Kim Bu ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bunu yazayımmı bilemedim ama hala şaşkınım bi haftadır fabirkada kim bu kim bu söylentileri dolaşıyor geçtiğimiz hafta cumartesi günü için cuma günü normalde akşam 6da paydos etmemiz gerekirken öğlen 1de paydos ettirildi ve çıkıştada hepimize küçük zarfın içinde bi kart dağıtıldı (300) kişiye kartta şu yazıyordu aynı günün akşamı 5yıldızlı otelde yemeğe davetliydik servisin içinde arkadaşlarınkine baktım onlardada aynısı yazıyordu işte grandda akşam 8de yemeğe davetliyiz tüm çalışanlar davetlidir şeklinde neyse akşam oldu 5 yıldızlı otel güzel giyinmek gerek süslenip püslenip gittik otele çoğu arkadaşlar erken gelmiş biz şöyle düşünüyoruz bu yemek organizsayonunu patronumuz tertip etti yöneticilerimizde ordaydı gittik sorduk yemeği patronmu tertip etti HAYIR DEDİLER patronumuzda bi süre sonra geldi neyse yemek vaktine kadar lobide kimisi resturantta zaman geçiriyor yemek saati geldi hepimiz geçtik resturantta bazı arkadaşlar patronumuza yemek için çok teşekkür ederiz şeklinde seslendi patronumuz yemeği ben tertiplemedim dedi herkes birbirine baktı kim o zaman bu patronumuz bi konuşma yaptı BU YEMEĞİ BİZLERE SAĞLAYAN DEĞERLİ İSMİNİ SÖYLEYEMECEĞİM ZAATA ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM allah allah patronumuzun bile ismini söylemediği kişi kim olabilir diye tüm fabrika çalkalandı ADAN ZYE tüm yemek sınırsızdı ve bugün yine çıkışta kart dağıtıldı kapadokya turu düzenlenmiş 26.05 2014 kartta yazanlar tura katılmak isteyen herkes sabah 9da servis güzergahlarında bulunsun insan kaynakları müdürümüze gittim bi kaç arkadaşımla müdürüm peki bu tur organizasyonunu kim düzenliyor inanın hiç bi fikrim yok dedi patronumuz değilmi yani ısrarla hayır dedi eee o zaman kim bu

ve dahada ilginci sağ salim 2 film müziğini seslndiren kişinin şarkısı tüm servislerde dinletilmiş OĞUZHAN UĞUR bazı arkadaşlar şöföre itiraz etti şarkı bitiyor yine aynı şarkı çalıyor eve gittim kimmiş bu diye OĞUZHAN UĞUR çıktı ama klibi şarkıyı çok beğendim [video=youtube;CUkKEssCnHw]https://www.youtube.com/watch?v=CUkKEssCnHw[/video] bi işler dönüyor ama hadi bakalım​