Samsung Galaxy S20 FE'den Galaxy S23'e ilk geçiş deneyimim...

Bu konuyu okuyanlar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Saçmalık, zırva. Aşırı kullanımdan ötürü GPU'nun yandı demesine mi güleyim? Yoksa "GPU yandı" demesine rağmen ekrana görüntü gelmesine mı güleyim?
Kişi kendinden bilirmiş işi sen demek ki sürekli saçmalıyorsun ve zırvalıyorsun ki sana sürekli gülüyorlar sende herkesi kendin gibi sanıyorsun

Neyse bende sordum anakart işini YETKİLİ SERVİSE…

ADAM anakartın üzerinde ve yakınında birçok alıcı olur…Anakart kaynaklı veya diğer WTR arızalarında servis yok işaretini verir…Bunun tek yolu anakartın değişimi ancak değişse dahi aşırı kullanıma dayanamadığı için tekrar aynı arızayı verme durumu var…Telefonun tümden değişmesi gerek dedi…

Benim şirketim var whatsappta konuşmalarım var…Değişime vermedim…Ekran açık kalacak kadar onardı…10 dk ekran açık kalsa telefon bildiğin fırına dönüyor

Bak bu sabah muhasebe bana nisan ayından kalma 3 adet fatura var dedi

Ben istanbuldayım faturaları kesen yer Balıkesir’de adam whatsapptan attım diyor attı ama bozuk telefonda adam tekrar yolla diyorum yarın diyor muhasebem bugün son gün yarın olmaz diyor iyi kötü açtık whatsapptan baktık yeni telefon ile resim çektim muhasebeye attım…

Son düzenleme:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Görünüşe göre pil optimizasyonu iyiye gidiyor @Kayn'ın dediği gibi. Biraz daha kullansam büyük ihtimalle 7 saat civarı süre alacaktım.
Screenshot_20230624_223555_Device care.jpg

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Görünüşe göre pil optimizasyonu iyiye gidiyor @Kayn'ın dediği gibi. Biraz daha kullansam büyük ihtimalle 7 saat civarı süre alacaktım.
Ekli dosyayı görüntüle 183732
Kusura bakmayın ama ben OPPO A55 gibi cihazda 7-8 saat ekran süresi (Google Chrome, Instagram, WhatsApp, Müzik ve WI-FI) alıyorken siz A55'den daha iyi cihazda nasıl 5 saat alabiliyorsunuz? Bataryanın 3900 mAh olmasından mı kaynaklanıyor?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Kusura bakmayın ama ben OPPO A55 gibi cihazda 7-8 saat ekran süresi (Google Chrome, Instagram, WhatsApp, Müzik ve WI-FI) alıyorken siz A55'den daha iyi cihazda nasıl 5 saat alabiliyorsunuz? Bataryanın 3900 mAh olmasından mı kaynaklanıyor?
Sayılabilir.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,002
Her işlemcinin güç tüketimi aynı değil. Ayrıca S23’ün, Oppo A55’den çok daha fazla güç tüketimine ihtiyacı var. Aynı mertebede cihazlar değiller.

Son mesajlar