulunmuştu yani buda demek oluyoki legal yoldan youtube u unutup illegal yoldan...
  266. djvietnam

bide ses yükseltme kodu görmüştüm ben bi yerde vebte dolanırken o zamanlar stock rom kullanırken denemiştim ses gümbür gümbür oluyodu o kodu bilen varsa yazabilirmi acaba
  267. djvietnam

Ahlak Bilgisi öğretmenine 'öğrenciyle aşk' soruşturması

Okul değiştirme cezası” ile ortaya çıktı İstanbul Beykoz’daki Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi’ne eğitim yılı başında atanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgjsi Öğretmeni A.R.T. (30) ile Ulaştırma Lojistik Bölümü 12. sınıf öğrencisi E.T. (19) arasında yaşandığı iddia edilen aşkla ilgili soruşturma...
  268. djvietnam

Münir Özkul'un Son Durumu

Kızından açıklama geldi.. Dün “Söylemezsem Olmaz” programına telefonla bağlanan Güner Özkul, babası Münir Özkul’un durumu hakkında bilgi verdi. "SADECE KAÇ HAREKETLERİYLE ANLAŞIYORUZ" Ünlü sanatçının sağlık durumu hakkında konuşan Özkul, “Sağlığı stabil durumda. Makine desteğiyle hayatını...
  269. djvietnam

10 bin TL'lik Asgari Ücret Tartışması

İsviçre'de hükümet işçilere dünyanın en yüksek asgari ücretini vermek için referanduma gidiyor. 18 Mayıs'ta yapılacak referandumdan 'evet' çıkarsa ülkede işçiler aylık 4 bin frank (9 bin 728 TL) ücret alacak. Bu da işçilerin saatte 25 dolar kazanması anlamına geliyor. İsviçreli işçilerin yüzde...
  270. djvietnam

Lgye cop dedi cis sana kotu cocuk :) - - - Mesaj Güncellendi - - - G3 te sdkart destegi olacak deniliyor kolay kolay 1 gb ram icinde 32lik versiyonu kimse almaz sanirim cunku gunumuzde 2 gb ram bile telefonlarda fazlasiyla yeterli 16lik alirim 32 gblik sdkart takar yoluma bakarim hem...
  271. djvietnam

@NSIndestructib lgnin en büyük kusuru yazılımsal desteği bugün artık note2 ye bile 4.4.2 geliyosa lg nin napmak istediğine anlam vermek imkansız kitkat nerdeyse bi yıl olcak g2nin altındaki modeller bile kitkat güncellemesini aldı g2ye daha yeni geldi g3 ile ilgili beklentiler yüksek g2dede...
  272. djvietnam

@RedDevil doğrudur hocam ama ben şahsen kamera konusunda daha çok sonyi beğeniyorum nokıa bile tam anlamıyla düşük ışıkta beklentiyi karşılamıyor gerçi düşük ışıkta başarılı hiç bir telefon yok biraz daha bir adım daha sony biraz daha iyi benim fikrim gördüğüm gözlemlediğim kadarıyla sony...
  273. djvietnam

lensi kendi üretiyor bildiğim kadarıyla bi ara lgde ortak bi çalışma içine girmişti ama anlaşmak için nokıa dışladı lgyi ben olsam bende dışlarım kendin yap bi şeyler adamlar ekmeğini bölüşürmü hiç kurtlar sofrası işin dahada ilginci sony lg ile ortak pil üretiminemi giriyor diye bi ara haberler...
  274. djvietnam

artılar 1500 lira gibi bir fiyata çeşitli kampayalarla daha düşük fiyatlarda gördüm neyse 1500 diyelim biz ortalama fiyata ne alıyosun 3000 mah batarya snapdragon 800 işlemci 2 gb ram uçak hızında internet keyfi hızlı arayüz iyi ışıklı ortamda olağan üstü resim kalitesi eksiler: kaygan telefon...
  275. djvietnam

RedDevil o kadar uğraşmadım bi 400 bide 800 de denedim iso değerlerini yinede tam istediğim gibi çıkmadı aksine daha karanlık oldu bende otoda çektim lg aslında kendide açıklamıştı zaten bende neyin peşindeysem bi slr performansı bekliyorum sanki ortamda yeterli ışık olacak olursa harika...
  276. djvietnam

fanboyluk yapmaya gerek yok güzel kardeşim her telefon her marka kendi dalında iyidir g2 almayın diyerek insanları yanıltmayın fiyatına ve performansına diycek bir şey yok telefonun elbette kusurlu yanlarıda olacaktır g2de yaşanan g2yi alan gözü kapalı almıyor kimseyede silah zoruyla satılmıyor...
  277. djvietnam

hala günümüzde ne kadar amiral gemi olsalarda düşük ışıklı ortamlarda çektiği resimlere bak 2bin liralara kadar para verdiğimiz cihazlar bizleri tam anlamıyla memmnun etmiyor haklıyızda dünyanın parasını veriyoruz beklentide hayliyle yüksek oluyor ama işte sonuçlar istediğim...
  278. djvietnam

Yaşını duyan kulaklarına inanamıyor

bi hayat ağacı hayat tecrübesi 122 yaşına kadar insan neler görür neler oturup bundan yüz yıl sonra bu günü anlatacaksın sene 1980 diye başlıycan lafa mesela ıphone vardı samsung vardı lg vardı sırf teknoloji değil tabiki gördüğün yaşadığın ne varsa mutlaka seni dinleyenler olacaktır hayretle...
  279. djvietnam

