Yardım Yeni telefon

Bu konuyu okuyanlar

Rogknr0q23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yurtdısı olmayan Bi telefon arıyorum bütçe 50k

Bana göre en önemliler (sirasiyla)

Hızlı sarj
Oyun performansi/performans
Yeterli bi batarya
Kasası plastik olmasın çok ısınmasin (zaten isincak ama çok degil)

Hızlı şarj cidden çok önem veriyorum biliyorsunuz Oyun oynarken ekran kartı ev cpu kullanımı fazla olduğu icin sarj hemen bitiyor. Bundan bana Hızlı şarj olan bir telefon lazım

Not: rom değiştirmeli telefonlardan olmazsa sevinirim

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
İphone 14pro en iyi seçenek o bütçeye.

Son düzenleme:

Rogknr0q23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İphone 12pro en iyi seçenek o bütçeye.
12 pro sencede eski değil mi ? 12 mini kullanan arkadaşım var Fansız oynadığını görmedim ve Hızlı Bi şarja sahip değil alsam alsam bütçeye biraz daha ekler 13 pro max alırdım ama oda Hızlı şarja sahip değil.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
12 pro sencede eski değil mi ? 12 mini kullanan arkadaşım var Fansız oynadığını görmedim ve Hızlı Bi şarja sahip değil alsam alsam bütçeye biraz daha ekler 13 pro max alırdım ama oda Hızlı şarja sahip değil.
50bin TL bütçeyle android almak pek mantıklı olmaz ama.

Rogknr0q23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
50bin TL bütçeyle android almak pek mantıklı olmaz ama.
Bende öyle düşünüyordum ama bataryanın yeteceğini düşünmüyorum. Zamanında 8 plus almıştım ve hala kullanıyorum. Belkide dediğiniz gibi yurtdisina gidip 14 pro max alabilirim yanındadır birtane fan ama halandaha emin değilim Apple batarya konusunda hem yavaş şarja sahip hemde gündelik kullanımda yetiyor ve artıyor ama Oyun konusunda öyle düşünmüyorum.ondan Android bir telefon düşünüyorum Hızlı sarjli

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Bende öyle düşünüyordum ama bataryanın yeteceğini düşünmüyorum. Zamanında 8 plus almıştım ve hala kullanıyorum. Belkide dediğiniz gibi yurtdisina gidip 14 pro max alabilirim yanındadır birtane fan ama halandaha emin değilim Apple batarya konusunda hem yavaş şarja sahip hemde gündelik kullanımda yetiyor ve artıyor ama Oyun konusunda öyle düşünmüyorum.ondan Android bir telefon düşünüyorum Hızlı sarjli
Şarj konusunda biraz zorlar sizi fakak 14pro alın birtanede fan sizi memnun eder.

omertuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Hızlı sarj
Yeterli bi batarya

Hızlı şarj cidden çok önem veriyorum biliyorsunuz Oyun oynarken ekran kartı ev cpu kullanımı fazla olduğu icin sarj hemen bitiyor. Bundan bana Hızlı şarj olan bir telefon lazım

Samsung s22 olabilir

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461

Hızlı sarj
Yeterli bi batarya

İphone 14 almanı tavsiye ederim.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Hızlı sarj
Yeterli bi batarya
Galaxy S23 Ultra bekleyebilirsin, ayrıca şu an S22 Ultra modeline de bakabilirsin 13 Pro ile aynı oyun performansına sahip ve daha fazla ekran süresi veriyor, kasasının verdiği premiumu ise başka hiçbir cihazda bulamazsın. S22 Ultra alıp Galaxy Buds 2 Pro + Watch 5 gibi eko sistem dizebilirsin.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800

Rogknr0q23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Samsung s22 olabilir
S23 cikcak s22 mantıksız olur gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galaxy S23 Ultra bekleyebilirsin, ayrıca şu an S22 Ultra modeline de bakabilirsin 13 Pro ile aynı oyun performansına sahip ve daha fazla ekran süresi veriyor, kasasının verdiği premiumu ise başka hiçbir cihazda bulamazsın. S22 Ultra alıp Galaxy Buds 2 Pro + Watch 5 gibi eko sistem dizebilirsin.
S22ü beklemek daha iyi ve bence 13 pro daha iyi performanslı s22ye göre ama s23ü beklemek bencede mantıklı