TürkNet hakkındaki deneyim ve yorumlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Lazzz

Rektör
şimdi, iyi mi bu modem, alak mı ?
Modemin kullanıcılarına sormak lazım kronik bir sorunu var mı çekişi nasıl filan, hangi modem olursa olsun kullanıcılarına sormakta fayda var. Ben bu modemi kullanmadığım için pek bilgi sahibi değilim ama airties'in şuan satıştaki en üst model bu diye gördüm.

PARAzitCELL

Dekan
elimde turkcell supeonline hg253s modeli var ama fiber destekliyormuş, vdsl2 desteklemiyormuş... yani işime şimdilik yaramıyo. eski bir modem ve türknet için olmuyormuş

o hg253s sadece router modem değil optikin girdiği superonline yazan zavazingosuz hiçbir işe yaramıyor...

Bizde o küçük alet yok. Fiber kullanıyoruz, bize cat6 ile geliyor internet.
o sistem büyük sayıda kullanıcı olan yerlere yaplıyor olabilir bizim apartmanda 14 daire ve +2 var o sitede optikle bizdekini yapmaya kalksalardı teknik elemanlar balataları sıyırırdı...

EasternDigital

Üyecik
İstanbul / Küçükçekmece ' de oturuyorum AKK'siz olarak kullanıyorum çok memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sadece bana göre problem olan kısım şudur hani bu da nacizane görüşüm benim , indirme ( download ) hızlarını bir şekilde yakalanıyor gerek AKK'siz gerekse AKK olup ayın ilk günlerinde kota dolmadan indirme kısmında bir problem yok , bide yükleme ( upload ) kısmını geliştirseler ufaktan tam tadında olacak valla :)

Ahbârî

Dekan
Binaya fiber döşeniyor. Yüksek hızda kullanan var mı türkneti?

MevlutOrhanTr

Asistan
Arkadaşlar Denizli ilinde türk.net alan varmı ? Dsmart diye hakaret etmek istemediğim bir firma var.Önceden 75 gb kota 8 mbps hız 59 iken bu kotayı 50 ye indirerek tekrar imzalatmışlar aileme.Bizimkilerde ilk başta sevindi tv kutusu falan ama ondanda para kasiyor şere.sizler.Şuanda 50 kota 8 mbps 60 tş veriyorum çıldırıyorum.300-500tl neyse verip tahattütü yakıp türknetin 35 mbps hız 150 akk 1000 dk lık paketini almayı hedefliyorum.Sizin düşünceniz nedir.En sevdiğim firma turkcell ama 50 gb kota 8 mbps hıza oda 59 tl diyor.10 yıllık turkcellim ama hiç kampanyası yok bana neymiş alt yapım adsl imiş.Vodofone ise 24 mbps hız 120 gb kotaya 60 tl diyor

Yeşil Okçu

Strange how life makes sense in time now?
Türknet pişmanlıktır. Geçmeyin derim. Müşteri hizmetleri desteği sıfır. Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Hızım normalde 16mbit ama son 1 aydır 5 mbit veriyorlar. 6-7 kez aradım yaptıkları tek şey "modemi güncelliyoruz" diyip modemi resetlemek. Kendilerine e mail yoluyla da ulaşmaya çalışmıştım 1 ay önce ama maile de yanıt yok! Hızlı internet istiyorsanız Turkcellden şaşmayın derim

MevlutOrhanTr

Asistan
Türknet pişmanlıktır. Geçmeyin derim. Müşteri hizmetleri desteği sıfır. Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Hızım normalde 16mbit ama son 1 aydır 5 mbit veriyorlar. 6-7 kez aradım yaptıkları tek şey "modemi güncelliyoruz" diyip modemi resetlemek. Kendilerine e mail yoluyla da ulaşmaya çalışmıştım 1 ay önce ama maile de yanıt yok! Hızlı internet istiyorsanız Turkcellden şaşmayın derim
Turkcellde dsmartta aynı şey.Hızını veriyorlar ama 8mbps 50 gb kotaya biri 60 diğer 65 tl istiyor.Tahadüt yokmuş ilk ay denemekten zarar gelmez :) Olmadı iptal eder başka arayışlara geçerim

cemyk

Üyecik
Fazlaca memnun kaldığım ve NETFLİX in Trükiyede en hızlı internet sağlayıcı seçtiği firma.
İndirim için Güncel XAK51CY11UVY kodunu kullanabilirsiniz.

stat counter