İOS 10 Jailbreaksiz Cydia benzeri app storelar???

Bu konuyu okuyanlar

Nc quattro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese selamlar ben iPhone 6s rose gold 64 gb kullanıyorum.Cihazı alalı 3 gün oldu ve bildiğimiz gibi app store da ücretli uygulamaları telefon numarası vererek tl üzerinden satın alamıyoruz ve bundan önceki telefon 5s ti 1 sene kullandım önceki telefon Note 3tü android markette telefon numarası ile satın alım yapabiliyoruz ve hesapta toplam 250 liralık alışveriş yaptım.lakin kredi kartı kullanmıyorum çünkü öğrenciyim ve 19 yaşındayım ailemdede ios cihazı 2 tane var gerisi note 5 s7 filan rahat rahat telefonla kredi kartıyla yapıyorlar ama ben yapamıyorum bu beni rahatsız ediyor. Bu nedenle sizlerden yardım almak istedim.Bi tane uygulama var Tutuapp diye tutuapp.vip isterseniz bakın.Orda hiçbi ünlü - ücretli oyun yok gta serisi ve bikaç tane daha (tutuapp regular versiyonu) saçma sapan oyun uygulama var.Sizlere soruyorum; Cydia gibi orjinal ve ücretli uygulama-oyun ları yükleyebileceğim başka bir ios programı varmı?umarım vardır zor durumdayım:grin::smile::smile:cevapları bekliyorum şimdiden teşekkürler.