İphone 4'ün Ekranı Karardı

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
süpersiniz, teşekkürler shiftdelete, teşekkürler google :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaslar ben iphon 4s in ekranini deyistirdim ekran acilmiyor telafon aciliyor ama

Reychen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorun iphone serisi için mi yoksa sadece iphone 4 de mi iş goruyor ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Başka bir ıphone de bu sorun olursa aynı şekilde çozulebilir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Garantiye versem gün beklerim diye hesaplıyodum ... Çok teşekkür ederim harikasınız :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
süpersiniz.. Elma çıkında bi anda sevindirik oldum :) Eyvallah Yigidolar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi akşamlar bende aynı sorunu yaşıyorum fakat benim telefonum aynı işlemleri yapınca çalışmadı ne yapmam gerekiyor bilen varsa çok sevinirim.

DarkBB

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Telefonun acma/kapama tusuna ve + veya - ses tuslarindan biri olmasi lazim bunlari basili tutarak safe mode(guvenli mod) a girebilirsiniz.

PC'den tinyubrella indirip telefonu pc ye baglayip exit dfu mode secenegini deneyebilirsiniz.

iReb veya Redsnow ile de exit dfu , fix dfu gibi secenekleri deneyebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bastım bı dakka ama ekran yok ayrıca sarja bahladım otup duruyo dısardan ardıgımdada calıyo ama ekranda goruntu yok daha bugun aldım telı ıpone 4s ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun var şarja takınca sürekli ses geliyo ve hiçbi şekilde ekranda bişey çıkmıyo çözüm ne olabilir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekürler ayni sorun bendede oldu power ve home tuşuna 1 dakika basili tutum telefon açildi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çok teşekkür ederim. Bende Power ve home tuşuna aynı anda 15-20 saniye kadar basılı tuttum ve telefon geri geldi. Ancak bunun nedeni nedir? yani tekrarlama durumuyla karşı karşıya kalan var mı? bir daha olmaması için birşeyler yapacak mıyız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kaç gündür ben neler çekiyorum ya benim telefonda yanı oldu ve bildiğiniz telefonum bozuldu sandım okadar üzüldüm falan başka telefon kullanmaya başladım hatta ama bi araştırdım ki meğer ki basit bişeymiş yaaa valla çok mutlu oldum çok sevindim ilk yorumdan sonra yaptım oldu ve gecenin yarısı olmasa idi sevinç çığlığı atardım o dereece mutluyum şu an....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yha benim iphone 4s im vardı ve 1 hafta önce gelmişti dün fotograf çekilirken yanlışlıkla elimden düştü ve parkeye çarptı görünürde hiçbi sorunu yok çatlama veya kırılma gibi bi hasarı yok ama her ne yaptıysam yapıyım ekranı açılmadı herşeyi denedim olmadı. Şarja takınca bazı sesler geliyo şarj oluyo ama ekran bi türlü açlmıyo naabmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş benim iphone 4üm suya düştü bi servise gitti servis olmaz demiş eve geldi telefon şarja taktı şarj sesi geldim ekrana dokundum tuş sesleri geldi napabilriim ama ekran kararık sürekli?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar, bilen varsa cok acil cevap istiyorum sizden arkadasımın ve benim 5c telefonumuz var ben telefonumu tuvalete bile dusurmeme ramen hala tas gibi ama arkadasım benden sonra almasına ramen surekli arıza cıkarıyor telefonu. her gunumuz genci gibi o da telefonu cok kullanıyor en buyuk kazası yere dusurmek. ama arada sırada telefonu kapanıyor uygulamalar kapanıyor vsvs. neyse ben soruma geceyim.
gecen gün sarj aleti bozuldu ve yeni bir tane aldı aldıgı yer orjinal alet demesine ramen sarja takınca telefon orjinal şarj aleti degil uyarısı gibi birsey vermis tamama basıp sarja devam etmis sonra %14ten sonra sabit kalmıs şarjı. bugun de yine sarj etmek istedi sarja taktıktan sonra yanlıslıkla cıkarıp tekrar taktı sarj olmadığını anlayınca cıkarıp whatsappa girdi o anda telefon kapandı ve ekranı gri oldu baya sey denedik ama etkili olmadı kilit tusuna uzun basılı tuttu telefonun ekranı tamamen karardı griden siyaha döndü ve buraya yazdiginiz herseyi denedik ama etkili olmadı telefonu baska telefondan arayinca da calmiyor. servise mi göndersin bildiginiz birsey varmi yoksa? lutfen yardimci olun 2 gun sonra tatile çikacaklar hepiniz gibi bir tek ekran degil hayati karardi resmen. sonucta iphone bu boru degil ya :Dd lutfen yardimci olun rica ederim. saygilar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam arkadaslar iphone 4 telefonumu çok kisa mesafeden yüz üstü yere düştü ekran da görüntü yok ama telefon çalişiyor seslerden belli bana yardimci olurmusnuz lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum yere düştü ve ekranı çok az karardı yaptırmak istiyorum ne kadar fiyat tutar sizce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sağol birader, allah sana İphone6 plus nasip etsin saatiyle beraber :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
power tuşu bozuksa ayarlar >erişebilirlik ten power tuşu yerine bir imge atayabiliyor ve bunu power tuşu yerine kullanabiliyorsunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[SDNTV][SDNTV][SDNTV][/SDNTV][/SDNTV][/SDNTV]
power tuşu bozuksa ayarlar >erişebilirlik ten power tuşu yerine bir imge atayabiliyor ve bunu power tuşu yerine kullanabiliyorsunuz

güzel kardeşim iyi hoş yardımcı olmaya çalışmışsın o senin dediğin 'assistive touch' fakat ekran kararıkken biz ( power tuşu bozuk olanlar ) onu nasıl açalımda ona basalım bi mantık kurup atın şu yorumları