Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Bu konuyu okuyanlar

Jackson10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi geceler arkadaşlar. ben iphone 5 kullanıyorum da şu fotoğrafları şifrelemek için bir türlü bişey bulamadım yardımcı olur musunu fotoğrafların olduğu yere kilit koyabilme imkanımız var mı

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
iyi geceler arkadaşlar. ben iphone 5 kullanıyorum da şu fotoğrafları şifrelemek için bir türlü bişey bulamadım yardımcı olur musunu fotoğrafların olduğu yere kilit koyabilme imkanımız var mı

Maalesef iosda o tarz şeyler yok, tabi jailbreak yaparsanız orası ayrı ama normal halinde şifrelendirme olmuyor.

Zaten telefonunuzun ekranında şifresi var isterseniz 4 rakamlı yada daha uzun yapabiliyorsunuz, bunu açamazsa fotoraflarınızı kimse göremez :)

Jackson10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hadi ya tm o zaman
evet o kilit var ama benim istediğim öle değil zaten kilidi açıp veriyorum arkadaşa ondan sonrasına istediği gibi bakıyor ben onun için demiştim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim iphone 5 32 gb bi telefonum var , iphone 5 kilit tuşu değişimi için gerekli siteden seri numarası kontrolu yaptığımda değişim programı kapsamında olarak çıkıyor , şimdi soruya geliyorum benim telefonumun kilit tuşunda bi sorun yok fakat bataryayla ilgili bi sorun var şarjı %50den sonra kamerayı veya haritaları açtığımda telefon şarjı bitmiş gibi kapanıyor ve şarja takmadan açılmıyordu fakat şarja taktığımda yine şarjı %50den devam ediyordu , restore yaptım telefon şu anda %10 a kadar istediğin kadar zorla telefonu kamera falan aynı şekilde kpanma sorunu yok ama şimdi de şarjı eskisi kadar iyi ggitmiyor, şimdi genuis bardan randevuum var gittiğimde değişim yapılır mı telefona yapılmaz mı ? he şeyi unuttum apple destekten randevu aldım beni aradılar aynısını anlattım ve adam sizin telefonunuz fabrika hatalı üretim olduğu için değişim yapmak zorundalar dedi
sizce değişirler mi ? bi sormak istedim

Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar 5s ve ipad airim var kutularının içindeki kağıtlarda 5s de 5sene ipad airda da 7 sene kullanıcı ömrü yazıyor. Belirtilen yıllardan sonra çöpe mi atcaz? :)

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
5s var bende son güncellemeden sonra ağda belirgin bir şekilde yavaşlama oldu.Whatsaba geç bağlanıyor videolar geç yükleniyor.Hücresel de iken biraz daha hızlı.Ama iş evdeki wifi ağına gelince yavaşlama çok belirgin.Ağ ayarlarını sıfırladım modemi sıfırladım.Telefonu sıfırlamak istemiyorum bayağı uygulama ve verilerim var.Bu şekilde sorunla karşılaşan var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba

Facebook ile sorun yasiyorum her hangi bir uygulamayi facebook da acmak istedigim de "facebook da oturum acma iptal" edildi diye uyari aliyorum lakin facebook da o an oturum acik vaziyette oluyor. cözümü nedir bu isin? hic bir uygulamayi baglayamiyorum facebook'a.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba

Facebook ile sorun yasiyorum her hangi bir uygulamayi facebook da acmak istedigim de "facebook da oturum acma iptal" edildi diye uyari aliyorum lakin facebook da o an oturum acik vaziyette oluyor. cözümü nedir bu isin? hic bir uygulamayi baglayamiyorum facebook'a.

arkadaslar su isin cozumunu bilen yok mu? gina geldi artik bana.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
arkadaslar su isin cozumunu bilen yok mu? gina geldi artik bana.

Facebook'u silin ve tekrar yükleyin sorun devam ederse telefonu bilgisayara bağlayıp itunesden İphone'yi geriye yükle seçeneğini kullanarak Restore edin.

Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaslar ipadime data hat aldım tableti açtığımda ayarlara giriyorum kişisel erişim noktası çıkıyor tıkladığımda kişisel erişim noktasını etkinleştirmek için vodafone ile irtibata geçin diyor. Ama tekrar girdiğimde böyle bişey çıkmıyor??

