General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Boş yere TELPA yı suçladık ilgisiz dedik ama şarj soketleri hakikaten kullanıcı hatası demekki düzgünce taktıktan sonra bir şey olmaz düşüncesindeyim..yada başka kablolar kullananlar işi çözmüş :yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu telefonu bu gün alsam kasmadan aşağı yukarı ne kadar kullanabilirim şu an Xperia u kullanıyorum değiştirmeye değer mi yani 18 ay falan kullansam yeter :)

himes4226

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon çok iyi ama işlemcisine aldanmayın ama kötü değil gayet hızlı.Ses kalitesi çok çok iyi deil ama idare eder.Kamerası da keza öyle bn radyoyu indiremedim indirebilen biri yardımcı olursa sevinirim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

neden pişmansın?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefon bildiğimiz çin mali. Yurt dişinda çeşitli markalarda 200 dolara satilmakta ve maliyetini siz düşünün. Hali ile servis ve marka yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu telefonu bu gün alsam kasmadan aşağı yukarı ne kadar kullanabilirim şu an Xperia u kullanıyorum değiştirmeye değer mi yani 18 ay falan kullansam yeter :)
Arkadaşlar cevap veren oldumu tam anlayamadım aradaki yazılar biraz havada kalmış sanki :)

himes4226

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende 16GB'lik modeli var gayet memnunum.

Hiç gülesim yoktu :D

Radyo konusunda sıkıntı var yoksa telefondan gayet memnunum.

Ben 2 aydır kullanıyorum 1 kere bile donma veya kasma sorunu olmadı.

redwhite58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ayarlar > depolama kısmında sd kartı algıladığı halde içindekileri göremiyorum. Neden oluyor acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
General Mobile Markasını Telpa'nın sanan bile var o marka Amerikan şirketine ait... Telpa şarj soketi sorununda haksız ama kimse suçlamıyor... SAMSUNG USB kablosu ile şarj edin... adamlar şarj soketi ( mikro usb tib b2'yi yapmayı beceremeyen şirketten usb kablosu almış...

himes4226

Asistan
Reaksiyon puanı
0
KitKat'ın geleceği hakkında bilgisi olan var mı ?

Ömür oyu kullanırsın arkadaşım ..

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
3 gün önce gmd 16 gb siyah almıştım bugün elime ulaştı.

3 farklı hafıza kartı denedim 2 sini hiç okumadı 1 tanesini okudu sonra onuda görmedi.

Sebebi nedir ?

Telefon hafıza kartı falanmı seçiyor ?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum.Bu telefon bana özelliklere göre iyi geldi.f/p ürünü gibi.yalnız marka sıkıntı olur mu.Bu telefon alınabilir mi sizcene dersiniz? özelliklerine bir bakın.gayet iyi özellikleri var gibi.

7.59 mm incelik
Android 4.2 JB
1.2 ghz dört çekirdekli işlemci
1Gb ram
312 PPI 4.7 inç HD Super IPS ekran
8 mp ön 2mp arka kamera
DTS sound özelliği
1800 mah batarya
http://www.hizlial.com/general-mobile-discovery/02.044.1580.0057#

General Mobile Discovery (599 Tl)

Ekran Koruyucu Film Hediye

General Mobile Discovery Açıklaması

12-06-2013%2013-22-31.jpg

İncelik ve şıklık bir arada

General Mobile
Discovery, şık tasarımıyla olduğu kadar Türkiye’deki en ince Android cep telefonu olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 7.59 mm’lik inceliğe sahip olan Discovery, üç farklı renk seçeneği sunuyor. Siyah, beyaz ve mavi renklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
12-06-2013%2014-04-.jpg

12-06-2013%2014-06-43.jpg
Hayatınızı kolaylaştırın

Android’in en son sürümü 4.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan Discovery’nin üstün kişiselleştirme özellikleri sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor. Telefonunuzun daha fazla kişiselleştirilmesini sağlayan bu Android sürümü ile aynı zamanda güvenliğinizi maksimuma çıkartabilirsiniz.

12-06-2013%2014-07-13.jpg
Hızı başınızı döndürecek

Gelişmiş ve hızlı işlemci teknolojisiyle zamanı yakalayın.
1.2 Ghz dört çekirdekli işlemcisi ve 1 GB RAM’i bulunan
General Mobile
Discovery ile yapabileceklerinize inanamayacaksınız.
Diğer işlemcilere göre %50 enerji tasarrufu sağlayan işlemcisi akıcı ve rahat kullanım sağlıyor.
Ayrıca HSPA+ ultra hızlı internet erişimi* ile internetden yüksek çözünürlükteki videoları çok kısa sürede indirebilir, yüksek performansla izleyebilirsiniz.

*42 Mbps’a kadar ulaşan indirme hızı.

Gözünüzün algılayabileceğinden daha fazlası

312 PPI’lık görüntü kalitesiyle gözünüzün
algılayabileceğinden daha fazla çözünürlüğü keşfedin.
4.7 inç HD gerçek renkli ekran ve her açıdan
parlak görüntü sağlayan Super IPS ekranla
hayatınıza farklı deneyimler katın.
12-06-2013%2014-09-41.jpg

02.044.1580.005701.jpg
Tek dokunuş ile hiçbir anı kaçırmayın!

General Mobile
Discovery, sürekli çekim seçeneği ile tek dokunuşla 21 saniyede 99 resim çekmenizi sağlayan benzersiz bir lensle sunuluyor.
8MP otofokus ve flaşlı kamerasıyla mükemmel netlikte kareler yakalayın.
Görüntü sabitleme, yüz ve gülücük yakalama özellikleriyle sevdiklerinizin en mutlu karelerini elde ederken2MP’lik ön kamerasıyla da sevdiklerinizle görüntülü görüşebilirsiniz.

