Yönetim Lütfen Bu Konuyu Görsün Artık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Lafı uzatmayacağım.

Yeni temadan nefret eden bir grup şahıs var -ki bunların başını ben çekiyorum şu anda. Geçen günlerde forumu terk ettiğimi açıkladım, sebeplerim çok açıktı:

-Yeni temayı sevmedim.
-Yazılar hala çok küçük ve ben hipermetropum!
-Sayfalar inanılmaz geç açılıyor.
-Bize tema seçim şansı verilmiyor!

Eski temanın yeni sürümle uyuşmazlıkları olduğu için kaldırıldığını anlıyorum ama yazıların boyutunu biraz daha büyütmeniz kaç dakikanızı alırdı, merak ediyorum. Günde binlerce kişinin takip ettiği bir siteyi böylesine rezil etmeniz hiç hoş değil. Localhost diye bir kavram var, bilmiyorum duydunuz mu ama, forumu böylesine bir deneme tahtası haline getirip bizim huzurumuzu bozmadan önce deneme yapabileceğiniz alanlar mevcuttu. Hadi bu da olmadı, kaç gündür neden şu küçücük problemler düzelmedi ya?

Ben eski temayı istiyorum kardeşim! Bize seçim hakkı sunulsun.

Ya bari açıklama yapın. Açıklama yapmayışınıza hastayım zaten.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bu geçici tema diye defalarca söylendi.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Bana resmi bir açıklama gösterebilir misin? Adam gibi duyurusu yapıldı mı? Kişiler bilgilendirildi mi? Duyuru yapmak zorsa ben yazarım o duyuruları ya. Yeter ki niyetiniz olsun!

realmanager

Profesör
Reaksiyon puanı
99
umarım yeni tema eskisi gibi(yani bu) olmaz
çünkü
1 resim büyütme yok
2 önceden youtube gibi sitelerin linkini verince kendisi otomatik video yapıyordu, o yok
3 30 saniye sınırı tek başına yeter, çünkü arama yapıyorsun mesela, gelmiyor bir türlü sayfayı yeniliyorsun o da ne, 30 saniye sınırı

kavrak

Profesör
Reaksiyon puanı
12
şu punto olayına tamamen katılıyorum. ilk değerlendirmemizdede yazdık çok küçül ve itici olduğunu. neyse pazartesi yeni temada umarım sorun düzelir.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
yazıların ufak olması gerçekten problem biraz daha büyütülmesinde yarar var gerçekden gözleri yoruyor küçük yazı olması ve gözlerinde bozukuğu olan için işkence halini alıyor lütfen düzeltelim sdn yönetimi :)

realmanager

Profesör
Reaksiyon puanı
99
ya şöyle mümkünse matrixvari birşey olsun
teknoloji sitesi olduğumuz belli olsun :D
bu ne böyle partner siteleri gibi

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
sdn nin yavaşlaması ve 30 snye sorunu...beni delii ediyor!!!:)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Herkes bir şeylerden şikayetçi :D
Eminimki adminlerin umrundadır bu şikayetler ama bu konu hakkında yeterli açıklama yapmamış olmaları bir çok üyeyi sinir etmiş.Tabi onlarında işi zor ama inşallah forumu oluşturan bizlerin düşüncelerinide görmezden gelmeyip orta yollu bir çalışma çıkaracaklarını umuyorum:)

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bizde zamanında (1 yılı baya geçti ) reklamlar yüzünden sayfalar geç açılıyor makineyi kastırıyor diye çok serzenişte bulunduk sagolsun yönetim hep kendi bildigini okudu bizde siteden uzaklaşıp arada bir ugrar olduk , anlaşılan şimdide çok fazla şey değişmemiş , üzücü ...

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
bu tema cok hos.. aslında kalması daha mantıklı gıbı. kurtlar vadısı cıkalı tehdıtler artar olmus. Allah kolaylık versın sdn sana

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
bır yonetıme sovmedıgınız kalmıs..
ne kadar da abartıya kacıyorsunuz..