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar app storeden birşey satın alırken güvenlik sorularının yanıtlarını istiyor bende bu yanıtları hatırlamıyorum bundan önce satın alırken sadece şifre istiyordu ama şimdi bu yanitlari istiyor bu yanitlari öğrenmenin bir yolu varmı

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iphone 5c aldım iki aylık kullanımdan sonra ses patlamaları başladı ıraktan aldım ne yapayım sizce satabilirmiyim 1100 liraya almıştım

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Garantisi varsa servise vermenizi öneririm yoksa eğer satabiliyorsanız satın yada öyle kullanabilirsiniz, ücret karşışığında tamir ettirebilirsiniz.

kemal_ksk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
R6JW9G.png

İphoneme reklam yazılımımı ne girmis.
7-8 aydır iphone kullanıyorum hıc boyle bır sey olmadı. Telefon sapıttı internete giremiyorum uygulama kullanamıyorum, safariyi açtığımda beni bir sayfaya yönlendiriyor otomatik olarak eğer sayfaya devam etmek istiyorsanız aşağıdaki yazılımı yükleyiniz yazıyor goodorbads.com diye bir siteye yönlendiriyor... veya oyun oynarken ve uygulama acınca bu sorun oluyor.
LUTFEN YARDIM EDIN...

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=413672]kemal_ksk[/MENTION] Yapıcağınız çok basit telefonu bilgisayara bağlayıp itunes üzerinden iphoneyi geri yükle diyeceksiniz.

kemal_ksk

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar 2 gündür ipadde safaride dolaşırken böyle bir uyarı alıyorum ayrıca youtube felan açılmıyor bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir iphone da böyle bir sorun yok
0825b42086c2608937619841dfc7a016.jpg

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar 2 gündür ipadde safaride dolaşırken böyle bir uyarı alıyorum ayrıca youtube felan açılmıyor bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir iphone da böyle bir sorun yok
0825b42086c2608937619841dfc7a016.jpg

İos 8 güncellemesinden sonra oldu benim ipad miniyede böyle oldu bir kez oldu daha tekrarlamadı umarım tekrarlamaz.

kemal_ksk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ios 8 de ufak hatalar var yuklemeyenler yuklemesın, guncellemeyı beklesın.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
İos 8 güncellemesinden sonra oldu benim ipad miniyede böyle oldu bir kez oldu daha tekrarlamadı umarım tekrarlamaz.

Ben yükledim ios 8 i pek beğenmedim hazır imzalar açıkkende 7.1.2 ye döndüm ondan sonra bu sorunlar başladı

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba
Ben ıos 8 den ıos 7.1.2ye dönüş yaptım
ama telefon stabil çalışmıyor çeşitli problemler var
mesela müzik app atıyor mesajlar telefon kapanınca siliniyor falan
telefonu sıfırlayacağım yedek alamıyorum ıtunes yedek aldırmıyor
sıfırlasam ıos 8 yükleyecek
iki ucu sivri bıcak
bunun çaresi yok mudur ne yapabilirim

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Gençler iPhone kilit kodumu unuttum da bunu fabrika ayarlarına sıfırlamadan halledecek bir yol var mı? Ben tek yol geri yükleme yada fabrika ayarları diye biliyorum internettede öyle yazıyor ama şansımı denemek istiyorum bilen söyleyebilirse çok dua ederim ona
laughing.gif

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Gençler iPhone kilit kodumu unuttum da bunu fabrika ayarlarına sıfırlamadan halledecek bir yol var mı? Ben tek yol geri yükleme yada fabrika ayarları diye biliyorum internettede öyle yazıyor ama şansımı denemek istiyorum bilen söyleyebilirse çok dua ederim ona
laughing.gif

İphonemu bul açıksa o telefonu sıfırlayamazsın bildiğim kadarıyla.

saber777

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ipadim ara sira donuyo ekrandan ekrana gecis yapabiliom ama bi oyun veya uygulama veya facobok falan açınca donuyo ve ipadi tekrar acip kapayinca duzelio napmam lazim
Teşekkürler

championlionn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
merhabalar iphone 6 plus kullanmaktayım netten film indirip bilgisayara aktarma yolunu bulamadım bunun yolu varmı varsa nasıldır bilen arkadaşlar açıklama yapabilirmi ?