Üstbilgi olarak gelen mailler !!! OUTLOOK 2007

Bu konuyu okuyanlar

q1rd4p

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[h=1][/h]İyi günler..
Gelen mailler üsbilgi olarak geliyor ve mailler açması uzun sürüyor. Önceden göder-al yaptığımda mailler direk olarak düşüyor ve mailler direk açabiliyoduk. Maillerin üstbilgi olarak gelmesini nasıl iptal edebilirim.
Teşekkürler..

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Üst bilgi olarak yalnızca mesaj başlığından bahsediyorsun herhalde... Yanlış mıyım?

q1rd4p

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Atıyorum x biryerden mail geldi bu üsbilgi olarak geliyor maili açmak için de üstbilgiyi yükle diyoruz ve ondan sonra üstbilgileri yükle ya da indir diye bir buton var ona bastıktan sonra mailleri normal olarak açıyoruz

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Sırasıyla,

Seçenekler> Posta kurulumu > Gönder/al buttonu > Hesabı seç > Düzenleye bas

Üstte 3 seçenek
Gruba ekle
posta öğelerini al
posta öğelerini gönder

seçili olacak,

Aşağıda da,

Yalnızca üst bilgileri yükle yerine, Tüm öğeleri ile birlikte yükle seçili olacak.

Kolay gelsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Senin söylediğin şekilde baktım sorun olan pc'de Seçenekler> Posta kurulumu > Gönder/al buttonu bu seçeneğe girmiyor gönder/al butonuna tıkladığımda hiçbir işlem yapmıyor fakat kendi bilgisayarımda denediğimde girdi. Lütfen acil çözüm bekliyorum :(

q1rd4p

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arızalı bilgisayarda göder/al seçeneğine giremiyorum kendi bilgisayarımda giriyorum dediğiniz ayarlada mevcut ama diğer pcde maalesef o seçeneğe girilmiyor :( başka bir çözümü var mıdır ?