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Bunlar Yersiz Tepkiler. Bence Tema Ve Dizayn Çok Güzel... Ama Varsa Açıklar Veya Hatalar Düzeltilmeli Tabikide

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Fazla sert bir çıkış olmuş. Tema ve yazı font'u beğenilmediği için yıllarca üyesi olduğun, bir dünya zaman geçirdiğin siteyi terketmek ne demektir ya.. Ne bileyim, bana biraz abartılı geldi bu tepki.:)

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Jea nın local host cümlesine sonuna kadar katılıyorum gerçekten böylesine bir forum deneme tahtasına çevrilmemeliydi üstelik halen forumda aynı hatalar oluveriyorsa 2 gündür uğramayan 502 hatası bugün uğrar oldu site gerçekten yavaş daha doğrusu 2 server ile birlikte çalışan bir siteye hiç benzemiyor gerçekten forumda üyelerin ciddiye alınmaması gibi bir durum var .

Glaxo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bana resmi bir açıklama gösterebilir misin? Adam gibi duyurusu yapıldı mı? Kişiler bilgilendirildi mi? Duyuru yapmak zorsa ben yazarım o duyuruları ya. Yeter ki niyetiniz olsun!

öncelikle bazı arkadaşlar gibi bende istediğinizi tepkiye dönüştürmenizin anlamsız ve abartılı olduğunu düşünüyorum.

tema konusunda yönetim gerekli açıklamayı yapmış, araştırma yapıldığında bu görülüyor.

istek ve tepkilere benim yaklaşımım şöyle;

1 - temadan memnunun, memnun olmayanlara da yönetim açıklama yapmıştır.

açıklamayı okumak için tıklayın.

2 - yazı fontu ilk zamanlar çok daha küçüktü, biraz büyütülmüş, ama sizinle aynı isteği paylaşıyorum, font büyütülmelidir.

3 - eski temanın bulunduğu zaman sık sık " 502 bad gateway " hatasını alıyorduk, bu şimdi minimuma indirgenmiş, ama belirttiğiniz gibi bir yavaşlık var, bu konuya çözüm getirilmelidir.

4 - 30 sn kısıtlaması bence yerinde bir karar, destekliyorum. yönetimin bu konuda açıklaması var;

okumak için tıklayınız.

5 - diğer konularda ki isteklere katılıyorum umarım kısa süre içinde gerçekleşir.

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
30 sn sınırı kalksın diye facebook'ta grup açacağım o derece. O uyarı beni deli ediyor yahu, zaten site stabil değil şuanda bir tıklıyorsun 502 hatası veriyor sonra yeni mesaja bir daha tıklıyorsun haydaa al sana 30 sn bekleme cezası diyor.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Bu aralar o kadar yavaşki site. Kullanmayı düşünmediğim adblock plus ekletisi kurdum artık. Başka türlü beklemek delirtiyor beni.

Diğer arkadaşların söylediği gibi yönetimin kullanıcıların şikayetlerini, dileklerini dikkate almadığı kanaatindeyim.

ersin

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Arkadaşlar, konuya dair birçok kez açıklama yaptım. ama gene yapayım :

Bazı yanlış anlaşılmalar var.

Yeni tema ne yazıkki pazartesiye yetişecek türden değil, daha doğrusu ana sayfa ile birlikte değişeceği için ilk önce ana sayfanın bitmesi gerekmekte.

Yazı boyutuna dair, bir iki kişi haricinde şikayet almadık. 100.000+ üyesi bulunan bir forumda herkesi memnun edebilmemiz ne yazıkki mümkün değil. Ayrıca Firefox kullanan arkadaşlar CTRL + ile sayfayı büyütüp CTRL - ile küçültebilmekte ve CTRL 0 ile orjinal haline getirebilir.
Ve yanlış bilmiyorsam fontlar ile ekran çözünürlüğü arasında bir bağ var.

30 sn sınırı kalkmayacak.

Sunucu şu anda çift değil, tek çalışmakta. Sunucualrı çoklama işlemi yakın zamanda gerçekleşecek.

