Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Kardeş 2. El diyorsun ? gayet normal kim bilir kim kullandı benim bı arkadaş 2. GM 5 plus aldı ama 1.5 yıl kullandı

İyi okudun mu acaba? Daha 1 aylık telefondan bahsettim ben. 1 ay içinde ne yapabilir ki alan arkadaş? Ha şu da var 1 ay içinde çöp oluyorsa bir telefon başka birşey demiyorum o zaman. GM'nin bütün cihazları çöp özellik desen yok kalite desen yok zaten tutulmuyor da hangi telefoncuya girsen ben bunu almam satamam diyor. Daha iyi markalar varken GM'yi bedava versen kullanmam.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Zibilyon uygulama yüklersen olacağı bu. GM 9 Pro gerek ultrada PUBG girerim ders yaparım ama tek doldurma ile çok rahat 3 gün gider.
zibilyon uygulama yüklediğimi kim söyledi hayır buna dair bir kelimem olsa neyse de whatsapp face insta fifa ve nfs no limits yüklü sadece bilmeden yorum yapma lütfen :)

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Türk Mobile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi okudun mu acaba? Daha 1 aylık telefondan bahsettim ben. 1 ay içinde ne yapabilir ki alan arkadaş? Ha şu da var 1 ay içinde çöp oluyorsa bir telefon başka birşey demiyorum o zaman. GM'nin bütün cihazları çöp özellik desen yok kalite desen yok zaten tutulmuyor da hangi telefoncuya girsen ben bunu almam satamam diyor. Daha iyi markalar varken GM'yi bedava versen kullanmam.
İyide nerden bilcen bu adamın nasıl kullandığını 1 ayda her şey olabilir

OBirGamer

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
gm20 alacağım pes 21 oynatır mı fifa da olur pubg tarzı oynamayacağım brawl stars'da oynicam

firmwarefile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
If you are facing any software issues like the application stopped working, Boot loop issue, and dead issue, you can download a firmware file to resolve all the issues. It is used to reinstall the operating system in your device, you can get back your smartphone in factory format.
Gionee system update

Son mesajlar