Yeni(S7/Edge) Touchwiz-e güven olurmu?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Nexus cihaz kullansaydın keşke benim gibi (Galaxy nexus ve Nexus 5 kullandım uzun süre) 1-2gb ramin bile Android için yeterli olduğunu görürdünüz. Firmaların yazılımsal koydukları özelliklerden ötürü o ram kullanımı.
Ram, megapixel, İşlemci GHZ hızı bunların hepsi bir pazarlama stratejisi. Şuan en üst düzey telefonlarında bulunan ram miktarları aşırı gereksiz.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Ram, megapixel, İşlemci GHZ hızı bunların hepsi bir pazarlama stratejisi. Şuan en üst düzey telefonlarında bulunan ram miktarları aşırı gereksiz.

Buna katılıyorum 3 gb üstü bence gereksiz lpddr4 3 gb ideal ama 6 gb ler çok abartı rakamlar

TövbekarHırsız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
touchwiz illa kasacak s4 de ilk çıktığında yağ gibiydi şimdi kasıyor samsung pişmanlıktır

mehmetTOSHIBA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonun halinden anlayan birine kasan arayüz yoktur. Ben Note 3 arayüzünüde S7 arayüzünüde kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Yeni sürümlere kullanıcıların yorumlarına bakarak geçersen touchwiz de ilk haliyle gayet stabil sunuluyor.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Telefonun halinden anlayan birine kasan arayüz yoktur. Ben Note 3 arayüzünüde S7 arayüzünüde kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Yeni sürümlere kullanıcıların yorumlarına bakarak geçersen touchwiz de ilk haliyle gayet stabil sunuluyor.
kardeşim telefon dediğin kişiseldir. her zaman bununla uğraşacak kişiler olmuyor maalesef.

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
kardeşim telefon dediğin kişiseldir. her zaman bununla uğraşacak kişiler olmuyor maalesef.
telefonun halinden anlayan derken yazılımcı olmayı falan kast etmedi. Her gördüğünü indirmezsen, arada bir telefonu temizlersen, multitasking'i abartmazsan (yani arka arkaya fazla uygulama açmazsan) telefon neden durduk yere kassın ki ;)

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
telefonun halinden anlayan derken yazılımcı olmayı falan kast etmedi. Her gördüğünü indirmezsen, arada bir telefonu temizlersen, multitasking'i abartmazsan (yani arka arkaya fazla uygulama açmazsan) telefon neden durduk yere kassın ki ;)
Bende öyle bir şey demedim zaten. Ama samsung da öyle çok haşır neşir etmesen bile en azından kendi deneyimlediğime göre oluyor yapacak bir şey yok.