Youtube videolarının otomatik çevrilmesi özelliği kalktı, ama bunu tekrar armızda konuşup bir orta yol bulmaya çalışacağız.

Jea bizi affetsin, kendisi söyleyene kadar localhost denen kelimeden bi haberdik. Öğreniyoruz, acemiliğimize versin. Ama kendisi idolümüzdür, büyünce onun gibi olmak istiyoruz.

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
zehir zemberek açıklamalar :D bence gayet hoş tema. forumun yavaşlığı evet iğrenç ama bence 30 saniye kuralı gerekli.

ersin

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Temada yaşanan problemler bize bildirildiğinde çözüm üretiyoruz.
Sizin isteğinizi de arkadaşıma ileticem.

Glaxo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, konuya dair birçok kez açıklama yaptım. ama gene yapayım :

Bazı yanlış anlaşılmalar var.

Yeni tema ne yazıkki pazartesiye yetişecek türden değil, daha doğrusu ana sayfa ile birlikte değişeceği için ilk önce ana sayfanın bitmesi gerekmekte.

Yazı boyutuna dair, bir iki kişi haricinde şikayet almadık. 100.000+ üyesi bulunan bir forumda herkesi memnun edebilmemiz ne yazıkki mümkün değil. Ayrıca Firefox kullanan arkadaşlar CTRL + ile sayfayı büyütüp CTRL - ile küçültebilmekte ve CTRL 0 ile orjinal haline getirebilir.
Ve yanlış bilmiyorsam fontlar ile ekran çözünürlüğü arasında bir bağ var.

30 sn sınırı kalkmayacak.

Sunucu şu anda çift değil, tek çalışmakta. Sunucualrı çoklama işlemi yakın zamanda gerçekleşecek.

Youtube videolarının otomatik çevrilmesi özelliği kalktı, ama bunu tekrar armızda konuşup bir orta yol bulmaya çalışacağız.

Jea bizi affetsin, kendisi söyleyene kadar localhost denen kelimeden bi haberdik. Öğreniyoruz, acemiliğimize versin. Ama kendisi idolümüzdür, büyünce onun gibi olmak istiyoruz.

peki şunu sormak istiyorum;

eski sistemde herhangi bir yorumda link varsa hemen mavi renk ile belli ediyordu

şimdi yeni uygulamada ise bu kaldırılmış yazıda link var mı, yok mu anlaşılmıyor,

sadece yazının üzerine fare göstergesini getirdiğimizde renk değişiyor, o zaman anlaşılıyor

bunun düzeltilme şansı var mı

teşekkürler

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Dış görünüşe fazla bakmamak lazım. Önemli olan iç güzellik :)

emre85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence yeni tema daha güzel. yazı büyütme için ise şimdilik, ctrl ye basılı tutup farenin yuvarlağını kullanabilirsiniz.

realmanager

Profesör
Reaksiyon puanı
99
30 saniye giderilmeyecekmiş.
büyük ihtimal hızı düşürüyor diyedir(gerçi şimdi 30sn var, çok hızlı olduk gerçekten ya)
zahmet edip nedenini yazsaydınız kızmazdım
ama gerek moderatorlerde, gerek editorlerde gerekse site yapımcılarındaki bu aşağılayıcı tavırlar ne oluyor
ne gerek var
en kral adamlar super mod'lar
troy olsa böyle mi derdi
ne zamanki yönetim üyelerinin isteklerini geri çevirir onları aşağılarsa düşüşe mahkum olur.

ekleme: yazı büyütme için önerilen çözüm komikliğin daha ötesinde
sen ctrl ile yazı büyütünce diğer siteleri de etkiliyor
ben bu site için sırf büyütüp sonra her diğer siteye geçtiğimde eski hale mi getireceğim sonra yine büyüt kısır döngü
epic fail

realmanager

Profesör
Reaksiyon puanı
99
anaa harbi etkilemiyormuş
önceden etkiliyordu :D
ama resimlerin butonların şaftı kayıyor

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
abi çok ayrıntıya giriyorsunuz :D tema gayet hoş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...