App Store Ödeme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Cangnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,app store'den iki üç tane ücretli uygulama satın aldım ancak kartımda para yoktu daha sonra farkettim ve iade talebinde bulundum birkaç mail dönüşü oldu tarafıma ben de iade olduğunu zannettim şimdi birşeyi bile güncellemek istesem fatura bilgileri kısmı çıkıyor karşıma ne yapmalıyım şuan (apple kimliğimi değiştirdim çözüm olmadı )

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Kartına para yüklelemelisin. Başka çözümü yok bildiğim kadarıyla. Benzerini ben de yaşadım. Apple ile konuşmuştum. Öyle dediler.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba,app store'den iki üç tane ücretli uygulama satın aldım ancak kartımda para yoktu daha sonra farkettim ve iade talebinde bulundum birkaç mail dönüşü oldu tarafıma ben de iade olduğunu zannettim şimdi birşeyi bile güncellemek istesem fatura bilgileri kısmı çıkıyor karşıma ne yapmalıyım şuan (apple kimliğimi değiştirdim çözüm olmadı )
Ayarlardan ödeme seçeneklerinden kart bilgilerini silsen yine işe yaramazmı acaba

lebib

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Bence direk ara müşteri hizmetlerini Apple in veya saat bırak onlarda arıyor istediğin saatte. Geçen ben aldığım bir uygulama yüklenmiyor diye aramıştım çok yardımcı oldular çok ilgililer. En iyi çözümü yine onlar sunar

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Hediye kartı ile para yükle bırak çeksinler çekmeseler kartın tehlikeye girer