İphone 4'ün Ekranı Karardı

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(tlf çok kez düştü ekran altı tuşu çöktü sonra arka kapak çatladı onlar sorun değildi de şimdi tlf yere düştü ekran karardı ses de yok çalıdıryorum çalıyor ama ses yok ne yapıcam tlf da dışardan geldi ve tüm dünyam karardı çok kötüyüm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba aynı sorun bende de var fakat power tusuna basılı tuttugumda açılmıyor ne yapmam lazım HTC one m8 modeli...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:wink:telefonun ekranı gitti düşürme falanda yok .. ve sürekli belirli aralıklarla titreşimde . arkadaslar buna nasıl çözüm bulunurr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim erkran karardı ama herşey çalışıyo ezber yöntemiyle telenu kapatırsam düzelir atığımda diye ama olmadı telefon home vork tuşuna basıyorum oda olmuyo nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(:(:(aynı sorunu bende yaşıyorum şuanda tlfnum 1 haftadır kapalı ekran yok ses yok home+pover tuşuna bastım ama düzelmedi sadece pc ye taktığımda elma logosu geliyo ıtunes çıkıyo ama pc tlfnu görmüyor yardımcı olurmusunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde iphone 4 var fakat üst tuşu bozuk ve bir anda ekran karardı hayatım kaymış gibi hissettim peki ya ne yapmalıyım ACİL!!!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ipadımı açınca ekran mavi beyaz oluyo apple logosu geliyo kapanıyo helpp ipad air :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi ki nete yazmışım sorunu eyvallah kardeşim düzeldi telefon :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4s üstünden düştü home tuşuyla yukarıya basdım gelmedi ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkürler bende de aynı problem oldu. Allah razı olsun problem çözüldü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon düştükten sonra karardı cam çatladı dediğinizi yaptım ama açılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekran beyaz söylediklerinizi de denedim ama bir fayda sağlamadı. Başka bir çözüm yolu var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende power tuşu çalışmıyo alttaki tuşa 1 dakika bastın yine açılmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ıphonemin vocie overı açık sesler geliyor ekran kilidi felan die ama görüntü yok yardımcı olur musunuz?? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah rağzı olsun kardeşim gece gece aldım cocu vurmaya gidiyodum valla :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi sana cok tessekur ederım cok yardımcı oldun evde kafayı yıyordum sağolasın vallaha cok saol

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıphone 4 ekran ışıgı yanmıyor yardımcı olabilirmsiniz görüntü var ekran saglam ama ışık yanmıyor ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone4 ve Iphone 4s ortak sorunu bnmki bi ara gitti hiç gelmedi telefonun sıfırı geldi