İphone 4'ün Ekranı Karardı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çoooook teşekkür ederim pampa!.. Sorun anında çözülüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hay allah senden razı olsun kardeş, telefon gidince vücuduma birden sıcaklık girdi baştan aşşağıya, şuan telfnm açıldı, çok teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok teşekkür ederim çıldırmıştım iphone 5 im bozuldu diye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla helal olsun ne dıyım sız olmasanız bu telefonu acamazdım allah razı olsu ne muradınız varsa versın helal olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dediğiizi yapıyorum ama olmuyor,aynı anda iki tuşa da basıyorum ekrana sadece ıtunes yazılı logo üste ve alttada şarj işareti çıkıyor ekran hala kara,aydınlanma yok,yardımcı olun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benim 4s i dusurdum ve ekranı gitti yani ekran görüntüsü çizik çizik ve kararıyo ama diger hersey calısıyor telefonu kullanabiliyorum arama yapabiliyorum aramalara cevap verebiliyorum ama sadece göremiyorum sizce ne olmus olabilir? yardımcı olursanız cok sevinirim

iskas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:thumbup: Çok çok teşekkürler [MENTION=370618]canmehmet07[/MENTION]

sqoeldas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler butun gundur beklıodum ne yapıcam diye sağolun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah razı olsun valla bende tam servise yollayacaktım :D peki neden böyle oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde telefonumun açma tuşu bozuk ve telefonumun ekranı karardı ne yapacağımı bilmiyorum eğer telefonu düzelttiyseniz bana da bilgi verir misiniz nasıl yaptığınız konusunda???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ.. yusuf yusuf ettim bi an hemen garanti belgesini hazırlamıştım yarın gidiyodum o derece yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hay allah razı olsun yaa alalı daha 2 ay olmadı içim gitmişti yeminle :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayy iyiki ınternet var iki gündür telefonumun kararmış ekranına bakıp ne yapacağım diyordum. Hepinize teşekkürler.

Syst3mm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haftada 1 veya 2 defa power + kilit tuşuna basarak reset atarsanız cihazın çalışma performansı daha iyi oluyor sanırım bu durum ram resetleri gibi bir şey ben düzenli olarak yaparım 2 senedir aynı cihazı kullanıyorum bu durumdan dolayı sorun yaşamadım hiç veri kaybı vs söz konusu değil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah ne muradınız versın hayatım karadı sadece ekran degıl:))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde telefon ayni kapandi bu işlemi yaptiktan sonra düzeldi sağolun arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende ekran birden gidiyor telefon acık kalıyor ama bu sürekli tekrarlanıyor günde 3- 4 kere ne yapmam gerek ?

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar bugün telefonun ekranı birden karardı ne home tuşuna ne de power tuşuna basıyorum ekran gelmiyordu başka bir telefondan aradığımdaysa telefon normal çalıyormuş gibi görünüyordu ama iphone'de ne bir ses ne de bir görüntü vardı sonra araştırdım çoğu kişi bu sorunla karşılaşmış home + power tuşuna bir süre basılı tutunca telefon tekrar eski haline geldi benim öğrenmek istediğim bu sorunu neden yaptı..

Beni büyük bir dertten kurtardın Allah razı olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefon, servisten geleli çok olmamıştı ki bu sorun ile karşılaştım.
'Tanrım yine mi ben' diye düşünürken ilk tık da büyük bir yükten kuruldum..
çok çok teşekkürler.
bi Allah razı olsun da benden!:)