Format Aticam Internet Gider mi

Bu konuyu okuyanlar

Ridvanulutas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar benim bi arkadaşımın işletim sistemi çökmüş internetten windows 10 format indirdim usbye attim gidip onun pcsine kurucam disklerini bicimlendiricem fkaat onternet driverleri silinir mi interneti gider mi onu bilmiyorum lutfen yardimci olur musunuz

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
format atarken internete gerek yok.internet nasıl gidiyor ?

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
slm hiç bir şey olmaz rahat olunuz , usb den flaştan format atarken format tamamlanınca biostan başlangıcı normale ayarlayıp yeniden başlat ve int bağlantın format esnasındada bağlı kalsın , güncellemeleri aktif et , güncellemeler sonucunda sorunsuz kullanırsınız pcyi

Ridvanulutas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
slm hiç bir şey olmaz rahat olunuz , usb den flaştan format atarken format tamamlanınca biostan başlangıcı normale ayarlayıp yeniden başlat ve int bağlantın format esnasındada bağlı kalsın , güncellemeleri aktif et , güncellemeler sonucunda sorunsuz kullanırsınız pcyi

---- Mesajlar birleştirildi ----

teşekkür ederim internet driverı falan silinir diye korktum o yüzden böyle bir konu açtım

---- Mesajlar birleştirildi ----

teşekkür ederim internet driverı falan silinir diye korktum o yüzden böyle bir konu

Son düzenleme:

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Windows10 ethernet sürücüsünü kendi tanıyacaktır.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Formatta kullanılan USB doğru olarak hazırlanmış ve doğru olarak kullanırsa, sorun yaşanmaz.