Haklisin oda dogru ama dusunsene torununun torununun torununu gormek heheeeyy
  280. djvietnam

Allah o yasi bizlerede nasip etsin amin
  281. djvietnam

1 yil teknogarantili ayrica samsung turkiye cihazi paralel falan degil
  282. djvietnam

mu86 1900 tl istiyorum
  283. djvietnam

LG G2 İçin G Pro 2 Port Rom Yüklenmesi ve Özellikleri

Attim hard reset yine ayni oluyodu patch dosyasinda sorun vardi onu kurmadim gapps leri elimle tek tek kurdum
  284. djvietnam

para yetmezse buda teknogarantili bunuda veririm atarim yere kirarim yollarim zaten satamadim :)
  285. djvietnam

çizilsin hocam teknogarantili cihaz hatta bilerek yapıyorum g3 almak için teknogarantili cihaz servise gittiğinde servis ilk yüzde 80 hediye çeki öneriyor kabul etmezsen ücretsiz değişiyor yada tamir hakkını kullanıyosun cihazın fiyatı yaza kadar iyice düşer yüzde80i fatura fiyatından...
  286. djvietnam

Linkin Park Türkiye'de

bilet fiyatlarındaki kadv yükü kaldırılmalı hollandada yüzde6 yüzde 8 bizde yüzde 38 yüzde 40 atinada mesela yabancı bi ünlü grubun konseri 100 lira gibi fiyatla izleniyor aynı kişiyi türkiyede 600 lira gibi bilet fiyatları çıkıyor şaka değil gerçek bu yüzden organazitörler sponsor bulamıyor...
  287. djvietnam

g2mi son bir haftadır ne kılıf nede ekran koruyucu olarak kullanıyorum hepsini söküp attım çılgınlık yapıyorum anahtar olan cebime g2yi direk öyle koyuyorum gorilla glass 3 var dediler çizilmez dediler hadi bakalım
  288. djvietnam

Söyle Rahatla

GhostX valla ciddi bir şey söyleyimmi bu araç bana çıkarsa üzüntü ve sevinci bi anda yaşarım niye üzülürüm hocam asgari ücretli bi insan bu aracın ne vergisini ne ötvsini falandı filandı ödeyemem masrafa girerim bankadan kredi çekmem gerekir çünkü saydıklarımı ödeyebilmem için sevinirim...
  289. djvietnam

Söyle Rahatla

GhostX MERCEDES A180 çıkıyomuş bide :) inşallah bu çıkar kardeşim
  290. djvietnam

Söyle Rahatla

mycafe isimli bi nescafe makinası veriyolar sanırım arkadaşımda atmış mesaj ama bayağı bi mesaj atmış mycafe kazandınız diye bi mesaj gelmiş adres bilgileri istenmiş kargoyla yolluycaklar galiba - - - Mesaj Güncellendi - - - ismide çıkmış sisteme şans işte
  291. djvietnam

hayırlı olsun güle güle kullan
  292. djvietnam

LG G2 İçin G Pro 2 Port Rom Yüklenmesi ve Özellikleri

gpro2 romu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum radyo özelliği gelmiş demişin bende radyo açılmadı yalnız ben patch yapmadım patch yapınca sonsuz lg logo döngüsüne giriyor telefon bide patch yapmadan direk romu kurdum sorunsuz kuruldu ayrıca güzel anlatım olmuş emeğine sağlık radyoyu rootlamı...
  293. djvietnam

Lg şarj cihazi

orjinalini bulman zor orjinaller 2 amper burda sana link vereyim 3.50 lira al kapına kadar gelsin http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-lg-htc-nokia-sarj-aleti-cihazi-sarz-109155287
  294. djvietnam

Jurassic World’un Devam Filmleri Gelebilir

Yıllar boyu yalnızca dedikodu olarak kalan, üzerinde çalışmalarının başladığı yalanlarıyla avutulduğumuz yeni ve dördüncü Jurassic Park filmi Jurassic World sonunda gerçek oldu ve çekimleri şu sıralarda Colin Trevorrow’un önderliğinde devam ediyor. Yapımın oyuncu kadrosunda Chris Pratt, Bryce...
  295. djvietnam

The Hobbit 3ün Adı The Battle of the Five Armies Oldu

Geçtiğimiz gün Hobbit üçlemesinin son halkası olan There And Back Again filminin isminin değişebileceğini sizlere duyurmuştuk. Bugün Peter Jackson’ın yaptığı açıklama ile filmin adı resmi olarak değişmiş oldu. Son filmin tam adı The Hobbit: The Battle of the Five Armies şeklinde değeiştirilmiş...
  296. djvietnam

[REC] 4: Apocalypse’in İlk Fragmanı Yayınlandı

İlki ülkemizde Rec: Ölüm Çığlığı adıyla vizyona çıkarılan İspanyol korku filmi Rec, dördüncü filmiyle geri dönüyor. İlk fragmanı yayınlanan [REC] 4: Apocalypse’in konusu şöyle; İtfaiyeci ile birlikte binaya giren genç televizyon muhabiri Angela Vidal, canlı çıkmayı başarır. Fakat askerlerin...
  297. djvietnam

G Flex Kitkat'a Kavuştu!

:) tamam abi olmaz diyosanız olmaz demekki :)
  298. djvietnam

Facebook sayfamıza isim lazım ???

bu olurmu ?
  299. djvietnam

Söyle Rahatla

saat 00:00
  300. djvietnam

Türkiyenin En Sık Ziyaret Edilen Forum Siteleri

bi soru donanım habermi eski shiftdeletmi ? bunu merak ediyom valla