Rehber iPhone 12 Deneyimim

Bu konuyu okuyanlar

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Merhaba arkadaşlar bu konuda
iphone 12 deneyimimi anlaticam telegon almanda bana yardımcı olan herkse çok teşekürler şimdi konumuza başlayalım

ARTILARI
Ekran=Ekranın oled olması büyük bir artı

İslemci=A14 bionic günümüz için bence yeterince performanslı bir işlemci

Kamera=Kamerası günümüz şartları için yeterince iyi bir kamerası var

Hızlı sarj= hızlı şarj desteğinin olması güzel bir artı

EKSILERI
Batarya=bataryası çok oyun oynayanlar için yetmeyebilir normal bir kullanımda ben 5 6 saat ekran süresi alıyorum zaten apple kullananlar bilir bataryalari biraz düşük olur

Ekran=yanlış anlamayın ekranı güzel ona bir sözüm yok ama ekranı kırarsanız büyük bir ücret patlayabilir tekrar diyorum ekranı güzel ama kırarsak büyük bir ücret ödemek zorunda kalirirz tabi bu ücret kimileri için büyük kimileri için küçük bir ücret olabilir

Bu konuda iPhone 12 deneyimimi paylaştım ben telefon hakkımda pek bilgim yok.@Kayn’da size yardımcı olacaktır hepinize teşekürler

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47

Ekli dosyalar

• 6DB392E6-BB78-4211-9470-C729A69ABEE6.png
    6DB392E6-BB78-4211-9470-C729A69ABEE6.png
    129.5 KB · Görüntüleme: 55

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
O nasıl oluyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mu hocam?
Evet, bu. Kapalı ekran süresi sende de buglu şu an. Ben 9 saati hiç göremedim bu arada. Genel > Hakkımda kısmından hangi iOS sürümünde olduğuna bakabilir misin?

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Evet, bu. Kapalı ekran süresi sende de buglu şu an. Ben 9 saati hiç göremedim bu arada. Genel > Hakkımda kısmından hangi iOS sürümünde olduğuna bakabilir misin?
Tamam hocam

iOS 14 yazıyor hocam.

Pardon iOS 16.
Tm hocam

ios 14 yazıyor hocam

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Evet hocam böyle bunun aynısı
Anladım. Bu sürümde şu an kapalı ekranı ölçme bugu var, ayrıca 9 saat ekran süresini ben hiçbir zaman göremedim. DFU moda alıp resetlesem iyi olacak herhalde.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Anladım. Bu sürümde şu an kapalı ekranı ölçme bugu var, ayrıca 9 saat ekran süresini ben hiçbir zaman göremedim. DFU moda alıp resetlesem iyi olacak herhalde.

Hocam merak ettimde yd mi aldınız kaç gb alsınız bide hangi renk aldınız?