Zayıflamak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Dakika mesafe boşver bunları, sen yeterki düzenli koş, aksatma ve artır kardeşim

serdar99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Koşacağım tabiiki ara sıra haftada bir kez futbol maçı felan oluyor halı sahada oraya katılıyorum orada da güzel bir ter atılıyorda günlük düzenli dakika mesela 20 - 25 -30 - 60 felan bir mesafe koymak istiyorum.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Mesela gunde yarım saat koş. Futbol oynamakda iyi olur bacak kasların güçlenir.
Neyse millet benden bu kadar hadi eyvallah :)

serdar99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesela gunde yarım saat koş. Futbol oynamakda iyi olur bacak kasların güçlenir.
Neyse millet benden bu kadar hadi eyvallah :)
Evet herkese bu kadar bana yardım ettiği için teşekkürler :) Bu saatte zaman ayırıp bana yardım ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Aynen öyle dostum inan bu ikisi Üniversitede heves edip aylarca gidip / gitmeyip düzensiz spor yapanlardan daha çok toparlayıp kaslandıracaktır seni yeterki aksatma ve arkadaşların dalga geçmesine bakma sen :) az yememeni tavsiye etmek hata olur sadece düzenli ye 3 öğün ye ve saat 22:00 dan sonra yemek yeme.
Söylediklerine katılıyorum düzenli çalışmak çok önemli. Ama 22'den sonra yemek yeme demene katılmıyorum. Bu olay kişinin kendi bünyesi ile ilgili. Ben gece 2-3 yemek yiyip yatarım hiç de kilo almam mesela... Gerçi kilo alamayan varsa da spor yapmaya ve aynı zamanda doğal potasyum protein almaya başlasın. Burada portakal suyu şeftali suyu havuç suyu süt gibi karışımları da deneyebilir. Düzenli yemek konusunda da şunu söylemek isterim. Az ye ama sık sık ye günde 6 öğünü geçmemek koşuluyla. Boy ile kilo uyumlu kilo almamaya bak, diyet de yapma.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Meyve de fruktoz var oda şeker bir tane yemekle bir şey olmaz ama nasıl olsa kilo aldırmiyor bol bol yiyeyim dersen kilo falan veremezsiniz

KlpRnS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ee bende 1.82 yim ve 69 kiloyum, 70-80 arası olursam ohoo )) , yani 70 den 80 e kadar sayı çok. 79 da olabilir, kemik ağırlığının herkesde farklı olduğunu katarsak bu kile çok fazla görünebilir ve yaş oranı

Bence diyet yap, meyve veya makarna diyeti olabilir

Makarna diyeti yapmasın şimdiden, üniversiteside var bunun :D Nasıl olsa zamanı gelince günde 3 öğün makarna yiycek :D

serdar99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Makarna diyeti yapmasın şimdiden, üniversiteside var bunun :D Nasıl olsa zamanı gelince günde 3 öğün makarna yiycek :D
Evet burası doğru :) 3-4 öğün makarnaya başlıyacağız ama çok var. Spor olarak ta koşu değil ütü - bulaşık - çamaşır yıkama olacak :)

KlpRnS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet burası doğru :) 3-4 öğün makarnaya başlıyacağız ama çok var. Spor olarak ta koşu değil ütü - bulaşık - çamaşır yıkama olacak :)

Spor olarak bulaşık istemiyorsan çok iyi batak öğren :D Hemde sporada zaman kalıyor. Şahsen ben fitnıssa gidiyorum :D

patronos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yaşım 16 Boyum 1.82-1.85 Kilom 70-80 Arası kilo vermek istiyorum ama nasıl? Yardımlarınızı bekliyorum.
Bak arkadaşım ben 83 kiloydum 70 kiloya düştüm ama şimdi biraz aldım neden sporu braktım artı çikolata yiyom :) Şimdi yapman gerekenler ;
1) Sana tavsiyem bol hazır su içiyosun günde en az 3 kg sonra çikolata işini bırakıyon ayda bitane yiyecen.
2)Kulaklığı takıyosun açıyosun fizy'i fizy moddan 140 bpm alıyosun veriyosun 2 saat deparı her akşam.
3) Sabahları bi dilimden fazla ekmek yersen bu iş olmaz.
4) Herkes yiyor bi sefeerlik yiyeyim yarın devam ederimleri geç ... :)
5)Sonra karbonhidratı azaltıp veriyosun proteini fazla verme yani ekmek yimeyecen haşlanmış yumurta yiyecen...
6)Bisküvü, kek (ıslak kuru farketmez hiç biri), kola, çaya şeker vb zehirleri bırakıyosun.
7)Sabahları ip atlıyosun bitmiştir bu iş.
8) Ama para maddiyat sağlamsa git yüz derim abi günde 4 saat gerisi yalan. Ben yazın neredeyse rusyaya geçecem... benden bu kadar

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Zayıflamak değil de, kilo almak için yöntem yok mu :D 56 kiloyum ya :S Boy 1,77 :D

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Yaşım 16 Boyum 1.82-1.85 Kilom 70-80 Arası kilo vermek istiyorum ama nasıl? Yardımlarınızı bekliyorum.
boyuna göre kilon iyi ama yaşına göre çok az yemeye bak ekmegi kes sekeri kes birde spora git tamamdır :)...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Zayıflamak değil de, kilo almak için yöntem yok mu :D 56 kiloyum ya :S Boy 1,77 :D
@ProRat` kardeşim nerdesin sen görünmüyorsun :).... hatırladınmı beni :)....kilo almak istiyorsan gel takıl benle yedigimi ye bak nasıl kilo alıyorsun :) :D :D 180 boy kilo 102 :D.....

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bak arkadaşım ben 83 kiloydum 70 kiloya düştüm ama şimdi biraz aldım neden sporu braktım artı çikolata yiyom :) Şimdi yapman gerekenler ;
1) Sana tavsiyem bol hazır su içiyosun günde en az 3 kg sonra çikolata işini bırakıyon ayda bitane yiyecen.
2)Kulaklığı takıyosun açıyosun fizy'i fizy moddan 140 bpm alıyosun veriyosun 2 saat deparı her akşam.
3) Sabahları bi dilimden fazla ekmek yersen bu iş olmaz.
4) Herkes yiyor bi sefeerlik yiyeyim yarın devam ederimleri geç ... :)
5)Sonra karbonhidratı azaltıp veriyosun proteini fazla verme yani ekmek yimeyecen haşlanmış yumurta yiyecen...
6)Bisküvü, kek (ıslak kuru farketmez hiç biri), kola, çaya şeker vb zehirleri bırakıyosun.
7)Sabahları ip atlıyosun bitmiştir bu iş.
8) Ama para maddiyat sağlamsa git yüz derim abi günde 4 saat gerisi yalan. Ben yazın neredeyse rusyaya geçecem... benden bu kadar
kardeşim iyi diyorsunda şeytan aklını çelio insanın çok sağlam azim isteyen şey bu.....

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
@kadirirdem Evet, hatırladım. :D Yuh 102 kilo :D Yemeklerde aşırı seçiciyim, yemiyorum ne bileyim, böyle bir psikolojim var :D