Popüler uygulamalarla sosyalleşin

Facebook, Twitter, Youtube, Gmail, Office, Storeoid, WeChat gibi popüler uygulamaları sunan Discovery ile hayatınızı sevdiklerinizle anında paylaşın. Gelişmiş müzik çalar uygulaması ve DTS Sound özelliği ile yüksek kalitede müzik dinlemenin tadını çıkarın. Ayrıca Discovery ile 3D oyunları daha keyifli oynayabilirsiniz.
12-06-2013%2014-10-07.jpg
bu fiyata tam bir f/p ürünü diğer markaların bu fiyat segmentindeki telefonlara bin basıyor :) arkadaşıma tavsiye ettim aldı süper diyor nerdeyse s3 le yarışıyor. :) güzel telefon inş gm daha çok böyle bu fiyatta telefon getirir...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Motorola moto g ulkemıze gelse f/p nedır görecezde malesef şuan dıscovery

redwhite58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 gün önce gmd 16 gb siyah almıştım bugün elime ulaştı.

3 farklı hafıza kartı denedim 2 sini hiç okumadı 1 tanesini okudu sonra onuda görmedi.

Sebebi nedir ?

Telefon hafıza kartı falanmı seçiyor ?

kartı taktıktan sonra telefonu kapatıp açtınız mı? Bende aynı sorunu yaşamıştım.Kapatıp açtıktan sonra kartı görmüştü.

danceinthedark

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Babama aldık bu telefonu 3 ay önce ve gayette memnunuz tabikide arayüzde eksiklikler var görev çubuğu vs daha kullanışlı olabilirdi ama bu fiyata alınacak tek telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:laugh: fakir s4 ü diorum ben buna,aama iş arkadaşlarımın 5 tanesi bundan aldı bayağı memnunlar,

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Fiyatının en iyi telefonu.
Fiyat / Performans telefonları arasında en iyi telefon.

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evet beyler şu videoya ne diyorsunuz :D

[video=youtube;seeoUXvVAKk]http://www.youtube.com/watch?v=seeoUXvVAKk[/video]

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
BLU life Pure duyuruldu arkadaşlar, Muhtemelen General mobile Discovery Pure olarak ülkemize gelebilir...

[video=youtube;sM0pJG4akZs]http://www.youtube.com/watch?v=sM0pJG4akZs[/video]

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
BLU life Pure duyuruldu arkadaşlar, Muhtemelen General mobile Discovery Pure olarak ülkemize gelebilir...

Tasarım olarak tam benim telefonum. nexus 5 ve iphone dan araklamışlar. Güzel duruyor cihaz..

Oztan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok ilginc bir sorunum vr , cektigim resimler bir sure sonra galery den kayip oluyor, hedef olarak sd kartimda sectim , telefonun harizasini da cektim ayni sonuc , cektigim yada facebook dan indirdigim fotolar bir sure sonra kayip oluyor
bilgisi olan var mi?

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1

tasarım süper. ama bence türkiyeye gelmez. marka sıkıntısı olduğu için kimse ilgi göstermeyebilir niye derseniz zaten gelirse 1000 tl ile gelir. bi telefona 1000 tl veren kişi gidipte güvenemeyeceği bir marka almaz. sonuçta 1000 tl çok para. hani gmd yine 500 600 lira alırsın bi gmd ama pure life 1000 lira olduğu için kimse gözün açık alamaz.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Pure life bence gerçek bir reklam değil. Ayrıca gerçek olsa bile almam çünkü 1080 p 2020 mAh ?

ozantoklu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiyat-performans tamam iyi güzel hoşta birde bunu aldıktan sonrası var yaklaşık bir ay önce kız arkadaşıma cihazı aldık 4gb olanından bütçesi nedeniyle o cihazı tercih ettik Allah var gözü gibi kullandı şarjda iken herhangi bir zorlama bile yapmadı fakat bir ay sonra şarj soketi temassızlığı ortaya çıktı cihazda aldığımız yere götürdük adam sattığımız gm cihazların hemen hemen hepsinde aynı problem çıktı dedi, neyse dedik hani en azından garantisi var cihazı gönderdik zaten teknik servisleri çok yavaş onu saymıyorum bile ama problemi kullanıcı hatası olduğunu söyleyip 50tl servis ücreti istediler cihaz henüz daha gelmedi ödeme yaptık fakat araştırdım konuyu herkes aynı konudan şikayetçi çoğunlukla bu konunun üretim hatası ile olduğuyla ilgili çünkü bizden önce kullanmaya başlayanlarda tekrarlayan şarj soketi temassızlığı problemi görülmüş ve her defasında 50tl ücret istenmiş bu bir soygun alırken bunu da göz önünde bulundurun tamam ucuz fakat ucuz etin yahnisi yavan olur benden tavsiye.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Gmd parça kalitesi ve teknik servis memnunluğunu kanıtlarsa bu pure dedikleri 1000 tl den alınır ama Gm bunu getirip de bin lira yapar mı o var. Arkadaşın da dediği gibi Gmd, diğer özelliklerine bakılmaksızın 600 lira olduğu için alındı.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Yine bataryayı düşük yapmışlar.
Bu da Discovery gibi ucuz olursa çok satar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
göz kırpma problemi yaşıyorum benzeri bir problem yaşayıp çözen varmı.

LuRTzz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabaarkadaşlar g.mdiscovery üzerine su döktüm ve wifi bluetooth çalışmadıtelefoncu anakarttan olmuş deedi ama pek inandırıcı gelmedi benibilgilendirirseniz sevinirim.

Son mesajlar