LGS Matematik

Bu konuyu okuyanlar

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
İngilizce için tavsiyem internetten ders videoları izleyin.

Dostum her hafta arttırcak diyorsunda şuan eylülde değiliz hazirandayız neredeysen sınava 3 hafta kaldı.
Ayrıca arkadaşın matematiğe ağırlık vermesi 15 net yeter diyorsa düşüktür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mebin soruları en önemlisi avcunun içi gibi bil.
Sen eylülde günde 150 matematik çözerek başladın galiba. ?

Reaksiyon puanı
197
Hocam farkındamısın bilmiyorum ama son 3 hafta diye 150 dedim.Sen bi kitap oku tavsiyem dünya klasikleri;)

FikirALışverişi kafana takılan bir şey varsa dc veriyim sor.
Hocam şuan kafama takılan bi soru yok olursa size burdan ulaşırım ama yinede isterseniz dc verebilirsiniz

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
Hocam farkındamısın bilmiyorum ama son 3 hafta diye 150 dedim.Sen bi kitap oku tavsiyem dünya klasikleri;)
Günde en az 1 saat kitap okuyorum ve 25 paragraf çözüyorum. Çalışma tarzın imkansız ama beğendim. :D Sen günde 150 matematikle devam et. Soru edatlarının birleşik yazılmasını 150 matematik ve dünya klasiklerinden öğrendin sanırım. ?

Ersen Yılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Ersen#5239 .

Günde en az 1 saat kitap okuyorum ve 25 paragraf çözüyorum. Çalışma tarzın imkansız ama beğendim. :D Sen günde 150 matematikle devam et. Soru edatlarının birleşik yazılmasını 150 matematik ve dünya klasiklerinden öğrendin sanırım. ?
İşi neden tartışmaya sürdüğünü anlamıyorum fakat daha bir şey demiyorum.Sadece LGS de bol şans inşallah isteğinin liseyi kazanırsın dostum.

Reaksiyon puanı
197
Kardeşim baban yaşında adamla biraz saygılı konuş istersen (eğer forumdaki yaşınız doğruysa)

41korfezli41

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Rehber Matematik kanalından çalışmaya devam edin. Matematikten korkmayın. Mutlaka çözemediğiniz soruları çözdürün. Matematik soru çöze çöze öğrenilir.

_MusTy_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,310
Bende lgs ye gireceğim ve en çok matematiğime güveniyorum. Matematiğini geliştirmek isteyenler için şuan son 20 gün artık soru çözülmez bol bol branş veya genel deneme çözmenizi öneriyorum. İnşallah herkes hakkettiği yeri kazanır başarılar ??

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende fen lisesi istemiyorum lgsden 390-400 alsam yeterde matematik yapamayınca sıkıntı oluyor
21 günde olur ama sıkı çalışman lazım. Uyuduunun dışıdna ders çalışacaksın.

Hocala geldik lgs matematik oynatma lsitesi varsa çalış. Çözdükleri soruları onlar çözmeden çözmeye çalış video esnasında. Soruları bir yere topla en son tekrar çöz zorlandıklarını işaret koyduklarını veya hepsini.

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
Hayatım boyunca matematikten nefret etmişimdir, halan daha ediyorum. Matematik netini arttırman için bol bol soru çöz, konu anlatımı dinle, ve kendini denemek için deneme al. Şimdiden LGS'ye giricek herkese bol şanslar. :)